|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li snovi djeluju na vas?
6.4.2009 14:24:15   
tea lana
Meni se cesto desava da sanjam neke situacije i ljude koje il nisam dugo vidjela ili nemam kontakta vise sa njima i poslije naredni dan sam pod dojmom tog sna.Znam ustati ljuta bez nekog realnog razloga i najradije bi ujedala,jer me je neko u snu naljutio.Po nekad mi tako budu lijepi snovi da slijedeci dan da mi cuskije po glavi padaju moje raspolozenje bi bili za 10.Da li se to i vama desava

< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.2.2010 20:06:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.4.2009 14:33:34   
mamine oci
PONEKAD DJELUJU NA RASPOLOZENJE ZAVISNO STA SAM SANJALA PROBLEM KOD MENE JE STO MALO SPAVAM A I KAD SANJEM NESTO BRZO ZABORAVIM STA SAM SANJALA.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.4.2009 14:37:48   
Blue rose RR
Mogu reći da djeluju, i najviše dojma ostavljaju oni lijepi i osjećajni snovi. Tada ostaju dugo vremena u mom duhu, i osjećam se prelijepo, ispunjeno srećom, i ljubavlju (tako to mogu jednostavno opisati....)
Ali snovi u kojima se pojavljuje nešto strašno, obično odagnam brzo od sebe, mada moram priznati da cijeli taj dan me neka "šuhva" drži.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.4.2009 14:50:01   
remzy
mogu reci da i na mene djeluju snovi,bilo da su dobri user posted image ili pak nocne moreuser posted image ,bez obzira kad sanjam nesto lijepo ja se super osjecamuser posted image user posted image ,a kad sanjam nesto lose ,ja sam neraspolozena i sve cekam da mi se nesto ruzno desi ,jer tako taj san na mene djelujeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,

nevjerujem u tumacenje snova,ali nekako duboko u mojoj podsvijesti ,ja sama kontam ,e sta li ovo znaci ,e sta bi ovo moglo da bude....i sve takouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.4.2009 15:06:04   
nita
Snovi djeluju na mene i vjerujem u tumačenje snova. Često mi se desi da sanjam neke osobe ili događaje koji mi se u narednim danima dogode ili sretnem te osobe. Ne bude to 100% identično kao u snu. Držim se pravila da ružne snove nikom ne pričam. Na snove koji su posljedica razmišljanja, nekog događaja ili nekog vanjskog faktora, ne obraćam pažnju. Držim se pravila da lijep san znači nešto lijepo, a ružan nešto loše.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.4.2009 16:12:13   
ena23
Ja cesto imam nocne more, nazalost.... i to bude tako strasno i boze sacuvaj da poslje ne mogu vise spavati od straha... nazalostuser posted image
mm je propatio samnom pravo, ceato vristeci u snu probudim i sebe i njega i onda pocnem i plakat i onda njemu jadnom valja mene smirivati... mada me taj osjecaj ne drzi ujutru kad se probudim, vecinom se do podne 'unormalim'...
Nocne more su u trudnoci malo popustile, prije (dok sam jos studirala i kad sam se tek udala) bilo je dosta gore.
Ako ko ima savjete, rado ih primam...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.4.2009 16:44:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nita

Snovi djeluju na mene i vjerujem u tumačenje snova. Često mi se desi da sanjam neke osobe ili događaje koji mi se u narednim danima dogode ili sretnem te osobe. Ne bude to 100% identično kao u snu. Držim se pravila da ružne snove nikom ne pričam. Na snove koji su posljedica razmišljanja, nekog događaja ili nekog vanjskog faktora, ne obraćam pažnju. Držim se pravila da lijep san znači nešto lijepo, a ružan nešto loše.

isto ovako.user posted image

(odgovor članu nita)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li snovi djeluju na vas
22.4.2009 17:15:07   
Anoniman
Djeluju, ali negativno. Istio sam misljenja da nikom ne pricam snove, ali sve presnijem, samo sto ne znam protumacit san, i onda kad se nesto desi, skontam da je to to. I kad nesto ruzno sanjam, samo cekam sta ce se desit. Sve ruzne stvari koje su mi se desile sam presnila

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li snovi djeluju na vas
22.4.2009 17:28:28   
nikita
Cesto me san probudi i onda se zgrozim sta sam sanjala i kako mi je to moglo pasti na pamet. Vecinom sne odmah zaboravim.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li snovi djeluju na vas
22.4.2009 17:35:37   
dina_89
na zalost da, skoro sam sanjala nesto ruzno i citav dan sam bila neraspolozena zbog toguser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li snovi djeluju na vas
22.4.2009 18:32:31   
Ummuisa
na mene snovi znaju jako djelovati.. ako je lijep san, po čitav dan sam rapoložena, sretna, a tako i obratno..

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li snovi djeluju na vas
22.4.2009 19:26:32   
camm
IZVORNA PORUKA: Ummuisa

na mene snovi znaju jako djelovati.. ako je lijep san, po čitav dan sam rapoložena, sretna, a tako i obratno..



ista sam svaki san djeluje na mene


A meni se jos jedna stvar desava,da ne  znam da li sam sanjala ili se to desilo nekad
pa znam stati i misliti i na kraju kao onooo da su to mozda neki snovi koji su se ostvarili.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li snovi djeluju na vas
22.4.2009 20:10:19   
lejlaze
ma nekako najvise volim kada se ne sjecam sta sam sanjala. kada se sva situacija desavala sa mojom mamom, u tom periodu ruzno sam sanjala i rekla sam sama sebi da vise necu gledati znacenje snova, jer sam procitala da cu cuti vijest o smrti.
prije tri noci sam opet ruzno sanjala i budala opet pogledam znacenje - kaze briga i problemi i jucer se moje pace razbolilo user posted image




_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li snovi djeluju na vas
22.4.2009 22:49:13   
mama_debeljuca
I ja isto tako, lejlaze. najviše volim da se i ne sjećam snova. Ali, baš one ružne snove, mislim ono što mi ukazuje na neki ružni događaj, ja tako upamtim, do detalja. Pa onda kontam, prevrćem, šta će me to snaći. Napr. dok sam studirala, znala bih kad neću položit ispit, sanjala sam skoro identičan san svaki put, to me je izluđivalo.

_____________________________

:-)

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li snovi djeluju na vas
23.4.2009 20:19:49   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: camm


A meni se jos jedna stvar desava,da ne  znam da li sam sanjala ili se to desilo nekad
pa znam stati i misliti i na kraju kao onooo da su to mozda neki snovi koji su se ostvarili.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image i kod mene tako..

Baš neku noć, kad sam legla bila sam jako raspoložena i sve super, a ujutro kad sam ustala..eee.. prvi pogled na mm bio je user posted image ili bolje ovako user posted image ....uhhhhh!!!

Ejjjjj, kako je prokreso... user posted image

Ispatila sam se u snu, a sve radi njega... nije mu na javi pošlo za rukom koješta, pa me makar u snu dovodi u raznorazne situacije user posted image   I još se probudila i vidim njega, naspavanog, zadovoljnog, raspoloženog...

Pa, kad malo bolje razmislim, dobro je on prošao..

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li snovi djeluju na vas
23.4.2009 23:27:14   
nita

IZVORNA PORUKA: Ummuisa

IZVORNA PORUKA: camm


A meni se jos jedna stvar desava,da ne  znam da li sam sanjala ili se to desilo nekad
pa znam stati i misliti i na kraju kao onooo da su to mozda neki snovi koji su se ostvarili.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image i kod mene tako..

Baš neku noć, kad sam legla bila sam jako raspoložena i sve super, a ujutro kad sam ustala..eee.. prvi pogled na mm bio je user posted image ili bolje ovako user posted image ....uhhhhh!!!

Ejjjjj, kako je prokreso... user posted image

Ispatila sam se u snu, a sve radi njega... nije mu na javi pošlo za rukom koješta, pa me makar u snu dovodi u raznorazne situacije user posted image   I još se probudila i vidim njega, naspavanog, zadovoljnog, raspoloženog...

Pa, kad malo bolje razmislim, dobro je on prošao..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: da li snovi djeluju na vas
9.5.2009 9:09:10   
Ilhana RR
jao ja sam nocas sanjala 3. dio jednog sna... evo vec tri puta sanjam istu istuaciju ali samo nastavak za nastavkom... osjecam se pravo lose... jer kad sanjam sanjam tako da se osjecam ko da je to pravo i onda kad se probudim pitam koliko u svemu tome ima istine jer sam sre probudila plakajuci sa nenormalnim suzama....

mrzim vakve sne...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li snovi djeluju na vas
9.5.2009 9:12:23   
nikita
Mene je u 8 probudio bludni san al radnja se nije odvijala s muzem, nego s jednim poznanikom na kojeg niti mislim niti sam ga vidjela ima 100 godpa mi nije jasno odkud njega kao glavnog aktera...user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 13:16:44   
teta berta
evo sinoć sam sanjala više neugodnih snova, jedan s drugim nije imao nikakve veze. ma užas živi. danas sam zbog toga cijeli dan nikakva...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 13:20:12   
D_K
primjetila sam da se zna desiti period kada vise ljudi ima neke ruzne snove - isto kao da ima nesto 'u zraku'..
a ja kad sam pod stresom sanjam neke teske snove.. a bude i lijepih snova koji me lijepo oraspoloze cim ih se sjetim..

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 13:25:15   
teta berta
ma ja kad sanjam nešto ružno sve mislim da će mi se nešto loše desiti, ili meni dragim osobama. i ne znam kako prestati misliti na to. sinoć sam se doduše prepirala s mm oko nekih ljudi kojima on i njegovi sve popuštaju, radi se zapravo o njegovoj rodbini koja želi praviti kuću na mjestu na kojem smo mi trebali. tako sam bila ljuta i sinoć eto mora do more,možda je zbog toga, ne znam...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 13:52:24   
nella
meni se danas obistinilo,ono to sam nocas sanjala,ne mogu da vjerujem?

bas sam jutros razmisljala o tom snu i kontam samo da mi se to ne desi i desilo se, pukla cipela na sred putauser posted image
cak se potrefilo i mjesto radnje


_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 14:39:40   
mišur
Ja jako puno sanjam...Čak i kad zaspim popodne pola sata, obavezno nešto sanjam...
Uglavnom nemam nekih noćnih mora, ali znam svakakve gluposti sanjati..
Prije par dana sam sanjala da sam organizator koncerta Nine Badrić, a konkurent mi je Modni Mačak(onaj stilista iz Hrvatske)user posted image Cijelo vrijeme se on i ja takmičimo ko će bolje organizovati njen koncertuser posted image user posted image user posted image Otkud meni te gluposti u glavi, ko zna...
Ali, ja imam drugi problemčić, a to je što uvijek sanjam nešto simbolično prije nekog ružnog događaja, ili sanjam da se to nešto ružno desilo...
Već me svi prijatelji i porodica zovu vješticomuser posted image
To mi se do sada tri puta desilo i isti taj dan se se desile jako ružne i tužne stvari...

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 14:41:42   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mišur

Ja jako puno sanjam...Čak i kad zaspim popodne pola sata, obavezno nešto sanjam...
Uglavnom nemam nekih noćnih mora, ali znam svakakve gluposti sanjati..
Prije par dana sam sanjala da sam organizator koncerta Nine Badrić, a konkurent mi je Modni Mačak(onaj stilista iz Hrvatske)user posted image Cijelo vrijeme se on i ja takmičimo ko će bolje organizovati njen koncertuser posted image user posted image user posted image Otkud meni te gluposti u glavi, ko zna...
Ali, ja imam drugi problemčić, a to je što uvijek sanjam nešto simbolično prije nekog ružnog događaja, ili sanjam da se to nešto ružno desilo...
Već me svi prijatelji i porodica zovu vješticomuser posted image
To mi se do sada tri puta desilo i isti taj dan se se desile jako ružne i tužne stvari...


Cuj Modni macak e Misur gdje njega nadje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A ja bi bila najsretnija da uopce ne sanjam,toliko su se puta moji snovi obistinili,da me je od njih nekad strah.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 14:44:25   
mišur
Zamisli moje muke u snuuser posted image user posted image user posted image
Cijeli sljedeći dan sam bila pod utiscima tog sna, prepiranja sa njim i njegove antipatične face...
Na mene snovi baš djeluju, ukoliko ih se sjećam, tako da i ne volim baš sanjati, ali ko me pita...user posted image
Pogotovo ove "vidovnjčke " snove...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *