|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   4D u Tuzli ?
17.5.2015 20:07:53   
Meri_in_love
Gdje da radim 4D pregled u Tuzli ?

Moj ginekolog je rekao da ima na tri mjesta:

dr Adem Balic ? dr Fedja Omeragic ? dr Dzenita Kurtcehajic ?

user posted image
Kakva su vasa iskustva?
Cijena pregleda varira.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 4D u Tuzli ?
21.5.2015 9:19:25   
tičerica
Meri in love, ja sam prije desetak dana radila 4D kod Dženite K. (Plava poliklinika), cijena 150 KM, kod Balića i Omergaića je nešto skuplje, 50 ili 100 KM. Ja sam pregledom u Plavoj poliklinici zadovoljna, trajao je oko sat vremena. Naprave sve snimke, izmjere sve potrebne parametre. Pregled radi dr. Dženita uz asistenciju kolegice koja je ing. radiologije. Moja beba nije sarađivala u drugom dijelu pregleda, nije htjela da se fotka :) pa su mi nudile da dođem sutra da naprave više fotografija al kako je bilo sve uredu, 7 fotki i 3 snimka, uz činjenice da se sve dobro razvija su mi bile više nego dovoljne.
Nadam se da sam pomogla. Sretno :)

(odgovor članu Meri_in_love)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 4D u Tuzli ?
22.5.2015 21:12:19   
Meri_in_love
Hvala ti.

Malo sam citala i na drugim temama i hvale dr Dzenitu Kurtcehajic.
Pronasla sam i na FB njihovu stranicu pa sam skoro i odlucila da cu ici kod nje .

Samo da bude moja bebica zdrava iskreno imam veliki strah od pregleda. Prva trudnoca je bila rizicna i svasta nesto jos.
Kontam da li muza da povedem ili ne user posted image mozda cemo jedno drugom samo praviti dodatnu nervozu .



(odgovor članu tičerica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 4D u Tuzli ?
22.5.2015 21:28:36   
tičerica
Nema na čemu.
Biti će to sve dobro, aBd. Ja uvijek nešto budem u frci kad trebam ići na te važnije preglede (prije fetalnog, pa prije ovog 4D) a kad sve završi i kažu da je sve uredu, ono odahnem, pošteno.
Ja sam muža vodila, sav se obradovao jer je mogao vidjeti bebu, pokrete (čitaj akrobacije) naše bebe i ta mogućnost je prisutna. Nećete imati mnogo vremena da si stavrate nervozu tamo u klinici jer je pregled na termin, čim stigneš ulaziš u ordinaciju, bar je kod mene tako bilo :) Sretno. Držim fige od srca user posted image

(odgovor članu Meri_in_love)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 4D u Tuzli ?
21.10.2015 9:52:40   
ziel
Dva puta sam radila 4D na Plavoj Poliklinici kod dr. Dzenite (u 14. ned. i u 24. ned.), sve pohvale za njenu stalozenost i profesionalnost. Cijena je 150 KM, u 14. ned. je u tu cijenu usao i onaj duble test ako se vec tako zove-vadili su mi krv da bi utvrdili u koju grupu rizika spadam za Downov sindrom ili druge hormozomske greske.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu tičerica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 4D u Tuzli ?
28.9.2016 14:03:51   
amelaaaa
Sve pohvale za dr.Dženitu u Plavoj poliklinici. Ukupno 4 puta smo radili 4D i opet bi isli kod nje. user posted image
Sada imaju i najnoviji aparat za UZ, mislim da je jedan od prvih u BiH. A cijena i kvalitet pregleda su ostali isti. user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 4D u Tuzli ?
29.5.2018 17:00:52   
jusic
Dobar dan
Htjela bih da pitam da li je nekome trudnocu vodila dr.Elmira Hajder?
Kakva je doktorica?
Koliko kosta pregled kod nje?
Hvala unaprijed.

(odgovor članu Meri_in_love)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *