|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomoc malom emrahu
8.10.2013 9:28:18   
felix
Emrah Smajlhodzic je teko bolestan, ima godinu i 10 mjeseci, dijagnosticiran mu je tumor na mozgu. Doktori su mu dali jos dvije do tri sedmice zivota ako se ne operiše hitno. Najbolja nada mu je odlazak u tursku na operaciju.
-
Emrah je liječen od maja 2013 godine u Tešnju, kasnije je prebačen u Kantonalnu bolnicu Zenica sa dijagnozom da se radi o meningitisu, da bi se naknadno utvrdilo da dijete ne boluje ni od jedne dijagnoze koju su doktori ustanovili već da je u pitanju tumor na mozgu koji pritišće sve bitne centre, disanje, srce, očne živce..Po preporuci doktora kontaktirana je klinika u Turskoj čiji liječnici imaju savremeniju opremu i nude mu veće šanse za preživljavanje. U Sarajevu mu prognoziraju 1 % šanse da sve prođe bez posljedica, da dijete preživi i da nema teških mentalnih poremećaja što je i glavni razlog da se dijete šalje dalje u inostranstvo. Operacija košta 56 000 KM. Veliki dio novca je posuđen od prijatelja i poznanika ali nije dovoljnan iznos još uvijek. Ko god može da donira bilo koji iznos bili bi mu jako zahvalni. Kontakt telefoni su 060 3809704 Hamza Smajlhodžić-otac djeteta, 061 720 136 Haris Smajlhodžić. U porodici jedino radi Emrahova mama, otac je nezaposlen a brat mu ide u osnovnu školu..sami ne mogu da financiraju sve..

https://www.facebook.com/pomozimoemrahu

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1374075_374247716039720_828253452_n.jpg

< Poruku je uredio felix -- 8.10.2013 9:30:02 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 9:43:39   
ziki
duša draga user posted image .
ja ću sad upaltit svoj skromni doprinos

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 9:44:49   
Lulu_08
Tuga user posted image ima li žiro račun ili šta slično ovdje da se objavi, na poslu sam nemam FB?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 9:52:10   
felix
ima ziro racun, uplate slati na BBi banci na ime amila smailhodzic, br racuna 1414151310128518
ili u, UNICREDIT na ime emrah smailhodzic br racuna, 3385502162847791...

hvala svima koji, uplate nadam se da ce novac biti skupljen do utorka( bajrama) ...

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 9:52:19   
scarlett
Duša draga, još uvijek nisam poslagala misli o malom Hajrudinu, a sad i ovaj malac user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 10:01:38   
scarlett
Lulu, kada se otvori link stoji Pomoć potrebna do utorka, vjerujem da je to danas, znači, ko može treba požuriti.

Uplate kod BBI banke na ime Amila Smailhodzic
br. računa : 1414151310128518

Unicredit, na ime Emrah Smajlhodžić
br. računa:3385502162847791
Partija: 40475763000

Ne znam zašto im se prezimena razlikuju, nadam se da nije nikakva greška, ovo sam prepisala sa linka, ja sam provjerila već više puta, ali ako ko može još jednom iza mene da provjeri (ko može otvoriti FB) da nisam gdje fulala broj.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 10:09:49   
felix
preziva se Smailhodzic, vjerovatno su pogresili oni. u slovu jer znam ko su ...
http://atomci.ba/bs/wp-content/uploads/mladi-crvenoz-kriza.jpg ovdje ima i br. tel ako je kome lakse i vako moze pozvat ovaj br i DONIRAT 3 KM

humanitarni tel. s kojim donirate 3 km je , 090 292 067

< Poruku je uredio felix -- 8.10.2013 10:17:02 >


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 15:54:35   
ziki
Ja cu sutra uplatit nešto što sam prikupila sa kolegama, kolege iz firme sa kojom sarađujem su uplatile svoj doprinosuser posted image
Molim Boga da maleni ode u Tursku i da se zdrav vrati kući

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 17:29:14   
mum82
uplatila skromni dop od nase male porodice,,,insallah da mali ode i s hajrom sve bude...
eto da podignemo temu,,,nek zenice vide ako vec nisu...



_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 18:04:05   
Maya_K
dusa slatka user posted image tek maloprije skontah da je ovo beba od mog bivseg radnlog kolege, a dobar je prijatelj i s mm, odmah su mi u firmi rekli da uplatim a aBd sutra nosimo nas skromni doprinos kuci, Mora se uspjeti skupiti, ima nas dovoljno, kad bi svi po malo user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pomoc malom emrahu
8.10.2013 22:51:49   
mum82
"Jako smo sretni da vas mozemo obavijestiti da je akcija prikljupanja novca za Emraha uspjela..Skupili smo dovoljno za operaciju i odlazak u Tursku. Ako neko želi da pomogne porodici na financijski ili drugi nacin moze i dalje pomoci na iste brojeve racuna ali nasa je obaveza da vas obavjestimo da smo skupili dovoljno za operaciju. Hvala svima od srca, zahvalnost se ne moze iskazati rijecima."


kopirah s njihove facebok straniceuser posted image user posted image

(ne znam kako da postavim drugacije)

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pomoc malom emrahu
9.10.2013 9:24:11   
Maya_K
I ja sam ovo vidjela sinoć user posted image Kako mi je drago..svakako namjenjene uplate za njih idu, jer pomoć im je potrebna i poslije...user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pomoc malom emrahu
10.10.2013 15:49:10   
assmiras
Citam na klixu da se malom Emrahu stanje pogorsalo... user posted image user posted image user posted image user posted image ,
to je u komentarima pa nisam sigurna da li su navodi tacni........ nadam se da nisuuser posted image

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pomoc malom emrahu
11.10.2013 11:13:44   
felix

IZVORNA PORUKA: assmiras

Citam na klixu da se malom Emrahu stanje pogorsalo... user posted image user posted image user posted image user posted image ,
to je u komentarima pa nisam sigurna da li su navodi tacni........ nadam se da nisuuser posted image

jeste pao u komu, otkazalali mu organi nazalostuser posted image juce zene pricaju na poslu da je jako lose sva sam se najezila kad sam cula dusa draga o Allahu dragi........

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pomoc malom emrahu
11.10.2013 11:52:30   
mum82
dusa dragauser posted image
da Allah olaksa i njemu i roditeljima....

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pomoc malom emrahu
14.10.2013 2:01:35   
scarlett
Felix, ima li vijesti o malenom? user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pomoc malom emrahu
14.10.2013 10:21:16   
Super Beba
user posted image

Naježih se sva..duša draga...da mu Bog dragi podari snage da izdrži sve..

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pomoc malom emrahu
21.10.2013 14:28:16   
felix
http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u-minutu/roditelji-i-rodbina-djecaka-za-smrt-krive-doktoricu-majdu-arsenic-iz-kbz

preminuo mali emrah sinocuser posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pomoc malom emrahu
21.10.2013 14:33:08   
mum82
da Allah olaksa njegovim najblizim...mala dusa dzenetskauser posted image user posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pomoc malom emrahu
21.10.2013 14:46:53   
Skvo RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pomoc malom emrahu
21.10.2013 18:08:36   
Amani12
O Boze... user posted image user posted image user posted image

Dzennetska pticica... user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *