|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moj tuzni dan
5.9.2009 19:14:51   
VIVIJAN
pozdrav darge moje,ja sam danas naj tuznija, danas sam trebala doneti moju bebu na svet koju sam nazalos izgubila u martu ove godine danas sam se trebala poroditi.jako boli!!!!! POZZ SVIMA I DRAGO MI JE DA SAM NASLA OVU STARNICU LAKSE MI JE VERUJTE!! user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moj tuzni dan
5.9.2009 20:21:44   
emy24
bas mi je zao ali znam kako ti je i ja sam imala jedan spontani pobacaj i stvarno sam bila depresivna i tuzna ali sada hvala bogu imam jednu najvecu radost u zivotu koju i tebi takođe želim sto prijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moj tuzni dan
5.9.2009 20:31:11   
veeseelaa
Vivijan, emy24 jako mi je žao user posted image user posted image user posted image
Emy hvala Bogu dobila si bebicu što želim i tebi Vivijan

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moj tuzni dan
5.9.2009 20:44:16   
Dida79
Vivijan zao mi je user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Znam kako ti je jer sam i ja to isto prosla ne jednom neko cak cetiri puta neznam sta da ti kazem nego glavu gore i budi hrabra jer valjda je to tako moralo biti...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moj tuzni dan
5.9.2009 21:59:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vivijan, emy24 jako mi je žao user posted image user posted image user posted image
Emy hvala Bogu dobila si bebicu što želim i tebi Vivijan



potpisujem....
user posted image user posted image user posted image user posted image  žao mi je draga moja al polako biće beba sigurno još

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moj tuzni dan
5.9.2009 22:16:50   
adannn
Vivijan,žao mi je....Ne gubi nadu,biće beba ali ja znam da ta beba ima posebno mjesto u tvom srcu...ali moraš imati snage da nastaviš daljeuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:02:31   
VIVIJAN
drage moje hvala vam od srca zlati ste svi,nadam se da ce biti user posted image naravno ali se plasim svakog puta jer meni se desilo svaki put istouser posted image 4 puta vec gubim bebu sto ne zelim nikome jer to mnogo boliuser posted image user posted image cmok

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:07:55   
VIVIJAN
hvala ti armina odc srca i zao mi je zbog tebe i znas kako je nedao bog nikomuser posted image nego da se radjaju sto vise user posted image user posted image cmok

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:13:38   
anitaMO
vivijan kod mene ne prodje ni jedan dan a da ne pomislim na to.srečom ja sam vrlo brzo opet ostala trudna.i na isti dan kad sam imala spontani samo godinu dana kasnije ja sam rodila.ne možeš vjerovati jel da.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:21:43   
VIVIJAN
poz Anita i bas mi je drago cestitam ti nauser posted image iz sveg srca i sve najbolje.naravno da ti verujem, ja sam svaki put trudna u isto vreme i imam pobacaj isto tako mozda neki dan razlike,ali samo neki danuser posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:27:15   
anitaMO
vivijan koliko si imala spontanih.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:32:32   
VIVIJAN
4 puta sto znaci da mi je prva beba u 7 nedelji sama ispala nisam morala u bolnici a ostale u bolnici na kiretazu i svaki put bebi staje srce u 17 nedeljiuser posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:37:53   
Leva
Vivijen tako mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image
Budi jaka i ne odustaj! Javi se curama na temi spontani pobacaj one su tako divne i pomoci ce ti koliko god mogu. Pusa djevojkama sa spontanog od vjecite trudilice user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:40:30   
VIVIJAN
leva hvala ti od srca veruj mi da sam pocetnik na ovom sajtu i ne snalazim se bas najbolje ali cu pokusati hvala ti od srca cmok

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:43:11   
Leva
Evo ti i linkic http://www.ringeraja.ba/forum/Spontani_pobačaj/forumid_102/tt.htm
Pusa

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:46:34   
anitaMO
evo kao što reče Leva,naćeš sve što trebaš.ima puno cura nažalost koje smo sve prošle to.ako te nešto zanima pitaj slobodno.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:46:48   
VIVIJAN
hvala ti!! CMOK

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:47:29   
VIVIJAN
HVALA OD SRCA!CMOK

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 0:50:09   
VIVIJAN
HVALA TI LEVA SEKO ALI TRENUTNO MI NEDAJE LINK DA POKUSAM KASNIJE:HVALA TI OD SRCA CMOK

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 10:09:12   
Leva
Vivi izvini bila sam malo umorna pa nisam dobro oznacila link. Odi na trazilicu i ukucaj spontani pobacaj ili odi na forum pod temom trudnoca i nadji pdf. spontani pobacaj. Sretno i velika pusa user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 11:05:45   
ena0002
Vivijan zao mi je user posted image user posted image user posted image , samo polahko i strpljeno i zelim ti da sto prije dodjes do svog cilja

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 14:21:45   
Tidzi
Jako mi je zao!!! user posted image user posted image Budi jaka i hrabra ma koliko da boli i vjeruj i nadaj se da ce ako Bog da ubrzo doci andjeo koji ce ti biti naveca radost na svietu, a to ti i od srca zelim!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 15:10:33   
Anoniman
Draga Vivijan tako mi je žao, al imaj nadu i strpljenje...kad čujem ovako nešto odma mi na um padne priča jedne naše forumašice Lori, koja me je svojom hrabrošću, strpljenjem, voljom i željom uvjerila da je sve moguće...pa evo pročitaj i ti.... to će ti možda dati snagu da istraješ...
http://www.ringeraja.ba/forum/Obri%C5%A1i_suze_i_kreni%25%25%25/m_30510/tm.htm

(odgovor članu Tidzi)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 16:23:52   
stella
Iskreno mi je zao.Budi jaka i nadam se da ces imati dovoljno snage za nove pokusaje i da aBd rodis zivu i zdravu bebicu.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 16:27:39   
VIVIJAN
pozz breskva,hvala ti puno svi ste divni, i najdrazi mi je sto sam nasla ovu starnu tako da mogu sa vama da podelim celu moju pricu! od srca ti hvalla! CMOK

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *