|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odnos s kolegicama?...
17.12.2011 16:19:22   
Anoniman
Sta je za vas normalan odnos vaseg muza sa njegovim poslovnim kolegicama, onim starim i onim koje su tek dosle u njegovo radno okruzenje? Da li vam je ok da sa svakom (i starom i novom) ima komunikaciju, da na pauzama prica o stvarima koje nisu samo poslovne? Kako gledate na to? Kad bi reagovale?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odnos s kolegicama?...
17.12.2011 16:37:01   
veeseelaa
joj ne znam, mm ima kafić, vjerujem da priča s gošćama i osobljem al se ja ne smaram šta i kako... i ja nekad nešto ispričam svojim kolegama s posla, onako neobavezno uz kafu, neku anegdotu o meni i mm.... ja to ne smatram uopće strašnim
pa čim se sjedi i kahveniše nešto se i priča, o muževima, ženama i sl
Ne smeta mi, vjerujem da nekad kaže nešto, možda kad je presretan samnom il kad ga nešto naljutim... al mi ne smeta i ne bi mi smetalo da čujem da je nešto pričao
sve je to normala, pa ljudi smo

e sad ovisi i kakav je odnos tebe i tm, ne bi recimo bilo ok da te ismijava i sl


< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.12.2011 16:40:34 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odnos s kolegicama?...
17.12.2011 16:40:15   
tekja
MM ne smije pricat ni sa kim, ni o cemu dok je na poslu...kad krene ujutru nataknem mu brnjicu...cisto da ne dodje u iskusenje da koju progovoriuser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odnos s kolegicama?...
17.12.2011 16:41:08   
veeseelaa
user posted image al opet za muškarcama je mahalanje malo tetasto, ja mislim da mm nije sklon tome al ko zna... user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odnos s kolegicama?...
17.12.2011 19:40:18   
bananica
naravno da je normalno, meni bi nenormalno bilo da ne komunicira sa radnim kolegama

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odnos s kolegicama?...
17.12.2011 19:42:53   
taurus
pa moraju o nečemu pričatiuser posted image
provode zajedno po 8 sati dnevno, a priča o poslu nekada zamara, pa se mora malo i o drugim temama

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odnos s kolegicama?...
17.12.2011 19:51:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tekja

MM ne smije pricat ni sa kim, ni o cemu dok je na poslu...kad krene ujutru nataknem mu brnjicu...cisto da ne dodje u iskusenje da koju progovoriuser posted image



user posted image user posted image
i najbolje bogamiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 1:14:24   
hanabanana
Šta tebe žulja anonimna?!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 1:26:59   
veeseelaa
juh ja nisam dobro pročitala post anonimne
ja mislah da je problem jer njen muž priča kolegicama o nekim njihovim ličnim stvarima pa odoh u tom smjeru user posted image
a naravno da je normala da priča s kolegicama hahaha pa zar treba biti gluhonijem user posted image
o moj Bože anonimna, pa šta je problem?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 10:21:58   
Anoniman
Ma nista me ne zulja posebno, nego onako pitam. Normalno jeste da se prica, ali kada bi vi reagovale u smislu da je pretjerao sa pricama i odnosom s kolegicama? 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 10:29:42   
hatepsut
Zavisi sta smatras pod pretjerivanjem??? Meni je normalno da ima komunikaciju na poslu,mada nemaju mnogo zena ali suradjuju s mnogima.i logicno da ce ponekad pricati o necem drugom,izuzev o poslu.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 10:30:29   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sta je za vas normalan odnos vaseg muza sa njegovim poslovnim kolegicama, onim starim i onim koje su tek dosle u njegovo radno okruzenje? Da li vam je ok da sa svakom (i starom i novom) ima komunikaciju, da na pauzama prica o stvarima koje nisu samo poslovne? Kako gledate na to? Kad bi reagovale?


Normalno , ja sam uvjek sa svojim kolegama pricala , pila kahvu  cigare i normalno ej da s ljudima kojima radis godinama i po citav dan si skupa pricas i o necemu sto nema veze s poslom . TO je sve normalno draga moja granice se znaju .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 10:32:39   
vjestica
anonimna šta ti znači pretjerao sa pričama sa kolegicama??

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 10:33:47   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma nista me ne zulja posebno, nego onako pitam. Normalno jeste da se prica, ali kada bi vi reagovale u smislu da je pretjerao sa pricama i odnosom s kolegicama? 

sta je pretjerano, za mene je pretjerano da ide s tom koleginicom SAMI na rucak,  kahvu ,  on sam s njom NE , pretejrano da ga TA kolegica non stop zove kuci salje mu poruke i slicno , pretejrano je da od mene krije take stvari . A sada ako ima dobru komunikaciju s nekom koleginicom pa Boze moj bas fino neka se isprica i ja volim pricat i rado priicam sa narodom .

< Poruku je uredio Mirkica -- 18.12.2011 10:34:58 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 10:38:42   
Hanady RR
a otkuda ti znaš koliko ON priča sa kolegicama na poslu da možeš reći to je pretjeranouser posted image
Anonimna opusti se, normala...ljudi smo komunikacija nam je u moždanim vijzgama...svo to rade i svi to radimo. ne čačlaj mečku što bi se reklo bezeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 10:43:25   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a otkuda ti znaš koliko ON priča sa kolegicama na poslu da možeš reći to je pretjeranouser posted image
Anonimna opusti se, normala...ljudi smo komunikacija nam je u moždanim vijzgama...svo to rade i svi to radimo. ne čačlaj mečku što bi se reklo bezeuser posted image

bas pusti covjeka ne davi ga s glupostima, moj otac citav zivot radi u firmi gdje su 90 % zena moja mama bi se trebala ubiti ili sta a boli je djon :)))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 12:37:14   
LELA 77
Moj muž je direktor pa sa svojim kolegama ima strogo distanciran poslovni odnos, ali korektan odnos.Nikada ne meša poslovno i privatno, povremeno sa njima izvali koju šalu i to je to.Jedina osoba sa kojom je se sprijateljio je sada naš kum,odnosno ja sam mu bila kuma na venčanju, a on je bio zamenik mog muža u bivšoj firmi gde je moj muž takođe bio direktor.Ono što sam ja skontala jeste da moj muž voli da drži distancu zbog toga što on mora da izdaje naređenja, a za svoja naredjenja i njihovo uspešno realizovanje odgovara gazdi pa zato ne želi da ugrozi svoj položaj i drži distancu.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 13:23:16   
LELA 77
Mislim da neće da se privatizuje sa kolegama i koleginicama na poslu i zbog toga što mora gazdi da podese izjevštaj o radnicima i da ih oceni i onda njegov gazda za najbolje ocenjene radnike daje stimulacije.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 13:36:34   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: LELA 77

Mislim da neće da se privatizuje sa kolegama i koleginicama na poslu i zbog toga što mora gazdi da podese izjevštaj o radnicima i da ih oceni i onda njegov gazda za najbolje ocenjene radnike daje stimulacije.


user posted image user posted image  oplakah.....
Ja inače ne privatuzuje ljude.

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 13:50:13   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: LELA 77

Mislim da neće da se privatizuje sa kolegama i koleginicama na poslu i zbog toga što mora gazdi da podese izjevštaj o radnicima i da ih oceni i onda njegov gazda za najbolje ocenjene radnike daje stimulacije.


user posted image user posted image  oplakah.....
Ja inače ne privatuzuje ljude.


I ja sam sad videla šta sam napisla.Žurim, čistim po kući dok dete spava i malo kuckam.Ali neka si se ti slatko ismejala.Mislila sam na uspostavljanje prisnijeg odnosa sa kolegama, odnosno odnosa koji prevazilazi okvire poslovnog odnosa.


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 15:41:59   
tekja
Anonimna i sta ces kad odredis granicu, pa je on predje...prebacit ga preko koljena i napuckat, priprijetiti prsticem i reci da se to ne smijeuser posted image user posted image ...

Ma opusti se draga...sto ce biti biti ce, sve i da na glavi dubis...a sto nece...nece i .

Upita Hanady, a i mene zanima, otkud ti znas sta on sa kolegicama prica...meni moj nista ne govori, a ni ja nista ne pitam...prst u uho, user posted image na lice i zivi ovaj trenutak zvani zivotuser posted image !

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 19:24:09   
Anoniman
Opis mm posla je takav da su mu najcesce kolege muskarci, ali zato ima stranki ihihiii oba spola. Nikad nisam sebi davala za pravo da razmisljam sta moze, a sta ne, mm pricati sa svojim kolegama/kolegicama. Znam ko je mm i znam da me nece dovesti u neugodnu situaciju, a sasvim normalno je da se tokom radnog odnosa prica i o svemu ostalom sto nema veze sa poslom.


(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 19:53:36   
damma
 covjek je drustveno bice i stoga mora komunicirat, a bogami o ovome nisam nikad razmisljala s kim sve mm komunicira tokom radnog vremena. kakvo mu je radno mjesto, moglo bi bit svasta user posted image
pa valjda je normalno da se s kolegama poprica i popije kafa.


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 19:58:01   
henna ze
ja se nadam da mm nema odnos sa kolegicama user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odnos s kolegicama?...
18.12.2011 20:00:35   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja se nadam da mm nema odnos sa kolegicama user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *