|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zatrudnjivanje
7.6.2022 19:11:08   
sandra28
Moje poštovanje svim clanovima!Imam 20 godina i radim na bebi od 17.12.2021 Imala sam neredovne cikluse prije 7 mjeseci bila sam kod ginekologa i sve je u najboljem redu.Zadnji ciklus sam imala 01.05. i trajalo mi je 10 dana (to mi se nije nikad desilo) Ovaj mjesec mi kasni 8 dana ,prije 3 dana mi je krenulo malo svijetlo smedjeg iscjedka i blaga mi je mucnina i gadi mi se neka hrana (jaja,pasteta)Bojim se uraditi test da opet ne vidim jednu crticu 😔..Ako je ko imao slicna iskustva bila bi Vam zahvalna na odgovoru!Unaprijed hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zatrudnjivanje
7.6.2022 22:02:58   
Visnja RR
Draga naša nova RR trudilice, dobro nam došla.
Nadam se da ćeš uskoro ugledati tvoje dvije crtice.
Moj savjet je da ipak uzmeš test i provjeriš kako bi znala kako i šta dalje.
Mlada si i ne brini. Zajedno ćemo se mi s tobom radovati bebici. user posted image user posted image
Svakako uvijek se konsultuj i sa svojim ginekologom.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sandra28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zatrudnjivanje
7.6.2022 22:34:41   
sandra28
Hvala ti mnogo na ljubaznosti❤️I ja se nadam da cu brzo ugledati drugu crticu,malo me to plasi jer mlada sam a pola godine proslo i jos nista😒 Ali valjda ce sve biti dobro😊😊😊

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zatrudnjivanje
25.6.2022 23:43:37   
Mamito1


IZVORNA PORUKA: sandra28

Hvala ti mnogo na ljubaznosti❤️I ja se nadam da cu brzo ugledati drugu crticu,malo me to plasi jer mlada sam a pola godine proslo i jos nista😒 Ali valjda ce sve biti dobro😊😊😊



(odgovor članu sandra28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zatrudnjivanje
26.6.2022 21:39:52   
Mamito1
Pozdrav za sve.Nisam još do sada bila trudna.Pa me zanimaju vaša mišljenja.Ciklusi su mi 26 dana.Zadnju M sam dobila 01.06.2022.Nezašticene spolne odnose sam imala 11.12.13.14.06.Prva slika 10 dana nakon ovulacijehttps://ibb.co/7gF3Ds9Druga slika danas...https://ibb.co/74f0h89
Hvala puno
sutra bi trebala dobiti po kalendaru 
IZVORNA PORUKA: Mamito1



IZVORNA PORUKA: sandra28

Hvala ti mnogo na ljubaznosti❤️I ja se nadam da cu brzo ugledati drugu crticu,malo me to plasi jer mlada sam a pola godine proslo i jos nista😒 Ali valjda ce sve biti dobro😊😊😊






(odgovor članu Mamito1)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *