|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trudnoca i operacija slijepog crijeva
20.2.2010 19:34:19   
cvrakica
Hitno! Naime pocetkom februara sam zadobila bolove u donjem desnom dijelu stomaka,te sam 03.02.2010 otisla hirurgu koji me poslao na pretrage gdje sam uradila ultra zvuk stomaka,bubrega isl. i ginekoloski pregled gdje je bilo sve u redu,tako da sam 10.02.2010 operisal slijepo crijevo jer bolovi nisu prestajali.Kada sam juce dosla na kontrolu s obzirom da mi je ciklus kasno trebala sam dobiti 15.02.2010 hirurg me poslao da uradim test i ginekologu gdje je utvrdena jako mlaa trudnoca sa gestacijskim mjeskom od 3mm znaci nije se polod formirao.S obzirom na silne antibiotike i antiseptike i sve ostalo sto sam primala ginekolog mi je rekao da nece predstavljati problem jer je trudnoca mala,pa mi ako znate Molim Vas recite da li je neka od vas ili vasih bliznjih to prosao i sta se desilo sa djetetom jer me strah da se beba ne rodi zdrava.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trudnoca i operacija slijepog crijeva
20.2.2010 20:17:31   
new mama
Pozz i dobrodosla na forumuser posted image i cestitke na trudnociuser posted image user posted image ,nadam se da ce s bebom biti sve ok,ja kad sam ostala trudna razbolila sam se i dobila tempetrauru 40user posted image ,naravno nisam jos znala da sam trudna i nema sta nisam pila od obicnih lijekova za temp. do antibiotika koji ima kontraefekat na trudnocuuser posted image i poslije toga vidim da sam trudna,naravno panika i odem dr. i imala sam razne kontole,cak su me slali i na farmakologiju da i oni daju svoje misljenje,ali hB trudnoca je normalna bila i rodila sam zdravu djevojcicu i to naravno i tebi zelim da sve prodje ok i da rodis jednu zdravu bebicuuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu cvrakica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trudnoca i operacija slijepog crijeva
20.2.2010 22:21:05   
Rabi
ja kad sam ostala trudna razbolila sam se i dobila tempetrauru 40user posted image ,naravno nisam jos znala da sam trudna i nema sta nisam pila od obicnih lijekova za temp. do antibiotika koji ima kontraefekat na trudnocuuser posted image i poslije toga vidim da sam trudna,naravno panika i odem dr. i imala sam razne kontole,cak su me slali i na farmakologiju da i oni daju svoje misljenje,ali hB trudnoca je normalna bila i rodila sam zdravu djevojcicu i to naravno i tebi zelim da sve prodje ok i da rodis jednu zdravu bebicuuser posted image user posted image


I kod mene je bila potpuno identicna situacija, samo sto sam ja rodila deckauser posted image  I sve je hB bilo dobro!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trudnoca i operacija slijepog crijeva
21.2.2010 10:23:53   
cvrakica
Draga moja puno ti hvala vec mi je lakse.Mada me doktor ubjedjuje da ce sve biti u redu sto se tice ti tableta jer nemaju uticaj na plod jer je mali ipak mi je lakse cuti iskustvo nekog ko je pio slicne tablete i hvala Bogu sve je u redu.Pozdrav za tebe i tvoje bebceuser posted image  

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trudnoca i operacija slijepog crijeva
19.11.2010 12:25:22   
cvrakica
E hvala Bogu porodila sam se i rodila zdravog decaka teskog 4,400kg, a zbog operacije slijepog crijeva u toku trudnoce bila sam preplasena.
Kad samo pomislim da mi je doktor koji je izvrsio operaciju savjetovao da aportiram zbog svih lijekova, ali sreca nisam to uradila i bebica je odlicnouser posted image

(odgovor članu cvrakica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trudnoca i operacija slijepog crijeva
23.11.2010 0:00:03   
Aquarius
Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cvrakica)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *