|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sevap je pomoci
13.1.2012 12:37:32   
mamine oci
Dnevni avaz - Avdibegovićima svaki dan borba: Djeca u školu idu pješke kroz šumu! www.dnevniavaz.ba


jos jedna tuzna prica ,znamo da danas je sve vise ovakvih prici ,jer su teska vremena,pa koliko se moze i ako se moze naravno, ja sam pricu procitala na Fb jedna nasa forumasica me je zamolila da postavim na RR u nadi da cemo se nesto organizovati,o porodici znam onoliko kolko sam procitala sa linka...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sevap je pomoci
13.1.2012 12:59:55   
Medić*
Uvijek me rastuze ovakve situacije, da im je dragi Bog na pomoci, ja sam svakako da im se pomogne koliko covjek moze....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sevap je pomoci
13.1.2012 13:34:38   
veeseelaa
vjerujem da će i ovdje biti neka humanitarna akcija

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sevap je pomoci
13.1.2012 14:08:09   
gvendolina
user posted image ja sam za to da se na bb oganizuje akcija za ovu porodicu,posto se za malenog vec dosta toga skupilo a i pokrenuto je i mnogo akcija

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
13.1.2012 17:36:57   
ElmaB
Evo dio pomoći bi se i ovdje mogao proslijediti. I oni su na žalost u situaciji da im je svaki dinar, hrana, odjeća, ma sve, neophodno.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
14.1.2012 19:48:28   
bananica
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Evo dio pomoći bi se i ovdje mogao proslijediti. I oni su na žalost u situaciji da im je svaki dinar, hrana, odjeća, ma sve, neophodno.


user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
14.1.2012 20:11:13   
mamine oci
i hocel ista biti od ove akcije, naravno nije po moranjem, ako se moze i ko mozeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
14.1.2012 22:28:46   
Cickolini
Moramo se organizovati da pomognemo ... tuga user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
14.1.2012 22:29:18   
lepetetka
mamine oči user posted image
i ja se nadam da će se nešto organizovati, pa može se na BB makar kesa slatkiša skupiti igrački, školskog pribora i tako nešto...pa obradovati okice tužne user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
14.1.2012 22:31:17   
mamine oci
Ako Bogda tema je od juce otvorena pa narvno ko moze nista nije pod moranje situacija je svugdje teska ali eto kazu da za malog Mehmeda je prikupljeno dovoljno sredstava bar za sad tako da od tog presostalog novca za pocetak se mogu kupiti osnovne namirnice za ovu porodicu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
14.1.2012 22:32:02   
taurus
trebamo se dogovoriti sa Višnjom, pa da se možda dio novca koji je skupljen za malog Mehmeda proslijedi ovoj porodiciuser posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
14.1.2012 23:12:55   
malenaa
ja na bb donosim sve sto skupim i iz radnje i para i hrane.... sbe za ovu porodicu ...
citav dan sam tuzna i gledam ovu silnu hranu koja se svaki dan u izobilju pravi,pa i baci cesto... :((((((((
definitivno ovaj bb mi je zadatak da obradujem ovu djecu :)))


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
14.1.2012 23:42:28   
Rabi
Evo i ja sam ZA da se ovoj porodici usmjeri novac... i da BB baraz bude humanitarnog karaktera,  za ovu porodicu!!!
Dragi Boze ..ovo je tugauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
15.1.2012 11:09:16   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: malenaa

ja na bb donosim sve sto skupim i iz radnje i para i hrane.... sbe za ovu porodicu ...
citav dan sam tuzna i gledam ovu silnu hranu koja se svaki dan u izobilju pravi,pa i baci cesto... :((((((((
definitivno ovaj bb mi je zadatak da obradujem ovu djecu :)))


Svaka čast malenaa user posted image Ma koliko mama dođe na BB svaka da ponese po dvije tri stavke to je iopet puuuun auto, nadam se da će se mame odazvati.... I ja bih rado nešta donijela koliko mogu naravno, ali treba neko preuzeti na sebe obavezu da to odveze do porodice...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
15.1.2012 13:01:01   
animagical
joj ja cu sad garant biti napadnuta, ali moram... stvarno mi je zao jadne djece, i treba pomoci, ako se sta organizuje na bb ucestvujem, ali mi nikako ne ide u glavu sto bi iko radjao ovoliko djece u ovoj bijedi?  meni se cini, sto su ljudi siromasniji, vise djece imaju...valja tolika usta prehraniti... mislim, ne razumijem razmisljanje...imam troje djece npr i nemamo ni za posten rucak, e hajmo jos jedno da imamouser posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
15.1.2012 22:23:42   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: animagical

joj ja cu sad garant biti napadnuta, ali moram... stvarno mi je zao jadne djece, i treba pomoci, ako se sta organizuje na bb ucestvujem, ali mi nikako ne ide u glavu sto bi iko radjao ovoliko djece u ovoj bijedi?  meni se cini, sto su ljudi siromasniji, vise djece imaju...valja tolika usta prehraniti... mislim, ne razumijem razmisljanje...imam troje djece npr i nemamo ni za posten rucak, e hajmo jos jedno da imamouser posted image



i ja bih se složila se s tobom...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
16.1.2012 0:00:46   
mamine oci
nase je ako mozemo ikako da im pomognemo prica je zaista teska, a to sto oni imaju petoro djece ne bih sad ulazila u to...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
16.1.2012 1:20:41   
malenaa
neces biti napadnuta nema potrebe za tim svako ima svoje misljenje i poglede na to.
ja ne razmisljam tako... moja mama ima 12-ero brace i sestara, jeli su hljeba i ulja... a danas izrasli svi u uspjesne ljude i svi su oni kad su odrasli pomagfali jedni drugome da izadju iz krize i izvadili svoju mamu iz neimastine, a vjeruj jedne  cipele je njih 5 nosalo (pa cekaju da drugi dodju iz skole da obuku ) ...moja mama se tim ponosi...jer zna sta znaci nemati i imati. evo ja ostala bez posla... kredit 1200km, muz nema plate treci mjesec,vjeruj samo da ni sama ne znam kako nam dani idu... a pravimo bebu :)))))
ne kazem da treba praviti bijedu...Ali svako dijete je iz ljubavi,nekog zadovoljstva i srece.... postat ce oni ljudi. pa ako bog da  i uspijesni... i neka djece ...odhranit ce se....


IZVORNA PORUKA: animagical

joj ja cu sad garant biti napadnuta, ali moram... stvarno mi je zao jadne djece, i treba pomoci, ako se sta organizuje na bb ucestvujem, ali mi nikako ne ide u glavu sto bi iko radjao ovoliko djece u ovoj bijedi?  meni se cini, sto su ljudi siromasniji, vise djece imaju...valja tolika usta prehraniti... mislim, ne razumijem razmisljanje...imam troje djece npr i nemamo ni za posten rucak, e hajmo jos jedno da imamouser posted image



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
16.1.2012 10:33:51   
lepetetka
Slažem se da treba pomoći, niko nije kriv što se rodio u neimaštini, ta djeca pogotovo, ja to gledam sa te strane... evo ja imam dvoje i molim Boga da su mi živi i zdravi, danas hvala Allahu dragom imamo, a ne d'o Bog sutra može biti i da nemamo.... A ova porodica danas nema, a može se desiti preokret da baš oni sutra postanu imućni, čudni su putevi Božiji....
Mislim da je problem postao ponajviše u ljudima samima, nekad je čovjek bio "insan" a danas to nije...prije je mahala rješavala takve probleme...Meni je recimo van pameti da mi iz Sa šaljemo pomoć za Lukavac, pored tolikog Lukavca i Tuzle, ali halal bilo...kao i obratno,.. ili pomoć za Goražde pored tolikog Goražda itd.... da je kako treba i da je mahala kao što je prije bila bar ovakvi problemi ne bi postojali..... Moj otac davno kada je pravio kuću cijela mahala je pomogla, a i on kada je stao na noge drugima, tako da u suštini niko u ulici nije imao veeeelikih problema, uvijek su se nadopunjavali, a danas kad te vide da si kupio stan, kuću, auto prosto popizde od ljubomore...
I država nam nije kao što bi trebala biti ali kakva je takva je...Isto kao što mi postavljamo pitanje što oni prave toliku djecu, tako se i oni pitaju sigurno zašto ovi što imaju puno love ostaju samo na jednom user posted image nikad se to neće izbalansirati...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
16.1.2012 22:39:19   
mamine oci
lepetetkauser posted image slazem se ,ali hajde da ne menjamo temu sad sta je tu je nek su njima djeca ziva i zdrava, a da mi vidimo sta mozemo i koliko mozemo uciniti za njih ;)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
16.1.2012 23:05:51   
malenaa
da da.... ocekujem malo vise postova ovdje kad udjem kad ono nista :((((
dajte ljudi... hajmo se za ovu akciju aktivirati, hajmo pokrenuti upola kao za onog djecaka oni ce biti presretni, ja cu voziti ici njima sta god alu da pomognemo :(((((
plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
16.1.2012 23:09:45   
Medić*
slazem se malena, hajmo ovoj djecici izmamiti osmjehe slatkisima i onim cime su zeljna ...

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
17.1.2012 0:39:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: medic slatki

slazem se malena, hajmo ovoj djecici izmamiti osmjehe slatkisima i onim cime su zeljna ...


user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
17.1.2012 10:29:21   
Rabi
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

slazem se malena, hajmo ovoj djecici izmamiti osmjehe slatkisima i onim cime su zeljna ...


user posted image



user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
20.1.2012 16:07:40   
mamine oci
samo da pitam ovih desetak zena sto su se javile na ovu temu ,jesu li za da se u naradnih nekoliko dana organizuje kafa, da se pomogne ovoj porodici koliko se moze ,neko brasno,neko ulje,slatkise, ko sta vec ima i koliko moze?malena se javila da bi ona sve to prebacila pa ako ikako moozemo da se organizujemo i da uradimo nesto bilo bi lijepo,ako ste za naravno;) neznam gdje bi mogli kafu ja predlazem Merkator Dobrinja ako ne recite gdje moze kontam da bi nekima od vas odgovaral ta relacija,uglavnom cemo kako vecina odluci?:D

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *