|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) nece ...
29.9.2010 14:23:00   
emy24
drage moje ,htjela sam da cujem vas misljenje,i dali imam razlog za brigu.Naime 2008.g.  sam operisala dobrocudni tumor ili fibrom medicinski receno koji se nalazio na glavi,na potiljku...ispocetka je to bilo malo i izgledalo je kao bradavica,nije me bolilo i nije raslo do trudnoce,samo mi je bilo nezgodno malo kad idem kod frizera,ili kad se cesljam...eh kad sam ostala u drugom stanju,on je poceo mjenjati svoj obliki irasti,nije me bolilo...kad sam se porodila otisla sam do dermatologa koji me je uputio u Travnik,kod doktora hirurga Granova,i on mi je zakazao operaciju,imala sam tremu i bilo me strah jer se operacija vrsila samo sa lokalnom anestezijom,i sve je to proslo ok,isjecak je poslat u Tuzl,na nalazu je pisano da je otklonjeno u potpunosti...oprostite na duzini posta,
eh sad mi se pojavila neka mala tackica,kao mala bubuljica,ne boli me nista,samo se brinem da mi opet u trudnoci se ne pojavi...jer cula sam da se fibrom moze vratiti


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) n...
29.9.2010 19:05:28   
Anoniman
Draga,ne znam stvarno o tome ništa.
Moj savjet ti je da odeš dr. na pregled,pa i ako se vratio riješiš to prije trudnoće.A možda uopšte nije fibrom u pitanju a ti se bezveze sikiraš.Nadam se da će biti sve ok,i da nema razloga za strah.user posted image

(odgovor članu emy24)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) n...
29.9.2010 19:39:16   
emy24
ma i ja se nadam vjeruj....rekao mi je doktor da to nije nista opasno,kao da to nece boliti ako se ne ukloni samo nije lijepo estetski i smeta kad se cesljas...pratit cu pa ako bude promjena javicu se doktoru...hvala

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) n...
29.9.2010 21:36:12   
Anoniman
Drago mi je da nije opasno,to je najbitnije, nemaš onda zašto brinuti,a ako bude rastao i smetao ti,onda ga opet ukloniš.

(odgovor članu emy24)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) n...
21.12.2017 20:47:48   
Vriskica1
Zdravo svima ako moze neko da mi neko odg isto imam dobrocudnu izraslinu na glavi tacnije iza lijevog uha,bila sam kod doktora dojagnoza je dobrocudna izraslina vezivnog i drugih mekih tkiva D21 u zadnje vrijeme me pobolijeva mada sam prije par dana copkala da li je to uredu hvala svima na odg

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *