|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   rast trbuha
18.2.2008 14:30:24   
bšimunić
Pitanje koje me jako zanima???user posted image user posted image user posted image

Kada trbuh počinje intezivno rasti???U kojem mjesecu trudnoće. Znam da nama mamama je skoro uvijek isti kakda ga svaki dan gledamo i mazimo. Barem ja imam takav osječaj, makar drugi kažu da raste.
Veliki pozdrav!!!user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rast trbuha
18.2.2008 14:36:06   
jupajdi
Cao bšimunić,
U prvoj trudnoći stomak mi se nije primjetio do skoro 6-tog mjeseca. A najviše je buknuo u 7 i 8 -om mjesecu kada sam dobila skoro 10 kila. One 4 kile sam prije dobila i ponavljam nisu se primjetile.
Ali u drugoj trudnoći mi je malo drugačije. Sada sam četvrti mjesec iako sam izgubila u prva tri pet kila već mi se stomak vidljivo primjeti. To ti najviše zavisi od konstrukcije. Kod mršavijih žena se prije stomak primjeti, dok kod onih malo punijih kasnije. Ali mislim da oko 7-og mjeseca najviše poraste, meni je bilo kao da je narastao preko noći user posted image

(odgovor članu bšimunić)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rast trbuha
18.2.2008 14:41:46   
Visnja RR
I ovo je individualno...
Meni se vec primjecivao u cetvrtom mjesecu...sad sam u 32-oj sedmici i velik je :) skoro pa pravi mali globuscic :)user posted image

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rast trbuha
18.2.2008 14:45:44   
bšimunić
Hvala jupajdi na odgovoru.Meni se primjeti trbuh ko da sam pojela pola lubenice, a pogotovo dada se napapam. Hvala.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rast trbuha
18.2.2008 16:00:26   
ElmaB
Bsimunic!
 
To sa rastom i oblikom trbuha zaista je individualno. Meni se u prvoj trudnoci trbuh bukvalno sastavio sa ledjima, jer sam bila ogromna, tako da nije se samo on isticao. A, sada u ovoj trudnoci, a nosim dvojke, sva sam u stomaku. Hlace koje sam u prosloj trudnoci nosila u 9. mjesecu sada ne mogu zakopcati, a tek sam sedmi mjesec. Rast tvog trbuha najbolje ce primjetiti oni koji te ne vidjaju svaki dan. Jer, ti i muz, ne mozete vidjeti neku veliku razliku iz dana u dan, vec ces to osjetiti samo po garderobi!!!
 
Pozdrav!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bšimunić)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: rast trbuha
18.2.2008 20:17:56   
baby
Cao Bsimunic
Ja sam u 4 mjesecu evo sutra cu uci pvi dan u 5 mjesec i stomak mi je masalah kao sto si rekla kao pola lubenice a kao i Elma nosim dvojke. Sto elma kaze to ja najbolje osjetim po hlacama imam jedne hlace za tudnice i samo sad njih nosim jos malo pa cu moat i druge malo vece al cu cekat da ugrije pa neke ljetne lagane stvarcice ako mognem do proljeca hodat hihihihihihi

Pusa

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: rast trbuha
19.2.2008 9:53:27   
lana84
meni je krenuo intenzivo i primjetno rasti kad sam ušla u 6-ti mjesec user posted image   joj to je tako slatko...
onako sad mi nije prevelik ali mi više ide naprijed nego sa strane pa se čini još veći..ja ga zovem mali špico user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: rast trbuha
19.2.2008 11:16:51   
stella
meni se do 6 mj nije ni primijetio.kupila ja neke tunike zauser posted image ,obucem a ono kao da sam debela.tek oko 7 mj je poceo bas da raste.

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: rast trbuha
19.2.2008 12:20:14   
BUBI*
evo ja u 14. tjednu i već je veliki

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: rast trbuha
19.2.2008 12:41:08   
mančica
Ja sam s prvom trudnoćom bila ogromna i kad sam bila 6.mjesec neki su me pitali je li to pri kraju.U 9mj.nisam vidjela vrhove stopala od trbuha.Sada sam 14.nedjhelja i već se uveloko vidi s tim da sam malo ostala punija poslije prve trudnoce.
BUBI kad ti je termin jer sam i ja u 14 nedjelji i termin mi je 12.08. i idem u državnu bolnicu?


(odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: rast trbuha
19.2.2008 12:47:28   
Okarica
Mančice, kad ti se počeo primjećivati stomak, baš me kopka? Ja sam u 12 sedmici i još se ništa ne vidi.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mančica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: rast trbuha
19.2.2008 13:02:22   
BUBI*
ja sam na 13+2, tek ušla u 14.tjedan, termin mi je 25.08. ali vidjeti ćemo na idućem pregledu, jer mi je po uzv beba mlađa koji dan

(odgovor članu mančica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: rast trbuha
19.2.2008 13:20:40   
Anoniman
ja  evo usla u 17. sedmicu i moze se primjetiti da sam trudnica user posted image user posted image
a poceo je oko 14. sedmice...mozda jer sam ja bila mrsavica, pa se zato i ranije pojavio user posted image

(odgovor članu BUBI*)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: rast trbuha
26.3.2009 14:45:29   
zenicanka86
cao cure,evo ja sam 13+6 i vec se malo primjeti,user posted image user posted image user posted image user posted image  a ja sva sretna!
ali zato imam drugi problem-naci hlace za ovaj period!ne zelim se stezati,a sve koje
nadjem trudnicke ona guma mi je prevelika!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: rast trbuha
26.3.2009 14:48:12   
lotos
uh znam kako ti je ... ja sam jedva nekako mali broj nasla nekih trudnicki hlaca..a mama samo govori ne stezi se..uh sad je vec lakse

(odgovor članu zenicanka86)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: rast trbuha
26.3.2009 14:53:32   
zenicanka86
sad za vikend sam muza vec psihicki pripremila za ponovni obilazak trgovina!
nekako mi je zao dat za hlace(standardne)neke pare i da ih nosim 3-4 sedmice,
dok mi stomak pravo ne naraste,a neznam hocu li ih poslije poroda moci nosit...
nadam se da cu naci nesto za ove manje stomacice user posted image

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: rast trbuha
26.3.2009 14:56:11   
lotos
pa ne znam bas da li ces moci poslije poroda.. ne vjerujem..kod mene je problem ako nadzem da mi stomaku odgovaraju onda su presiroke za moje noge(jer mi se nisu noge pocele debljati).. jedne sam kupila i dva puta obukla nemogu vise..

(odgovor članu zenicanka86)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: rast trbuha
26.3.2009 14:57:43   
zenicanka86
nadam se da cu naci nesto,vidjet cu u subotu!
koliko si trudna?

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: rast trbuha
26.3.2009 15:02:47   
lotos
21 sedmica za 2 dana 22

(odgovor članu zenicanka86)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: rast trbuha
26.3.2009 17:20:04   
Mya_81 RR
Meni je stomak vidljiv vec od cetvrtog mjeseca.....sad sam usla u 6-ti i poprilicno je veliki.....iako sam uvijek bila mrsavica, sad mislim da mi na stomak utjecu i silne kile koje sam nabacila - mirujem strogo vec 6 sedmica.....

A sva sreca imam odgovarajuce hlace s gumom i njih cu moci nositi do kraja (citaj - na kontrole svake tri sedmice user posted image ).....izgleda da mi nista drugo nece ni trebati.....bar sam ustedila user posted image

Zenicanka86 - prije nekoliko mjeseci je bilo par stvari za trudnice u Zari na Jaliji....ne znam imaju li sad ista, ali vrijedi pogledati....

Pozzzzzzz svima user posted image

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: rast trbuha
26.3.2009 17:50:11   
biloko
Trenutno sam 7. mjesec i za sada me stomak ne ometa u svakodnevnim obavezama, manji je nego sto sam ocekivala/pretpostavljala da ce biti, osjecam se okretljivo i pokretno u istoj kolicini kao i prije user posted image -ja zadovoljnauser posted image ...bas cu se javiti na ovu temu i kada budem 9. mjesec da usporedim tada svoj stomak sa ovim sto sam danas napisala.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: rast trbuha
26.3.2009 20:10:02   
Anoniman
Meni se u ovoj trudnoći jako rano počeo primjećivati stomak. Već sa 13, 14 sedmica se moglo primjetiti da sam trudna. Čak su me ljudi pitali jel nosim blizance user posted image . Ma ja sam inače mršava, do sada sam dobila 12 kg (30-ta sedmica) i sve je otišlo u pupaču. Ja sama sebi izgledam smješno isto kao da sam progutala loptu user posted image user posted image . A u prvoj trudnoći mi se stomak počeo nazirati tek u 7-om mjesecu i tu trudnoću sam završila sa +12 kg. Zato pretpostavljam da će ova beba biti dosta krupnija od Sare.....

(odgovor članu biloko)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: rast trbuha
26.3.2009 20:19:15   
mnn
meni je ovo prva trudnoča, stomak mi s epočeo vidjeti negdje u 4 mjesecu trudnoče prije baš i nije....malo se vidjelo...ali ne puno...a sada se vidi i to jako...udebljala sam se 11 kg...tako da je sve u stomaku....user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: rast trbuha
27.3.2009 13:52:52   
Mara
Ja sam 24+2, znači 6 mjesec već navelikouser posted image , stomak mi je tek odnedavno počeo se vidjeti, prije 2-3 tjedna. I to nište previše , više ja to ističem tunikama user posted image , pa neće li se netko sjetiti da se makne trudnici user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: rast trbuha
27.3.2009 13:56:05   
Xica
Meni se u cetvrtom mjesecu stomak u opste nije vidio. U sestom nije bilo jasno jesam li se to ubucila ili sam trudna. Ali 7.,8. i 9. se fino vidjelo. Pravi mali stomacic. 

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *