|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomoć nakon pobačaja
4.8.2010 21:38:51   
nana20
kako preboliti gubitak?jel ima kakva oosoba pomoći?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomoć nakon pobačaja
4.8.2010 21:45:41   
koka i po
nana 20....žao mi je što si izgubila bebu.Ona će uvijek imati posebno mjesto u tvom srcu i kad aBd rodiš drugo dijete.Nadaj se.....sve dok se nadaš imati ćeš snage da ublažiš bol koju osjećaš.Neka ti nada da snagu da nastaviš daljeuser posted image

(odgovor članu nana20)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomoć nakon pobačaja
4.8.2010 21:53:08   
Visnja RR
Dva puta sam to prosla... prvi put trojke drugi put jedna beba...znam kako dusa boli... ali moras zbog sebe i zbog druge bebare koja ce aBd doci biti jaka i psihicki smirena i zdrava...
Sad se isplaci, kako kazu nek bol kroz suze izadje... al ta bol ce uvjek biti prisutna sve dok ne budes imala svoju bebaru u rukama...pa i kasnije bice dana kad ces se sjetiti... ali... tada ce biti drugacije...
druzi se s nama ovdje kad god pozelis ... iscitaj mnogo stranice ...vidjeces da ima mnogo mamica koje su prosle kroz sve to i sad imaju svoje bebare kao sto ces i ti svoju jednog dana...
druzi se s nama i na onim zabavnim djelovima foruma kao sto je RRZajednica... (nismo bas uvjek zabavne , nekad se i svadjamo user posted image  al i to je za ljude tj zene user posted image
I da, dobro nam dosla !

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomoć nakon pobačaja
5.8.2010 10:00:23   
smarija
draga nana20 prije svega dobro dosla,nasa Visnja rr ti je sve lijepo napisala i slazem se sa njom,nazalost ima nas jako puno sto smo to morale proci ali mi tu nazalost nista ne mozemo promijeniti,nego otugovati,isplakati se i krenuti u nove pobjede.
pozdrav user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomoć nakon pobačaja
5.8.2010 18:55:53   
AMELIC
Nana niko drugi ti nemože pomoći do ti sama sebi, a za to mila treba vremena! 
Sve mi koje smo prošle kroz takvo bolno iskustvo smo imale neku vrstu razgovora same sa sobom...
Vremenom bude lakše...život teče dalje, a sigurno ćemo i mi jednom biti mame!

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *