|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tarik kubura iz kaknja
10.10.2009 18:01:40   
Lulu_
drage mame ...opet je potrebna nasa pomoc...tako smo ljepo odreagovale na ono u dnevnom avazu...dajte da se opet pokazemo onakve kakve jesmo...KAO MAJKE!!!!

molim Vas da uplatite koliko ko moze u svrhu pomoci malom Tariku Kuburi, 15-godisnjem djecaku koji boluje od carcinoma jetre. DEVIZNI RACUN RAIFFEISEN BANK/ZIRO RACUN BANKE 1610550000000032/BROJ STEDNOG RACUNA ......19550148435/ UPLATE U KM-OVIMA/RAFFEISEN BANK/ZIRO RACUN BANKE 1610550000000032/BROJ STEDNOG RACUNA 09550270749/ OBA RACUNA SU NA IME TARIK KUBURA.

ili kao da uplatimo onako kako i jeste ...KAO PORODICA RR NA RR RACUN PA DA NASA VISNJA PROSLJEDI DALJE!!!!

< Poruku je uredio Lulu_ -- 10.10.2009 18:02:46 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tarik kubura iz kaknja
10.10.2009 18:08:44   
Lulu_
user posted image


< Poruku je uredio ElmaB RR -- 10.10.2009 18:11:35 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tarik kubura iz kaknja
10.10.2009 20:41:24   
ElmaB
Lulu, hvala što si postavila brojeve žiro računa, pa da sev naše članice znaju na koji način mogu uplatiti novac za liječenje za malog Tarika! Iskreno se nadam da će mali dječak što prije ozdraviti!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tarik kubura iz kaknja
10.10.2009 21:19:18   
sarisari
Da li neko zna je li se moze i u ovom slucaju uplatiti kao i kod Vedada samo sa imenom, prezimenom i iznosom u Rajfajzen banci?

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tarik kubura iz kaknja
10.10.2009 21:33:31   
Lulu_
moze...ko zeli dacu mu broj od ilhane kubur ,njegove mame...pa mozete sa njom sve detaljno

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tarik kubura iz kaknja
16.10.2009 10:30:32   
sarisari
Je li zna neko sta ej sa Tarikom, kako je i kako ide sakupljanje novca, jesmo li ista prikupili?

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tarik kubura iz kaknja
20.10.2009 21:28:25   
Lulu_
sakupljanje e jos u toku, a skupio se veliki dio parauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: tarik kubura iz kaknja
23.11.2009 14:11:28   
münchen


Cao  raja ...kako  vidite  nova sam ovdje i imam jedno pitanje u vezi malog Tarika Kubure ???
Nezivim u Bosni nego u Njemackoj i slucajno sam dobila poziv za jedan koncert koji se odrzao u subotu 21.11.2009 u Münchenu tacnije Wolfratshausen u jednom restoranu ....vlasink je jedna nasa osoba a njen muz je Njemac.

Cula sam uzasne stvari, nisam licno prisustvovala  zbog posla.......Uplatila sam donaciju na odredjeni broj racuna Goethe Klinike u Frankfirtu.

Novac je prvo pokupljen u tom restorano od prisutnih gostiju ....sviralo se , pjevalo se, gosti su takodje bili Zerina cokoja, Fahro Vejzovic, Zoran Krga i Band.

Tu vece u kasno doba je bio i oboljeli djecak  sa majkom koja je bila obucena kako poslednja kurva tako sam cula od nekoliko osoba koje su bile na koncertu ,,,,,,pjevala je pila vino bez granica......dalje da ne navodim ....
Postoji sumnja ovdje da je to sve prevara i kako da tako jedan bolestan djecak se nalazi u takovj atmosferi u kasno doba noci (2h)......

Mi koji nismo prisustvovali koncertu smo novac uplatili na gore navedeni racun koji stoji na pozivnici i postavlja se pitanje dali je zaista nekome stalo da na takav nacin zaradjuje novac od nas postenih koji iako  nepoznajemo djecaka ipak smo spremni bili da pomognemo...


Ako neko moze da mi odgovori dali je to zaista tacno da tako  bolestan djecak koji navodno prima terapije se nenalazi u Bolnici ????

Unaprijed hvala na ODGOVORU !!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: tarik kubura iz kaknja
23.11.2009 14:59:18   
veeseelaa
svaštauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu münchen)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: tarik kubura iz kaknja
23.11.2009 15:10:11   
Hanady RR
ja ovo nebih komentirala...malo mi je čudno da majka iz Bosne putuje sa bolenim djeteom u Njemačku i još ga u nekoj kafani čuva dok se ona opija. Mislim da Lulu na ovo može dati odgovor al ja u ovu priči iz Munhena ( uz dužno poštovanje novoga člana) čisto sumnjam.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: tarik kubura iz kaknja
23.11.2009 16:04:17   
Mik Mik
Tarik Kubura je sad za sad dobro. Za Bajram se doći kući a poslije bajrama ponovo nazad u Frankfurt na terapije. Toliko ja znam. Ako čujem bilo što vezano za tu tvoju priču javiću se, mada i ja sumnjam.

(odgovor članu münchen)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: tarik kubura iz kaknja
23.11.2009 16:33:42   
münchen
D:\Dokumente und Einstellungen\svi\Eigene Dateien\Eigene Bilder\2009-11-23\Scan10017.JPG


Djecak ja bio na koncertu sa majkom .....prenosim rijeci osobe koja je prisustvovala i sve vidjela .....Pokusat cu da prebacim pozivnicu ukoliko uspijem ...na njoj  je i slika djecaka  !!!!  Pozdrav

< Poruku je uredio münchen -- 23.11.2009 16:36:19 >

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: tarik kubura iz kaknja
23.11.2009 16:37:25   
münchen



Mozeli   mi neko objasniti da li se mogu slike prebaciti i kako ????

Hvala

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: tarik kubura iz kaknja
23.11.2009 16:58:57   
acudesa
http://www.ringeraja.ba/forum/Kako_postaviti_svoju_sliku_na_forum%3F/m_51625/tm.htm
evo ti pojašnjenje za slike

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu münchen)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: tarik kubura iz kaknja
24.11.2009 0:06:05   
münchen

Prica nazalost nije izmisljenja ...djecak je nazalost vidjen u restoranu ...slucajno sam trazila na internetu o Tariku i naisla na ovaj forum i vidim se diskutuje o njemu.

Zelim iskreno pomoci i biti sigurna da sam pomogla .......sledeci koncert ce se odrzati u Augsburgu toliko sam obavijestena....Nepoznajem nikoga tako ni Tarikovu majku ali su ih predstavili tu vece na koncertu .....nemam uopste interse da pisem neke gluposti.....ali ako je sve to tacno sto se prica onda nemam KOMENTAR.....

Imam dvoje djece....nemogu zamisliti da se majka tako moze provoditi pored tako bolsnog SINA !!!!user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: tarik kubura iz kaknja
29.11.2009 12:49:36   
frankfurt
gospodjo Münchenvi ste tipican primjer da zakaz kompletne mozdane funkcije ne dovodi do smrti.. ne ocekujem od vas posebnu intelektualnu razvijenost (to se vidi jer vasa inteligencija je na nivou jedne sobne tempetature)  svaki dodatni komentar  je suvisan. Nevjerovatno kako ste vi dobro o svemu obavjesteni iako niste bili prisutni te veceri, a za sve druge informacije se mogu dobiti direktno na UNIVERSITÄTSKLINIK- FRANKFURT
Ako se vi nazivati jednom majkom onda vasoj djeci zelim sve najbolje, nadam se da im se nece vratit ono sto  vi zasluzujete

(odgovor članu münchen)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: tarik kubura iz kaknja
2.12.2009 0:01:53   
münchen


Hvala na komplimentu !!!!........ukratko" ja nisam bila na koncertu" ...novac za pomoc sam uplatila na Broj Frankfurt 379 999
BLZ: 500 502 01.................vise osoba u Münchenu koje su prisustvovale tom koncertu nemogu sebi doci da se djecak nalazio to vece u restoranu , kao i njegova majka ( bili su predstavljeni publici). Da se opijalo od alkohola u takvoj situaciji ...................

Jedan broj gostiju je otisao na pocetku "imao razlog da ode"......

Nisam vrijedjala  nikoga ....da si cuo tu pricu kao i ja vjerujem da bi se pitao "STA TO SVE TREBA DA ZNACI"

Dali je to humanitarnost ....... ja sam svoje uplatila preko banke - bez daljih komentara jer nebi se bas spustila na tvoj nivo.

Jos jednom hvala za uvrede ....ja sta zasluzujem nisi ti taj ko ce da o meni sudi !!!!!

Meni je zaista zao  Djecaka i sve sto zelim svojoj djeci zelim i njemu. TOLIKO



(odgovor članu frankfurt)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: tarik kubura iz kaknja
2.12.2009 0:19:11   
münchen

Na sve te tvoje uvrede mogu jos samo da razmisljam

"  DA MOZDA I TEBE OVA PRICA POGADJA NA NEKI NACIN !!!!!!


Mene je to sve razocaralo pa  sam trazila istinu o Tariku na internetu i pronasala da je zaista bolestan ....sretna da sam novac uplatila na banku....a nisam prisustvovala koncertu.

Izvinjavam se ponovno javljanje !!!!! 

(odgovor članu frankfurt)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: tarik kubura iz kaknja
2.12.2009 22:24:37   
frankfurt
Lijepo je sto je internet danas dostupan mnogima, samo je steta sto ga neki ne znaju koristiti i ne znaju cemu on sluzi.Nije to za mahaluse da sire lokalne, malogradjanske traceve rekla-kazala.Inteligencija ga koristi za za prosirivanje opsteg znanja i obavljnje licnih administrativnih poslova...
Prvo na vas komentar da je djecak bio te veceri prisutan na humanitarnom koncertu je tacno.Karcinom nije gripa- ne boli, nema visoke temperature, niti drugih smetnji- pacijent nema potrebe a nije ni pozeljno da lezi i miruje ( toliko s medicinske strane)
Drugo da je majka bila obucena poput kurve (nije moj rijecnik, sam vas citiram9Za tu informaciju nabavite evropso izdanje Dnevnog Avaza od 27.11. , tamo je cijela stranica posvecena toj veceri , sa par fotografija pa izvoli sama procijeniti situaciju.(kad vec nisi prisustvovala, a bolje si od prisutnih informisana) Tu vece je posebno podrazao i pomogao njenoj realizaciji licno konzul iz Stutgarta, koji je i sam bio prisutan ( sta je pio zna sigurno tvoj izvor informacija
Reci doticnoj da je u njemackim krugovim dobro poznato ko je ona ( nemam je namjeru javno prozivati) i da je krajnje vrijeme da potrazi strucnu pomoc - njena ljubomora je vec hronican slucaj.U svakom slucaju treba toj bolesnoj osobi cestitati sto vas je uvukla u njene prljave igre, pa je sakrivena iza vas iznijela javno svoju podmuklu mrznju prema jadnoj djecakovoj majci. Da li ste i jednog momenta razmisljali o majci tog djeteta i o njemu uopste prije nego sto ste takve grozote pisali, pa vam nije bilo dosta vec ste u sledecem javljanju to kategoricki i potvrdili. Imate li vi uopste grize savjesti, kojoj vrsti zivih bica vi pripadate?





Za sve ostale majke na portalu, Tarik je dobro podnio i drugu Chemotherapiju, sledeca je za 20 dana.Licno profesor na klinici je zadovoljan rezultatima poslije prve terapije, vec se vide pomaci u lijecenju. Za sve u Njemackoj koji zele pomoci malom Tariku
SPENDENKONTO glasi:
Konto Uniklinik Frankfurt                        379 999
Bankleizahl                                        500 502 01
Kreditinstitut                     Frankfurter Sparkasse
Verw.-Zweck 8285015 Tarik Kubura geb.07.09.94


(odgovor članu münchen)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: tarik kubura iz kaknja
3.12.2009 9:36:57   
münchen

Ja zaista nisam imala namjeru nikoga da prozivam niti da bilo sta potvrdjujem.....Procitajte moj post tacnije pa cete vidjeti da sam pitala dali mi moze neko o tome da kaze tacnije .

Citirala sam rijeci te osobe, iskreno ....zao mi je ......ali ne sa losom namjerom ....trazila sam na taj nacin dali ce neko jos to da potvrdi  ili istinu da kaze !!!!

Nazalost imate pogresno misljenje o meni......nisam takva osoba kako vi mislite........Ali u danasnje vrijeme je dosta nepostenja i pokvarenosti ........Meni je zaista zao ako sam povriedila bilo koga na ovaj nacin....nije mi to bila namjera i na ovaj nacin se izvinjavam ako sam bilo koga povrijedila ...........kao sto sam vec rekla i sama sam ucestvovala novcano  u pomoci HALALOM.............

Napisala sam kako je ispricano....jer i sama nisam mogla vjerovati da je tako.......mozda u svoj ovoj nesreci ima i nesto da bi takve osobe zaustavilo da sire neistinu dalje.

Da nemam savjest nebi trazila istinu o svemu tome....na ovaj nacin .

Pozdrav













(odgovor članu frankfurt)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: tarik kubura iz kaknja
3.12.2009 9:48:46   
jabuka28
Neznam koliku si sumu dala ali ako si vec halalila pare usuti i poklopi se istina uvjek izadze na vidjelo....

(odgovor članu münchen)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: tarik kubura iz kaknja
3.12.2009 13:07:35   
münchen

Covjek se uci dok je ziv .......

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: tarik kubura iz kaknja
3.12.2009 13:14:19   
Hanady RR
Riječu su u vovj priči suvišne, učinmo sve što je u našoj moći da ovome dječaku olakšamo mogućnost da živi i bistvuje među nama još mnogo godina. za rad njega nemojmo  se raspravljati o integritetu i ličnostima koje su oko njega, svako će pred Boga sam.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu münchen)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: tarik kubura iz kaknja
8.12.2009 22:09:11   
frankfurt
Drage mame, mali Tarik je primio vec dvije hemoterapije i svaka je kostala po 4000 eura, nalazi posle prve uradjeni za vrijeme dreuge terapije su bili dobri- tj. terapije su pocele djelovati. Molimo se dragom Alahu da Tarik dobije bitku sa ovom bolesti i nastavi svoj tek zapoceti zivot. Sledeca terapija je 22.12, pomozimo da se skupi dovoljno novca i za tu terapiju, spasimo jos jedan djeciji osmijeh i vratimo sjaj njegovim uplasenim ocima...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   tarik kubura iz kaknja
27.12.2009 21:03:48   
frankfurt
Drage mame, evo najnovijih vijesti o malom Tariku, 22. decembra je radjena ponovo terapija zracenja, koju je nas mali djecak ponovo dobro i hrabro podnio.Na CT snimanju rezultati su pokazali da je metastaza potpuno obustavljena, a karcinom se smanjio za 15 %. Sto je pravi put ka ozdravljenju, potrebne su jos dvije terapije. Pomozimo svojim doprinosima da se skupi dovoljno novca za jos dvije terapije, svi racuni za donacije u Bosni i Njemackoj su jos uvijek aktuelne.
Bravo mali junace.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frankfurt)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *