|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
28.11.2011 0:01:14   
N_N
Ne mogu citirati, ovo je moj post pisan davne user posted image user posted image 2008 god.:

Nekako čim sam ga vidjela.... Zabavljali smo se 2 god., sada smo u braku 7 god., sve ukupno 9 godina user posted image . Nas dvoje smo malte ne odrasli skupa. Kad smo se upoznali meni bilo 16 a njemu 17 god. Prošli sve i svašta, imamo divnu curicu i čekamo još jedno sunce user posted image Mislim da je to to!!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
28.11.2011 0:11:17   
veeseelaa
Nas dvoje smo malte ne odrasli skupa. Kad smo se upoznali meni bilo 16 a njemu 17 god.


heheh slično je i kod mene, kad sam ga upoznala imala sam 17 godina a on 18
išli smo zajedno u IV razred srednje, počeli se zabavljati nakon odlaska na exkurziju, heh mladost ludost

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.11.2011 0:14:29 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
28.11.2011 0:24:13   
škorpija
shvatila sma da je on pravi kad je shvatio moju fobiju da nožem kojim reže hljeb ne može rezati i mezu, već da mora uzeti drugiuser posted image . fakat kad je to prihvatio shvatila, sam to je tajuser posted image možda jedini koji će me trpjeti sa svim mojim mušicama

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
28.11.2011 0:26:59   
Amelaa RR
Molim forumasice da se drze teme i ne idu OT...


Tema je
Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi.



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
28.11.2011 0:34:46   
Anoniman
zeni za dobar brak trebaju 4 zivotinje LISICA oko vrata TIGAR u kreveru JAGUAR u garazi i MAJMUN koji ce to sve platiti

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
28.11.2011 0:36:33   
veeseelaa
da se naježiš 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
28.11.2011 8:27:40   
zagy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nas dvoje smo malte ne odrasli skupa. Kad smo se upoznali meni bilo 16 a njemu 17 god.


heheh slično je i kod mene, kad sam ga upoznala imala sam 17 godina a on 18
išli smo zajedno u IV razred srednje, počeli se zabavljati nakon odlaska na exkurziju, heh mladost ludost


Isto i kod mene, s tim da je meni bilo 18, a njemu 17user posted image . I da, znala sam da je taj kad sam ga vidjela u 2. srednje. Mahnito ženskouser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
28.11.2011 9:44:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

zeni za dobar brak trebaju 4 zivotinje LISICA oko vrata TIGAR u kreveru JAGUAR u garazi i MAJMUN koji ce to sve platiti


hahhahah hajd bar sam jendo potrefila hhhHHhhH


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
20.1.2012 9:38:34   
sarisari
kod nas je sve islo nekako spontano, kada smo se upoznali i poceli zabavljati meni je bilo 21 a njemu 28 godina, naravno da mi se svidjao cim smo izašla sa njim, ali nisam baš na prvi pogled znala da ce on biti covjek sa kojim zelim provesti ostatak svog zivota, jer meni je osim fizickog izgleda ( koji je super ) bilo bitno da ima i neke druge osobine koje mi odgovaraju, a mogu se upoznati tek vremenom , da imamo slicne poglede na zivot i zelimo slicne stvari plus hemija :) i naravno da mene prihvati ovakvu kakva jesam sa svim mojim i vrlinama i manama bez da se moram ostatak zivota pretvarati u nesto sto nisam i hvala dragom ALLAHU bas sve to sam nasla i evo 4 godine veze i 2 godine braka sve zajedno super izgleda

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
20.1.2012 13:01:49   
veeseelaa
sarisari ti si baš bila zrela
kog zanima kad si mlad druge stvari sem hemije user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
20.1.2012 13:02:47   
Mirkica
ja znam tacno kad sma shvatila al me sramota da kazem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
20.1.2012 13:21:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja znam tacno kad sma shvatila al me sramota da kazem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image sestro vjerujem ti, to su ti momenti presudni user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
23.1.2012 15:30:43   
sarisari
naravno i ti se momenti trebaju poklopiti, zaboravi da ih gore navedem user posted image
nekako sam jos od puberteta bila zrelija od svojih vršnjaka, nekada je to ok a nekada je i opterečenje, ali eto takva samuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
23.1.2012 15:37:39   
D_K
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

zeni za dobar brak trebaju 4 zivotinje LISICA oko vrata TIGAR u kreveru JAGUAR u garazi i MAJMUN koji ce to sve platiti


hahhahah hajd bar sam jendo potrefila hhhHHhhH



user posted image user posted image user posted image user posted image
jesi luda user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
23.1.2012 15:41:08   
malenaa
hmmmm mogla bih na dugo i na siroko... bio mi komsija, isli u osnovnu zajedno.... vazda tu nekako bio, ali imala ja dugu vezuuuuuuu
i nikako da dodje do mene... i onda kad je skontao i uhvatio prvu priliku kad sam raskinula zaskocio je kao kobac heheheh mislim pored mene... da mi bude rame za plakanje... osvojio me je svakim svojim korakom svakim trenutkom provedenim skupa...svaklom rijecju i djelom... sve je cinio da budem sretna... da budem zadovoljna i nasmijana... sve do danas....
ispunjava me u potpunosti, moje drugo ja... i moj zivot i sreca...  Volim te Gagy... hvala ti sto postojis, sto me volis bezuslovno i bezgranicno...

eh malo sire ali to je u sustini to... sto znaci da sam od prvog trenutka direktnog kontakta s njim,znala da je on taj pravi... kojem zelim dati zivot i roditi mu djecu  (do tada je bilo srece  i ljubavi ali nikada nisam osjetila da bih s nekim mogla imati djecu ili biti mu zena)


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
23.1.2012 15:53:06   
ziki
Na prvu kritiku. Kad smo se upoznali u studentskom domu, kod mene na kafi, bio je cimer mom skolskom drugu i posao sa njim. Posle kratkog razgovora primjetio je moju pjesmu i odmah krenuo u analizu al bez onih ljigavih sladunjavih folova vec vrlo ostro. Osvojio me. Bili su mi dosadili frajeri koji podilaze, ulizuju se, ponasaju se ko da nemaju kicme. On je odmah usao u raspravu, strasno braneci svoj stav(koji i dan danas ne prihvatam, al takva sam ja) uz poneki sarmerski osmjeh. Odmah sam se zaljubila, jedno vrijeme mi je bio drug al konstantno sam bila zaljubljena, samo se ta zaljubljenost povecavala i povecava se i sad 15 godina kasnije.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 91
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *