|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moguća trudnoća???
10.2.2011 17:22:03   
mali.medica
ćao svimaa...nadam se da mi neko od vas može pomoći i odgovoriti ma na moje brige :-)???
Dečko i ja smo radili skoro "sve" izuzev onog "praavog sexa-na pravo mjesto"...jer ionako imam dosta problema s menstruacijom(poljupci,dodiri,dodiri spolnih organa,oralni,analni sex...)E sad...zanima me, da li se i na koji način može ostati trudan, ako nismo spavali - načitala sam se svega i svačega na netu i po forumima-negdje kažu da može,negdje da ne...zanima me da li može ono malo sperme koju muškarci izbacuju prije svršavanja,proći kroz himen(jer nije bio ni blizu mene u tom trenutku)(a ako smo se prije svršavanja dodirivali spolnim organima)??????????...iz nekog razloga kasni mi skoro 2 mjeseca(zadnju sam imala 11.12)?Da li mi može neko pomoći????Stvarno se brinem.........
prije god dana mi je dijagnosticirana dismenoreja(neredovne i jaaako bolne menstruacije) i pila sam yasmin i dabroston skoro god dana i ustabilila mi se menstruacija i nije mi do sad kasnila...bila je otprilike u dan-dva razlike....U vezi smo 4 i po l godine te smo i prije radili takve stvari i znalo se desiti da mi kasni...ali sad stvarno ne znam da li se s pravom brinem??
Trenutno me boli stomak,grudi,staaalno mi se spava i ponekad mi se crni pred očima(ali to mi se staalno dešava jer sam slabokrvna) a do neki dan sam imala i iscjedak(koji je trajao haman čitava ova dva mjeseca)..Pila sam čaj koji mi inače pomaže kad mi kasni,jer mislim da sam se puno prehladila...ali ništa-nikako da dobijem(a mislim da mi ne ide u prilog ni ovo što se brinem user posted image )...i zbog toga se bojim da sam trudna? Evo,mislim da sam napisala sve sto se dešava,pa se nadam da mi neko može pomoći???Heeelp???
         Znam da pitanje malo zvuči čudno i vjerovatno niste do sad imali nikog s ovakvim "problemima" i vjerovatno se pitate kako to da sam jos uvijek nevina a radili smo skoro sve ostale stvari....user posted image Nekoliko godina smo u vezi i odlučili smo da ćemo čekati do braka, ali s vremenom smo počeli s poljupcima,dodirima i ostalim stvarima(jer nijedan muškarac ne bi mogao izdržati u vezi toliko vremena da nema "ama baš nista" s curom?!)...Već sam napomenula da smo i prije radili takve stvari i kasnilo mi je po 2-3 mjeseca...ali...opet se bojim user posted image user posted image user posted image
Jedino što je bilo je to (da to doslovno napišem) naslonio glavić između stidnih usana i zbog toga me brine da nije u tom trenutku "nešto slučajno prošlo gdje ne treba"?? user posted image user posted image Je li to moguće?
Unaprijed hvala ....

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 17:28:01   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu mali.medica)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 17:31:20   
sporty mamaa
Pa kako mi da ti pomognemouser posted image user posted image Mozemo samo nagadati jesi ili nisi.... Meni malo smijesno to nevina, a imala skoro sve ostale vrste sexa, oralni, analni, pa kako si onda nevina???
jednostavno je, kupis test koji kosta 4.5 km i za 5 min. saznaces ili jesi ili nisiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 17:37:18   
Anoniman
ako si djevica marija...moguce jeuser posted image user posted image user posted image

ja se iskreno nadam da je ovo zahebancija...ako nije....odh plakati

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 17:37:36   
tekja
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image

user posted image user posted image

kod ove vrste sexa uglavnom dolazi do visestruke trudnoce, dakle 5-6 djece, racunaj na touser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 17:39:27   
ivanak
Mislim da nije moguće, ne vjerujem da si.
Najbolje je da napraviš test i mirna... ne kontam zašto ti do sada to nije palo na pamet da napraviš?


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 17:42:21   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image


Ne odgovaram na ovakve teme ,ali nek si ti stavila kokoice ,bice ovda dobrih scena za filma...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 18:28:53   
ledy blue
Pa uradis test ...betu..i mirna si...znat ces rezultat..

a OT...ako mislis da je sex prije braka ''grijeh'' ..draga moja uzivaj u punom smislu...ono cenat dva te nece odvesti u pako ili raj...


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 18:49:37   
Lalana

IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image

dadada mozda se nisam ovako nasmijala i 2 mjesecauser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 18:50:44   
Banana
hm... jesi li ti sigurna da još uvijek imaš šta čuvat? nakon "skoro svega" da li si sigurna da ti je himen čitav?

_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu mali.medica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 19:55:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Pa kako mi da ti pomognemouser posted image user posted image Mozemo samo nagadati jesi ili nisi.... Meni malo smijesno to nevina, a imala skoro sve ostale vrste sexa, oralni, analni, pa kako si onda nevina???
jednostavno je, kupis test koji kosta 4.5 km i za 5 min. saznaces ili jesi ili nisiuser posted image user posted image

potpisujem....user posted image ovo da kupis test... A, ovo za analni sex curo svaka cas_tuser posted image ja to nebi smjela uprazniti nema sanse...Prije bi se sex ko cojk nego obilazila okolo....Isla bi gdje treba da ide......user posted image

sretno,pa nam se javi ....sta je bilo:-)
dadada, ti se pripremila user posted image user posted image user posted image kokice fali jos koka kolauser posted image

< Poruku je uredio felix -- 10.2.2011 19:57:56 >

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 20:41:14   
salmy
Joj neznam bili se smijala iliuser posted image .Draga moja zeznuto dibidususer posted image user posted image
Evo MM kaze da se ne brines,kaze da si ga primilauser posted image user posted image  cenat gore dole ne znaci nista!
ps: nadam se da je ovo sve necija sala.....bas si nas nasmijala "kucile"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: moguća trudnoća???
10.2.2011 21:06:32   
Lulu_08
Cek prvo komentari na kokice itd...joj covjece zlo mi dodje od smijeha...

Izvini draga ali moraces priznati i sama kako smijesno zvuci, pa ti samo sto SM nisi upraznjavala a pravu stvar ostavila za brak. E pa jbg ako si mogla sve ostalo uraditi vala ti sam cin nije morao izostati...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sorry raja, al ja pucam od smijeha, vrte mi se komedije pred ocima. Ono sado mazo dama u latex odjelcu sa ogromnim bicem u ruci, izigrana sva kaze dragom "aa NE NE, ne cicu macu dirat" hahahahaha, trebala sam scenarista biti..hahahaha..


EH SAD da se vratim ''k temi, najbolje rijesenje pravac doktoru ili testic u rukice i mirna glava!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:18:39   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Pa kako mi da ti pomognemouser posted image user posted image Mozemo samo nagadati jesi ili nisi.... Meni malo smijesno to nevina, a imala skoro sve ostale vrste sexa, oralni, analni, pa kako si onda nevina???
jednostavno je, kupis test koji kosta 4.5 km i za 5 min. saznaces ili jesi ili nisiuser posted image user posted image

potpisujem....user posted image ovo da kupis test... A, ovo za analni sex curo svaka cas_tuser posted image ja to nebi smjela uprazniti nema sanse...Prije bi se sex ko cojk nego obilazila okolo....Isla bi gdje treba da ide......user posted image

sretno,pa nam se javi ....sta je bilo:-)
dadada, ti se pripremila user posted image user posted image user posted image kokice fali jos koka kolauser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:20:48   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma ne brini zeno pa samo ga je ''naslonio'' nisi trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:23:12   
teacher75
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:24:41   
myb@by
sorry ali moram user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:25:27   
Dida79
IZVORNA PORUKA: Djana



Sorry raja, al ja pucam od smijeha, vrte mi se komedije pred ocima. Ono sado mazo dama u latex odjelcu sa ogromnim bicem u ruci, izigrana sva kaze dragom "aa NE NE, ne cicu macu dirat" hahahahaha, trebala sam scenarista biti..hahahaha..


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao jesmo okrutne a djevojka se zabrinulauser posted image user posted image
Idi kupi test i zavrsi stvar i naravno to sto si pocelauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Dida79 -- 11.2.2011 0:26:36 >

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:25:55   
teacher75
hvala zene na ovim kometarima, definitvno ste mi popravile vece, grohotom se smijemuser posted image user posted image user posted image a bila sam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:26:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Pa uradis test ...betu..i mirna si...znat ces rezultat..

a OT...ako mislis da je sex prije braka ''grijeh'' ..draga moja uzivaj u punom smislu...ono cenat dva te nece odvesti u pako ili raj...


ako se "cuvala" zbog straha od boga kako je onda mogla analnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:29:33   
Anoniman
a zamislite tuge zena trudna i pri porodu joj doktor puca himen i vodenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ja bi se ranilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:30:54   
Dida79

IZVORNA PORUKA: noa

a zamislite tuge zena trudna i pri porodu joj doktor puca himen i vodenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ja bi se ranilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj i ja sam ovo bila napisala pa izbrisala user posted image user posted image user posted image
Ja placem zivota miuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:32:06   
sporty mamaa
Meni sega kad neko pita, mozes li mi pomoci, jesam li trudna... Pa nismo vidovite da znamouser posted image Ja ne znam zasto je nekome problem kupiti test i rijesiti se dileme.... Ko da je to nesto hehe...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:32:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: noa

a zamislite tuge zena trudna i pri porodu joj doktor puca himen i vodenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ja bi se ranilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj i ja sam ovo bila napisala pa izbrisala user posted image user posted image user posted image
Ja placem zivota miuser posted image




Dido okrutna siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:32:31   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

a zamislite tuge zena trudna i pri porodu joj doktor puca himen i vodenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ja bi se ranilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To bi bilo sve o jednom trošku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *