|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moguca trudnoca
22.10.2013 11:57:37   
Ina Nera
Cao svima,user posted image
ja sam nova na forumu i voljela bih da cujem vase misljenje o mom problemu!!!

U braku sam vec 8 godina,suprug i ja zelimo drugo dijete ali na zalost nam ne ideuser posted image
Prvo dijete rodila sam u 22 godini ali sam prije toga imala jedan spontaniuser posted image
Nakon rodzenja moje djevojcice napravili smo pauzu od 2 i po godine,i od tad pokusavam da zatrudnim ali na zalost nam ne uspijeva.
Zatim sam u januaru ove godine imala jos jedan spontani koji je otisao prirodnim putem i jos jedan u junuuser posted image to znaci jos dva spontana u kratkom periodu.Doktorica mi kaze da je to nesreca i da su oba ploda otisla prirodnim putem bez ciscenja i da mogu ostati trudna jer sam vec radala,ali mene hvata panika svaki put kada pomislim na novi pokusaj.Po njenoj procjeni nemoram praviti duge pauze za novu trudnocu,jer su oba ploda bila u 6 sedmici trudnoce.Sljedecu menstruaciju ocekujem za 3 dana ali sam vec juce na gacicama primjetila smedzkasti iscjedak,i evo imam ga jos uvijek kada moram ici u WC.

Dali je to predznak menstruacije ili je nesto drugo.user posted image

Unaprijed se zahvaljujem!!

< Poruku je uredio Ina Nera -- 22.10.2013 12:07:22 >
Neposredna veza do poruke: 1
   smedzi iscjedak
22.10.2013 12:19:45   
Ina Nera

IZVORNA PORUKA: Ina Nera

Cao svima,user posted image
ja sam nova na forumu i voljela bih da cujem vase misljenje o mom problemu!!!

U braku sam vec 8 godina,suprug i ja zelimo drugo dijete ali na zalost nam ne ideuser posted image
Prvo dijete rodila sam u 22 godini ali sam prije toga imala jedan spontaniuser posted image
Nakon rodzenja moje djevojcice napravili smo pauzu od 2 i po godine,i od tad pokusavam da zatrudnim ali na zalost nam ne uspijeva.
Zatim sam u januaru ove godine imala jos jedan spontani koji je otisao prirodnim putem i jos jedan u junuuser posted image to znaci jos dva spontana u kratkom periodu.Doktorica mi kaze da je to nesreca i da su oba ploda otisla prirodnim putem bez ciscenja i da mogu ostati trudna jer sam vec radala,ali mene hvata panika svaki put kada pomislim na novi pokusaj.Po njenoj procjeni nemoram praviti duge pauze za novu trudnocu,jer su oba ploda bila u 6 sedmici trudnoce.Sljedecu menstruaciju ocekujem za 3 dana ali sam vec juce na gacicama primjetila smedzkasti iscjedak,i evo imam ga jos uvijek kada moram ici u WC.

Dali je to predznak menstruacije ili je nesto drugo.user posted image

Unaprijed se zahvaljujem!!


(odgovor članu Ina Nera)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moguca trudnoca
22.10.2013 14:34:59   
Lulu_08
Ina Nera, od srca ti želim ispunjenje želje, a imaš super temu koju možeš isčitati i postaviti pitanje:

"Da li sam trudna?"

http://www.ringeraja.ba/forum/m_11080/mpage_167/key_/tm.htm


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Ina Nera)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moguca trudnoca
22.10.2013 16:25:41   
Ina Nera
Hvala ti puno :))

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moguca trudnoca
3.11.2013 10:56:39   
yasemin
moguće meni je sa prvom bilo tako , onda sam dobičla da pijem dabroston i progesreon injekc.4 dan i smeđe je prestalo
80/mpage_167/key_/tm.htm


_____________________________


_____________________________

yasemin

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moguca trudnoca
15.4.2014 11:37:50   
EmanuelaCG
Cao, mozda neko od vas moze da mi pomogne..

Imala sam nezasticen odnos 12. dan od prvog dana zadnjeg ciklusa. Decko ima presemenu tecnost u kolicini da moze ovlaziti gacice, medjutim upraznjavamo sex 8 mjeseci bez zastite i nije doslo do trudnoce, i nisam brinula zbog presemene tecnosti. Medjutim ovaj put je malo drugacija situacija, imali smo odnos i u jednom momentu decko je naglo izasao iz mene i rekao da ne zna da li je dio tecnosti otisao u mene, kada sam pogledala, na njegovom penisu je bilo providne tecnosti i malo spermica, jer se bijelilo, tako sam zakljucila, stali smo minut, iscijedio je i nastavili, zatim ga je izvadio na vrijeme. Zanima me kada se uzme sve u obzir, kolike su sanse za trudnocu?

Srdacan pozdrav.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moguca trudnoca
15.4.2014 19:25:25   
kokouli
Sve je moguce ,sacekaj dan za mestruaciju ako ne dođe radi test sta ces drugo ,i ubuduce ako necete bebu koristite malo ozbiljniju zastitu tipa kondom ,tablete mini spirala .......Sretno .

(odgovor članu EmanuelaCG)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moguca trudnoca
16.4.2014 12:42:55   
mina23
I mi se trudimo vec 10 mjeseci i nista :( sad sam mjerila bazalnu i vadila hormone i dr. mi rekla
kako je sve uredu i da imam urednu ovulaciju, ali mi rekla da mi se muz mora ispitati na pokretljivost spermatozoida, hmm
Meni je to malo cudno jer vec imamo jedno djete pa evo znali iko ista o ovome? Veeliki pozdrav

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moguca trudnoca
14.8.2022 8:41:35   
Daisyblue
Nova sam ovdje. Htjela bih da objasnim svoju situaciju. Ja sam nevina, nikada nisam imala spolne odnose. Međutim, u julu, za vrijeme plodnih dana sam bila sa dečkom. Oboje smo bili obučeni. U jednom trenutku sam ja njemu “stavila” ruke u trenerku i preko donjeg veša dodirnula spolni organ. Ono što me brine jeste da nije možda bilo one sluzi ili predejakulata koja se luči kad je muško uzbuđeno, jer sam mozda pola sata poslije dodirnula svoje gaćice iako sam imala i dnevni uložak. Kada sam došla kući temeljito sam oprala ruke i kasnije se istuširala, ali me je ipak strah da možda nisam slučajno prenijela tu sluz u vaginu il vaginalni otvor. Imala sam menstruaciju od 31.07. I trajala je 7 dana, bila je obilna i crvena. Poslije menstruacije sam uradila i 4 testa na trudnoću i sva 4 su bila negativna. Otišla sam ginekologu i doktorica me je pregledala putem abdominalnog ultrazvuka i rekla je da je sve uredu sa mnom. Međutim sinoć sam po prvi put dobila žgaravicu, kakvu nikad nisam imala i to me je još više zabrinulo. Je li moguće da se to sve dešava radi stresa, ta zgaravica? I je li moguce ostati trudan na ovaj nacin? Jer sam citala da su mnoge žene imale menstruacije u toku trudnoće i testovi su bili negativni do neke sedmice trudnoce.


(odgovor članu Ina Nera)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moguca trudnoca
11.2.2024 10:20:34   
Suncicasunny
Zdravo, Nije odgovor na ovu temu, ali imam jedno pitanje. Jako me muci trenutna situacija. Imam 22 godine, i sa sada bivsim deckom sam ostala trudna. On ne zeli prihvatiti dijete, kaze da nije njegovo. Moja porodica je religiozna i ne bi prihvatila to niti smijem da im kazem bilo sta. Sesta sedmica trudnoce je trenutno i ne znam sta da radim. Strah me je ako sad pobacim, da vise nikada necu imati djecu. A nemam ni hrabrosti da svojima priznam da sam trudna. Treba mi savjet sta da uradim.Hvala puno na odgovorima.

(odgovor članu Ina Nera)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *