|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
11.10.2013 10:57:53   
prskalica
Drage moje...uvijek ste bile tu kad je nekome potrebna pomoc bila,molim vas nemojte ignorisati ni ovu muku sad.kad kazem nemojte ignorisati mislim na to ako ne mozete novcano pomoci ,molitvom uvijek mozete.srce me je zaboljelo kad sam ovo vidjela.koliko tuge u malim djecjim ocima... koliko snage a istovremeno toliko i muke i jada.ja cu danas da odem licno do njih da odnesem sto je u mojoj moci i da pruzim rijeci podrske...ljubim vas sve http://www.youtube.com/watch?v=_zyCd_n5T98
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
11.10.2013 11:21:16   
prskalica
user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
11.10.2013 11:48:33   
assmiras
Ja ne mogu otvoriti link, o cemu se radi?

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
11.10.2013 16:23:39   
Visnja RR
pretužno user posted image

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/99885-video-osmogodisnjak-brine-o-svom-jedinom-roditelju.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
11.10.2013 16:44:09   
Medić*
Pretuzno. Dusa ne zna za majcin zagrljaj i topli obrok..tuga user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
11.10.2013 19:21:51   
prskalica
evo ja sam se upravo vratila od malog Gojka i njegovog tate.dala sam koliko sam mogla.tata mu ima operaciju u Bg zakazanu sad 16 oktobra.kod njega je izgleda nogu zahvatila gangrena user posted image .Gojka je majka ostavila kad je imao 1,5 god.uglavnom tuzno,pretuzno.ali dace Bog,eliki je On.user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
11.10.2013 23:46:57   
milenium
user posted image user posted image user posted image
ja odmah sutra uplaćujem,suze ovog djeteta me obarajuuser posted image
i potrebniji im je novac nego li hrana i odjeća.kao prvo potrebna im je topla voda u kući,maleni pere vani suđa u hladnoj vodiuser posted image

a ovu novinarku treba tužit za psihičko zlostavljanje,nije se smirivala sve dok ga nije rasplakala, i pita jadno djete zašto ti je majka otišla.taman koda osmogodišnjak to zna.i pita jel mu žao i jel mu žao oca.eto nije mu žao ni što je otišla niti mu je žao oca.koja glupača od novinarke!

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 7:37:36   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image user posted image user posted image
ja odmah sutra uplaćujem,suze ovog djeteta me obarajuuser posted image
i potrebniji im je novac nego li hrana i odjeća.kao prvo potrebna im je topla voda u kući,maleni pere vani suđa u hladnoj vodiuser posted image

a ovu novinarku treba tužit za psihičko zlostavljanje,nije se smirivala sve dok ga nije rasplakala, i pita jadno djete zašto ti je majka otišla.taman koda osmogodišnjak to zna.i pita jel mu žao i jel mu žao oca.eto nije mu žao ni što je otišla niti mu je žao oca.koja glupača od novinarke!

sram da je bude.a koji je broj žiro računa za uplatu?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 7:44:03   
Mya_81 RR
Tinki, ima u ovom linku sto je Visnja postavila.

Ovo je da ti srce pukne! Koliko vec brige i tiuge on nosi u svom zivotu, a trebao bi biti van s drugarima, igrati se i voditi bezbrizan zivot...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 18:25:56   
prskalica
juce ujutru im je dosao covjek iz Bg ,i dao novac.pitao ih da li zele da im kucu napravi i sve sto treba da mu kazu.otac je jadan rekao da prvo hoce da rijesi nogu.covjek mu je rekao da mu se javi kad izadje iz bolnice. juce kad sam ja bila rece da ce mu danas doci nacelnik opstine i vlasnik lokalne televizije da hoce da mu kucu naprave.sad se i nacelnik smilovao kad je pokrenuta medijska hajka ,a kad je trazio pomoc od socijalnog pitanje je bilo da li ce dobiti 100 km ili nista.a inace humanitarnu inicijativu je pokrenula radnica socijalnog rada.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 18:33:09   
koka i po
nacelnik smilovao kad je pokrenuta medijska hajka ,a kad je trazio pomoc od socijalnog pitanje je bilo da li ce dobiti 100 km ili nista



tako to inace biva....dok se hajka ne digne niko prstom ne mice.kad se sve sazna onda bi svi da se kite tudjim perjem ili nedaj Boze da izgube "ugled" koji uzivaju.blago nama sa nasim "dobrotvorima"....mamicu im.
ovaj covjek ima najvece bogatstvo jer posjeduje bezgranicnu ljubav svog djeteta a ostalo ce sve aBd doci na svoje

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 18:47:57   
prskalica

IZVORNA PORUKA: koka i po

nacelnik smilovao kad je pokrenuta medijska hajka ,a kad je trazio pomoc od socijalnog pitanje je bilo da li ce dobiti 100 km ili nista



tako to inace biva....dok se hajka ne digne niko prstom ne mice.kad se sve sazna onda bi svi da se kite tudjim perjem ili nedaj Boze da izgube "ugled" koji uzivaju.blago nama sa nasim "dobrotvorima"....mamicu im.
ovaj covjek ima najvece bogatstvo jer posjeduje bezgranicnu ljubav svog djeteta a ostalo ce sve aBd doci na svoje

ma da ti vidis oci tog djecaka,u njima se ogleda sva ljepaota i blistavost ovog svijeta.a njegov tata je stalno ponavljao ma da je meni noga zdrava lako bih ja zaradio za nas user posted image .da je ostao preko zime s onakvom nogomm sumnjam da bi se izvukao ziv.a sto se majke tice ima osmoro djece,sto ostavljene sto ne.jedno joj je slucajno ispalo u kadici dok ga je kupala i umrlo sa mjesec ipo.to je imenovano kao nesretan slucaj user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 18:55:07   
bebacha
joj covjece
necu da grijesim duše al majke i guz...
jadna dijete,nadam se da ce se sad prikupit sve sto treba a da ce mu otac biti dobro
od svega srca mu zelim sretan ostatak djetinjstva

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 18:59:18   
milenium
ja se samo molim da operacija bude uspješna,i da mu ne amputiraju nogu.jer ako ostane bez noge onda će jadni dječak cijeli život morat brinut i služit oca.a premalen je još za to,trebao bi se igrati sa svojim prijateljima.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 19:00:50   
milenium
a tek kako bi mu bilo gledat oca bez noge. a tako je još malen.nedaj Bože nikome.user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
12.10.2013 19:02:00   
bebacha

IZVORNA PORUKA: milenium

ja se samo molim da operacija bude uspješna,i da mu ne amputiraju nogu.jer ako ostane bez noge onda će jadni dječak cijeli život morat brinut i služit oca.a premalen je još za to,trebao bi se igrati sa svojim prijateljima.




nadam se da nece doci do toga al ako i nedaj boze dodje moze se sredit i covjeku omuguciti normalan zivot

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
13.10.2013 10:14:47   
prskalica
http://doznajemo.com/2013/10/13/nastavak-price-o-8-godisnjem-gojku-iz-bijeljine-evo-sta-kaze-njegova-majka-zasto-ga-je-napustila/ evo oglasila se i majka,ali ja mislilm da ona debelo laze jer mali gojko je tek prije tri dana dobio svoj prvi telefon i nije imala nacina da se cuje s njim osim na ocev broj.obzirom da ima osmoro djece i da je ecina od njih napustena smatram da ona laze.i vidim po malom da mu majka ne znaci skoro nista jer nema osjecaj za nju ipak ga je u pelenama ostavila.dok oca obozava.ipak Bog je veliki,pomoc stize.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
13.10.2013 13:30:07   
prskalica
Kucerak trosni,na njemu vrata
Izgledom svojim pricaju pricu,
Da jedan djecak i njegov tata
Suzama svojim kamen doticu.

Ne traze mnogo,nemaju nista.
Tek zdravlja malo i komad hljeba.
Poneko drvo pokraj ognjista
I bice srecni,srecni do neba.

Djecija suza dusu mi pece,
Rukice male,ledja nejaka.
"Ja imam tatu" on samo rece.
"Ostavila me ta zena.Majka"!

"Ostavila me,mali sam bio,
I ne znam zasto,nu gdje sad zivi,
Tata je dugo cutao,krio.
Sto me ne trazi samo je krivi."

"Pomazem tati koliko mogu,
On bi da radi ali ga boli.
Njemu je drvo slomilo nogu,
I zato sada za pomoc moli.

Jos dobrih ljudi na svijetu ima,
Donose pomoc Gojku i tati,
Rukica mala poklone prima,
Dobro se uvijek jos boljim vrati.

Nikada vise da ne okvase,
Suze to malo lice milo ,
Da se od velike muke spase,
Da se sacuva ocevo krilo.

Blistavog oka,lopta u ruci,
Dok drugom rukom grli svog tatu,
Osjeca kraj on svojoj muci,
Teskom teretu na svome vratu.

Jednog ce dana ovaj mali,
Biti veliki covjek,znajte!!!
I hvala svima koju su dali,
I ko god moze -POMAGAJTE!

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: potrebna pomoc malom Gojku i njegovom tati
14.10.2013 10:23:52   
Super Beba
Neki dan sam gledala prilog i rasplakala se...One divne oke, onaj osmijeh...

A što milenium gore reče, stvarno, novinarka je user posted image

Nadam se da će operacija uspjeti i da će aBd doći im bolji dani!

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *