|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   odnos snahe i svekrve
13.3.2015 10:24:17   
mala_1900
Uskoro planiram vjencanje sa svojim dragim, na samom pocetku htjeli smo da sami organizujemo sto nam nije tesko jer tako zelimo ...medjutim dan kada sam pozvala buducu svekrvu i svekra na rucak a usput da njima predocimo info sto smo sve prikupili,od lokaciju do fotografa,kicenja...itd. Svekrva je se jako naljutila, nista joj se ne svidja , pa pobogu sto se nju nije malo konsultovalo, ideja je da bude 20tak zvanica samo blizi prijatelji i rodbina, sto su se oni sluzili,ali se stresla sto bi to bilo 4-5 stolova samo ...ona je se zgrozila na to, ona bi neku gala svadbu, a dragi i ja to zbilja ne zelimo jer smo vec 6 god zajedno i zelimo samo formalno da se to obiljezi...naravno sada moram s njom otici da pogleda lokaciju koju sam ja izabrala, jer joj se na slikama cinilo sve malo, a to nije to to ...u pitanju je Mala Basta u Sarajevu jer je super mjesto za grupu ljudi od 20-30-40 ljudi
Zbilja se pitam...pa zar to nije moj dan i mog dragog, a ne da udovoljavam ostalima? Kakva su vasa iskustva? Zbilja zelim na kulturan nacin dati joj do znanja sta zelimo, ali s njom se ne moze fino razgovarati, jer je uvijek razgovor haotican...boji se samo ako joj sada popustim i ne pokazem da je tako kako ja zelim i hocu, da cu joj samo dati opet povoda da se mijesa pa i u stvarima kada unucad dodju...ona voli da je dominantna,kako sam shvatila u njihovoj porodici ona je ta koju glavnu rijec vodi...Zelim cuti vase savjete :-)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 11:46:42   
SREĆNA
Bezbeli da ćeš joj reći skupa svojim budućim mužem da ti poštuješ njihovu želju za velikom svadbom jer jednom se sin ženi, ali isto tako bi trebali da poštuju i to da ste vi ti koji odlučuju o tome jer to je ipak vaša svadba.Ako sad pustiš da ona upravlja gotovo je, poslije će ti biti sve teže to izgovoriti, a ona će se miješati svakako.

(odgovor članu mala_1900)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 12:03:32   
MicoTico
Ja ne bih ništa s njom o tome pričala, rekla kako ja želim, a njen sin neka s njom izdevera dalje.
Uglavnom, ako ti i tvoj budući želite tako, nema ona šta tu da se miješa.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 12:17:19   
gagala

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja ne bih ništa s njom o tome pričala, rekla kako ja želim, a njen sin neka s njom izdevera dalje.
Uglavnom, ako ti i tvoj budući želite tako, nema ona šta tu da se miješa.



upravo tako - no, ako budući ne želi da raspravlja sa majkom, najbolje da joj u startu daš do znanja da ne treba da se petlja u vaše odluke ............ popustiš li sada GOTOVO je

objasni ljubazno, i boli te čošak šta će ona reći ...... ne znam jesu li tvoji roditelji živi, ali ako jesu, fino joj reci da tebi nije preča od tvoje majke, pa ako ne daš svojoj majci da se petlja, NE DAŠ (bukvalno iskoristi taj termin - drugačije neće ukapirat) ni njoj

na kraju krajeva - ona je imala priliku da odlučuje o svojoj svadbi, ti svoju priliku ne daj nikome - vjenčanje je tvoje i njenoga sina, ako joj sin dozvoljava da se petlja, njegov problem, ti smatraš da njoj tu nema mjesta i tačka. Ako nije sposobna da ispoštuje to neće biti sposobna da ispoštuje niti išta drugo

a ako dragi više sluša mamu nego tebe - to već pokreće milion drugih pitanja - koga će slušati kad dođu na red pitanja stana, zavjesa, djece, itd.

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 12:22:05   
gagala
iskreno - da sam bivšu svekrvu "skinula kao sa nokta" na vrijeme, možda bi mi život bio drugačiji, možda do razvoda ne bi ni došlo

odbrusi joj da će dobiti pozivnicu, pa ako i ne želi da dođe da nije problem ........... što prije shvati gdje joj je mjessto bolej će vama biti u braku ..... muški vrlo ćesto budu mlakonje po tom pitanju jer neće da se zamjere, pa nekako prećutno prebace lopticu na buduću suprugu u smislu "snahe i svekrve se ionako ne mogu, pa neka ih, ne moram još i ja zakuhavati sa svojom majkom"

a i sa njim rasčisti sve to i jasno stavi do znanja: da li očekuješ od njega da svojoj majci pkaže mjesto ili on to očekuje od tebe, da ne bude zabuna poslije, fino to raščistitte na vrijeme

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 12:23:33   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: gagala

"skinula kao sa nokta" na vrijeme,
.....

odbrusi joj da će dobiti pozivnicu, pa ako i ne želi da dođe da nije problem ...........



ja ovo ne bih savjetovala nikad.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 12:29:35   
minja_

IZVORNA PORUKA: mala_1900

sada moram s njom otici da pogleda lokaciju koju sam ja izabrala, jer joj se na slikama cinilo sve malo...


ni za zivu glavu nemoj ici sama s njom, obavezno sve troje, pa nek joj tvoj dragi na licu mjesta objasni sve sto joj nije jasno, a pred tobom.

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu mala_1900)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 12:34:13   
Medić*
Nista ti draga ne moras. Imas vjerenika a on svoje roditelje, Neka se fino ispricaju i dogovore, tj neka ona kaze sta planirate.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 12:55:41   
mamiconi

IZVORNA PORUKA: mala_1900

Uskoro planiram vjencanje sa svojim dragim, na samom pocetku htjeli smo da sami organizujemo sto nam nije tesko jer tako zelimo ...medjutim dan kada sam pozvala buducu svekrvu i svekra na rucak a usput da njima predocimo info sto smo sve prikupili,od lokaciju do fotografa,kicenja...itd. Svekrva je se jako naljutila, nista joj se ne svidja , pa pobogu sto se nju nije malo konsultovalo, ideja je da bude 20tak zvanica samo blizi prijatelji i rodbina, sto su se oni sluzili,ali se stresla sto bi to bilo 4-5 stolova samo ...ona je se zgrozila na to, ona bi neku gala svadbu, a dragi i ja to zbilja ne zelimo jer smo vec 6 god zajedno i zelimo samo formalno da se to obiljezi...naravno sada moram s njom otici da pogleda lokaciju koju sam ja izabrala, jer joj se na slikama cinilo sve malo, a to nije to to ...u pitanju je Mala Basta u Sarajevu jer je super mjesto za grupu ljudi od 20-30-40 ljudi
Zbilja se pitam...pa zar to nije moj dan i mog dragog, a ne da udovoljavam ostalima? Kakva su vasa iskustva? Zbilja zelim na kulturan nacin dati joj do znanja sta zelimo, ali s njom se ne moze fino razgovarati, jer je uvijek razgovor haotican...boji se samo ako joj sada popustim i ne pokazem da je tako kako ja zelim i hocu, da cu joj samo dati opet povoda da se mijesa pa i u stvarima kada unucad dodju...ona voli da je dominantna,kako sam shvatila u njihovoj porodici ona je ta koju glavnu rijec vodi...Zelim cuti vase savjete :-)

Ne popuštaj, ako sada popustiš, uvijek ćeš, možda i nesvjesno i na kraju ćeš završiti na temi "anksioznost".....user posted image

(odgovor članu mala_1900)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:32:12   
gagala

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nista ti draga ne moras. Imas vjerenika a on svoje roditelje, Neka se fino ispricaju i dogovore, tj neka ona kaze sta planirate.


KO BOLAN DA KAŽE????? pa neće joj BUDUĆA svekrva određivati gdje, kako i šta će ona za svoju svadbu!?!?!? ..... de nek joj odredi i kad će i gdje piškit ....... mislim niđe veze - nadam se da ti je ovaj post lapsus

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:33:29   
Medić*

IZVORNA PORUKA: gagala


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nista ti draga ne moras. Imas vjerenika a on svoje roditelje, Neka se fino ispricaju i dogovore, tj neka ona kaze sta planirate.


KO BOLAN DA KAŽE????? pa neće joj BUDUĆA svekrva određivati gdje, kako i šta će ona za svoju svadbu!?!?!? ..... de nek joj odredi i kad će i gdje piškit ....... mislim niđe veze - nadam se da ti je ovaj post lapsus


Neka ON kaze, greskom je a uletilo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:33:58   
MicoTico
Gagala, što se ti toliko nerviraš?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:34:16   
muaaa
Joj savjeta....u minsko polje je otjeraj,pa kad ti budes sveki i ti njenim stopama

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:34:38   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: muaaa

Joj savjeta....u minsko polje je otjeraj,pa kad ti budes sveki i ti njenim stopama

Što bi jasmin rekla, neka je pošalje u borovniceuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:35:19   
muaaa

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: muaaa

Joj savjeta....u minsko polje je otjeraj,pa kad ti budes sveki i ti njenim stopama

Što bi jasmin rekla, neka je pošalje u borovniceuser posted image

naravno....

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:40:54   
salmy

IZVORNA PORUKA: gagala


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nista ti draga ne moras. Imas vjerenika a on svoje roditelje, Neka se fino ispricaju i dogovore, tj neka ona kaze sta planirate.


KO BOLAN DA KAŽE????? pa neće joj BUDUĆA svekrva određivati gdje, kako i šta će ona za svoju svadbu!?!?!? ..... de nek joj odredi i kad će i gdje piškit ....... mislim niđe veze - nadam se da ti je ovaj post lapsus

Sveki kaze..nego sta nego odredjivat...sveki je zakon...samo klimat glavom i govriti. da u pravu ste gospodjo....
Mora se sveki postovati.nema druge...

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:44:18   
Medić*

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: gagala


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nista ti draga ne moras. Imas vjerenika a on svoje roditelje, Neka se fino ispricaju i dogovore, tj neka ona kaze sta planirate.


KO BOLAN DA KAŽE????? pa neće joj BUDUĆA svekrva određivati gdje, kako i šta će ona za svoju svadbu!?!?!? ..... de nek joj odredi i kad će i gdje piškit ....... mislim niđe veze - nadam se da ti je ovaj post lapsus

Sveki kaze..nego sta nego odredjivat...sveki je zakon...samo klimat glavom i govriti. da u pravu ste gospodjo....
Mora se sveki postovati.nema druge...


Tacno Salmy user posted image
Ovo iznad ne bih komentarisala user posted image

Ovdje je lapsus bio, ne ona vec ON user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:45:26   
Medić*
Nego gagala nema potrebe za nerviranjem, laganica. Otkud ti, rece li da si previse zauzeta ? user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:56:10   
mala_1900
Slazem se sa svima vama...naprosto ne zelim da popustim, jer u buduce znam sta me ceka kasnije...teska zena bas...samo zelim na kulturan nacin dati joj do znanja, nikako da je povrijedim jer nebi mogla ni ja trpiti da moj dragi vrijedja moje...sto se tice mojih roditelja oni se slazu sa svim,sve kako mi hocemo i zelimo ,ne zele da se petljaju ali zele pomoci ako treba...prica moje svekrve je, ona naglasava da je to nas dan ali je i njen jer joj se sin zeni i to je cekala 30 godina heheheheh mi o svemu odlucujemo ali opet se petlja zeli da je u toku svega ...zbilja ne znam kako s njom na kraj,ona u razgovoru upada u rijeci,postavlja milion pitanja, s teme na teme skace kao ping pong loptica , nekada me i glava zaboli od tih razgovora...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 13:58:45   
grozđe
mala sto dalje od svekrve..nema tu puno price...

Sretno!

(odgovor članu mala_1900)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 14:00:51   
salmy

IZVORNA PORUKA: mala_1900

..prica moje svekrve je, ona naglasava da je to nas dan ali je i njen jer joj se sin zeni i to je cekala 30 godina

divna neka zenauser posted image

(odgovor članu mala_1900)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 14:12:25   
mala_1900
Izgleda,bas sam se usrecila :-)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 14:12:41   
palachinken
Bože Petra, pa u kakve ste se vi to porodice udale?user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 14:18:06   
gagala

IZVORNA PORUKA: mala_1900

Slazem se sa svima vama...naprosto ne zelim da popustim, jer u buduce znam sta me ceka kasnije...teska zena bas...samo zelim na kulturan nacin dati joj do znanja, nikako da je povrijedim jer nebi mogla ni ja trpiti da moj dragi vrijedja moje...sto se tice mojih roditelja oni se slazu sa svim,sve kako mi hocemo i zelimo ,ne zele da se petljaju ali zele pomoci ako treba...prica moje svekrve je, ona naglasava da je to nas dan ali je i njen jer joj se sin zeni i to je cekala 30 godina heheheheh mi o svemu odlucujemo ali opet se petlja zeli da je u toku svega ...zbilja ne znam kako s njom na kraj,ona u razgovoru upada u rijeci,postavlja milion pitanja, s teme na teme skace kao ping pong loptica , nekada me i glava zaboli od tih razgovora...


imala jednu takvu - zato i znam ..... teško da ćeš joj kulturno objasniti, budi spremna da pokažeš zube i pružiš kandže istovremeno ........ kulturno može samo ako ti dragi postavi svoju mamu preda se, pa joj bukvalno kaže "DOSTA...... nemaš pravo da se petljaš, ona je moja mlada i ONA će da odredi, a ti MORAŠ da ispoštuješ" ........ ako ti dragi izmakne svoju štovanu sjedalicu - tebi predstoji rat ............

ma jašta već gužva, ali ne mogodoh da pustim ženu da se premišlja hoće li ili neće popustiti ....... znam kakva joj sranja slijede ako bude suviše fina - to se bukvalno ne isplati sa osobama koje ti prodaju muda pod bubrege ....... nažalost - životni iskustvo je čudo, zato moji savjeti i jesu takvi kakvi jesu ...... i ja sam htjela i pokušala biti kulturna i ne gnjaviti njegovu mamu, kako mi se samo razbilo o glavu pojma nemate

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu mala_1900)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: odnos snahe i svekrve
13.3.2015 23:54:42   
Anoniman
meni je potrebna ovakva tema, evo upravo se trsem od neke kako da je nazovem huje i vise tih neki pomjesani osjecaja....Sa svojim muzem sam bila u vezi 2,5 godine upoznali smo se ovdje u medjuvremenu on je otisao da studira u njemacku, uzasno je bio ljubomoran imala sam i u vezi s tim problema ali poslije svake te scene bi mi dokazivao ljubav naravno to je bilo obostrano. Opet ne bi ni bio ljubomoran da me nije volio sve to stoji i dan evo danas mi isto dokaozuje ali osjecam da ce me zamrziti zbog svoje majke. Inace puno pricam sto na umu to na drumu. Koliko god se volimo dosta se razilazimo u nekim misljenjima. U vezi sjecam se nisam smjela u neke kafice jer su tu nekad bili moji bivsi udvaraci pa bi po mogucnosti mogao da opet bude i tako te gluposti borba ziva. Meni je to sve licilo na povjerenje evo on se stvarno trudi nenormalno da dokaze da mi vjeruje i na kraju se na i osjecam nezahvalnom kako mi je to neki dan rekao. Pristala sam na zajednicu, dosli smo na takav stadij da li da se uzmemo ili razidjemo trece opcije nije bilo! I tako nismo nista pravili spakujem se i za Njemacku pravo se uputim. Tamo me muz doceka i svekar, svekrva je inace ovamo sama. Da napomenem uvijek sam zivjela kod nekih rodjaka mama mi je umrla kad sam imala 10 godina, otac volio popit nije se brinuo o meni tako da sam prepustena rodjacima bila. I ovaj kod kojeg sam posljednje bila samo sam mu javila da sam se udala, on je vec nagovjestavao nesto bio je upucen, razgovor je kratko trajao bilo mu je zao i istovremeno drago jer zna da mi je muz fin i iz FINE porodice cak kada bi mi nesto krivo bilo stao bi na muzevu stranu. I super sve stvarno bili tamo, vratili se ovdje da se vjencamo mama mu mlada super zena. Voli se saliti ma eto niko sretniji od mene s obzirom sta me sve snaslo, negdje poslije tri mjeseca braka zatrudnim.. I trudnocu sam najvise putovala tamo ovamo...ne bi nekad nesto pasi kod svekrve ali bilo je dobro. Jah ne spomenu muz je bio u Njemackoj. a ja sa svekrvom ovdje sama i tamo bih idi koliko sam mogla kao turista tako sam cijelu trudnocu do osmog mjeseca trudnoce putovala relacija Njemacka-Bosna. I taman kad mi svekrva dodije pobjegnem od nje na mjesec dva pripremim se psihicki i dobro mi dodje opet druzenje i te neke male zamjerke. I tako dok sam slusala stalno kako je jetrva koja je sada u drugom gradu sve prepustila svekrvi kako joj je podigla dijete brinula se o njemu ujutru bi joj sama jetrva donesi dijete u svekrvinu sobu i ona preuzme dijete to je njoj ponos dika. Ja kako sam odrasla bez majke zelim da duplo nadoknadim svom dijetetu, takav osjecaj imam. Ne bih mogla podnijeti da ja rahat izlazim u grad navecer da dijete svekrvi ostavljam da je to nekad urijetko pa hajde, ali tako cesto kako je ona to radila. Ne bih mogla da podnesem da ne znam kako je to moje dijete naraslo kako se odhranilo bukvalno tako. Zelim da vidim kako moje dijete prvu hranu mljacka kako se meni smije da ja vidim prvi zubic. Da ja uspostavim ritam sa djetetom i sl stvari. I tako sve uredu dok dijete nisam rodila pocela je da se petlja bas ko i jetrvi. I uvijek me s njom poredi, nije joj valjala nikad dok ja nisam pocela da se bunim, od tog trenutka nema bolje snahe od jetrve. I tako rodila sam bebu muz bio tu prvi mjesec dana i opeet otisao prisiljena sam da od nje zavisim u vezi auta u vezi bilo cega. Ne da mi da dijete igdje izvedem prehladit ce se, uvijek sam kuci vec evo 5 mjeseci... sve mi odredjuje i ako ona smatra da je nesto uredu mogu ja pjevati jer moj muz nije tu i onda on kaze kako ja necu pomoc da prihvatim i sl stvari...a uopste se ne odnosi na to...sad je bebi 5 mj dosli nam djever i jetrva na vikend sada zive u drugom gradu pita jetrva hocemo li na kafu sutra reko hocemo uvijek ostajem kucii s bebom kontam bit ce zatvoren prostor negdje gdje bi ostisla neki prostor gdje nije zagusljivo ili tako nesto. Kaze sveki nece moja M nigdje tj. moja kcerka, ja njoj hoce Bogami. Kaze cekaj da poraste, hocu reko cekat da ima tri godine pa da je izvedem ? Prije neki dan kaze dat ce njoj majka ovo ono nece mama ni vidjet...kroz neke postupke sam nemajka po njezinom...djetetu mi izmislja bolesti panicar je...do sad u ovih pet mjeseci dijete sam samo doktoru vodila i dva ili tri puta do njezine sestre isto toliko kod mog rodaka i to je sve. Najvise sam kuci ni s kim se ne druzim....nemam se kome pozalit kada krenem muzu on me pokusava razumjeti ali opet zavrsimo na to kako ja njega optuzujem da on nije pravi otac jer nije s nama. Falimo i mi njemu...meni je samo sad potrebno da ovo negjde napisem i mogla bih pisati jos ovoliko puna sam previse, previse

(odgovor članu gagala)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *