|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   snovi u trudnoći
9.8.2008 14:10:02   
Anoniman
Sinoć sam se sva izluđena probudila... Sanjala sam da se porađam, i da odjednom dolaze trojke, i namučila sam se brate! I na kraju treća nije mogla prirodno i izvade je na carski rez! Ej ja sam crkla! I tako non-stop sanjam da se porađam, pa da sam rodila, pa sanjam svoju bebu, svaki put nešto drugo! Valjda je to opterećenje u podsvijesti i stalno se javlja u snovima? Kakve ste vi snove imale kad ste bile trudne i jeste li sanjale da se porađate, a najvažnije je li se išta od tog ostvarilo?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: snovi u trudnoći
9.8.2008 14:24:57   
dacy
mislim da je to normalno, takvi snovi, jer stalno razmisljamo o bebama, hoce li sve biti u redu, kako cemo na porodu...i ja sam dosta puta sanjala svoju bebu u svim mogucim scenarijima
Najzanimljiviji mi je bio san kada sam sanjala da sam otisla na pregled i doktor mi na ultrazvuku pokaziva bebu i govori kako je sve u redu, a ja vidim bebu u programu u kojem radim (jer sam graficki dizajner-opterecena poslomuser posted image ) i njenu glavu koja je iskruzena (jer tako obradjivam neke slike) i govorim.....aaaaa djecak i to glava mog muza samo umanjena. user posted image (nema nista moje)
Nakon tog sna neka 2 mjeseca poslije smo tek uspjeli vidjet da nosim djecaka, tada to nismo znali

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: snovi u trudnoći
9.8.2008 14:30:20   
Dzenii
Ja u poslijednje vrijeme cesto sanjam bebicu, a s obzirim da ne zelimo znati spol djeteta uvijek sanjam bebicu bez icega na sebi tak da ja lijepo vidim sta jeuser posted image . Prije par noci sanjam ja nasu bebu (musko) kao dosli mi kuci iz bolnice a ja nemam sta da obucem user posted image pa sam ga umotala u peskir. Ujutro kad sam pricala muzu svoj san oboje smo se fino nasmijali.
Za sada nisam ni jednom sanjala sam cin porodjaja aliii mislim kad se bude bash priblizio termin i kad budem sve cesce razmisljala o tome da ce biti svakakvih snova.
Pozzuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: snovi u trudnoći
9.8.2008 16:38:29   
Mrka
Ja inace ne sanjam puno. No, sad od kad sam trudna, snovi postaju nocne more. I prvom trudnocom su. Evo vec zadnjih nekoliko puta sanjam paradajz i paprike. Preksinoc sam u snune znam ni sama koliko vrecica kupila velikih zutih paprika, tako isto i crvenog paradajza. Ne znam od kud mi to ali eto... Sanjam da sam se porodila, pa cak i eke ruzne snove zbog kojih se posle bojim ponovo zaspati.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu Dzenii)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: snovi u trudnoći
9.8.2008 19:43:29   
Najdraza mama
Meni se isto desavalo da sanjam da radzam djevojcicuu ..vise puta...

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: snovi u trudnoći
9.8.2008 21:35:44   
Anoniman
Moja mama tako kaže da je za mene i sestru sanjala dječake, a za brata curicu.. valjda nekako obrnuto.:) Ja iako znam da je curica, nekad u snu bude jedno, nekad drugo, a nekad i ne znam sta je.. samo vidim malu bebu..

(odgovor članu Najdraza mama)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: snovi u trudnoći
9.8.2008 21:43:22   
camm
meni kada se priblizavao porod svaku noc sam sanjala da radjam
i to djecaka,a bilo je i nocnih mora uh samo kad se sjetim.

to je normalno kako se priblizava porod sve vise mislimo o tome pa i sanjamo.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: snovi u trudnoći
10.8.2008 0:13:51   
Nemirna
I ja samo od onih koje se sjecaju snova samo dok su trudne :D

Vecinom su to strasnji snovi... jednom sam sanjala da redovno nekako izvadim bebu iz stomaka, poigram se s njom, podojim je i opet nekako vratim nazad user posted image e to vadjenje i vracanje mi je blank... to se u snu podrazumjevalo normalnim...

isto tako sada katkad imam ruzne snove o starijem sinu... kako pada s balkona, kako ga voda nosi i tako... uzas... jednom sam se dva dna bojala zaspati jer sam ga dvije noci zaredom sanjala isto... da se tuši.. user posted image user posted image


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: snovi u trudnoći
10.8.2008 17:36:50   
Anoniman
tako sam ja jednu noć sanjala da se rukuje sa bebom preko stomaka, ona kroz kožu probila rukicu i ja je držim za ruku.user posted image user posted image

(odgovor članu Nemirna)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: snovi u trudnoći
25.9.2008 21:36:59   
Mara*
Ja imam noćne more, vjerovatno je sve to od zabrinutosti i straha. sanjam da sam rodila i sestra mi donosi bebu, a ja joj govorim da to nije moje dijete, da ja hoću svoju bebu,a ona me uopće ne sluša i samo se smješka.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: snovi u trudnoći
23.11.2008 20:14:08   
Anoniman
Ja imam uzasne snove-nocne more, budim se nocu sva prestrasena. Srce mi ubrzano lupa. Bojim se za svoju bebu, pitam se utice li to na nju, da li i ono dozivljava to kao i ja? Neka mi neko odgovori user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Mara*)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: snovi u trudnoći
23.11.2008 20:44:02   
mnn
A  ja isto imam nen čudne snoveuser posted image , baš su čudni puni nekakvih strahova, možda je to zbog stalnog sekiranja oko svadbe i ostalogauser posted image ...nisam nikada imala tako čudne snove....nadam se da to ne traje dugo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: snovi u trudnoći
23.11.2008 23:01:03   
mynxlee
ja cesto sanjam da dojim bebu, a jos se nisam ni porodila (samo sto nisam) ono doji, vuce... lijepo moje oko. ali uvijek sanjam da doji iz lijeve dojke.
kakve sad to sve veze ima, pojma nemam.


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: snovi u trudnoći
23.11.2008 23:26:04   
mnn
neznam draga mynxlee, bude to prestalo uskoro...pa kad dođu naše male bebiceuser posted image user posted image onda čemo sanjati nešto lijepo i divno...možda nas to samo malo brine pa onda kroz snove sanjamo tako nešto...user posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: snovi u trudnoći
24.11.2008 5:52:35   
bebbe RR
Eh, draga Breskva, ja sanjam same nebuloze i to, cini mi se, od prvog dana trudnoce. Jedina je sreca da sam procitala nekada na samom pocetku trudnoce da je to normalno, te da su trudnice bas sklone sanjanju svakakvih budalastina i nocnim morama, te se ne opterecujem, ne tumacim, ne sekiram - samo se trudim o tome ne razmisljati, i  to je jedino sto ti savjetujem. Trudnoca je svakako hiper osjetljivo stanje. Budes li se sekirala jos i z asnove, samo ces samu sebe izludjivati. A valja ocuvati i zdravo tijelo i zdrav duh, ako ne zbog milion drugih razloga, onda zbog nasih neodoljivih zamotuljaka. Pusa, i opusti se. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: snovi u trudnoći
24.11.2008 14:59:31   
mynxlee
a tek sexualne snove sto imam... valjda nedostatak vitamina ''K'' user posted image  user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: snovi u trudnoći
24.11.2008 19:35:06   
Anoniman
a tek sexualne snove sto imam... valjda nedostatak vitamina ''K''


hahahahahah e jesi me nasmijala, svaka čast!!!
Ja sanjam..... pingvine user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: snovi u trudnoći
24.11.2008 20:04:52   
mnn
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

a tek sexualne snove sto imam... valjda nedostatak vitamina ''K''


hahahahahah e jesi me nasmijala, svaka čast!!!
Ja sanjam..... pingvine user posted image user posted image user posted image user posted image



NASMIJALE STE ME DO SUZAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: snovi u trudnoći
24.11.2008 20:48:58   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  To ti je živa istina - Pingvine!!!!Ja se slomila tražeći šta znači kad ih sanjaš, a žene s posla umirale od smijeha.

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: snovi u trudnoći
24.11.2008 22:33:44   
mynxlee
samo gluposti se sanjaju.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: snovi u trudnoći
27.11.2008 17:12:15   
ringeraja
U poslednje vreme sve vise imam kosmare i snove u vezi porodjaja i bebe... Nekad me bude strah da nastavim sa spavanjem, vec pocnem tako u pola noci razmisljati o nekim desetim stvarima, samo da skrenem malo misli...
Izgleda da to prati svaku user posted image  do kraja trudnoce...

_____________________________

"Stpljivo podnositi i prastati, - tako treba svako pametan postupiti!"

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: snovi u trudnoći
27.11.2008 20:54:42   
Anoniman
bebbe ne sikiram se ja za sebe nego tim mojim naglim trzanjem, uplašenošću,ubrzanim lupanjem srca bojim se za bebu i pitam se da li ona to isto doživljava, jer smo povezane. Kažu kako se ponašaš u trudnoći takva će ti i beba biti, ne želim da mi beba bude sva istrzana zbog mojih glupih snova.

(odgovor članu ringeraja)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: snovi u trudnoći
9.12.2008 9:42:30   
taze_mlada
prvi put sam sinoc sanjala nesto vezano za trudnocu (4.mjesec sam), i to kao dobili smo djecaka, i ja ga vadim iz povoja, on u gegicama plavim a onda kao vidim da fizicki nije sve u redu s njim.......uh...... opet kontam to je garant posljedica X-filesa hahahaha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: snovi u trudnoći
17.1.2009 23:11:20   
Anoniman
a tek sexualne snove sto imam... valjda nedostatak vitamina ''K''


user posted image user posted image  Ja sam evo počela da sanjam ove snove što uzrokuje nedostatak vitamin K user posted image
Ma vala draži su mi i ovi snovi nego oni što se živa iztraumiram.

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: snovi u trudnoći
18.1.2009 21:25:41   
Anoniman
a tek sexualne snove sto imam... valjda nedostatak vitamina ''K''

user posted image user posted image user posted image i kod mene su ovakvi snovi,jos sad kad nesmijem imati odnose pa cesce sanjam

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Epilatori
vila_7

Proizvodjac i da li ste zadovoljni ako ga imate?

Imam - nezadovoljna (37%)

Imam - zadovoljna (40%)

Nemam (24%)


Broj svih glasova: 93

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *