|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u stomaku nakon seksualnog odnosa!
13.9.2011 19:09:34   
sofija_
Proteklu noc sam imala seksualni odnos koji nije bio bolan (doduse vrlo malo,ali doza koju mogu podnjeti) i nimalo nije bio drugaciji nego inace. Medjutim nakon sat vremena poceo je uzasno da me boli donji trbuh i imam grceve. Ne mogu da se uspravim,tesko hodam uopste... Kad mokrim primjetila sam blijede tragove krvi,medjutim maloprije mi se pojavio i krvavi iscjedak. Inace imam relativno ceste probleme sa jajnicima i jako bolne menstruacije. Trenutno sam u periodu ovulacije. Zanima me moze li ovo ikako proci bez posjeta ginekologu i sta da radim da me brze prodje? Hvala

< Poruku je uredio bebbe RR -- 13.9.2011 22:49:33 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pitanjce...
13.9.2011 21:14:46   
Bigica
 moze biti da si imala cistu pa je pukla. najbolje je da se javis svom ginekologu i ne razmisljas sta je u pitanju.

(odgovor članu sofija_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol u stomaku nakon seksualnog odnosa!
13.9.2011 22:10:51   
Niina
ja da sam na tvom mjestu otisla bih ginekologu, iako mislim da to moze biti ovulatorno krvarenje isprovocirano samo penetracijom.

< Poruku je uredio bebbe RR -- 13.9.2011 22:50:08 >


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Bigica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol u stomaku nakon seksualnog odnosa!
14.9.2011 1:32:13   
Mjeseceva Pratilja
Potpisujem nasu Niinu.
Otidi ginekologu da budes mirna. Bice ok aBd. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *