|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pampers kategorija-kg
9.7.2008 9:34:17   
elda
Moja malena ima 7 kg, pa neznam koje bi pelene uzela,
Recimo one od 4-9 kg su joj male a one od 11-18 kg su velike.
A i pampers mi nesto nije kako treba, sve ode u stranu.
Koje vi koristite i koje mi predlazete za navedenu kilazu moje curice.
 
Hvala, veliki pozdrav

_____________________________

Elda
11.02.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 9:44:30   
Emina*
Za tu kilazu i postoje te kakve si i navela, i to od svakog proizvodjaca se tako krecu....
Broj 2 je od  3-6kg,a broj 3 od 4-9 kg, i koji god proizvodjac, to su "univerzalni" brojevi pelena...
Koje pampers koristis, jel one active baby ili??
Jesi li probala violetine ili Pampers "Sleep&Play"...
Kako su joj male ove od 4-9?


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu elda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 9:54:33   
elda
preko dana pampers sleep  play a i active
al male su.
violetine ne koristim

_____________________________

Elda
11.02.2008

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 10:04:28   
Emina*
Violetine su ti malo vece od Pampersa, bez obzira sto se odnose na istu kilazu...
A violeta na onom dijelu gdje dodju bebina ledja ima rastezljivi dio,
tako da prione bolje uz ledja, i ne moze da curi, i pravi vecim pelene kad ih zategnes fino...
Ako hoces probaj, uzmi manje pakovanje pa vidi da li odgovaraju...
Ali, u svakom slucaju je bolje da su bebi pelene vece nego manje....
Sretno user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu elda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 14:40:27   
anitaMO
laura ima 7500 i koristimo pampers 4.to je od 7-18 i super su joj.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 16:36:41   
M kao Mama
Lajla je imala donedavno 12 kg i nosi 5 obične papmpers, ove slip and pley ne koristimo, jer smo čule od djevojaka koje rade promociju da one niu baš dobre i da to ne radi pampers već da je to neka šema, helem, petica nam je sasvim ok, pogotovo sada kako je Lajla smršala,

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 19:11:26   
Visnja RR
Asja ima 6 kg ...koritimo pampers 3 active baby i odlicne su joj...
Imam samo jedan problemcic sto joj nekad iscuri kakica na ledjima al sta da radim kad se moja dama pokaki ponekad toliko da mi nije jasno gdje to stane u ovo maleno stvorenje :)
a ja je ne volim previse stezati ili bih trebala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 19:17:51   
triplemama
Višnja, netrebaš previše ali stegni malo jače, jer pampers nema gumicu na leđima

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 21:49:15   
Emina*
IZVORNA PORUKA: triplemama

Višnja, netrebaš previše ali stegni malo jače, jer pampers nema gumicu na leđima


Violetine pelene imaju tu gumicu, i bolje su uradjene na ledjima od Pampersa....
Uzmi malo pakovanje pa vidi jel odgovaraju user posted image   user posted image
Bogami nam Asja pravo narasla user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pampers kategorija-kg
9.7.2008 23:06:40   
lana84
ja sam imala pogrešno mišljenje u početku za pampers..ali mojom greškom. Naime, treba ga jače stegnuti naravno ne toliko da puno pritisne bebu, otkad sam tako počela nije par puta propiškila. bez straha, samo malo jače stegnuti i spustiti na kukove jer svejedno spadne bebi sa trbuha pa opet ostane lufta.
sad sam prezadovoljna.
moja beba ima negdje oko 6,5 kg i za sada smo na pampers 3.

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pampers kategorija-kg
11.7.2008 0:20:13   
camm
zbog tog silnog stezanja od pampersa moja curica ima oziljke sa strane,
stvarno trebaju nesto drugo da izmisle nije im fer.
a te pampers slipen pley neznam jesam li dobro napisala jednom sam ih uzela
pustale su i malena se osula po krajevima gdje su one gumice .a ostale su mi sve dobre samo trebaju uvesti mislim na sve brojeve te trake rastezljive
mi smo na odvikavanju pa ih slabo koristimo samo nocu.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pampers kategorija-kg
11.7.2008 10:00:03   
lida
IZVORNA PORUKA: mama alma

Lajla je imala donedavno 12 kg i nosi 5 obične papmpers, ove slip and pley ne koristimo, jer smo čule od djevojaka koje rade promociju da one niu baš dobre i da to ne radi pampers već da je to neka šema, helem, petica nam je sasvim ok, pogotovo sada kako je Lajla smršala,
Sad si me prepala mi koristimo 3 slip and pley i super su nam ne osipa se a rijerko kad da nam prođe samo kad puno kakani što kaže Višnja pa mu prođe na leđa.Nije mi jasno kako to ne radi pampers pa ko to smije uzeti logo i tušiti fuš.Sad neznam šta da radimuser posted image Ma prelazim i ja na aktiv beby


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pampers kategorija-kg
11.7.2008 10:29:10   
M kao Mama
Te spil and plaj rade pod imenom pampers, ali nisu one njihov orginalni proizvdo, to se radi pod njihovim logom u koorporaciji sa nekom firmom,

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pampers kategorija-kg
11.7.2008 10:29:22   
mazalica
Moj djecak ima oko 7kg i koristimo pampers obicni 4.
Kada sam se porodila zaova mi iz austrije poslala dva paketa pampersa i mogu vam reci da je ovaj nas blijeda kopija njihovog, prvo materijal mi je nekako meksi i njezniji, ona ljepljiva traka je elasticna, boja onih zivotinjica je ljepsa i jasnija itd...
za sta mi dajemo pare, ko zna gdje su te pelene napravljene...
uskoro prelazim na drugu marku pelena (kupujmo domace)


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pampers kategorija-kg
11.7.2008 10:40:42   
lana84
IZVORNA PORUKA: camm

zbog tog silnog stezanja od pampersa moja curica ima oziljke sa strane,
stvarno trebaju nesto drugo da izmisle nije im fer.
a te pampers slipen pley neznam jesam li dobro napisala jednom sam ih uzela
pustale su i malena se osula po krajevima gdje su one gumice .a ostale su mi sve dobre samo trebaju uvesti mislim na sve brojeve te trake rastezljive
mi smo na odvikavanju pa ih slabo koristimo samo nocu.


e draga sorry ali koliko si onda ti stezala svoje djete ako je poslje imalo ožiljke..pitam se koliko treba da stisneš bebu da se ožiljci naprave user posted image
ja definitivno nisam mislila da se tolko beba stisne nego onako recimo do one sličice na sredini, taman da se ona vidi, ustvari ovisi koliko je beba debeljuškasta user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pampers kategorija-kg
11.7.2008 10:53:51   
camm
da i ja sam tako do slicice i nisam te mislila uvrijediti,ali kad bebica bude aktivnija onda bas te trakice zuljaju .


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pampers kategorija-kg
14.7.2008 15:57:10   
lejlašh
Ma ljudi isprobajte i nešto novo- Violeti i Molfixu stvarno ništa ne fali, extra su pelene. Zar nije bolje uštediti nešto novca, a kupovati domaće (Violeta).
Elda, za tu kilažu bi ti trebao broj 4.
Ali stvarno su pelene u inostranstvu puno bolje od ovih naših- ja povremeno dođem do nekih holandskih pelena Kruidvat i one su mi stvarno dobre, sad ih uglavnom čuvam za noć.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pampers kategorija-kg
14.7.2008 16:02:45   
M kao Mama
baš sam juče gledala molfiks i violetu, violetu više nikada neću uzeti jednom smo probali i Lajla se izasula katastrofa, a molfiks nismo probali, ali razlika u cijeni je mala, a broj pelena isti, tako da smo odlučili da nečemo eksperimetisati još ovih nekoliko mjeseci, nadam se da će naš napor da Lajlu naučimo na tutu vrlo brzo dati svoje prave rezultate

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pampers kategorija-kg
14.7.2008 17:26:43   
dinaa
mi koristimo pampers i bebem i nisu mi ove bebem lose a i cijena je malo pristupacnija,a od violete moja beba dobije strasan osipuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pampers kategorija-kg
14.7.2008 17:35:43   
lamka
ja kad sam se porodila koristila sam violetu ali poslije je svaki put proslo kroz pelenu jer mja lamija pije puno tecnosti i presli smo na pampers.jednom sam probala molfix ali je lamija dobila osip pa smo ih izbacili i ostali na pampers i nemam namjeru eksperimentisati sa nekim drugim a nadam se da cemo ih ovo ljeto izbaciti iz upotrebe pa nam nece trebati nikakve

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pampers kategorija-kg
15.7.2008 23:00:45   
ja
ja sam tek kada se Eman rodio koristila violetu ali kao sto rece lamka svaki put kada kaki prode kroz nju,onda predem na pampers i sada ga koristim mada dok je koristi 4+ bilo je ok ali sad kako 5 bas mi i ne odgovaraju jer je 4 imala rastezljivu traku sa strane a 5 nema,nekad uzmem u Merkatoru i lumpija 5 jer su bas velike pa volim navece da mu stavim da mu bude malo komotnije jer sto kazu bolje da je vece nego da stisne

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pampers kategorija-kg
15.7.2008 23:54:50   
ziki
Mi koristimo pampers activ beby 3, ne bih da experimentisem sa ostalim Ove sto uzimam u konzumu su mi fine, ne propusta sa strane, na ledja.. Proslo je jednom kad sam mu obukla knap pidzamicu pa je kopcanje pomerilo pelenu, i jednom kad je vrisko pa sam pelenu otkopcala i na vrat na nos zakopcala a posle ga sravila na jastuk da doji... jastuk, jastucnica, secija, ja...

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pampers kategorija-kg
16.7.2008 0:12:23   
Amrino
Ja predlazem Babylove iz DM- a. Odlicne su i pristupacne. Obicni Pampers nikada nismo koristili jer mi je jednostavno preskup, Molfix i Violeta su mi pravo bezze...smrde i cudne su, a Sleep & Play nisu lose- osim sto mu nekada prodje i ni slucajno ih ne mozemo koristiti navece.

Inace koristimo br.4 vec duze vrijeme...


< Poruku je uredio amrino -- 16.7.2008 0:13:26 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pampers kategorija-kg
20.7.2008 8:41:28   
mišur
Ja koristim Pampers 3, ali ću morati brzo preći na 4 jer Luka ima 6.800 kg i baš su mu knap!
A probala sam i Violetine, i nisu mi loše, pogotovo zbog te gumice na leđima, samo su malo deblje od Pampersa.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pampers kategorija-kg
20.7.2008 12:37:40   
Lulu_
pampers ovdje svakako nije onaj pampers vec je uvoz iz poljske i jako su lose. ja donosim iz njemacke i super su a dok sam uzimala ove odavdje sve je curilo sa strane ludila sam.

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *