|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebe modeli
29.8.2010 12:39:26   
Yuna
htjela bih ponuditi slike svoje bebe za nekakvu reklamu ili slicno, zanima me ima li ko iskustva s tim i ako moze savjet gdje da se prijavim...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bebe modeli
29.8.2010 13:13:56   
Dida79
Koliko znam to na nasim prostorima i nije tako popularno...mozda druge zenice imaju vise informacija

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bebe modeli
29.8.2010 13:17:38   
Visnja RR
u agencijama za male modele , manekene i slicno... ubaci te rijeci u google pa ti mozda nesto izbaci user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bebe modeli
29.8.2010 23:24:46   
hanabanana
Mene zaista zanima odgovor na ovo pitanje, i samo iz tog razloga postavljam:
Cemu??
Zasto roditelji zele da njihova djeca postanu dio potrosackog svijeta, pogotovo u tako mladoj zivotnoj dobi?!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bebe modeli
29.8.2010 23:53:33   
mama_debeljuca
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mene zaista zanima odgovor na ovo pitanje, i samo iz tog razloga postavljam:
Cemu??
Zasto roditelji zele da njihova djeca postanu dio potrosackog svijeta, pogotovo u tako mladoj zivotnoj dobi?!


potpisujem!!!
user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 0:23:42   
bananica
a zasto ne?

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 12:29:07   
vjestica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mene zaista zanima odgovor na ovo pitanje, i samo iz tog razloga postavljam:
Cemu??
Zasto roditelji zele da njihova djeca postanu dio potrosackog svijeta, pogotovo u tako mladoj zivotnoj dobi?!

imene zanima user posted image user posted image user posted image
meni je o prestrašno user posted image
jeste li gledale emisiju da discaverry o tim takmičenjima za male curice user posted image
pre pre prestrašno user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 12:36:21   
Trnoruzica
Pretpostavila sam da ce tema otici u pogresnom smjeru user posted image
Ja bih predlozila (mada nije na meni), da odgovorite zeni ako imate odgovor, jer je pitanje postavljeno, a da otvorite drugu temu, u fazonu "Da li ste za prijavljivanje beba na takmicenje i sl!" user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 12:46:40   
hanabanana
Pa ce onda moderatori reci: imate vec temu Bebe modeli.
user posted image

Ja zaista ne znam ima li gdje kakva agencija koja se bavi regrutovanjem beba modela. Iskreno se nadam da nema.

A pitanje sam postavila, jer me zaista, ali zaista interesuje.
moj razum mi ne dopusta da sama dokucim razloge.

< Poruku je uredio hanabanana -- 30.8.2010 12:47:07 >

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 12:49:03   
Trnoruzica
http://www.ringeraja.ba/forum/m_387927/mpage_2/key_/tm.htm

http://www.ringeraja.ba/forum/m_454475/mpage_1/key_/tm.htm#454475

Cudo nisu moderatori rekli, tema vec postoji user posted image user posted image

Ovo je apel na moderatora ovog pdf-a, da sastavi bar neku od ove 3 teme, pretpostavljam da ih nisu ni zamijetili user posted image


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 12:49:33   
Visnja RR
naravno da ima agencija... koja pruza djeci igru, ples, skolu manekeneskog hoda i jos mnogo toga...
ne znam zasto osudjivati zenu jer to zeli... svako ima svoj zivot pa to i postujte... nemojte odmah ko svekrve "zvocati" user posted image user posted image

trnoruzice te dvije teme nemaju veze sa ovom... zena je pitala konkretno o agenciji a ne da joj neko od nas pametuje zasto to radi...

usput teme koje si navela treba spojiti ...hvala!

< Poruku je uredio Visnja RR -- 30.8.2010 12:51:29 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 12:55:41   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trnoruzice te dvije teme nemaju veze sa ovom... zena je pitala konkretno o agenciji a ne da joj neko od nas pametuje zasto to radi...

usput teme koje si navela treba spojiti ...hvala!


Ja sam i navela u prvom postu na ovoj temi da se zeni odgovori, a ne da joj se daje svoje misljenje user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:05:42   
vjestica
ok, ja sam skrenula s teme i dala sam svoje mišljenje
ali hanabanana nije, nego je postavila pitanje, koje i mene zanima


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:24:55   
Visnja RR
shvatite to kao igricu...
neko djecu upise na male modele, neko na tenis, neko na ples, fudbal, tekvando, e jel sad treba objasnjavti zasto to ljudi rade.... recimo da istrazuju mogucnosti svog djeteta... pa jos kad se u svemu tome vidi da djete ima afinitet za to nesto dodje do nekog extra rezultata... sve dok djete uziva sta ima lose u tome!?

e sad jedino sto ja osudjujem to su  natjecanja u ljepoti male djecice ...a toga hvala Bogu kod nas nema...a pri tom mislim na ona americka natjecanja gdje male curice nasminakju ko da su one stare talijankse lutke pa ih obuku u one neke sljastece haljine i uopste ne lice na curice vec na nesto izmedju...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:28:10   
D_K
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mene zaista zanima odgovor na ovo pitanje, i samo iz tog razloga postavljam:
Cemu??
Zasto roditelji zele da njihova djeca postanu dio potrosackog svijeta, pogotovo u tako mladoj zivotnoj dobi?!


mene od juce muci pitanje 'da li se ovo moze svrstati u neki vid zlostavljanja djece?'..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:35:53   
hanabanana
Slazem se visnja.
Neko ce upisati dijete na tenis, neko na borilacke vjestine, neko na plivanje.
Odlicno, i slazem se s tim, sem toga svi znamo koliko je sport i fizicka aktivnost bitna kako za fizicko zdravlje tako i za psihicko zdravlje djece.
Ples, folklor, pjevanje, sviranje - vise razvija psihicku stranu djece.
ALi ne treba zanemariti niti udio u socijalizaciji dijeteta.

E sada, ja uz najbolju volju ne znam sta bi trebalo kod beba ( djece ) razviti ucestvovanje u reklamama?! MOzda ja ne mogu da dokucim smisao.

D_K - ja nemam dilemu, za mene je to zlostavljanje.

< Poruku je uredio hanabanana -- 30.8.2010 13:37:44 >

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:37:58   
milenium
svakom njegovo!niti mene zanima zasto ona salje niti cu ja objasnjavat zato ja ne saljem/saljemuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 30.8.2010 13:38:30 >

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:41:41   
mama75
Odgovor na 1. pitanje: Yuna vidi na stranici TL, znam da oni traze bebe i djecu za onaj svoj katalog. Prije par godina je moja prijateljica poslala slike svoje curice i zvali su je na snimanje, ali posto je bilo u Zg nije mogla otici. Ti si vidim malo Zg malo Sa pa eto pokusaj.
Komentar na ostale komentare je suvisan, slazem se sa Visnjom.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:46:20   
Visnja RR
ok ajd mi objasnite u cemu se to zlostavljanje ogleda?
idete u neku cudnu krajnost...
jer ako upisete djete s 2,5 g na tenis isto moze biti zlostavljanje jer ono jos ni reket koji je veci od njega ne zna drzati... pa opet nemam nista protiv sve dok je to zadovoljstvo za djete...
Da li ste imale prilike biti sa bebicom koja obozava fotografisanje?
Te agencije imaju zabavan program za djecu na koji djeca s pjesmom idu...
zasto je to nekom neobicno?
Druze se se pjevaju, plesu, poziraju... uzivaju...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:53:39   
vjestica
mislim da se to ne može porediti sa sportom, koji omogućava djeci da se razvijaju fizčki ili nekon drugom aktivnošću koja omogućava duhovnu nadgradnju sa manekenstvom i (šta se tu uopšte razvija user posted image po meni ništa pozitivno)
na tenis svejedno i da hoćeš , ne možeš upisati dijete sa 2,5 godine, neće ga niko primiti


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:54:22   
D_K
izvinjavam se jer zaista je pitanje bilo ''gdje ima'' a ne ''hocu li ili trebam li'' poslati dijete da bude beba model..
ali od juce imam neki ruzan osjecaj i pitam se ''ko ima pravo da dijete grune u taj uzasni svijet modelinga?''.. zasto? da bi joj djevojcica od 5 godina imala ''svoj book'' i da se po tome ponosi? sljedece je da se mjeri ''ima li dovoljno uske bokove?'' i ''da li su joj usne dovoljno pune i je li joj rano sa 11 da ih malo popuni kolagenom''?.. ako i ne ode u ovu krajnost ne vidim kako bi moglo biti dobro za psihofizicki razvoj djeteta da ga muce sa satim snimanja da uhvate pravi ugao i pravi osmjeh?? dijete treba da bude dijete i osmjesi treba da budu iskreni a ne za potrebe snimanja. ovo sve napisah a ne dotakoh se perverznjaka kojima serviramo slike svoje djece - to mi jos nesto mucnije..

< Poruku je uredio D_K -- 30.8.2010 13:55:54 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:57:18   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

mislim da se to ne može porediti sa sportom, koji omogućava djeci da se razvijaju fizčki ili nekon drugom aktivnošću koja omogućava duhovnu nadgradnju sa manekenstvom i (šta se tu uopšte razvija user posted image po meni ništa pozitivno)
na tenis svejedno i da hoćeš , ne možeš upisati dijete sa 2,5 godine, neće ga niko primiti



grijesis djete mojih prijatelja ide od 2, 5 g na tenis ...danas ima 8 g

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:58:04   
vjestica
IZVORNA PORUKA: D_K

izvinjavam se jer zaista je pitanje bilo 'gdje ima' a ne 'hocu li ili trebam li' poslati dijete da bude beba model..
ali od juce imam neki ruzan osjecaj i pitam se 'ko ima pravo da dijete grune u taj uzasni svijet modelinga?'.. zasto? da bi joj djevojcica od 5 godina imala 'svoj book' i da se po tome ponosi? sljedece je da se mjeri 'ima li dovoljno uske bokove?' i 'da li su joj usne dovoljno pune i je li joj rano sa 11 da ih malo popuni kolagenom'?.. ako i ne ode u ovu krajnost ne vidim kako bi moglo biti dobro za psihofizicki razvoj djeteta da ga muce sa satim snimanja da uhvate pravi ugao i pravi osmjeh.. dijete treba da bude dijete i osmjesi treba da budu iskreni a ne za potrebe snimanja. ovo sve napisah a ne dotakoh se perverznjaka kojima serviramo slike svoje djece - to mi jos nesto mucnije..


to i ja smatram problemom u svemu tome, pored onoga da to dijete može razviti pogrešnu predstavu o svom tijelu i slične stvari (to se dešava curicama od 15 g koje nisu u tim vodama , ali gledaju koje nam se slike serviraju, a kamoli dijete koje od 5 g počne pozirati)
sori, odoh ja opet OT, ali sam morala reć svoje mišljenje


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 13:59:09   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: D_K

izvinjavam se jer zaista je pitanje bilo ''gdje ima'' a ne ''hocu li ili trebam li'' poslati dijete da bude beba model..
ali od juce imam neki ruzan osjecaj i pitam se ''ko ima pravo da dijete grune u taj uzasni svijet modelinga?''.. zasto? da bi joj djevojcica od 5 godina imala ''svoj book'' i da se po tome ponosi? sljedece je da se mjeri ''ima li dovoljno uske bokove?'' i ''da li su joj usne dovoljno pune i je li joj rano sa 11 da ih malo popuni kolagenom''?.. ako i ne ode u ovu krajnost ne vidim kako bi moglo biti dobro za psihofizicki razvoj djeteta da ga muce sa satim snimanja da uhvate pravi ugao i pravi osmjeh?? dijete treba da bude dijete i osmjesi treba da budu iskreni a ne za potrebe snimanja. ovo sve napisah a ne dotakoh se perverznjaka kojima serviramo slike svoje djece - to mi jos nesto mucnije..


koliko ovdje predrasuda procitah... user posted image  da li si bila na  jednom djecijem snimanju?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:01:41   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

mislim da se to ne može porediti sa sportom, koji omogućava djeci da se razvijaju fizčki ili nekon drugom aktivnošću koja omogućava duhovnu nadgradnju sa manekenstvom i (šta se tu uopšte razvija user posted image po meni ništa pozitivno)
na tenis svejedno i da hoćeš , ne možeš upisati dijete sa 2,5 godine, neće ga niko primiti



grijesis djete mojih prijatelja ide od 2, 5 g na tenis ...danas ima 8 g

koji ga je klub primio tako rano user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ozbiljno me zanima, jer ne mogu da vjerujem da bi neki sportski klub primio dijete tako rano na sport, jer je tada rani i za tenis kao rekreaciju, a kamoli kao sport


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *