|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sta da nam se desi....
24.7.2012 12:03:39   
ajla86
sinoc citavu noc nisam mogla spavati..prijateljica mi dosla sva u suzama sa trbuhom u rukama sa problemima a mene pucaju hormoni pa sam citavu noc razmisljala sta da se meni to desi....
kao prvo ona je jedna jaka zena,samostalna i cudo mi je vidjeti je u suzama svu....a da se nekome drugom to desilo ona bi imala rijesenje a kadse njoj desilo ona ko preplasena srna....nikad neznamo ocito kako bi reagovali dok nam se nedesi...
znaci brak idealan nakon dugge veze,onaj par koji zari i pali,uvjek su u centru paznje ..ljepota ih gledati i slusati...
sve je bilo dobro dok ona nije ostala trudna..sto mi je najcudnije opet....
tad pocinju jadi....sve bi bilo dobro da ona od prvog dana nije morala se zasiti za krevet..kaze da je 4-5 puta krvarila i jedva ucuvala trudnocu...ali brak joj se klima...
znaci napado je sto se nemogu sexati....kaze reko joj da nenosi sulejmana velicanstvenog pa da lezi po citav dan,druge zene sve rade samo ona glumi... user posted image user posted image user posted image user posted image
neznam,napo je jer nemogu na more.....ma za sve zivo je napada....
kad su pocela ta krvarenja i muke ja joj rekla za ovaj portal da ako nista utjesimo jedna drugu eto da vidis da nisi sama....on se bila registrovala on vidio i haus joj napravio...kaze da se divis jel de koliko si trudna,da pricas sa tim tamo "kurvama" ma nema sta joj se nije nagovorio..
pola nisam razumjela od jecaja uzdaha i suza....
bas mi se u grlu steglo kako neko zivi...
kad je trebla uzivati najvise u trudnoci radvati se ona kaze da place po citav dan i noc...juce je otjero kaze bjezi nemoggu da te gledam makni mi se ispred ociju....kaze bjezi samo od kuce,ona sama po citav dan kad dodze nervozan nikakav...sto mene aludira da mu je svugdje zanimljivije nego kod kuce....
napravila sam glupost reko zeno malo ga animiraj da mu bude zanimljivo kuci...kaze ona ja da ga animiram??ko mene animira i ko mene dize iz depre po cutav dan sama u 4 zida..vala je u pravu..
mozda sam oduzila ali oprostite....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:14:53   
Nunny
strasno sta ce tek biti kad se beba rodi pa bude plakala po citavu noc ..grcevi, nespavanje...sta ce onda uradit izbacit ih oboje van...user posted image user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:20:46   
teacher75
moze li otici roditeljima, pa makar privremeno? on se grozno ponasa, nemam rijeciuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.7.2012 12:21:02 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:21:36   
selina
bas mi je zao te jadne zene.....meni se cini iz ugla iz kojeg ja gledam da taj brak nikad nije ni bio brak jer sve dok je islo potamam sve je i bilo super veseli sretni kao da se zabavljaju a znaci kad su usli u neku malu krizu odmah problemi bez podrske povjerenja ljubavi i ostalog on mi se cini jako nezreo da bi bio muz nekoj zeni njemu treba da jos malo odraste da se izhoda po moru i da prostite iz keksa pa onda da se zeni ili je on zapravo toliko djubre a sa druge strane opet kad razmislim ako su bili tako divan par mozda je neko bio ljubomoran na njih pa je umjesana neka veca sila.....neznam sta da kazem ikreno nemogu zamisliti da se to meni desava mada niko nezna sta nas sutra ceka ali neka joj bude dragi allah na pomoci!

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:22:36   
damma
mogu samo rec nedaj boze nijednoj zeni takvog muza user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:22:39   
sretna sam jako
Primjer narcisoidnog, pohlepnog i skrtog covjeka!!! FUJ!!! Svaki put se iznenadim kako ljudi mogu biti bezosjećajni!

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:30:29   
D_K
ma bio je on i prije ovakav nego mu gu***i bilo sve potaman..
ako hoce da ostane u tom braku ja bih joj preporucila da se pod hitno sabere, plac i suze joj mogu skoditi trudnoci.. neka mu pokaze gdje mu je mjesto..
a ako ne ide, sta se moze, sabrace se ona, vidim da je opisujes kao jaku zenu user posted image .

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:32:01   
teacher75
ma ja bih ga s noge na noguuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:32:05   
balasgirl
Ajla,ima li ta tvoja drugarica ikome otići, roditelje, sestru, rođake, bilo kog, da se makne od tog šovinističkog gada, majku mu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:41:00   
Hanady RR
a što da ide negdje...

Ajla koliko god da je jaka i samostalna sada je trudna i to sa tim mužem...
sad da ga ostavi njoj bi škodilo..skiricaija je i to dodatna a hormoni će i dalje divljati čak i više...

ono što je problem je njegovo ne shavtanje trunoće...očito nije ga ni uključila previiše...
lijepo za rukicu i kod čika doktora...neka on kaže njemu šta dalje...
d mora ležati, da svako njeno pomjeranje je potencijalna smrt bebe u stomaku...
da svaka njena suza je mogućnost ranjanja djeteta sa posebnom potrebom jer se sikira...
ako su to njegove želje nakon razgovora sa doktorom neka on nastavi...a ona tdaa neka odlučuje šta dalje...
u svakom od slučaja nek nigdje ne ide...neka njega negdje spakuje posljenjim atomima snage...a sve to lijepo zamapti kada se porodi jer u trunoći nema mogućnost razvoda itd...


tom mužu streba putokaz...
ko i većini muževa u mnogo čemu...
nek mu bude putokaz do čika doktora kojega će ona ''mapetno'' pošprajcat prije nego muža odvede njemu...

aaaaaaa-....
nedaj joj da plače...
te suze njega tako blentavoga samo tjeraju na daljnje ponbašanje u kojem se osjeća superiorno...
nek bude superiornija...
nije ni on bogom dat...al nije vala ni vakat da se sad rastavljaju...
neka ga povede na put neistraženoga...trunoće...sve on može to izdeverati sem da nosa stomak prd sobom...
dala bih ja nju informacije da se živ isprepada i do Boga i naroda...pa da preiuzme ulogu kućanice do poroda...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:43:15   
anđelo
jao užas....ne dao Bog nikome.....nemam riječi....jako sebičan,egoističan ni ne zaslužuje da bude roditelj...nek se malo obrazuje ,nek pročita koju knjigu o održavanju trudnoće,možda mu budu neke stvari jasnije...mada po opisu sumnjam da bi dao da mu se išta dokaže.....

nek ode roditeljima,kod njih boravi,nek je maze i paze svi.....kad rodi možda mu dođe iz guzice u glavu

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:47:41   
balasgirl
ja ništa od ovoga što Hanady predlaže ne bih uradila. Čuj molim te da ona njemu "pomogne" da doživi trudnoću, ma daaaaj.... Vidiš gada šta joj radi.... Čuj, ja sam isto čitavu trudnoću imala potpunu zabranu seksa, pa da si vidjela mog muža, nikad nijednom rječju, a da ne kažem nekim djelom i sl nije mi dao do znanja da mu je teško što apstinira, već je brinuo o meni na sve moguće načine. A da je kojim slučajem bilo šta uradio da mi naudi pa makar i samo da me rasplače misliš li da bih ja njemu gledala da dočaramtrudnoću, da mu "pokažem pravi put" ili da pričam okolo kojekakvim doktorima kako mi treba mužća zaplašiti svim i svačim da bi me shvatio, volio i radovao se našem djetetu.... ahaaaa...

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:50:42   
selina
pa tom covjeku vjerovatno nije ni toliko stalo do tog dijeta s tim ponasanjem cijeni vise sebe nego dijete u stomaku sa izrekom nenosis ti sulejmana velicanstvenog boze sacuvaj pa svakom je svoje dijete najprece a njemu izgleda nije

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 12:54:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: balasgirl

ja ništa od ovoga što Hanady predlaže ne bih uradila. Čuj molim te da ona njemu "pomogne" da doživi trudnoću, ma daaaaj.... Vidiš gada šta joj radi.... Čuj, ja sam isto čitavu trudnoću imala potpunu zabranu seksa, pa da si vidjela mog muža, nikad nijednom rječju, a da ne kažem nekim djelom i sl nije mi dao do znanja da mu je teško što apstinira, već je brinuo o meni na sve moguće načine. A da je kojim slučajem bilo šta uradio da mi naudi pa makar i samo da me rasplače misliš li da bih ja njemu gledala da dočaramtrudnoću, da mu "pokažem pravi put" ili da pričam okolo kojekakvim doktorima kako mi treba mužća zaplašiti svim i svačim da bi me shvatio, volio i radovao se našem djetetu.... ahaaaa...

ti nebi...
jer nisi bila u situaciji...
drugu stanu medačlje i ne znamo...
nemamo pojma o dosta toga...
a relano ...šta je sada az nju najbolje i zakonsi i emotivno...
dal da ojača i nastavi lijep život il da se do kraja ponizi sa nabujalim hormonima...
vi baš kontate lagno s epokjupiš i odeš i to je to...
jeste malo morgen...
jest tako najbolje kad piše treće lice...a da smo na njenom mjestu u ovako osjetljivom trenutku...plakale bi iza ramenica misleći šta dalje

ona treba da bude superiornija...
i smao mudro dot oga da dođe...
sve ostalo loše je po nju u sadašnjem trenutku...

a on kakav je takav je...
ona ga birala...
nije je porvdoadžija nagovorio da je on ženi...
nemoguće da nema niti jednu dobru stavr insan sa kojim je djete pravila u braku...

zar nije poensta braka...u dorbu i zlu...
sve pokušati...pa se odna razlizaiti...
da on nju sad mlavi, bije itd...
rekla bih joj dgje da ide....

a on rekao anjoj se svaka rečenice duplo težom čini...
meni sad muž da kaže...ti smao ležiš...znaš koliko bi me zanimalo...
la d ami je to rekao kad sma samo ležala fakat sa drugom trunočćom...ja bih plakala ko malo dijete...user posted image ko hormoni...meni smetalo kad mi kaže '' ženo jesi išla na Wc danas, treba li ti pomoć'' ko vidi majketi nepsobna ja...a bila sma nesposobna relano gledanouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 13:12:43   
Mrgica
Zalosno zaista.Umjesto da joj bude potpora i podrska sada kada joj je tesko,on je jos dodatno opterecuje.Interesuje me kakav je on bio u vezi?Nije moguce da nisu imali nekih problema do sada, svadja?Kako se tada ponasao?Ili je ona bila zasljepljena ljubavlju prema njemu pa nije vidjela njegovo pravo lice ili je mislila promjenit ce se u braku?Ne mogu da vjerujem da se tako preko noci od idealnog momka pretvorio u groznog muza.Ili je mozda u pitanju druga zena?Hajd ga znaj,sto kaze Hanady postoje dvije strane medalje.
A ona je sada trudna, najbolje da ne poduzima nista,dodatna sekiracija joj ne treba, neka misli na sebe i i svoje dijete, a njega ko sisa, mozda se i spametuje kad beba dodje.Ne znam nisam pametna, lako je nama sada ovdje pricati ja bih ovako ili onako,ja cu samo reci ne daj Boze da mi se to desi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 13:19:02   
teacher75
meni izgleda kao da on uopce ne zeli to dijete, kao da mu je krivo sto je ostala trudna, ne vjerujem da bi se u njemu ista promijenilo da odu zajedno kod dr. vidi se da mu nikako nije stalo. ako ima roditelje najbolje za nju u ovom stanju je da ode kod njih, da je maze i paze, da se odmakne ssto dalje od tog kretena. a ako mu je imalo stalo mozda ga to malo trgne pa se potrudi

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.7.2012 13:20:20 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 13:45:36   
lepetetka
Joooooj žao mi je ženice što se sekira, to joj svakako ne treba, pogotovo ne u trudnoći....
Ja sam primijetila da duga veza uopće nije znak da smo nekoga upoznali, niti da smo spremni na brak.... poznajem ljude koji su godinama bili u vezi, koja je tako bila idealna što se kaže, a kada su ušli u bračne vode nastupili problemi, raznorazni...jedan par se čak i razveo, živjeli skupa oko 1.5 godinu i razišli se, njemu nisu odgovarale obaveze koje je morao ispunjavati kao muž i otac....žena radila, on čuvao dijete, jer svakako sjedi kod kuće, ali njemu to nikako nije odgovaralo, on bi da bude u braku nekako ali da nema obaveza, te da ide na kafice kao što je išao i prije , te da ga niko ne pita gdje je to bio ni slučajno...
Muževima a Boga mi i ženama teško padaju bračne obaveze, i roditeljske, dok su u vezi, landaraju, putuju, keksaju se, kupuju poklone jedni drugima sve je OK, ali u porodici nisu naučili ni da kuhaju, ni da pospremaju, ni da dočekaju gosta, pa to počnu svaljivati jedno na drugo, hajd ti ovo ja ću ono, malte ne ucjenjivati jedno drugo, što opet vodi svađama, prepirkama itd..... dosta dugih veza je loše završilo, ali veza je veza a brak je brak.. izuzev ako u vezi ne živite skupa naravno...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 14:10:54   
tajcika
iskreno zao mi je te zene i molim dragog Allaha dz.s. da joj da sabura i da trudnocu iznese ako Bog da s hajrom do kraja
posto sam i sama bila od treceg mjeseca vezana samo za krevet i ustajanje je jedino bilo da odem do wc znam kako joj je kada je sve odjednom se ogranicilo samo na toj relaciji i izletu u svijet kada idete na pregled...srecom podrska mog muza nije izostala niti jedan dan bilo u spremanju kuce,obroka,pranja vesa i sl. a najvise ona moralna,prijateljska,podrska u razgovoru,njeznostima i sl.
moj savjet bi joj bio da ona misli na sebe i to malo bice koje nosi koje ce joj sve te dane lezanja i maltretiranja obasjati suncem cim se rodi,zasto ona ne pokusa ignorisati njega,zasto ako je jaka zena kaze da on se nosi njoj s ociju jer on njoj smeta sa svojim glupim pricama ,da za nju u stomaku nije Sulejman Velicanstveni nego bice koje je jos vrjednije,kako god cini mi se da on nije spreman postati roditelj i otac jer je sebican do bola i sam je sebi najvazniji
kako god nista dok se ona malo ne trgne i nekaze koju ostru,pa malo prizemlji gospodina jer mu svojim placem samo jos vise dize krila

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 14:17:08   
sretna sam jako
kako god cini mi se da on nije spreman postati roditelj i otac


Sorry ,alo sam ti ukrala teksta, al da kazem- ON NIJE DOSTOJAN POSTATI RODITELJ I OTAC!
Joj kako me naljuti ovaj čovjek! user posted image user posted image

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 14:45:09   
Mirkica

ja takvog idiota ne bih geldala kraj sebe ni akd bih morala prositi za svoje djete a kako pise jaka samostalna , znaci ima svoje primanja neovisdna je o njemu e tek tada ga ne bih ni pogledala , cuj jadna zena , pa on misli samo na sebe i to sulejmana velicanstvenog pa meni je moje djete da BOg prosti evc od Pegambera neka BOg prosti akamo li od Sulejmana velicnastvenog , nema misloti prema djetetu pa kako ima prema ikome , sta ce biti kad dodje smetace jer place jer mama mora biti tu 24 h za njega jer ne mozes planirat sprem sebe nego djeta user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 15:03:05   
hapymum
Zene,nama je najlakse komentarisati sa strane i govoriti nebi ja ovo nebi ja ono,a da se nedaj boze nadjemo u toj situaciji sve bi drugacije uradile,I ja bi lijepo muza dr i neka mu on objasni a otisla bih prije sama kod dr i isppricala mu sta da kaze mm ,to bi pomoglo sigurno.
Gdje ce ici od kuce pa to je jos gore nego da ostane,hajd bogati sve imamo problema najlakse pokupiti stvari i otici.ima jedna "anegdota" na ovaj fazon:kad su pitali neku nanu kako je ostala toliko u braku,kaze nana u moje vrijeme su se stvari koje se pokvare popravljale a sad vi cim se pokvari kupite novo..zena je sad trudna osjetljiva,stalno place mozda to i nije toliko strasno.i ja sam plakala sta god mi nije bilo po volji.onda sam skontala da se nema koristi sekirati,beba je najvaznija.na jedno udje na drugo izadje.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 15:03:37   
Ninushka
Neka ide, neka traži svoj mir kod roditelja na neko vrijeme pa i na duže. Ja bih odmah otišla, odmah. Uostalom, mislim da će ona sama znati šta da uradi. Mislim da smo svi mi mogli posvjedočiti sličnim pričama i takvi muškarci ne postaju bolji. Neka ne čeka da se dijete tu rodi, njega dijete neće učiniti boljim čovjekom. On samo može postati još gori. Vjerujem da će znati i imati snagu da donese pravu odluku, i da pri istoj ostane.

Nek joj je sretno.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisana poruka]
24.7.2012 15:13:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ninushka)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 15:32:24   
Dz3ni
Kakav kreten neviđeni! Pa zar je moguće da postoji tako sebično biće?!? Jadna žena, ne bih joj bila u koži... Jedno znam, a to je da mi ne bi ušao u kuću ponovo kad bi samo dio ovih gluposti rekao! Imam osjećaj i da je ljubomoran na sve oko nje uključujući i bebu. Šta li će biti kad beba dođe, ne smijem ni da pomislim... Idiot, nije zaslužio da bude roditelj definitivno.

Nego, neka lijepo spremi njegove stvari i NOGA, neka ide gdje mu je ljepše, svakako ga nikad skoro nema. A i njoj će sigurno biti bolje bez njega. Sigurno zna da se ne smije sekirati. U kojem je mjesecu trudnoće?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 16:06:31   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: balasgirl

ja ništa od ovoga što Hanady predlaže ne bih uradila. Čuj molim te da ona njemu "pomogne" da doživi trudnoću, ma daaaaj.... Vidiš gada šta joj radi.... Čuj, ja sam isto čitavu trudnoću imala potpunu zabranu seksa, pa da si vidjela mog muža, nikad nijednom rječju, a da ne kažem nekim djelom i sl nije mi dao do znanja da mu je teško što apstinira, već je brinuo o meni na sve moguće načine. A da je kojim slučajem bilo šta uradio da mi naudi pa makar i samo da me rasplače misliš li da bih ja njemu gledala da dočaramtrudnoću, da mu "pokažem pravi put" ili da pričam okolo kojekakvim doktorima kako mi treba mužća zaplašiti svim i svačim da bi me shvatio, volio i radovao se našem djetetu.... ahaaaa...



ti nebi...
jer nisi bila u situaciji...
drugu stanu medačlje i ne znamo...
nemamo pojma o dosta toga...
a relano ...šta je sada az nju najbolje i zakonsi i emotivno...
dal da ojača i nastavi lijep život il da se do kraja ponizi sa nabujalim hormonima...
vi baš kontate lagno s epokjupiš i odeš i to je to...
jeste malo morgen...
jest tako najbolje kad piše treće lice...a da smo na njenom mjestu u ovako osjetljivom trenutku...plakale bi iza ramenica misleći šta dalje

ona treba da bude superiornija...
i smao mudro dot oga da dođe...
sve ostalo loše je po nju u sadašnjem trenutku...

a on kakav je takav je...
ona ga birala...
nije je porvdoadžija nagovorio da je on ženi...
nemoguće da nema niti jednu dobru stavr insan sa kojim je djete pravila u braku...

zar nije poensta braka...u dorbu i zlu...
sve pokušati...pa se odna razlizaiti...
da on nju sad mlavi, bije itd...
rekla bih joj dgje da ide....

a on rekao anjoj se svaka rečenice duplo težom čini...
meni sad muž da kaže...ti smao ležiš...znaš koliko bi me zanimalo...
la d ami je to rekao kad sma samo ležala fakat sa drugom trunočćom...ja bih plakala ko malo dijete...user posted image ko hormoni...meni smetalo kad mi kaže '' ženo jesi išla na Wc danas, treba li ti pomoć'' ko vidi majketi nepsobna ja...a bila sma nesposobna relano gledanouser posted image


Ni ja balasgirl....bogati Hanady, kad pročitam tvoj post sebi izgledam ko kakva fištrija, da ne kažem šta gore. ( npr. rospija ).

On može biti takav kakav je - ali svojoj materi, meni vala ne bi mogao biti.
Koliko treba biti nepismen, u bilo kojem pogledu, da nikada nisi čuo šta se dešava sa organizmom žene u drugom stanju?!?!?!?!
Zar to u današnjem vaktu nekome treba objašnjavati stručno lice, odnosno ljekar?!?!?!?

Moja druga trudnoća nije bila rizična, ali se nisam seksala 6 mjeseci, jer mi je bila muka od same pomisli na seks.
Tu činjenicu je moj suprug mogao samo da prihvati. No more no less.

Postoji jedna dobar savjet koji je moj suprug dobio od jednog starog nepismenog čike, i to kad je vidio mene sa trbuhom do zuba.
Pa kaže čiko čojeku mi u mene:
E sada, pa dok ne rodi, pa još šest mjeseci nakon toga, ona ( ko biva ja ) šta god - ti ništa.
Šta god ona - ti ništa.
Samo klimaj glavom.
Šta sad kažeš i da prostiš sinko usereš, zahaterit će ti za čitav život.

I da znate, čiko je bio upravu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *