|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   poteskoce pri hodanju
4.2.2009 17:31:16   
Gaba
mene zanima da li se vama desvalo da u toku trudnoce
dok hodate cujete kako nesto puca u vama?
meni se to desava vec dva dana i cujem to u dnu ledja
ne bi da zovem doktoricu jer mi je vec rekla da panicim
hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: poteskoce pri hodanju
4.2.2009 21:08:53   
Vildanina
Draga Gaba,
ja sam sebe uvjerila da je to normalno. Za dva dana ulazim u 40. sedmicu, i takve i slicne stvari mi se non stop desavaju. Pitala sam svog ginekologa, kaze da su to sve popratne pojave ! Znaci, najbitnije je ne paniciti, i ovo ce proci ! :)
Pozdrav

(odgovor članu Gaba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: poteskoce pri hodanju
4.2.2009 21:20:26   
klara
drage moje ja kad hodam imam osjecaj da ce mi nesto ispasti dole,inace sam i ja 39+3. neznam jel se to blizi porod ili sta jeuser posted image a mogu vam reci skoro sam pukla od nervoze neke sve mislim sada ce.pozdravuser posted image

(odgovor članu Vildanina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: poteskoce pri hodanju
7.2.2009 22:41:04   
Vildanina
Draga Klara, ti i ja smo tu negdje s terminom, gdje planiras da se porodis, ko ti vodi trudnocu ? Ja sutra ulazim u 40. sedmicu, jedan sam prst otvorena, smeksan mi je grlic ali jos uvijek nema konkretnih znakova. Takodje osjecam veliki pritisak i bolove u krstima.

(odgovor članu klara)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: poteskoce pri hodanju
8.2.2009 0:18:15   
Anoniman

I ja dok hodam osjetim pritisak kao da će mi ispasti......al ne ispada to tako lako user posted image pa za svaki slučaj čuvam stomak user posted image
Morat ću na slijedećem pregledu pitati dr. za to, mada sam i u prvoj trudnoći osjećala isto ali ne ovako rano (sada sam u 23-oj sedmici) pa sam opet prenijela i imala indukovan porod.

Za ostale koje su pred porodom, sretno ženice!!

(odgovor članu Vildanina)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: poteskoce pri hodanju
8.2.2009 16:46:19   
klara
Moja Vildanina,ja cu se abd poroditi u Minhenu jer tu i zivim., a trudnocu mi je vodila jedna nasa doktorica ovdje ali mogu ti reci da sam pravo razocarana sa njom to sam joj i rekla. nju ti bona vise zanima moda nego pacijenti. Ja sam inace iz Zavidovica a odakle si tiuser posted image  pozdrav......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: poteskoce pri hodanju
9.2.2009 15:43:27   
Vildanina
Pa ja sam ti isto iz Zavidovica :), vec nekoliko godina zivim u Sarajevu. Mozda se i znamo ?! Ja sam Vildana Begic - sad Mujkic, drago mi je user posted image  ! Jutros sam bila na pregledu - jos nista konkretnouser posted image  ! Ja imam srecu jer sam prezadovoljna svojim ginekologom, imam puno povjerenje u njega, i mislim da je to najbitnije. A sto se tice tvoje dr., neces je jos morati dugo gledati user posted image ! Pozdrav

(odgovor članu klara)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: poteskoce pri hodanju
9.2.2009 18:24:04   
klara
Draga Vildana, ja sam otisla za vrijeme rata u njemacku,a stanovala sam u novim lamelama iznad restorana ,sirano,... ja sam danas imala termin za porodjaj ali ova moja hanumica nemisli izaci.Bila sam u bolnici na pregledu i na ultrazvuku mi doktor kaze da sada ima manjak plodne vode,pa u cetvrtak opet na kontrolu ako se ne porodim dotle morace izazvati trudove.Tako da ako se ne javim znaci ostla u bolnici,zelim i tebi sto brze da se rijesis i da vidis svoju bebaru.cao

(odgovor članu Vildanina)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *