|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 20:37:03   
mama75
Prije par dana na dnevniku TVSA bio je prilog o 9-oclanoj porodici Hasanovic iz Hrasnice koji zive u jako teskim uslovima. Roditelji ne rade, majka je bolesna, a i jedno dijete. Ja sam zapisala adresu i broj mobitela, ako nekoga zanima mogu mu poslati na pp. Posto cu svakako nositi neke stvari, evo ovdje da se ponudim ukoliko neka od forumasica iz Sarajeva zeli da da svoj prilog, da to mogu dati meni pa cu ja da odnesem. Mozda je najbolje da organizujemo neku zajednicku kaficu. Mislila sam da to preuzmem na BB ali posto je Bazar dan pred Bajram, mozda je bolje da to uradimo ranije. Maloprije sam razgovarala sa tom zenom i pitala koliko godina imaju djeca. Dakle: kcerke imaju 16, 13, 8 i 6 godina, sin 9 i blizanci, djecak i djevojcica 4,5god. Pa eto, ako imat zainteresovanih javite se na temi da se dogovorimo za zajednicku kafu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 20:51:55   
Anoniman
ako ce se skupljati sta na bb ja bi poslala visnji na racun za njih ili ako zelis mogu licno tebi preko western uniona poslati

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 20:52:57   
Medić*
Ja sam za. Nemam stvarcica jer je moj djecak mali, ali novcani prilog, mali, skromni i od srca mogu podijeliti. Samo se za kaficu dog i odredite vrijeme.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 20:58:49   
Lejla Ka
Ja bih imala nekih stvari, odjeće i obuće, zainteresovana sam. Imam i nekih svojih stvari koje bi mogla iskoristiti majka ili najstarija kčerka. Jedino mi je sljedeća sedmica zauzeta i ne bih se mogla organizovati nikako.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 21:03:17   
Anoniman
ne znam kolike su djevojke,imam svojih stvari velicina xs i s to kad sam bila slank

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 21:05:05   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

ne znam kolike su djevojke,imam svojih stvari velicina xs i s to kad sam bila slank


Dobro me napomenu user posted image Imam i ja stvari svojih koje bi im odgovarale.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 21:33:07   
emi7908
Ja imam garderobe koja bi možda odgovarala curama pa eto javi mi kad planiraš ići pa da ti to negdje dobacim ... 

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 21:33:20   
mama75
Sto se mene tice ja bih voljela da ta kafa bude iduce sedmice, da za vikend mozemo to da odnesemo. Evo moj prijedlog: srijeda ili petak, 18h, Centar za mlade Grbavica (gdje se odrzava BB) ili neki trzni centar. Svaki prijedlog za lokaciju je dobrodosao. I da ponovim, ko zeli, poslacu mu broj telefona i adresu ove porodice na pp pa moze i sam otici.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 23:24:17   
mamine oci
i ja sam za pomocicu koliko mogu ,nesto stvarcica za djecaka od 9 godina, malo igracaka, neka posteljina, dekica ili sta vec treba, namirnice svako po nesto, nama malo njima uhar...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 23:37:25   
Lejla Ka
Pratim, pa ako ikako mognem uletim!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
18.10.2011 23:41:10   
bananica
i ja sam naravno za
moze li da se sastanemo u Grand centru?

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 0:13:16   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

i ja sam naravno za
moze li da se sastanemo u Grand centru?


Iskreno ne znam tacno gdje je to, ali pretpostavljam da je to onaj centar na Ilidzi. Ja bih vas zamolila da to ipak bude negdje blize centru, da mi bude lakse zbog prebacivanja tih stvari, posto zivim u N. Sarajevu.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 0:17:57   
Hanady RR
Evo mene....
ja bih bila rada da dođem i pomognem.
Eh sad petak nema šanse nisma u sa, al srijed abi mogla...s tim d aipak budemo na nekom mjestu bliže od Ilidže...dole nema šanse nakon posla da stignem, djecu pokupim, sve obavim itd itd...

hajde utvrdite srijedu na Grbavici, ili Importane centar ili tito čak...nešto '' na sredini ''user posted image

Osim novčanih priloga, nosimo robu ili obuću koja ogovara djeci navedenih uzrasta. Hrana, higijena...jel to planirano.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 0:27:46   
mama75
Da ne bi mi sada previse oko vremena i mjesta polemisale, evo ja cu da kazem: Grbavica, Centar za mlade, 26.10. od 18 do 19h. Moze? Ako neko bas ne moze tada, a ima zelju da da svoj prilog, neka mi se javi na pp do subote da se dogovorimo za preuzimanje. Sto se tice ovoga "sta donijeti", kroz razgovor sa zenom sam shvatila da im sve treba. Jedva je pricala, bas joj je tesko bilo. user posted image Spomenula je kako je posudila sporet od nekoga i da treba da ga vrati (onaj na lozenje) pa pretpostavljam da bi im novac dobro dosao. Dakle, sve sto mislite da moze da im pomogne i sto je dozvoljeno po pravilima foruma. Ne znam kako ide ovo sa skupljanjem novca, je li OK da meni date ili da uplatimo na racun RR?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 0:32:43   
pipi_duga_capara
konacno user posted image nadam se da svima pase user posted image  user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 0:33:51   
Hanady RR
Ok grbavicauser posted image Centar za mlade od 18user posted image

za novac ja ti nemam odgovor...da sutra sačekamo višnju da ona da svoj sud o istom.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 0:36:53   
bananica
ja cu se potruditi da stignem, radim do 18, a podaleko mi jeuser posted image , valjda nesto skontam

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 7:44:04   
Anoniman
Mama75,ja pokusavam poslati poruku al ne ide,pokusaj ti meni poslati ili da se cujemo preko fb...
Ja imam takodje i novih posteljina,nasla bi sei koja jakna za djevojke,a zelim i nesto u parama da posaljem

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 9:31:04   
mama75
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Mama75,ja pokusavam poslati poruku al ne ide,pokusaj ti meni poslati ili da se cujemo preko fb...
Ja imam takodje i novih posteljina,nasla bi sei koja jakna za djevojke,a zelim i nesto u parama da posaljem

Evo nece ni meni pp. Hoces li da ti posaljem njihovu adresu pa da im direktno saljes paket? Ili ako saljes po nekome onda ti mogu dati i svoju adresu, pa da je to preuzmem i odnesem im. A sto se novca tice najbolje da uplatis na racun RR pa cu ja dalje s Visnjom dogovoriti da im odnesemo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 10:09:07   
Lejla Ka
Hanady, mogu li se ja kako sa tobom negdje nač da ti makar ovu obuću dam? Petak 26. ne mogu stići jer sam bez muža :) sa djecom.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 10:40:09   
Anoniman
user posted image user posted image

Mrina DK  saljes li odecu  i ostalo paketom preko poste  na adresi ili pak busem ?  ja bi imala odece a i slatkisa bi decici poslala duse slatke user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 19.10.2011 10:43:10 >

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 11:09:54   
mama75
IZVORNA PORUKA: mama75

Da ne bi mi sada previse oko vremena i mjesta polemisale, evo ja cu da kazem: Grbavica, Centar za mlade, 26.10. od 18 do 19h. Moze? Ako neko bas ne moze tada, a ima zelju da da svoj prilog, neka mi se javi na pp do subote da se dogovorimo za preuzimanje. Sto se tice ovoga "sta donijeti", kroz razgovor sa zenom sam shvatila da im sve treba. Jedva je pricala, bas joj je tesko bilo. user posted image Spomenula je kako je posudila sporet od nekoga i da treba da ga vrati (onaj na lozenje) pa pretpostavljam da bi im novac dobro dosao. Dakle, sve sto mislite da moze da im pomogne i sto je dozvoljeno po pravilima foruma. Ne znam kako ide ovo sa skupljanjem novca, je li OK da meni date ili da uplatimo na racun RR?

Ne mogu da uredim poruku. Od 18 do 20 sati.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 11:19:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Hanady, mogu li se ja kako sa tobom negdje nač da ti makar ovu obuću dam? Petak 26. ne mogu stići jer sam bez muža :) sa djecom.


Pa hajde u utorak naverčer idući...kad pođem na krofne jer sam sa autom tada da tvojom ulicom prođem :) i pokupim to...ja bih onda u srijedu otišla i doniela, kako sma ja skontala 26 je srijda iduće sedmiceuser posted image

jesam li ja dobro skontalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 13:03:04   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Hanady, mogu li se ja kako sa tobom negdje nač da ti makar ovu obuću dam? Petak 26. ne mogu stići jer sam bez muža :) sa djecom.


Pa hajde u utorak naverčer idući...kad pođem na krofne jer sam sa autom tada da tvojom ulicom prođem :) i pokupim to...ja bih onda u srijedu otišla i doniela, kako sma ja skontala 26 je srijda iduće sedmiceuser posted image

jesam li ja dobro skontalauser posted image


Jesi, to mi super odgovara. Ti zvrcneš telefonom, ja izađem sa kesom na ulicu? Joj, srce si ko neboder!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 13:19:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: triputmama

user posted image user posted image

Mrina DK  saljes li odecu  i ostalo paketom preko poste  na adresi ili pak busem ?  ja bi imala odece a i slatkisa bi decici poslala duse slatke user posted image


Ja uvijek saljem busem ili ako neko od raje ide za Sa,posta je truba pokusala sam par puta haman ni razglednica ne stigne.....

Mama75 moram skontati ima li iko od mojih vremena da dodje po to tj preuzme,stara ne moze ima slaba ledja,a pare cu staviti  Visnji na racun ...Pa se vi dogovorite oko preuzimanja....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *