|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trovanje neopranim vocem ili????
8.6.2010 9:05:16   
mala86
u subotu popodne smo bili u jednom selu blizu Zenice kod moje kume!dosli u tesnje!ja sam isla brala sumske jagode,i jela ih odmah,misleci cisto je!poslije sam jela neopranih tresanja,ali samo 4-5 komada!u nedelju ujutro sam bila kod mame i nisam uopce imala apetita,poslije kad sam dosla kuci,imali smo neke goste tako da nisam doruckovala!pocela osjecat neku slabost,kontam pregladnila vise!oko 3 smo bili na cevapima,kod mene situacija ista!poslije sam dobila i proljevnavace temepratura 38.5,popila sam samo paracetamol,jer samo njega smijem!tem spala,ali bolovi u stomaku uzas,evo vec 2 dan!nisu stalno,ali javljaju se ko trudovi user posted image ,svako toliko i sire se od ispod grudnog kosa,prema dole!boli uzas

danas cu kod dr,ali da vidim jel imo ko kakvih iskustava slicnih!ja pretpostavljam da je od voca jer su se najgori aimptomi javili 12-24 sata nakon konzumiranja

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦





Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
8.6.2010 11:52:43   
milenium
jagode šumske se ne polijevaju,a trešnje ako i jesu bile polijevane palo je tolko kiše da mislimd a ti od te 3-4 neće ništa bit.to je neki virus jer evo u zadnje vrijeme dosta ljudi imaju proljev a nemaju temperaturuuser posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
8.6.2010 12:57:08   
Anoniman
ja sumske jagode...onako neoprane...ne bih ni u snu pojela...zar te nije strah user posted image grozniceuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
8.6.2010 13:12:37   
Nedi
I ja se bojim mišije groznice a šumske jagode ni ne kupujem niti jedem a svo voće perem, perem i perem čak i ako je naše domaće

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
8.6.2010 13:25:58   
mala86
IZVORNA PORUKA: dadada

ja sumske jagode...onako neoprane...ne bih ni u snu pojela...zar te nije strah user posted image grozniceuser posted image


ma ja sam ludaca kriva!uvijek sam kod svojih u selu,pola brala,pola jela i hvala Bogu nikad mi se nista nije desilo,a jos sam bila manja!ubit cu se!vidjet cu sta ce mi dr rec danas,valjda ce me primit u ambulanti,jer ja nemam zdrav.ovdje user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
8.6.2010 13:29:00   
Nedi
mala86 primiti ce te i naplatiti uslugu - pise ti velikim slovima na zidu - UKOLIKO NEMATE OVJERENU KNJIŽICU PLATITI ĆE TE PREGLED

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
8.6.2010 15:04:37   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mala8'

u subotu popodne smo bili u jednom selu blizu Zenice kod moje kume!dosli u tesnje!ja sam isla brala sumske jagode,i jela ih odmah,misleci cisto je!poslije sam jela neopranih tresanja,ali samo 4-5 komada!u nedelju ujutro sam bila kod mame i nisam uopce imala apetita,poslije kad sam dosla kuci,imali smo neke goste tako da nisam doruckovala!pocela osjecat neku slabost,kontam pregladnila vise!oko 3 smo bili na cevapima,kod mene situacija ista!poslije sam dobila i proljevnavace temepratura 38.5,popila sam samo paracetamol,jer samo njega smijem!tem spala,ali bolovi u stomaku uzas,evo vec 2 dan!nisu stalno,ali javljaju se ko trudovi user posted image ,svako toliko i sire se od ispod grudnog kosa,prema dole!boli uzas

danas cu kod dr,ali da vidim jel imo ko kakvih iskustava slicnih!ja pretpostavljam da je od voca jer su se najgori aimptomi javili 12-24 sata nakon konzumiranja

klasično trovanje

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
8.6.2010 16:36:33   
mala86
IZVORNA PORUKA: Nedi

mala8' primiti ce te i naplatiti uslugu - pise ti velikim slovima na zidu - UKOLIKO NEMATE OVJERENU KNJIŽICU PLATITI ĆE TE PREGLED


sad bila u amb.na odmutu i nije me htjela primit,kaze u hitnu ili privatno!sad cekam mm da dodje s posla

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
10.6.2010 22:53:29   
Anoniman
Jesi li išla?Ne javi ti više ništa,a baš me zanima jel bude trovanje?

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
11.6.2010 7:52:10   
mala86
jesam isla samo popodne,kad je mm doso s posla!rekla joj sta mi je,izmjerila mi tlak-kaze 130/80,nema potrebe za infuzijom!htjede mi dat buscopan,ali ja naglasim da dojim-pogleda u knjizici-ne smije!rekla mi da idem na dijetu(dvopek,riza,...)i da uzmeme linex kapsule!napisala dijagnozu gastrenterokolitis
bolovi prestali,ali proljev evo vec 5 dan user posted image user posted image user posted image user posted image ,a skoro sve ove kapsule popilauser posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
11.6.2010 8:18:18   
rose 87
joj mala tebe to bas izmucilo,jucer mm jede tresnje neoprane i nudi meni,neka reko hvala ti mi odmah naumpala,nadam se da ce ti biti bolje brzouser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
11.6.2010 8:28:41   
mala86
ja sam tresnje obozavala,a sad cu ih vjerovatno zamrzit,jer me iscrpilo do bola,joj vjeruj mi da me nekad strah i izlazit,da me ne uhvati wc negdje vani,a ja jos s djetetomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
7.8.2010 17:09:52   
Mamica24
Da ne bih otvarala novu temu meni jie hitno potreban savjet...

Evo prije nekih pola sata slučajno, ko dijete, napila sam se tečnog sapuna za ruke, ili je bio deterdžent ne znam.. uglavnom nasapunjala sam čašu i nisam je dobro isprala, zaboravila sam i naspem ja fino vode i napijem se dobroo...

skontala sam nakon 2 sekunde kad sam osjetila bljutav okus u ustima ali već je bilo kasno sve je otišlo u stomak... user posted image user posted image user posted image user posted image

jel se nekom desilo nešto slično... pokušala sam povratiti al nema šanse sdmao su me džaba zaboljele vratne žile..

ne bih se ja bunila al ja dojim pa me strah da nešto ne ode u mlijeko.. user posted image user posted image user posted image user posted image  evo čitam da se espumisan smije uzeti..

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
7.8.2010 17:22:33   
mama75
Mila mislim da nemas razloga za brigu, jer te stvari nisu otrovne, cak se det. za sudje koristi kod nekih trovanja. 

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: trovanje neopranim vocem ili????
7.8.2010 17:25:02   
Ilhana RR
Nista se nesikiraj jer deterdzenti koji se prodaju u prodavnici, bilo to sad u Bosni ili u Svedskoj su neopasni i nema nikakvih problema ako si se malo "napila"... deterdzenti koji koriste restorani za svoje goromne masine su opasni jer od oni (nemoj te se sad smijati neznam rijec na nasem) su jaki i zato se "przi" koza od njih, znas ono kad samo pocne da nestaje...

zato no sikiriki, nece ti nista biti ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *