|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 8:50:42   
marci
pa eto sama priznaješ da si pušila ko i mi neke sad pa onda mislim da si i ti među tim budalama štom ih spominješ jel kako sam ja rekla da se znamo nebi takve izjave i ispade radili ,jel svaka na neki naćin griješi jel mi smo žene sve iste u nekim stvarima a ja nisam ona koja voli pametovat previše a kamoli nekog za nešto osudivat ili vrijeđat jel mi smo sve jake na jezikun a ni jedna ne razmišljamo prije nego nekog osuđujemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kužiš i ti i ostale.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 8:59:35   
marci
a ti sara samo glumataš kao i ostale, nemaš isto pravo nekog vrijeđat i pravit se nama prava majka ,kad te mi ni ne znamo al ja bi tebe voljela upoznat pa da ti ja neke stvari objasnim samo se balavice ponašaju tako kao ti.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 9:36:35   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: marci

pa eto sama priznaješ da si pušila ko i mi neke sad pa onda mislim da si i ti među tim budalama štom ih spominješ jel kako sam ja rekla da se znamo nebi takve izjave i ispade radili ,jel svaka na neki naćin griješi jel mi smo žene sve iste u nekim stvarima a ja nisam ona koja voli pametovat previše a kamoli nekog za nešto osudivat ili vrijeđat jel mi smo sve jake na jezikun a ni jedna ne razmišljamo prije nego nekog osuđujemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kužiš i ti i ostale.

merci merci ne ljuti se samo kazem , pusenje u trudnoci niej dobro i nikada ga necu podrzati jesam bila pusac i to strastveni ali vise nisam  kazem ti jedini razlog zbog kojeg sam sretna sto nisma pusila mogla si i procitati to je jer sam izgubila bebu u prvj trudnoci i prvo sto su me pitali kada se ustanovilo jesam li pusac i jesam li u trudnoci pusila jer da jesam to bi bioooo jedan od razloga zbog cega je moja posteljica zakazala , eh sada s obziom da nisam bar ne u trudnoci drago mi je jer bi sebi citav zivot prebacivala , ja pusenje u trudnoci ne opravdavam i to je sve i nikada necu isto kao sto ne opravdavam ovako ali pusim jer tada trujem smao sebe , a da budala jesam jer sam pusila prije prve trudnoce i do dvije kutije cigara nisam mogla bez njij eh ali brzo cvojek skonta da moze samo kada treba. I d aja cu opet pusiti  ali dok insallah rodim svoga deliju zivog i zdravog i kad prestanem da ga dojim ja cu nastaviti.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 9:39:52   
Mirkica
i da nemam ja nista s tim sto neko pusi ,nego cesto procitam hajd ba ja pusila toliko i toliko pa dijetu nista niej bilo itd... to podrzavanje mi smeta , podrzavanje necega sto ni u kojem smislu nije dobro.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 10:05:26   
Hannica
IZVORNA PORUKA: marci

a ti sara samo glumataš kao i ostale, nemaš isto pravo nekog vrijeđat i pravit se nama prava majka ,kad te mi ni ne znamo al ja bi tebe voljela upoznat pa da ti ja neke stvari objasnim samo se balavice ponašaju tako kao ti.


Izvini,ali vise mi ti nalikujes na balavicu nego mirkica.Imam osjecaj da bi se potukla sa svima koji imaju nesto protiv pusenja.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 10:09:28   
nikita
ako neko moze lezat citavu trudnocu i ne maknut se iz kuce onda se moze i prestat pusit tih 9 mj

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 10:13:27   
Hannica
IZVORNA PORUKA: nikita

ako neko moze lezat citavu trudnocu i ne maknut se iz kuce onda se moze i prestat pusit tih 9 mj

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ja cu dodati i vrijeme dojenja,a poslije nek savak pusi koliko mu je volja.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 10:20:10   
vjestica
marci ao si očekivala da ćemo te podržati i pohvaliti, prevarila si se
ne znam šta očekuješ od nas
tema je pušenje u trudnoći naravno da ćemo popljuvati pušenje u trudnoći i pisati koliko je štetno
i ja sam bila pušač, i ja nekad poželim da zapalim, ali meni je moja beba bitnija
a dobro je mirkica napisala čega se pametan stidi, budala se hvali
da mi je cigara bitnija od bebe, mislim da bih se sakrila u mišju rupu da me niko ne vidi trudnu sa cigarom


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 10:44:35   
Hannica
Ja sam bila strastveni pusac,pusila sam kutiju i po do dvije dnevno,ali kad sam zatrudnila prestala sam za par dana,i moj muz takodjer.Jos uvijek mi nedostaju cigare ali ne pada mi na pamet da ponovo zapalim.Posebno mi je ruzno kad majka doji a pusi.....user posted image   Joj...grrrrrr.....mislim da u tom slucaju ne vazi ona da je majcino mlijeko najzdravije i najbolje.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 11:53:49   
marci
kao prvo upadneš ko muha bez glave a da ni ne proćitaš poruke kak treba ja Mirkici nisam rekla da je ko balavica nego Sari jel je malo previše bezobrazna na rijećima za osobe koje puše jel nema pravo za druge tako ružan rijećnik govorit .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:01:18   
marci
mene ne mora niko ni podržat ni pohvalit ja to ne tražim a kao drugo možese govorit o pušenju svašta loše al da se baš vrijeđa osobe koje to rade to nije u redu jel ni jedna nismo zlatne svaka na greškama ući il će ućit ko i Mirkica al se zato može malo na ovom forumun svaka malo ljepše izražavat e to je moje mišljenje a vi sad recite šta hoćete.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:07:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nikita

ako neko moze lezat citavu trudnocu i ne maknut se iz kuce onda se moze i prestat pusit tih 9 mj
tako je draga to,najbolje znamo ja i ti jer smo prelezale citavu trudnocu i ja sam u trudnoci prestala pusiti i posle poroda nisam pusila nisam dugo dojila 15 dana nazalost :( i onda sam se vratila cigarama ponovo jer nisam dojila
Postujem svacije misljenje ,svako za sebe pusio ili ne njemu na dusu nebi osudjivala a da je ruzno pogledat je kako da nije


(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:17:07   
sara.at
draga marci jedino sto ti mogu reci je FUJJJJJJ, zapitaj se prvo kakava si ti to majka kad vec u svojoj utrobi unistavas to djete, a kakva ces biti tek kad se rodi. Za zdravlja svog djeteta spremana sam i zivot dati a nikotin je maciji kasalj, nisi se ti napatila da napravis to djete da jesi nebi ti cigara ni u snu nampala.
Kazem isto kao mirkica nedo Bog da sam u prvoj trudnoci pusila pa da sam u 12 sedmici izgubila djete,sama bi sebe kaznjavala i krivila da sam ja kriva. Ja iskreno neznam kako vas gleda okolina kad vi sa stomakom do zuba prikuburite cigaru i onako socno je uvucete u pluca (da su samo to u svoja pluca nego i u krvotok i na kraju u poteljicu i u vlastito djete), kako vas gleda vas muz,zar vam on nikad ne skrene paznju "alo zeni ti trujem nase djete" sto si ga pravila ako ces ga odmah trovati....
Neznam uopce kako te nije sramota javiti se na ovu temu sa ponosom "ja pusim" Kraj mene je prosle sedmice u bolnici lezela jedna trudnica sa rizicnom trudnocom i poslije vizite doktor jadan nije uspio ni izaci iz sobe ona uzima cigare iz ladice i izlazi na vrata znas sta joj je doktor rekao "jadno to djete ako se uspije iako da rodi kraj ovakve majke" ja sam ostala zatecena...
draga zeno samo ti pusi al sakri se da te narod negleda i nejavlja se na ovakve teme da te ove zene,trudilice,i trudnice ne prljucaju.... ja sam mozda za tebe balavica (tvoje misljenje me uopce ne zanima iskreno) al ja sam balavica sa karakterom, sa jakom voljom,zeljom i jos jacom ljubavlju prema svom djetetu....
 

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:28:30   
Medić*
Ovdje ima pravo svako da iznese svoje misljenje  i bas je ruzno vidjeti kojekakva osudjivanja i ruzne rijeci, mozemo dati svoj komentar i svoje iskustvo bez ikakvih rasprava i nadmudrivanja, svaka majka zna sta je najbolje za svoje dijete....., i hoce li se toga pridrzavati ili ne, njihovo pravo i izvor. Ne volim vidjeti zenu sa cigaretom a trudna, ali boze moj to je njeno opredeljenje i ne volim se mjesati, sto bih se ja pravila pametna i komentarisala nesto sto ona odlicno zna. Nisam pusila u trudnoci. cak sta vise mi je smetao dim i miris cigareta da mi se povracalo, hvala Bogu pa je tako.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:35:03   
marci
ma ti si umišljena baba eto šta si ti ,ti ćeš koja me ni ne poznaš govorit takve stvari uobražena si malo previše znaš nemoj mi tu neku poštenjaćinu glumit kao jasam prava majka a ja te ni ne znam a možda si još gora od mene jel takve koje se malo previše podižu takve su najgore

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:35:48   
lillyy85
draga marci jedino sto ti mogu reci je FUJJJJJJ, zapitaj se prvo kakava si ti to majka kad vec u svojoj utrobi unistavas to djete, a kakva ces biti tek kad se rodi.user posted image user posted image user posted image
 
Uz dužno poštovanje saro,ne znam odakle ti pravo da ovakve stvari govoriš-ja kopam oči ljudima za ovo a i ti sigurno da ti neko ovako nešto kaže-o bilo čemu da se radi..
To što neko puši u trudnoći-njegova je stvar i ne znači da je loša majka i da će to dijete biti jadno kad se rodi pored nje...Ne možeš to porediti sa nekom ženom koja nije pušila u trudnoći pa kad je rodila otišla i ostavila dijete ili ga je  je zlostavljala-e to je dušo loša majka...

Ne opravdavam pušenje,i sama sam pušila 3 cigare dnevno do 6. mj.-nisam rodila još i sad se kajem što sam i to al' znam kako je kad si ovisnik o nikotinu-mada se može prestai,svako ko kaže da ne može nije bio dovoljno uporan.Ne pada mi na pamet da dojim dijete i pušim,u dječijoj sobi neće biti pušenja a ja kad prestanem dojiti pušiću opet i to je to...

Ali ovo boldirano-svakom bi uši zaparalo,niko nema pravo da ovakve stvari govori,ovo se zove povreda časti i ljudi se u realnom životu tuže za ovakve stvari jer nisu osnovane i ničim se ne mogu dokazati..Tvoje mišljenje je tvoje i samo tvoje ali nametati neku tvrdnju bez dokaza drugom i osuđivati ga user posted image

Toliko

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:36:54   
marci
e vidiš to je normalno ponašanje normalne osobe svaka ćastuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:37:26   
Hannica
Ovdje se pravo "zakuhalo"..  user posted image user posted image user posted image   Idem sad......user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:39:25   
Medić*
IZVORNA PORUKA: marci

ma ti si umišljena baba eto šta si ti ,ti ćeš koja me ni ne poznaš govorit takve stvari uobražena si malo previše znaš nemoj mi tu neku poštenjaćinu glumit kao jasam prava majka a ja te ni ne znam a možda si još gora od mene jel takve koje se malo previše podižu takve su najgore


draga jel ovo meni user posted image  upuceno

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:41:13   
Hannica
mislim da je sari upuceno.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:43:36   
marci
samo mi još i ti ne pametuj dosta mi je takvih kao vi što gledate samo druge i tuđe greške a ne svoje.Znaš kak se kaže prvo pometi ispred svog praga pa onda idi meti tuđe a svaka sigurno od vas ima prijateljicu trudnicu koja zapali cigaretu pa joj niš ne kažete zato umuknite i tu jel vas tu niko ne zna pa vam je lako se tako bezobrazno ponašat.user posted image user posted image

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:45:05   
marci
ne nego za Saru isprićavam se krivo poslanouser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:47:20   
marci
i ovo je krivo poslano malo sam ljuta pa ne gledam kom saljem sori

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 12:56:01   
Anoniman
Već sam pisala,ali evo ponoviću da mi nije jasno zašto odmah VRIJEĐANJA?!
Napisaše mnogi da im je ružno i gadno vidjeti trudnicu s cigarom,i uredu,ja sam pušila u trudnoći i šta sam trebala,kriti se i pušiti samo u kući?user posted image Od koga se kriti?Zašto?Mogla sam ja komotno na ovoj temi i napisati da sam prestala kada sam saznala za trudnoću,ko bi znao da lažem,ali nisam,(a sigurno ima poneka koja jest) jer mi nije važno hoće li neko napisati da sam neodgovorna i da ne volim dovoljno svoje dijete,ili ovo ili ono,ja znam šta je i kako je,a za tuđa mišljenja nisam nikada pretjerano marila.

(odgovor članu lillyy85)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Pušenje u trudnoći
20.6.2010 13:02:06   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Već sam pisala,ali evo ponoviću da mi nije jasno zašto odmah VRIJEĐANJA?!
Napisaše mnogi da im je ružno i gadno vidjeti trudnicu s cigarom,i uredu,ja sam pušila u trudnoći i šta sam trebala,kriti se i pušiti samo u kući?user posted image Od koga se kriti?Zašto?Mogla sam ja komotno na ovoj temi i napisati da sam prestala kada sam saznala za trudnoću,ko bi znao da lažem,ali nisam,(a sigurno ima poneka koja jest) jer mi nije važno hoće li neko napisati da sam neodgovorna i da ne volim dovoljno svoje dijete,ili ovo ili ono,ja znam šta je i kako je,a za tuđa mišljenja nisam nikada pretjerano marila.




potpisujem ovo, totalno si u pravu, meni se cini da pojedine forumasice jedva cekaju da nekog ocrne, napadnu i okarakterisu ovakvom majkom ili onakvom, toliko se prave pametne da same sebe rijecnikom svojim izblamiraju, zalosno, mislim da se moze na lijep nacin iznjeti svoje misljenje a da te niko ne osudi a ne mora te ni podrzati.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *