|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Astrolozi, numerolozi...
23.2.2009 20:49:48   
teta berta
Astrolozi, tatot majstori, numerolozi, što mislite o tome. Na novoj ponekad naveče pogledam onu emisiju više onako jer mi je zanimljivo. Jeste li imali s tim iskustva. Recimo zanimljivo mi je da sam čula da Klea koja bude na novoj može točno odrediti dan, čak i sat ovulacije i reći spol djeteta, zapravo kada vam je po natalnom horoskopu vrijeme za dječake, a kada za djevojčice. Tvrdi da to radi s velikom uspješnošću...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Astrolozi, numerolozi...
23.2.2009 21:18:35   
ziki
Moje licno misljenje je da je to grupa lezilebovica i prevaranata koja koristi turbulentnu ekonomsku situaciju i strah sta sutra nosi pa su se gotovo sinhronizovano na Novoj i RTL-u pojavile vracare. Izuzetno popularne su bile vidovite ove i one u Srbiji 90-ih kad je takodje, situacija bila napeta i nije se znalo sta je sledece na crnoj listi. Ne vjerujem u to, mogu da se nasalim na racun horoskopa al me nervira popularizacija gatanja, vracanja, one ko sve pogode i u kom mjesecu ce bit sta i sl..

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Astrolozi, numerolozi...
23.2.2009 22:01:38   
stella
user posted image Ma to je samo dizanje love od naivnog naroda,ko je gledao velemajstora Milana na obn zna o cemu pricamuser posted image user posted image user posted image i njegovo slanje energije i rjesavanje problemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Astrolozi, numerolozi...
23.2.2009 22:10:59   
SelmydZany
Slazem seuser posted image user posted image to mi je sve tako smijesnouser posted image user posted image user posted image zna se ko zna pravu sudbinu..

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Astrolozi, numerolozi...
23.2.2009 23:01:54   
adannn
Užas,ne vjerujem ni mrvicu nikomeuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Astrolozi, numerolozi...
23.2.2009 23:23:24   
batterfly
IZVORNA PORUKA: stella

user posted image Ma to je samo dizanje love od naivnog naroda,ko je gledao velemajstora Milana na obn zna o cemu pricamuser posted image user posted image user posted image i njegovo slanje energije i rjesavanje problemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam ga gledala redovno i valjala se od smijeha, mada mi ja fakat bilo zao (u neku ruku), jadnog naroda sto zove i trosi tooolike novce ,i jos ih usput on malo izblamira.....
Ali, bio je najaciuser posted image user posted image user posted image user posted image ......

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Astrolozi, numerolozi...
24.2.2009 0:47:12   
Lane
A jeste li gledali Milana u Mimohodu? user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Astrolozi, numerolozi...
24.2.2009 16:40:03   
Crvena
Moja rodica je zvala tog Milana,nekoliko puta pozivala broj, a nije ga dobila. Odmah izbaci, na racunu 84 KM  taj broj tel.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Astrolozi, numerolozi...
11.3.2009 12:47:50   
ajnur
dragi Bog zna najbolje sta ce kome biti. al kad sam cula da sad imaju oni sto pricaju sa andjelima? jeste to culi?padaju u trans i imaju ucitelje andjele,uce ih da lete i oni im govore sta ce da urade ...itd cak u sa ima skola za to!!!!!

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Astrolozi, numerolozi...
11.3.2009 13:46:56   
dana3
a sarajke da li jos uvijek radi AZIRA kasikara-hahahah.interesovalo mene kako to ona gleda u kasike i odem jaaaaa i ulazim u stan-mama joj lezi,muz ko s kruske pao,ona zavijena i ko ulazimo mi u drugu sobu-radnu.otvori zena sedam kasika i na svakoj zavoj ono zavezano na vrhu.podje zena meni da vazi te ovo te ono nidje veze. aja samo govorim ahah ok jeste pa da tako je.posla ja kuci kad me zaustavi pa pita-a je si li udana!!???rekoh:nisam a i ne ionteresuje me to.a on ce ama cura si bona kako te ne interesuje sjedi da ti vidim.sjedoh ja ko sta cu drugo,i rece zena za sedam godina nema udaje,nema nista.ja se zahvalim-10 km dam i kuci.


e sad rezime njenog gledanja:to se desilo 2005 u jesen,ja se udala iste god u decembru,rastala se slijedece u novembru,ponovo se udala 2007 i sad imam bebu.a  aziru hvaleeeee i da,da ne zaboravim kao ako zelim da se udam moram da koljem kurban kod hodze i dala mi vizit karticu hodzinu.biznis cvjeta.


eto,hahaha.a dzemila i ostale da te bog sacuva

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Astrolozi, numerolozi...
11.3.2009 13:50:45   
Nedi
Ne vjerujem nikome ni rijeci, samo citam horoskop vise iz hobija, a te prevarante sto uzimaju lovu ni ne gledam!!!

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Astrolozi, numerolozi...
11.3.2009 21:17:45   
almai
ja sam se danas pravo ismijala bas na ovu temu.
Komsinica i ja pile kafu i ostalo puno toza u soljici pa jedna drugoja 'gatale'
te vidim nekakav dolazak,te odlazak na put,dobitak....
ma komotno se mozemo baciti u biznis samo pricas...i uvijek nesto potrefis da je istinauser posted image user posted image user posted image .
<Vjerovatno da ima nekih ljudi koji vide u buducnost ali s tim se netreba backati ,zna se u koga se vjeruje.U jednog i jedinog BOGA i u nista vise.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Astrolozi, numerolozi...
18.3.2009 10:57:06   
dana3
almai nisi cula kad je jedna vidovnjakinja rekla.kad ja citam sudbinu bog je na odmoru. tobe jarabi
eto u februarskoj auri pise o fatimi kovacic kao o svetici a ovamo prevarant zivi.prodaje izvorsku vodu i tvrdi da je zem-zem.iz jednog sela je kod cazina
zaposlila familiju drma pare i putuje po svijetu-lijeci ljude aahhaaaah.olaksa vam im novcanike

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:10:13   
teta berta
Da malo podignem temu. jeste li skoro gledali Milana, j i mm sinoć se ismijali. Bože dragi..... kao rekao ženi da će joj se pojaviti na plafonu ...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:18:39   
Skvo RR
Gospodin tarot je nepresusan izvor budalastina.....svakako pruza dobru zabavu!!!!
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:21:36   
remzy
jao draga teta berta,
ja ponekad pogledam ,ali samo dok prebacujem i malo zastanem,jao covjece ludniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
nezna se ko je gori on-milan,ili gledaoci "MUSTERIJE"
jao bruke,boze me sacuvaj!!!!!!!!!te nekakva kleopatra,te vidovita dzemila,te ona sto u kasike gleda-neznam kako se zove....ma ludnica i za plakanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


inace nevjerujem u to!!!!!!!!!!!



P.S. teta berta dobar ti datum rodenja kod Nike,moja je Lamija rodena 07.08,ali 2002 godine!!


< Poruku je uredio remzy -- 20.3.2009 23:24:12 >


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:30:13   
teta berta
Ma je, nikad neće biti u školi za rođendan!user posted image  A Milan mi je prava šega, stvarno gdje nalazi sve one izraze, te lupi ga po guzi, te baci mobitel... Kad ga baciš, oženit ćeš se. A neki dan jednom čovjeku rekao da će biti čuvar Obameuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:30:39   
mynxlee
niko kao nizama al raisa iz dubokog potoka. ona je doktorica. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:36:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mynxlee

niko kao nizama al raisa iz dubokog potoka. ona je doktorica. user posted image user posted image user posted image user posted image



Jao gledali smo je skoro mm i ja. Ne da sam se ismijala nego sam plakala od smijeha user posted image user posted image , još kad povisi ton, ma žena je presmješna!!

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:40:07   
teta berta
a može poslušati ta doktoricauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:40:38   
teta berta
gdje se može poslušati sorry

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:56:40   
mynxlee
ona je kod nas u brckom gostovala na lokalnoj tv.
obucena u bijeli mantil i trazi da se zove doktoricom, pred sobm ima papir i olovku, pa ko biva pise nesto... pozove svoje ''pacijente'' u studio, pa ih jadne isprepada. vice na njih, ma haos.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Astrolozi, numerolozi...
20.3.2009 23:59:37   
Anoniman
teta b., ta dr. bude mislim subotom na tv Amna, mislim da se tako tv zove, kruna u desnom ćošku tv-a. Obavezno pogledaj, dobro ćeš se ismijati vjeruj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *