|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pad na glavu-help
4.7.2013 14:09:47   
dzenetaiman
curica mi je tek sada rekla da je dva puta pala sa stoluce,djecije,dok je dikucuvala olovku sa poda. prvi put je pala na celo i koljena-nema cvoruge niti modruce. drugi put je pala isto tako al se udarila na dio iza lijevog uha. vesela je,nije povracala,zjenice reaguju. to se desulo prije nekih sat i pol. pala je na pod koji je poplocen necim poput gume. sta da radum?helpuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pad na glavu-help
4.7.2013 14:26:17   
M kao Mama
ništa prati je malo, ne da joj da spava popodne, ako počne povraćati, ili joj bude oka, nesvjestiga, glavobolja pravac bolnica

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pad na glavu-help
4.7.2013 14:35:42   
dzenetaiman
ona je sva vesela i pjeva,i imala je sto puta gorih padova na beton i ro na potiljak,ali jace je od mene-stalno se sikiram. mislim da sam jedina mama na svijetu koja uvijek misli na najgore. istale mame koje znam nista ne bi rekle sami bi pomislile nije nnista a ja panicim da mi je vise myka.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pad na glavu-help
4.7.2013 14:36:57   
bebacha

IZVORNA PORUKA: dzenetaiman

ona je sva vesela i pjeva,i imala je sto puta gorih padova na beton i ro na potiljak,ali jace je od mene-stalno se sikiram. mislim da sam jedina mama na svijetu koja uvijek misli na najgore. istale mame koje znam nista ne bi rekle sami bi pomislile nije nnista a ja panicim da mi je vise myka.


bespotrebno panicis
jos neznam ni koliko je jak udarac bio
djeca padaju i udaraju se stalno
opusti se

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pad na glavu-help
4.7.2013 14:37:33   
bebacha
http://www.ringeraja.ba/forum/Udarci_u_glavu%25%25%25/m_144348/tm.htm

imamo i temu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pad na glavu-help
4.7.2013 15:32:00   
dzenetaiman
uh...ima jos mama koje panice kao ja. prosla su prva tri sata koja su kriticna. tajo sy mi prije govorilu. pokusavam da se smieim i ne vodim dr.jer evo ona jos uvijek pjeva i igra se. da li biste je vi vodile kod dr?

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pad na glavu-help
4.7.2013 15:38:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dzenetaiman

uh...ima jos mama koje panice kao ja. prosla su prva tri sata koja su kriticna. tajo sy mi prije govorilu. pokusavam da se smieim i ne vodim dr.jer evo ona jos uvijek pjeva i igra se. da li biste je vi vodile kod dr?


a koji j razlog odlasku kod doktorauser posted image

nemate vidljive povrede, nemate ni skrivene jer simptoma nema koji bi ukazivali da ima povreda...

nadalje dijete je reklo nakon pada ...očito pad nije bio bolan jer bi urlalo :)
nadalje pod je popločan nečim kao gumom...ta djeca udare glavom do zid sve zazveči pa porđu bez posljedica...
polako...

i temu imamo o istom :) niste jedini da padovi na glavu...smao ste jedini definitvno koji su se udarili do gumeni pod i tri sata kasnije bez ikakavoga razloga žele ljekaruuser posted image
opustite se malouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pad na glavu-help
4.7.2013 15:55:07   
aida.
E da si ti vidjela mog trogodisnjaka kako je zvizgo glavicom sinoc od beton, cvoruga pozelenila, on place... Udar bi dobila user posted image

Ma daj bona sta ce jo bit... sto hanady kaze urlala bi da je bolilo user posted image relax... user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pad na glavu-help
4.7.2013 21:34:23   
dzenetaiman
drage moje,hvala vam na podrsci. problem je sto sam sama i namam tu nikoga da mi objektivno ukaze na trenutno stanje. ona je citav dan ok,napolju je trcala,igrala se,smijala,vadila meni zivce i sve ostalo. ja sam joj iz straha pustila da ne spava po podne tako da je komirana od umora otisla u krevet. posto joj je cesto mrsko hodati pred spavanje pocne izvoditi da joj se manta ili nesvjesti pa da je nwko odnese u krevet. to je i veceras uradila i mene je,bezobzira na sve ,uhvatila panika da nije od udara. hvala vam drage moje sto ste mi bile poduser posted image rska.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *