|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   proslave rođendana u igraonicama
10.11.2008 11:06:13   
dorina
Drage moje, približava se drugi rođendan moga princa, a pošto smatram da je već vrijeme da može da uživa u društvu vršnjaka planiramo ga proslaviti u igraonici. 
Javite nam mjesta u našem gradu (SARAJEVU) gdje se organizuju proslave rođendana i kakva su vaša iskustva, koje su cijene i sl.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.11.2008 14:10:55   
stella
Pozz.
Mi smo rodjendan nase princeze slavili u igraoni Crtani u Hrasnom.Prezadovoljni pogotovo sto je bila jedna teta koja je cuvala Hanu tako da sam mogla biti malo i sa gostima.Jest da je malo na vrat na nos samo dva sata.Hranu doneses svoju a pice prodaju oni.To je malo bezveze jer nemaju nista gazirano osim kisele vode.Pa vjerujem da nema ni alkohola.
Al sve u svemu super.Treba biti min 10 djece.i mislim da je cijena 180km+pice
Nista ne treba nositi od sudja,cak imaju makaze i kovertu ako ce se beba kumovati.Hrana i pice za djecu je ukljucena u ovu cijenu.A to je pica grickalice i sok.
sretno

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu dorina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.11.2008 14:24:21   
stella
Djeca su na spratu a roditelji u prizemlju.Ima jedna druga teta koja animira djecu tj.organizuje igre.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: proslave rođendana u igraonicama
11.11.2008 19:52:33   
dorina
Stella hvala ti mnogo za javljanje. Mislim da sam bila u toj igraonici. Ja se sjećam da je u tom dijelu za roditelje bilo samo par stolova, nešto kao šank i monitor od kompa na  kome pratiš dešavanje u igraonici. Nisam znala da organizuju proslave rođendana.
Čula sam za neko mjesto kod slastičarne Jadranke na Grbavici ali ne znam kako se zove
user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: proslave rođendana u igraonicama
11.11.2008 20:58:40   
nori
I mi smo skoro imali rodjendan skolarca pa smo bili zainteresovani za tu igraonicku varijantu, al je ipak bila kucna...Sto se tice mjesta kod >Jadranke...To je igraonica Bambi.Prostor je ogroman sa raznoraznom toboganima, skakanjima...ma nema cega nema.Mislim da je oko trajanje oko 2 sata ( i mislim da je to svugdje), torta je njihova (mislim ukljucena u cijenu) iz Jadranke (ti izaberes) i pica (ne znam odakle).Rodjendan se snima pa se dobije i CD, nekakv poklon...Do ulaza je par stolova za roditelje.Posluzenje za njih se donosi od kuce.Pored su automati za kafu i sokove (dakle sve  placas za taj dio) a cjena je 250,00. Mislim da kome to nije bas neki izdatak i nije lose mjesto....

(odgovor članu dorina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2009 10:35:22   
Emina*
Oglašavanje (besplatno) na portalu Ringeraja.ba je zabranjeno ako nije unaprijed dogovoreno sa uredništvom. Time se misli na oglašavanje direktno na forumu putem lančanih poruka i privatnih poruka (spam). Forumi nisu namijenjeni besplatnom oglašavanju.

Šta se smatra kao direktno oglašavanje na forumima:
-    potpisi korisnika koji promoviraju pojedine djelatnosti ili djelatnosti, usluge i proizvode pojedinaca s linkom na te stranice.
-    oglašavanje osobnih (prijateljevih, poznanikovih) djelatnosti, produkata ili usluga.
Uredništvo može po vlastitoj prosudbi i bez obrazloženja izbrisati poruku za koju smatra da ju korisnik koristi s ciljem promocije ili reklame. Korisnik će biti o tome obaviješten. Svako takvo kršenje biće sankcionirano sa strane RR teama. U slučaju da ste u dilemi prije objave neke poruke, obratite se moderatoru.

Više o oglašavanju možete pročitati ovdje: http://www.ringeraja.ba/oportalu.asp?l1=20


Stoga vas molimo da sve linkove ili rijeci koji sadrze bilo kakvo oglasavanje, reklamu i sl. uklonite iz svog potpisa.
Za bilo kakve nedoumice i pitanja obratite se Administratorima na: pomoc@ringaraja.net

Posted by Admin

Zvjezdice, Mastaonica, nadam se da ste najprije procitali ovaj tekst


_____________________________

Bakir
20.04.2008.
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2009 10:39:27   
Anoniman
a koja je cijena rodjendana u mastaonici?
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2009 14:02:12   
Blue rose RR
Hvala Eminice :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 22:33:00   
Anoniman
Evo nekoliko sličica sa Emirovog 2 rođendana...Bilo nam je fenomenalno, dječica su se pravo zabavila a i mame user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 22:54:13   
marny
vidim djeca su se zabavilauser posted image
ja svojoj kćeri rođendan slavim u rođendaonici, ne u igraonici.
u rođendaonici rade tete animatorice, a mi odrasli imamo svoj separe gdje pušikamo, ispijamo kave, jedemo, tračamouser posted image user posted image  ......
u početku smo slavili kući, ali budući da bi došli i malo aktivnija djeca u kući bi nastao haos, vrlo brzo bi nešto polomili, isprljali, a ja mrzim biti dežurni policajac pa bi nakon rođendana bilo ajme...i tako rođendaonica je meni spas.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 22:59:40   
Anoniman
marny nešto takvog tipa bi i nama trebalo, ja sam evo slomljena, slabo sam šta prozborila sa ženicamauser posted image , ali bilo nam je lijepo plesale smo i miuser posted image ...
A nisam rekla u predhodnom postu da je ovo od manuele dječak...Na zadnjoj slici su manuela i Emir-ljepote dvijeuser posted image

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 23:11:54   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo nekoliko sličica sa Emirovog 2 rođendana...Bilo nam je fenomenalno, dječica su se pravo zabavila a i mame user posted image
user posted image





user posted image






E bas nam je bilo lijepo. user posted image
A vidi ove moje puslice, pravi kolovodja. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 23:15:39   
Anoniman
glavna jeuser posted image , najača mi ja ova što igraju kolouser posted image
poslala sam ti slike na mail, nemaš profil na fejsu da vidiš šta smo ovamo komentarisaleuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 23:17:24   
new mama
IZVORNA PORUKA: Breskva

glavna jeuser posted image , najača mi ja ova što igraju kolouser posted image
poslala sam ti slike na mail, nemaš profil na fejsu da vidiš šta smo ovamo komentarisaleuser posted image

ja ovo tek sad skontala,a stouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 23:18:35   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

glavna jeuser posted image , najača mi ja ova što igraju kolouser posted image
poslala sam ti slike na mail, nemaš profil na fejsu da vidiš šta smo ovamo komentarisaleuser posted image


ma neeeee, nije to kolo,ccc user posted image user posted image user posted image user posted image
Provjericu mail. user posted image   A de sapni na pp sta ste to vec tracale. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 23:20:11   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Breskva

glavna jeuser posted image , najača mi ja ova što igraju kolouser posted image
poslala sam ti slike na mail, nemaš profil na fejsu da vidiš šta smo ovamo komentarisaleuser posted image

ja ovo tek sad skontala,a stouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Reci cu ti uzivo, a ako ne mozes cekati do 14. posaljem ti pp... Nije nista ozbiljno, da ne brines. user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: proslave rođendana u igraonicama
28.10.2010 23:21:00   
new mama
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Breskva

glavna jeuser posted image , najača mi ja ova što igraju kolouser posted image
poslala sam ti slike na mail, nemaš profil na fejsu da vidiš šta smo ovamo komentarisaleuser posted image

ja ovo tek sad skontala,a stouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Reci cu ti uzivo, a ako ne mozes cekati do 14. posaljem ti pp... Nije nista ozbiljno, da ne brines. user posted image


Ma znas da sam ja mahalusa,ko ce cekati do 14-toguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.11.2010 20:08:28   
lejlašh
Bliži se i rođendan moje princeze, pa bih molila mame iz Zenice da mi na PP pošalju svoja iskustva sa proslavama rođendana u igraonicama. Interesuje me ponuda, cijena i naravno , kako su se djeca provela. Hvala

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: proslave rođendana u igraonicama
25.1.2011 9:37:34   
amy09
jel iko slavio rodzendan ili zna nekoga ko je slavio rodzendan u igraonici TVORNICA RADOSTI...u Ferhadiji...interesuju nas misljenje prostor je extra odusevljeni smo pa me zanimaju iskustva....veliki pozzz

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 9:49:05   
amy09

IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo nekoliko sličica sa Emirovog 2 rođendana...Bilo nam je fenomenalno, dječica su se pravo zabavila a i mame user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image






pozz jel mogu znat molim te u kojoj je ovo igraonici,i koja je cijena ...hvala unaprijed

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 14:19:36   
w.pooh
amy09 ova igraonica se nalazi u Tuzli user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu amy09)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 16:54:16   
manuela RR
he he vidi ti Breskve jest nas izreklamirala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Djeca su na spratu a roditelji u prizemlju.Ima jedna druga teta koja animira djecu tj.organizuje igre.

Ovako je i u ovoj igraonici,bar bi trebalo biti samo što je djevojka za animaciju 0 poena,a i dječica su sva mala pa mame nisu smjele da ih ostave teti na brigu.
Inače djeca se ostave na spratu (u igraoni) a roditelji sprat niže n aplazmi posmatraju šta dječica rade i piju kafuuser posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio manuela -- 27.1.2011 16:58:25 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 17:51:59   
Lulu_08
Je li u pitanju Zuta Kuca ili neka druga igraonica?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 18:12:30   
Lulu_08
Igraonica Best Lukavac

Luna 1. rodjendan

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6366/img0100lw.jpg[/IMG]

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8941/img1368hs.jpg[/IMG]

Luna 2. rodjendan

[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/978/p3100458.jpg[/IMG]

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3231/p3100540.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/biznismlada]biznismlada[/URL] at 2011-01-27

[IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4962/p3100469.jpg[/IMG]

[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/468/p3100526.jpg[/IMG]









_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 18:20:16   
bebacha
hajdi ponovo probaj postavit slike,to je u omegi vjerovatno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *