|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BRAK DJECA NE/CUVAJU
6.4.2008 22:07:57   
almai
Drage Hanumice sta mislite o tome koliko djeca igraju vaznu ulogu u odrzavanju partnerskih odnosa?Mislim da se oko 70% bracnih drugova svada upravo oko djece.
Ako jeda roditelj na dijete zagalami drugi ga brani,ako djete padne-majka kriva
razboli se-nije ga majka pazila i slicne situacije.kada je dijete bolesni dolazite li u konflikt sa partnerom?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 1:50:25   
zeničanka
draga moja,ja imam potpunu podršku svog mm,hvala bogu.ja većinu vremena provodim sa djecom a on zbog posla nije često kući tako da mi nikad ali baš nikad nije riječ rekao kada su djeca u pitanju.vjerujem odnosno znam da ima puno slučajeva gdje su partnerski odnosi narušeni zbog djece ali ja ipak mislim da nijedan roditelj bilo majka ili otac nema pravo prigovarati jedno drugom zbog djece.svi mi želimo svojoj djeci najbolje a takvi komentari da je majka kriva kada se dijete razboli su zaista bolesni.

_____________________________

AJDIN-30.08.2002
ANEL- 11.07.2006

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 7:03:50   
Amelaa RR
Ja sam puno puta cula od zena....ih kaz oni meni jos kad dijete dode..tek cete se tada u braku povezati jos vise...Pa tacno ne znam da li je to tako...jer ima dosta parova koji imaju dijete ali nisu skupa...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu zeničanka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 8:38:18   
Blue rose RR
Hmmm...

Lično smatram da djeca (gotovo uvijek sa majčine strane) budu razlog zašto se brak (koji još češće nikada nije funkcionisao), održava u životu.

Dok taj razlog, mislim na prisustvo djece, (čast izuzecima), kod muške populacije je tamo negdje na drugom mjestu...

Smatram i nikada sebi ne bih dopustila da DIJETE bude razlog da bih ostala u farsi koju pokušava neko nazvati brakom, a čini sve da taj brak ne dođe do stabilnosti.
Ne bih željela da moje/naše dijete ispašta zbog svađa, nemira, naših nesuglasica..jer u takvoj okolini samo-i - najviše, djeca ispaštaju.

Ipak u vremenu i prostoru gdje mi živimo to je još uvijek tabu-tema, iz razloga što još jedan faktor žene čini ovisnim o suprugu -  a to je finansijska ovisnost.
Mnogo žena, i što bi se odlučile na razvod ne mogu sebi priuštiti samostalni život.

Zato majke i Vi buduće majke obrazujte svoje potomke (posebno svoje male princeze), jer ste VI te koje im dajete SLOBODU U ODLUČIVANJU.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 9:39:44   
Kesten
U potpunosti se slažem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 10:22:29   
nikka
Misljenja sam da djeca nemogu očuvati brak ali isto tako ona nikada nisu pravi razlog ravoda,razlozi su neki drugi problemi između bračnih parova pa kad dođe do sukoba pominju se djeca što je veoma "nisko" i nezrelo!

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 11:04:03   
makana
pozdrav drage moje
djeca učvršuju brak, ali isključivo mislim na onaj koji je na zdravim temeljima, ako dvoje imaju zajedničke ciljeve, slična rezonovanja i životne svjetonazore, te naravno da se vole, sviđaju jedno drugom ili su, sreće li nepregledne, i dalje zaljubljeni jedno u drugo
sa svakom godinom mijenjaju se ljudi, njihova htijenja, mišljenja i puno toga i to vidim po sebi, nisma ista osoba od prije nekih godina, možda ni od prije nekoliko mjeseci
dakle logično je i da su muški takvi
eh sad, radi djeteta nikada ne bih ostala u braku sa mužem kojeg ne volim, ne poštujem, cijenim i želim (to je kod mene sve usko vezano), također ne bih voljela da neko sa mnom bude i ostane ako nema tih razloga jer je onda sve nazor, puno teže, bez iskrene volje, budućnosti, pozitive
smatram da ako dvoje ljudi nemaju ni pola od svega ovoga šta onda poručuju svojoj djeci, čemu ih uče, kakve primjere im daju, kakve osnove za život i njihove svjetonazore, sigurnost, sreću, osjećaj da su voljena, važna i bitnija od mnogih stvari
da, djeca definitivno učvršćuju, ali ne smiju biti razlog za ostanak u zajednici koja im ne omogućava ono što trebaju da imaju i čime ih treba "opremiti" za budućnost i sve što ih čeka u životu

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 11:26:40   
Blue rose RR
Svaka čast mala moja...a da mi otvorimo "malu radionicu tekstova"?

Nedostaje nam malo više ovakve konverzacije.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 11:30:14   
zeničanka
IZVORNA PORUKA: maryam amina

Hmmm...

Lično smatram da djeca (gotovo uvijek sa majčine strane) budu razlog zašto se brak (koji još češće nikada nije funkcionisao), održava u životu.

Dok taj razlog, mislim na prisustvo djece, (čast izuzecima), kod muške populacije je tamo negdje na drugom mjestu...

Smatram i nikada sebi ne bih dopustila da DIJETE bude razlog da bih ostala u farsi koju pokušava neko nazvati brakom, a čini sve da taj brak ne dođe do stabilnosti.
Ne bih željela da moje/naše dijete ispašta zbog svađa, nemira, naših nesuglasica..jer u takvoj okolini samo-i - najviše, djeca ispaštaju.

Ipak u vremenu i prostoru gdje mi živimo to je još uvijek tabu-tema, iz razloga što još jedan faktor žene čini ovisnim o suprugu -  a to je finansijska ovisnost.
Mnogo žena, i što bi se odlučile na razvod ne mogu sebi priuštiti samostalni život.

Zato majke i Vi buduće majke obrazujte svoje potomke (posebno svoje male princeze), jer ste VI te koje im dajete SLOBODU U ODLUČIVANJU.

slažem se!!!

_____________________________

AJDIN-30.08.2002
ANEL- 11.07.2006

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 15:02:40   
sarah
Ja isto smatram da djeca mogu ucvrstiti brak, ali brak koji inace dobro funkcionise i u kome se partneri medjusobno postuju, vole i razumiju.
A brak koji je ionako klimav mislim da ce tesko odzati djeca. Barem ja ne bi voljela biti u braku koji ce jedino postojati zbog djece.

(odgovor članu zeničanka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 15:16:30   
Sonja
maryam amina svaka ti cast

potpisujem sve sto si rekla
ja licno nikad ne bih ostala u braku zbog dijece ...jer samim tim moje dijete bi ispastalo...
a sto se tice finansiske situacije...kad bi imala dijete a brak ne bi funkcionisao a nema posla vratila bi se roditeljima...znam da bi me uvijek primili to su mi i sami rekli...naravno ne bih tu ostala vjecno nego samo dok se ne snadjem

a za brakove koji prilicno dobro funkcionisu mislim da se dijete bas dobro uklopi i jos vise ucvrsti brak...
pozzz


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: BRAK DJECA NE/CUVAJU
7.4.2008 17:05:04   
Adana
Da sada ne ponavljam sve, SLAZEM se u potpunosti sa onim sto su rekle Maryam Amina i Makana!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *