|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolne Grudi-grudnjaci?
19.10.2009 16:28:30   
Mamica24
Mene svašta nešta interesuje tako da postavljam i ovu temu.
Provjerila sam i mislim da je nema nigdje!

Evo počeću od sebe.. meni su grudi prije trudnoće bile jako male pa su ubrzo u trudnoći počele rasti
i sad nosim za 3 broja veće košarice.
Još uvijek me po malo bole pa me interesuje jel veće grudi znače i veću količinu mlijeka??
Do kad grudi rastu?? Da li vas bole? Ja sam u 17 sedmici trudnoće!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
19.10.2009 16:44:06   
MELLI

Još uvijek me po malo bole pa me interesuje jel veće grudi znače i veću količinu mlijeka??

Ne.To bi značilo da žene koje imaju male grudi ne mogu dojitiuser posted image .Broj podoja utiče na količinu mlijeka,a ne veličina grudiuser posted image

Da li vas bole?

Mene su boljele prvih par mjeseci.

Do kad grudi rastu?

Meni su u pravom smislu buknule dva dana pred poroduser posted image

Uživaj u trudnoćiuser posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
19.10.2009 18:38:01   
salmy
Do kad grudi rastu?

Meni su u pravom smislu buknule dva dana pred poroduser posted image

Uživaj u trudnoćiuser posted image
[/quote] user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
19.10.2009 19:16:59   
Anoniman
ah draga potrefila si me u "najbolnije" mjesto...
i ja inace imam male grudi, ali u trudnoci buknu masallah.....
bolne mi jesu i smeta mi grudnjak svakako... ali obzirom da mi da prostite i bradavice sad strce, moram nositi makar dok sam na poslu... neki dan sam u Alma Ras kupila grudnjak, 22,50 KM pamucni, al za dojilje, jer ipak cijena je malo za mene nepristupacnija pa sam jednim udarcem dvije muhe... hehehehe... ali cim s posla odmah skidam... do kada rastu, ne bih znala reci, cini mi se da ne prestaju rasti... user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
20.10.2009 6:56:57   
Alma_27
meni su grudi buknule (bile su kosarica B user posted image ) i rasle do cetvrtog mjeseca (tako nekako). i boljelo je... posebno kada bih skidala grudnjak user posted image

sada (31 sedmica) me ne bole i od cetvrtog mjeseca nisu bas rasle... ne znam kako ce biti pred porod :)
kud cu s tolikim sisama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
20.10.2009 9:50:10   
Mamica24
Pa mene ne bole sad toliko al ne bih voljela ni da ostanu na ovoj veličini user posted image
da bi bar jos koji broj da narastu user posted image user posted image user posted image user posted image da se malo foliram user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
20.10.2009 10:10:25   
Meri29
Ja sam i prije trudnoce imala ne velike, nego ono solidne grudi, koje su pravo nabujale sada u trudnoci. Meni pravo smeta, ali je zato moj muz jos vise odusevljen. Kaze ako ne ostanu ovolike, onda cemo opet praviti dijete user posted image user posted image user posted image user posted image , mozes mislit jest pametan user posted image user posted image
Meni su savjetovali da non stop nosim grudnjak da se ne bi opustile, onda poslije poroda stvarno ruzno izgledaju, ja grudnjak skidam samo po noci, odmah ujutro ga stavljam i ne skidam do navecer. Grudi su me bolile na pocetku trudnoce, i to jako, a sada zabole samo kada se saginjem i sl. Cini mi se da su prestale rasti, ali ocekujem nastavak pred porod user posted image Ah da rekli su mi da nekim zenama ostanu malo vece grudi za zivota, a nekim se cak i smanje, sve zavisi od zene do zene. Ja se nadam da cu spasti u ovu drugu grupu jer ne znam gdje bih ovako mogla hodati citav zivot user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
20.10.2009 10:40:42   
Mamica24
Pa mogu ti reći da se i mom čoeku neki čudan sjaj pojavi u očima

kad me vidi u grudnjaku  user posted image user posted image user posted image user posted image ili povremeno bez  user posted image

ja obavezno nosim grudnjak po danu a naveče da mogu i grudi bi skinula

smetaju mi malo kad legnem na stranu. Prilično su porasle

mada bi ja voljela još malkice user posted image da ih malo profuram HAHAHhahhaha...

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
20.10.2009 10:49:47   
lila25
ehhh blago vama moje su stale sa rastom:))))))u cetvrtom i petom mjesecu buknule sad nista stoje kako stoje:)))))

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
24.10.2009 15:24:00   
lost
U osmoj sam sedmici trudnoće i od samog početka me jako bole grudi, nisu nešto puno porasle ali užasno bole. Najveći problem mi je spavanje, ne mogu nikako da se namjestim i smirim. Da li je moguće da me tako bole zbog uzimanja Utrogestan tbl koje mi je moja dr. dala da uzimam?

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
24.10.2009 15:30:21   
lilix
i ja imam istih problema, u 13 sam nedjelji, od početka pijem dabroston, spavanje je najgore, imam osjećaj da ih nažuljam dok spavam, al valjda je to normalno

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
24.10.2009 15:34:49   
MinaMM
i ja sam morala na pocetku piti utrogestan i znam da su me boljele grudi pravo cak i najmanji dodir. sad ne znam jel to dodatno zbog utrogetsana ili inace toliko bole. ali ako nastavi tako, mozda je najbolje da pitas dr za savjet.

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
25.10.2009 18:28:59   
Gemin
Ja sam i prije trudnoće imala velike grudi, a sada su mi još više narasle. Prosto me je strah da neće biti te tkanine i grudnjaka koji će ih moći držati ako i dalje nastave rasti user posted image . Bole me već duže vrijeme, tako da ne znam da li je to i zbog Utrogestana. 

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
26.10.2009 9:30:43   
Mamica24
IZVORNA PORUKA: lost

U osmoj sam sedmici trudnoće i od samog početka me jako bole grudi, nisu nešto puno porasle ali užasno bole. Najveći problem mi je spavanje, ne mogu nikako da se namjestim i smirim. Da li je moguće da me tako bole zbog uzimanja Utrogestan tbl koje mi je moja dr. dala da uzimam?


Skoro sve smo pile dabroston ja sam čak i vaginalete koristila. Trudnoća, pogotovo prva 3-4 mjeseca je "šok" za grudi. čak i ako ti se pojave neke kvržice nemoj se prepasti jer se tvoje mliječne žlijezde razvijaju tako da pila il ne pila tablete tebe bi grudi bolile. Dabroston je tu da spriječi plod da se otkine tj. pomaže materici da se prilagodi plodu i da ga ne odbaci (jer ga ona,  početku smatra uljezom)! 

Ne sikiraj se proci ce. Ja sam sad 5 mjesec i već me ne bole! Nosi udobne grudnjake da si što rahatnije i biće to super. Mni su čak rekli da bolne grudi su dobar znak jer se tijelo već prilagodilo bebici il se polahko prilagođava.

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
15.5.2013 21:37:00   
Black Rose
pozdrav , danas mi je 21 dan ciklusa i ima vec par dana kako me nenormalno grudi bole , posebno oko bradavica , i grudnjak me vrijedja . Da napomenem da ni je menga kasnila nekih 4 dana , i da sam 2 dana prije menge imala neki blago rozi iscjedak . Jedva primjetan . Ali dobila sam i bilo je poprilicno obilmo ali trajala 3 dana . E sad sta mislite o cemu se ovdje radi , prosle sedmice sam bila kod ginekologa i zena kaze nista cudno nije mi ni uz uradila . Je li se kome desavalo i zasto ?

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
22.10.2013 9:22:45   
Badema
Drage moje,
i mene jako, ali bas jaaaako bole grudi, porasle su, prosarane venama, ma, imam osjecaj da ce prsnuti. Ja sam u 13. sedmici, moja doktorica kaze da je to s grudima sve ok i samo mi se nasmije. Imate li kakav lijek, metod da manje boli :/

(odgovor članu Black Rose)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bolne Grudi-grudnjaci?
22.10.2013 22:50:20   
minchis
mislim da tu nista ne pomaze i da sve moramo proci kroz to, neke manje, neke vise....
i mene su prva tri mjeseca boljele i nisam mogla spavati , ma nisam smjela puhnuti u njih...kao baloni koji ce puci svaki tren user posted image ali sreca pa je taj period prosao, narasle su za dva broja vece, a grudnjake nosim samo one poput onih Air Bra ili kako se vec pise :) jedino mi oni odgovaraju, navikla sam se na njih jer nista ne ispada, imaju fin oblik, a i ne osjetis da ga nosis user posted image

(odgovor članu Badema)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *