|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pismo forumasicama:)
2.9.2013 12:58:47   
mamine oci
odmah na pocetku da se izvinim zbog naslova,mozda nije prikladan ali to mi prvo palo na pametuser posted image

drage moje ,divne forumasice,ringerasice,posto nemam vremena svima pojedicno pisati poruku evo otvorih temu:)

mnoge od vas znaju da sam 7.god zivjela u Sarajevo, ali nazalost nismo usipjeli ostvariti bilo kakav status,kako je mm dobio posao u rodnom gradu, rijesili smo da se vratimo,nadam se da nece post biti dug i da vas necu punog gnjaviti:)
da nebih nabrajala pojedinacno moje drage forumasice ,a one znaju koje su,ima ih puno i post bi pisala do sutrauser posted image
hvala vam drage moje ,sto ste bile dio mog zivota, sto sam sa mnogima od vas djelila i dobro i zlo,hvala vam bez obzira sto mnogi kazu da virtuelno ne mozes imati prijatelja ,ja sam zahvaljujuci RR stegla ali zaista dosta prijatelja i upoznala puno divnih zena,mada mi je zao sto neke necu upoznati ali nikad se nezna,ja odlazim vracam se rodnom gradu,ali to ne znaci da napustam RR uvjek cu biti dio ovog tima.
Danas smo ovdje odjavili internet pa koristim priliku da napisem post dok nisu iskljucili,user posted image cim ukljucim ponovo eto mene,
sve s brzo odigalo tako da nisam stigla da organizujem kafu da vas pozdravim kako treba nadam se da cete m razumjeti i hallaliti,stan mi je u haosu oko pakovanja i slicnih stvari.
Nisam bas vicna u pisanju pisama, imala bi puno toga da pisem ali ne znam sta bi osjecanja su mi pomjesana radujem se odlazim u gradu gdje sam rodjena,gdje je moja porodica prijatelji, svekrvauser posted image nadam se da cu biti cesc na temi svekrvauser posted image a sa druge strane bez obzira sto nista nismo ostvarili Sarajevo je moj drugi dom tu sam rodila svoja dva pitela,dozivjela dosta lijepih trenutaka,ja rekoh krtko pa oduzih hallalite mi vi koje ste mi dolazile na babine sto nisam stigla da vam dodjem sa bebarom,zao mi je sto necu biti tu kad moja veselica rodi, hvala mnogima od vas sto ste omogucili da moja Iman ima kolica,hodalicu garderobu za cure i mnogo toga ne bih ni jednu da imenujem prepoznace se,za sve vas ima jedno posebno mjesto u mom srcu,i tako bih ja do sutra ali moram stati.jedan veliki user posted image user posted image
user posted image

svim trudnicama ugodnu trudnocu i lagan porod
svim koji cekajuuser posted image da ih Allah obraduje i da ugledajuuser posted image
svim mama puno srece zdravlja ljubavi i nafake pusa za malu raju voli vas i ljubi mamine ociuser posted image

halalite ako ima gresakak u pisanju losa mi tastatura user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 13:03:41   
Hanady RR
Sreća je tamo gdje napraviš dom...
ti si mila žena koja je u stanju dom napraviti u svakom gradu...
Sarajevo samo može patiti što je ostalo bez takve građanke...

svako dobro vam želimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 13:04:46   
SREĆNA
-O draga moja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 13:05:50   
mamine oci
hvala Hanady, zaboravih napisati da ste uvjek dobro dosli u Novi Pazar i rado cu vas ugostiti u svom domuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 13:05:58   
Honey3
ma draga nasa user posted image user posted image user posted image Zao mi je sto idete iz Sarajeva,ali bil hair,trbuhom za kruhom,neka vam je hirli gdje god da odete,cuvaj tu dragu djecicu i cuvajte se i vi,da vam Allah dz.s svako dobro da aBduser posted image Ja znam ti ces se nama opet javljati,i dalje ces biti sa nama na rr,ti si jedna "posebna" forumasica user posted image a bit ce aBd i kafica,dolazit ces ti u Sarajevouser posted image Puno pusica za tebe i djecicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 13:11:14   
Mirkica
mamine oci nadam se da i ja spadam u ove drage forumasice :)) iako se nikada nismo vidjeli bila si mi uvjek draga i mila, zelim ti puno srece u tvom novom pocetku na starom mjestu pa imal ista ljepse :))))) a nadam se da ces opet biti s nama na ovom forumu :)))) user posted image user posted image user posted image SRETNOOOO i znas ono "moj dom je tamo , tamo gdje sam ja takva je moja sudbina"

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 13:15:12   
ziki
Mamine oči user posted image neka je sretno u novom/ straom gradu. Čuvaj djecu i sebe. Nadam se da nas nećeš zaboravit a možda se nekda dole i strenemouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 13:17:57   
veeseelaa
zao mi je sto necu biti tu kad moja veselica rodi,


a joj
rasplakala me ova vijest, druže moj pa kako , šta???? aaauuuuu
zvat ću te

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 13:33:53   
Apotekarka
Mamine oci svatko ide onamo gdje mu je bolje...Zelim ti sretan put i puno srece,uzivaj sa svojom divnom porodicom...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 14:01:15   
ada_
sretno vam ma gdje bili,bitno je da ste zajedno a dom je tamo gdje ste sretni i zadovoljni....nemoj nas zaboraviti kad predjes granicu user posted image user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 15:23:08   
mamine oci
user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 15:25:40   
M kao Mama
sretno, i da Vas zaista sreća prati, a vama uvijek možeš, pa nisi džabe djecu ovdje rađala, hahahahahh

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 15:26:32   
damma
sretno ti nasa drugarice..
user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 15:32:22   
muaaa
Draga moja sretno....do nekog sljedeceg vidjenjauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 15:35:40   
niki83
Mamine oci, sve najbolje zelimo i tebi i tvojoj porodici ma gdje bili.. user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 16:39:13   
klemzi
Mamine oči, lijapa moja... ne stigosmo se upoznati dok si u BiH..ali nikad se ne zna,,,
Nek vas Božija milsot prati gdje god krenete...a ti si svoje mjesto našla u srcima puno nas...ljubi te tvoj drug!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 16:43:44   
jasmin
mamine oči,čast mi je bila upoznati te user posted image .
Želim ti puno sreće gdje god da budeš. user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 17:05:23   
mamine oci
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 17:08:39   
brzamala
draga moja, ti si jedno divno stvorenje i zelim ti da ti bude hairli gdje god da odes. Barem ces biti blizu svojih. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 17:13:43   
Visnja RR
sretno mamine oči!!! user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 17:31:30   
koka i po
srecu vec imas kraj sebe i oko sebe....svako ima svoju nafaku.

zelim ti da sto prije ostvaris sve svoje snove i ono sto zelis i za cime ceznes.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 17:33:01   
vjestica
sretno user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 17:34:32   
Dida79
Sretno mamine oci user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 17:38:10   
reallove
Mamine oci,sretno draga,sve najbolje :*

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pismo forumasicama:)
2.9.2013 17:48:33   
mala_sa
Maine oci sretno draga moja, da vam dragi Bog podari samo najljepse trenutke ma gdje god oni bili! Cuvaj sebe i svoja tri blaga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *