|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   xx spol djeteta
5.9.2009 9:01:00   
seka87
ako sam postavila temu na pogresno mjesto molim da je smjestea na odg. mjesto!!!
ovako dage moje trudna sam i vec sam u 37+3 , !!
o sam pocetka trunoce nasa beba se okrene kada sam na pregledu i tako nismo mogli vidjeti sta je djecak ili djevojcica kada sam vec usla u 8 mjesec i opet se nije moglo vidjeti rekla sam doktoru ako se na sljedecem pregledu bude vidjelo da mi i ne govori, jer kada sam izdrzala do tada izdrzat cu i do poroda i zaista nije mi nista rekao!!!
e u utorak kada sam bila na prgledu nije mi rekao drzao je se dogovora ali kada sam ja dosla kuci i otvorila trudnicku knjizicu on napisao  XX  user posted image sad me kopka sta to znaci negdje sam nasla da je djecak a negdje da je djevojcica pa ako netko od vas zna neka mi odg!! user posted image user posted image user posted image user posted image
sta je moja beba musko ili zensko user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVINITE NA OPSIRNOSTI



_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 9:15:09   
Meri29
E bas ti se nije dalo da do poroda cekas user posted image , toliko dugo se bebica krila i sada da otkrije sta je... na koga li je takav lopov... user posted image
Ja mislim da su XX hromozomi za user posted image , a XY za user posted image . To je ono sto sam zapamtila jos iz skole, a vjerujem da se i na netu moze pronaci zacas. Ako hoces ja sutra odoh svojoj doktorici pa je mogu pitati, ako ti do tada nase strucne zenice ne daju 100%-tni odgovor.
Sretno u iscekivanju user posted image


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 9:18:34   
seka87
i ja mislim ta je xxuser posted image ali nesto mi neda mira, neznam koji ga vrag navrati da upise u knjizicu 

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 9:19:48   
neda 30
Upravo kako je Meri napisala XX je user posted image 100%, ako ti je ta oznaka za spol bebe.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 9:23:29   
Meri29
Pa jest vala, valjda zna da svaka od nas, kad dode kuci, prvo otvori knjizicu da vidi sta su sve pisali.
Ali sada bar znas da je pisuljica, mozes mastati dalje, ime, odjeca, sobica ...
Mi takoder cekamo curicu i nama je to bilo super kada smo saznali, znamo sta kupujemo, kako srediti sobicu, muz kada prica sa bebom kaze da sada zna kome prica, onako se kaze osjecao kao budala, prica sa stomakom user posted image
Ma sve ti ima svoje, bilo vam sudeno da saznate prije i to je to.


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 9:28:31   
seka87
ma ja sam ti recimo pa gotovo sve kupila za bebu neznajuci sta je ima svakakvih boja!! jos malo ako Bog da pa cu se ja uvjeriti svojim ocima sta je , neka mi bude samo ziva i zdrava user posted image user posted image

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 9:49:28   
Anoniman
najbitnije je da je zdravo i zivo i normalno... a kad je vec napisao u knjizicu znaci da ce biti jos curica... samo da se ti lagano kutarises i da ti porod bude brz i lagan... jos malo pa ces se i sama uvjeriti sta je... sretno

(odgovor članu seka87)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 9:53:51   
seka87
Hvala Bambi!!! ma ako bog da uskoro cu vam se javiti sa vijestima nadam se i molim boga sa dobrim


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 10:01:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: seka87

Hvala Bambi!!! ma ako bog da uskoro cu vam se javiti sa vijestima nadam se i molim boga sa dobrim

AbD.Bit ce sve uredu,i kad rodis tad ces znati 100%sta je,,user posted image user posted image neka je zivo zdravo,i spacno a spol je nebitan bar meni je tako bilo!!!
Punoo Srece

(odgovor članu seka87)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 10:48:44   
bebana27
ja nebi mogla izdrzati a da nepitam sta je
u 19 sedmici sam saznala da je musko i jako smo sretni neka nam je samo zivo i zdravo nije bitno sta je

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 11:10:15   
Schecherlemica
Seka87 , xx jeste djevojcica.
Kod mene je xy,maleni djecacic.
Nek je sa srecom,a vas dvije cete se svakako vrlo brzo upoznati,aBd,pa ces da se uvjeris...
Ljubac za obje!!!


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: xx spol djeteta
5.9.2009 14:08:22   
*Seve*
Ja sam isto tek u 7 mijesecu saznala da je dijecak...Svaki pit su bile nogice skupljene pa se nije vidijelo.....
Tako kada sam otisla u 7 mijesecu napokon se vidijelo....A odijecu sam kupovala bijelu,zutu te kasnije nastavila uzimati u drugim bojama...
I kolica maxi cozi i ostalo....

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: xx spol djeteta
6.9.2009 10:17:40   
seka87
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: seka87

Hvala Bambi!!! ma ako bog da uskoro cu vam se javiti sa vijestima nadam se i molim boga sa dobrim

AbD.Bit ce sve uredu,i kad rodis tad ces znati 100%sta je,,user posted image user posted image neka je zivo zdravo,i spacno a spol je nebitan bar meni je tako bilo!!!
Punoo Srece



nije ni meni bitno sta je ali kada mi je vec napisao u knjizicu voljela bi znati


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: xx spol djeteta
6.9.2009 10:19:23   
seka87
IZVORNA PORUKA: Schecherlemica

Seka87 , xx jeste djevojcica.
Kod mene je xy,maleni djecacic.
Nek je sa srecom,a vas dvije cete se svakako vrlo brzo upoznati,aBd,pa ces da se uvjeris...
Ljubac za obje!!!



Hvala!!! ako bog da pitanje je sada samo dan kada ce maloj naumpast da izadje i nas obraduje!!!


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: xx spol djeteta
10.10.2009 13:47:14   
Doraa
Drage moje kako se dan slijedećeg pregledabliži tako ja sve više razmišljam o polu bebe. Ne znam šta mi je čak ni s prvim mi nije bilo tako bitno kad sam željno iščekivala dječaka...a sad iako bih voljela i jedno i drugo ja izludi od pitanja. Strah me Boga što toliko već sad mislim o tome kad je jedino bitno da se beba rodi aBd živa i zdrava. Sinoć sam čak sanjala da je dječak i kao krivo mi...
I sad cijeli dan razmišljam o tome grize me savjest zbog toga što se toliko nadam curici.Možda sam se prerano uživjela da je curica(a ne znam zašto??) a kad saznam (ako saznam da je dječak)onda ću željeti muško?!
Svejedno mene samo brine jesam li normalna da se toliko time zamaram poslije prošle trudnoće i spontanoguser posted image user posted image

Stid me same sebe i ne znam šta mi je nisam nikad bila takva.Amin Bože samo da bude sve kako treba.


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: xx spol djeteta
12.10.2009 13:49:48   
Doraa
Danas aBd idem na pregled i više mi nije bitno šta će mi reći za pol samo mi je važno da bude sve ok. Samu sebe sam iskritikovala zbog želje za djevojčicom jer sam sinoć imala grozne bolove (ne daj Bože kao za porođaj)ali hvala Bogu jutros je bolje i nadam se da će biti dobro.Svjesna sam bila da je najvažnije da beba bude dobro a sad sam još više toga svjesna.


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: xx spol djeteta
4.11.2009 11:10:48   
Yuna
Šta ima loše željeti određeni spol?
Pa ako želiš, ne znači da želiš nešto loše i da će ti se dogoditi nešto loše zato?

Nemojte ni razmišljati o onom samo da sve bude dobro, pa naravno da će biti!

Samo pozitivno.

Ja bih curicu i stvarno sam razočarana što je opet muško jer nisam sigurna kad ćemo ponovno moći pokušati s obzirom na situaciju.
Ali pokušat ćemo sigurno jer ja bih htjela četvero bebača, a ako su sva četiri muška, onda dok ne bude cura. user posted image

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: xx spol djeteta
4.11.2009 11:29:32   
milomoje
Doraa, znam kako ti je, ali zaista nemas razloga za brigu zbog svojih zelja i misli...
ali moj ti je savjet ohladi od toga hehehh.
Naime, ja i mm smo jos od kada smo zajedno kad god bi pricali o djeci, zamisljali smo curicu, cak joj se i ime dalo davno,davno prije.. govorili nasa mala Irmica kad dodje.. a kada sam saznala da sam trudna, pa sve do tog 3D -Ul mi se uvrtilo u glavu da je djecak, znate onaj osjecaj poznat samo trudnicama, ma jeste sigurno, pocela mu se obracati i pricati s njim u muskom rodu, ma ludilo, k'o god me pita znas li sta je, ja kazem ne znam ali znam da ce biti djecak hehehe koja glupost... zamalo pocela kupovati plavo... dok se nismo odlucili iz drugih razloga da odemo na 3D ultrazvuk i usput u cijenu ulazi i odredj spola djeteta, ja sam sve oko sebe ubijedila da je djecak i muza cak...koja zaludjenost, kad na pregleedu babica prvo sto je rekla, cura je ... ja ostala poluotvorenih usta, a mm brze bolje pita, ma jesil ti sigurna da je curica... hahahha, dosla ja kuci odvalila plakati, svaka slika sa ul , svaka odjeca u koju pogledam, hocu da pipnem stomak, podjem tepati, ne ide... ja navikla bebac, on i nikako, da mi dragi Allah oprosti, istina da nije bitno,... ali samo hocu da ti kazem do koje mjere se covjek moze ufurati u nesto i poslije ne mozes se kontrolirat hahha, trebalo mi par dana da se presaltam na ona, u radnji i dan danas, se zalljepim za muske stvari nesvjesno i onda skontam ah.... a eto dragi Bog nam ustvari dao bas ono sto smo odavno i zeljeli, ali covjek prokl.... vazda nesto mijenja... hahah, zato drage moje, Bog nam je dao, molim ga da nam bebu i podari akoBogda... Sretno za nase user posted image user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: xx spol djeteta
4.11.2009 11:33:57   
Yuna
Jasno mi je, zato se još ne zanosim time ni da je muško ni da je žensko, barem do slijedećeg UZa.
Za A su mi rekli da je 100% muško svaki put, pa sam očekivala, a ovaj put nije tako bilo svaki put, pa nikad se ne zna. Nada posljednja umire.user posted image

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: xx spol djeteta
4.11.2009 12:06:28   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Doraa

Drage moje kako se dan slijedećeg pregledabliži tako ja sve više razmišljam o polu bebe. Ne znam šta mi je čak ni s prvim mi nije bilo tako bitno kad sam željno iščekivala dječaka...a sad iako bih voljela i jedno i drugo ja izludi od pitanja. Strah me Boga što toliko već sad mislim o tome kad je jedino bitno da se beba rodi aBd živa i zdrava. Sinoć sam čak sanjala da je dječak i kao krivo mi...
I sad cijeli dan razmišljam o tome grize me savjest zbog toga što se toliko nadam curici.Možda sam se prerano uživjela da je curica(a ne znam zašto??) a kad saznam (ako saznam da je dječak)onda ću željeti muško?!
Svejedno mene samo brine jesam li normalna da se toliko time zamaram poslije prošle trudnoće i spontanoguser posted image user posted image

Stid me same sebe i ne znam šta mi je nisam nikad bila takva.Amin Bože samo da bude sve kako treba.



Moja Doraa, sve je normalno o čemu pišeš.
Isti sam "problem" imala u trudnoći, i dan-danas ne mogu prežaliti što je mozak sam radio i imao neke želje, srce hoće da mi pukne kada se toga sjetim, ne mogu to prežaliti i nikada neću, ali nisam mogla protiv sebe. Normalno je to Doraa, nemoj da se brineš. Ja volim svoja dva dječaka najviše na svijetu, oni su moj život, i isto ćeš ti voljeti svoje, rodila curicu ili dečka.
Želim ti mnogo sreće.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: xx spol djeteta
4.11.2009 12:17:50   
lilix
ja mogu razumjeti da neko priželjkuje user posted image a neko user posted image , ali ne mogu razumjeti da se neko može razočarati kada mu kažu na UZ šta je beba, stvarno mi je to nekako ružno,user posted image ;  ja recimo priželjkujem curicu, ali kad aBd saznam šta je znam da ću se jednako radovati bilo user posted image ili user posted image , samo nek mi je živo i zdravo, ovdje na forumu vidimo da toliko ženica nažalost ima problema s tim da ostanu trudne, , pa ne mogu ni da zamislim šta bi one rekle na to

zato Yuna ne moj govoriti da si razočarana, pa i nek budu sve dječaci i nek ti budu živi i zdravi 

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: xx spol djeteta
4.11.2009 12:22:55   
Suzana
IZVORNA PORUKA: lilix

ja mogu razumjeti da neko priželjkuje user posted image a neko user posted image , ali ne mogu razumjeti da se neko može razočarati kada mu kažu na UZ šta je beba, stvarno mi je to nekako ružno,user posted image ;  ja recimo priželjkujem curicu, ali kad aBd saznam šta je znam da ću se jednako radovati bilo user posted image ili user posted image , samo nek mi je živo i zdravo, ovdje na forumu vidimo da toliko ženica nažalost ima problema s tim da ostanu trudne, , pa ne mogu ni da zamislim šta bi one rekle na to

zato Yuna ne moj govoriti da si razočarana, pa i nek budu sve dječaci i nek ti budu živi i zdravi 


Hm... hajmo reći da sam se malo našla uvrijeđena sa tvojim postom.
Da si dobro pročitala ono o čemu sam ja pisala, shvatila bi da je ljudski da čovjek nešto želi i ne može se otrgnuti tome, a samim tim ga strašno grize savjest jer pomisli na sve one koji muku muče da ostanu trudne (trudilice, želim vam ne jednu, nego puno beba aBd)... I dozvoli da neko kaže šta mu je na duši, kao što je to Doraa učinila.
Ja prvi put o ovome javno pričam, toliko mi je bilo teško, ali sada mi je malo lakše pričati o tome.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: xx spol djeteta
4.11.2009 12:26:38   
Yuna
Razumijem ja to, ali ja sam se danima plakala kad sam saznala da je muško. Pa recite da sam užasna, ali šta mogu.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: xx spol djeteta
4.11.2009 12:27:26   
lilix
Ja bih curicu i stvarno sam razočarana što je opet muško
IZVORNA PORUKA: Yuna


Suzana ja u potpunosti razumijem i tvoj i Dorin post, pa i sam tako otprilike mislim, ja sam ovo pisala Yuni, jer mi je malo zaparali uši ova njena rečenica, mada sam sigurna da ni ona to ne misli
izvini zbog nesporazuma


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: xx spol djeteta
5.11.2009 16:28:53   
Yuna
Naravno da mislim to, tako je bilo i prvi put, a sad je još više jer sam bila uvjerena da je ovaj put cura.
To ne znaći da ne volim i neću voljeti sinove, ali šta ću kad su mi cure draže i velike  i male.
A još više me sad brine šta ako bude i treći put muško, a da ne pričam četvrti.
A brine me i to što s obzirom na situaciju, pitanje je kada će uopće biti taj treći, a kamoli četvrti put. Ni ovaj put se nije smio dogoditi, ali šta ću, preživjet ćemo. Vjerujem u bolju budućnost.

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *