|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pogresna dijagnoza ???
4.3.2010 19:33:52   
rubin
pozdrav svima! zanima me da li se ikome od vas ili nekome koga poznajete desilo da je pogresno dijagnosticirano nerazvijanje bebe? naime imam prijateljicu koja je u 7.sedmici, ali doktorica joj tvrdi da nema otkucaja i predlaze kiretazu odmah. s obzirom da ona ne osjeca nista cudno, meni se cini da je to prerano. nesmjem nista da preporucim, ali sam nekad davno citala da su se prvi otkucaji culi malo kasnije. zanima me vase iskustvo. hvala puno unaprijed!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pogresna dijagnoza ???
4.3.2010 19:36:45   
mamaajna
meni je u 6 sedmici bio plusic na otkucaju,neznam,ako nije sigurna nek trazi drugog ljekara

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu rubin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pogresna dijagnoza ???
4.3.2010 20:49:49   
leona81
obavezno drugo misljenje...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pogresna dijagnoza ???
4.3.2010 20:51:15   
Dida79
I ja bi odma potrazila drugo misljenje i to po mogucnosti kod privatnog ljekara.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pogresna dijagnoza ???
4.3.2010 20:56:05   
mamilica
Citala sam na ovovm forumu, ne mogu se sjetiti teme, da se nasim forumasicama desavalo isto i da su im dr predlagali cicscenje, i da sada one maze svoju djecicu, zivu i zdravo rodjenu. Tako da oni nisu nepogrijesivi, ljudi su.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pogresna dijagnoza ???
5.3.2010 9:17:38   
taurus
U svakom slučaju treba potražiti i drugo mišljenje a kod mene su se u 7 sedmici čuli otkucaji srca.

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pogresna dijagnoza ???
5.3.2010 9:31:02   
lilix
meni je napisana dijagnooza missed ab i rečeno mi da moram hitno na kiretažu inače rizikujem sepsu, tada sam bila po menstruaciji 7/8 nedjelju (a ustvari sam bila 5/6 jer se radilo o kasnijoj oplodnji) otišla nakon 5 dana kod drugog doktora i sada sam hB u 33 nedjelji trudnoće
od srca tvojoj prijateljici želim isto , u svakom slučaju neka traži još jedno ili dva mišljenja


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pogresna dijagnoza ???
5.3.2010 18:44:26   
enna
Obavezno neka potrazi jos neko misljenje ako je u mogucnosti kod privatnika jer kao sto neko rece ni oni nisu nepogrijesivi!!!U svakom slucaju zelim tvojoj prijateljici puno srece i da sve bude ok aBd!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pogresna dijagnoza ???
7.3.2010 19:03:18   
sara.at
meni su u prvoj trudnoci bila misljenja dva doktora i nazalost sam morala na kiretazu..
Al moja rodica je skoro maknula zdravu bebu zbog 4D ultrazvuka jer joj je navodno pronadjen tumor
al ona je trazila jos 2 misljenja dok nisu ustanovili da je beba potpuno zdrava a imala je vise od 20 sedmica

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pogresna dijagnoza ???
7.3.2010 20:17:52   
majdica
Obavezno drugo mišljenje,jer kiretažu je najlakše napraviti.Neće zakasniti.

_____________________________

Moja porodica je moje utočište.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pogresna dijagnoza ???
7.3.2010 21:30:51   
Lalana
Nemoj slucajno da poslusa samo jednog doktora, steta je da se kasnije kaje, neka obidje i drugog bez da spominje tu dijagnozu, nego kao nanovo.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu majdica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pogresna dijagnoza ???
7.3.2010 22:34:01   
taurus

IZVORNA PORUKA: rubin

pozdrav svima! zanima me da li se ikome od vas ili nekome koga poznajete desilo da je pogresno dijagnosticirano nerazvijanje bebe? naime imam prijateljicu koja je u 7.sedmici, ali doktorica joj tvrdi da nema otkucaja i predlaze kiretazu odmah. s obzirom da ona ne osjeca nista cudno, meni se cini da je to prerano. nesmjem nista da preporucim, ali sam nekad davno citala da su se prvi otkucaji culi malo kasnije. zanima me vase iskustvo. hvala puno unaprijed!

javi nam šta je bilo

(odgovor članu rubin)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pogresna dijagnoza ???
8.3.2010 10:51:01   
Jenica
IZVORNA PORUKA: rubin

pozdrav svima! zanima me da li se ikome od vas ili nekome koga poznajete desilo da je pogresno dijagnosticirano nerazvijanje bebe? naime imam prijateljicu koja je u 7.sedmici, ali doktorica joj tvrdi da nema otkucaja i predlaze kiretazu odmah. s obzirom da ona ne osjeca nista cudno, meni se cini da je to prerano. nesmjem nista da preporucim, ali sam nekad davno citala da su se prvi otkucaji culi malo kasnije. zanima me vase iskustvo. hvala puno unaprijed!



ja sam se prije nekoliko dana prijavila na post "trudna sam". ovo mi je druga trudnoca i opet isti problem user posted image identican ovom koji si napisala za svoju prijateljicu. 6 sedmica nema ploda. isto mi je bilo i prosli put. mozda je sve u redu kod tvoje prijatlejice (iskreno se nadam da jeste) ali mislim da je jako mali postotak greske kada su ove stvari u pitanju. ja sam radila betu u subotu i drugu jutros, ocekujem rezultate sutra i ne ocekujem nista povoljnouser posted image user posted image bitno je samo glavu gore, misliti pozitivno i da ce napokon one koje toliko zele djecu vidjeti + i roditi zdrave user posted image . puno srece i pozitivnog razmisljanja zelim sebi i svima vama

(odgovor članu rubin)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pogresna dijagnoza ???
8.3.2010 11:53:49   
R&T@
Jenice, želim ti što veselije rezultate danas.

Žao mi je što se rubin ne javlja. mislim da znam o kome je pisala.
Ako sam u pravu toj ženi su na Koševu rekli da nema nikakvih problema i da se beba normalno razvija.....A ona je jedno divna, abd, buduća mama koja zna s djecom......
Voljela bih da rubin to potvrdi......

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Jenica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pogresna dijagnoza ???
8.3.2010 12:05:26   
Honey3
ja sam bila treci mj.neznam koliko sedmica,super se osjecala i otisla na prvi pregled kod privatnika i dr.mi rekla da plod nema otkucaje srca po uz vec nekih 10-ak dana i da hitno moram cistiti...bila sam sokirana,drugi dr.mi nije na um padao,mozda sam i pogrijesila,nesmijem o tome ni da razmisljam.... taj isti dan sam u istoj ordinaciji radila ciscenje, poslije razgovora sa mm,radili su mi pod totalnom anestezijom.....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pogresna dijagnoza ???
8.3.2010 13:00:09   
smarija
drage moje i ja sam imala spontani u 7-8 nedelji i radjena mi je kiretaza isto nije bilo otkucaja srca bebe,svi se mi nadamo najboljem ali ako je nesto sudjeno mi od sudbine ne mozemo pobjeci.u vecini slucajeva,a tako je bilo i sa mnom,kad te prime u bolnicu ne radi se isti momenat kiretaze postoje i neko pracenje uzv.ja sam odmah prvi dan u bolnici prokrvarila i izasao mi je veliki ugrusak pa mi nije odmah radjena kiretaza vec nakon tri dana.postoji mogucnost da i doktori pogrijese ali u takvim slucajevima je rijetkost

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pogresna dijagnoza ???
8.3.2010 19:47:16   
rubin
evo mene. izvinite sto se nisam ranije javila. nazalost prijateljica je prokrvarila, pa su je nakon toga cistili, nakon sto je dr. konstatovala da je vecina ploda otisla. user posted image
hvala vam puno, sto ste odgovarale i pitale. ja sam bila zabrinuta kad joj je rekla da uradi kiretazu odmah, jer znam osobu koja je sacekala nakon iste prognoze, pa se srce culo nakon nekoliko dana. ja sam takodjer imala krvarenje na pocetku prve trudnoce i to jaaaako obilno, zajedno sa komadicima. ali kad sam otisla dr mi je rekla da je beba tu.i danas imam svoju curicu od 15 mjeseci, tako da ni obilno krvarenje ne znaci da je sigurno spontani.
tajra, tako bih voljela bih pricamo o istoj zeni user posted image
hvala vam svima jos jednom.

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pogresna dijagnoza ???
8.3.2010 23:06:06   
mamilica
Bas mi je zao, nekako sam vjerovala da ce sve biti ok. Uvijek idem tom pozitivnom linijom kada postoji i tracak nade. Mada, covjek ne zna sta je dobro za njega i zasto je to dobro. Saljem vam user posted image

(odgovor članu rubin)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pogresna dijagnoza ???
9.3.2010 10:18:56   
taurus
Baš mi je žao user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pogresna dijagnoza ???
9.3.2010 10:21:18   
anidla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tuzno...nekad nas i nase tijelo vara...salje signale da je sve ok, ali nazalost....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pogresna dijagnoza ???
9.3.2010 11:49:56   
Jenica
user posted image user posted image user posted image jako mi je zao sto se to desilo. puno srece zelim slijedeci put, glavu gore!!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *