|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vam je ostao "ah" na nečemu
14.8.2008 15:36:42   
M kao Mama
Evo shee me podsjeti da otvorim ovu temu, kaže poje joj se cedevita, kad je vidjela natpis na forumu, a nema cedevite u kući.

Čula sam tako neke piče da trudnici ne smiji ni načemu ostati ah, i da ne daj bože u momenu kada nešto poželi da pojede i popije ni slučajno ne smije, se dirnuti po tijelu, jer će navodno taj ah ostati na bebi,

pa tako postoje priče, da je kod neke curice na tijelu mladež ili tako nešto u obliku trešanja, jer majki joj ostao ah na trešnje i dirnula se i kao to se preslikako na bebu.

Da li ima istine ili ne, ne znam, ali svekrva mi danima govori kako Lajla na desnon nadlaktici ima malu flekicu, ja je zezam da mije ostao ah na crnoj maselenici.


Kakva su vaša razmišljanja u pogledu ove teme

< Poruku je uredio Skvo RR -- 17.11.2010 23:32:49 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li vam je ostao an na nečemu
14.8.2008 15:41:31   
sarah
Ne vjerujem u to, a iskreno, nisam nikad ni cula za to.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li vam je ostao an na nečemu
14.8.2008 15:42:27   
M kao Mama
Majdo mislim da su ovi ahovi u kategoriji jačmira, ha, ha, ha

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li vam je ostao an na nečemu
14.8.2008 16:12:10   
Anoniman
Hej evo da se uključim na početku, jer se osjećam prozvanom.user posted image
Cijelu trudnoću mi tutkaju sve živo da jedem i ne gledaj ti, uzmi, jedi, ne valja.. i ja se samo smijem i  kažem: "pa ako budem tako radila biću slonica-balonica na kraju.user posted image
I čula sam mnogo tih priča, a i tražilo mi se mnogo toga.. međutim ako ne nabavim odmah onda poslije, sutra itd. Eh po tom bi beba kad se rodi trebala bi biti (ne daj Bože) sva u tačkicama.user posted image
I ništa nisam vjerovala i uzimala za ozbiljno i niko nije pao pod moje trudničke čini...sve do neki dan... toliko sam se ismijala!!!!!!!!!!
Moj dragi muž je sjeo za postavljen sto za ručak jer je bio mnogo gladan, ali ja nisam htjela odmah, jer sam htjela još nešto da završim.. i ja sve vrijeme pogledam u njega, a on jede li jede i hajd poslije sam i ja sjela sa njim i sve ok.. Ali naveče se desilo nešto šokantno i misterioznouser posted image ! Mom mužu je na oku iskočio ječmir! Da nisam vidjela, ne bih vjerovala! Toliko sam se ismijala i izzezala ga..pa reko od svih devet mjeseci i svih ljudi ti da ga fasuješ.. A on:"Neka, eto, jel ti drago?"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li vam je ostao an na nečemu
14.8.2008 16:14:53   
M kao Mama
Ma draga moja nisam te prozvala, ne daj bože, samo si mi posudila kao trenutna inspiracija, eto , ljubim ja tebe

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li vam je ostao an na nečemu
14.8.2008 16:20:18   
Anoniman
Ma ne mislim u negativnom smislu!user posted image Nego kažem, osjećam se prozvanom da odgovorim na ovu temu, jer mi se desilo da imam ach!:) ljubim 

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 16:32:44   
Snjeguljica
Svašta, taman bih trebala u pola noći nekoga maltretirati da mi ide kupiti borovnice ili čokolešnik?!
Kakva glupost, i još jedna od babskih priča.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica -- 14.8.2008 16:33:57 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 16:46:37   
Anoniman
Znaš onu reklamu snjeguljice, za sok:"a nije bilo od jaaabukeeee?"user posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 16:50:07   
Snjeguljica
Znam, draga, prva mi je pala na pamet, a ima još jedna, slična njoj.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 16:52:00   
Amela V.
Ne znam jesu li bapske price ili ne, ali ja u svojoj porodici imam jedan takav slucaj. Moja dajdzinca kad je bila trudna, dobro se sjecam jedan dan joj se jaaaaako jela crna maslenica i drzala se za ledja, vec je bila u poodmakloj trudnoci. Kad se rodila djevojcica na ledjima je imala fleku user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim da ima u tome nesto....
Meni jos uvijek nije ostalo "ah" ni na cemu, ima jos vremena, vidjecemo...user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 16:52:56   
Anoniman
Al vidjećeš vremenom, nekad je baš fora i muža malo zezati i slati ga po nešto.. i ja nisam htjela ali sam već pred kraj i ovako troma i bebela, pa valja mi ugoditi, hoće mi se može mi se..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 16:55:57   
Snjeguljica
Ma imam i ja jedan slučaj u porodici, moja rodica se uhvatila za srce i kao ćerkici je ostao "biljeg" na tijelu u obliku srca. Ne vjerujem da je zato, ali eto. I meni su se jele tulumbe neki dan, pa mi je tata tek donio sutradan,a ja ležala i držala se za glavu. E ako je to tačno, onda će mojoj bebi biti tulumba na glavi. Nedaj Bože. Pusica.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 16:59:02   
Snjeguljica
Shee, slažem se s tobom u potpunosti, da je fora, fora je.....user posted image user posted image user posted image .
Amelice, ne brini se, ja na butini imam svijetlo smeđi "biljeg", vrlo je mali, u obliku naše stare, dobre Juge.user posted image  Od čega li je?!

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 16:59:07   
Anoniman
E ako je to tačno, onda će mojoj bebi biti tulumba na glavi. Nedaj Bože. Pusica.

hahahahhaha, zamisli, ne daj Bože!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 17:03:58   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: Snjeguljica
Amelice, ne brini se, ja na butini imam svijetlo smeđi "biljeg", vrlo je mali, u obliku naše stare, dobre Juge.user posted image  Od čega li je?!


Mora da ti je mama pozelila Jugu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

suuuuuuuper je to

pozzzz

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 17:05:48   
Snjeguljica
Pa nije morala, živjela je u njoj čitav svoj kratki život.
Pozdravčić.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 17:11:47   
Amela V.
Oprosti molim te, nisam imala nikakve lose namjer, nisam znala.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 17:12:23   
mamyca
Cula sam i ja za to,ali dok sam ja bila trudna srecom nije mi ostao ahh ni na cemu user posted image .ali znam zene kojima se takvo nesto desilo.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
14.8.2008 17:14:48   
Snjeguljica
Draga moja, nema potrebe da se izvinjavaš, znam da nisi ništa loše mislila. Jedino da si neki super nadareni vidovnjak pa da možeš tako nešto znati.
Uživaj u svojoj trudnoći.
Veliki, najveći pozdrav za tebeuser posted image .

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
15.8.2008 10:38:54   
ElmaB
Meni je u prvoj trudnoci ostao ah na sumske jagode. I dan danas sam luda za njima, ali ih Tea ne moze smisliti. 

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
15.8.2008 11:06:37   
makana
čula sam za te priče, ali iskreno nikad nisam vidjela
ako neko kaže da je iskusio treba mu vjerovati
ja nisam niti mi se nešto posebno jelo ili pilo, nisma ni razmišljala o tome pa je valjda izostala i autosugestija


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
19.8.2008 22:29:23   
iva1974
Ja na dnu leđa imam crvenu"fleku" u obliku jagode i to pravilnom.Mama kaze da je to jer je poželjela jagode u trudnoći i dotakla se tu user posted image

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
25.9.2008 16:08:58   
malena83
Da li su bapske priče ili ne ........stvarno ne znam.
Moj maleni koji ima 4 god je rođen sa maldežom u obliku smokija iznad uha a ja se ne sjećam da mi je bio neki ah na smoki.
i sad me svi zezaju (druga trudnoća) samo mi smoki donose.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
25.9.2008 17:14:31   
Amra k
Ne znam je li slucajnost ili ne. Kad sam bila trudna cesto sam se na msn-u vidjala sa drugaricom koja zivi u Irskoj. Jedno vece, bilo je vec skoro pola 12 iza nje se nacrta njen muz i jede sirnicu. I ja naravno kazem joj da mi bi. A on jos se nasmije i onako mi je razmota pred kamerom. Drugarica mi je sljedece jutro javila da mu je nesto iskocilo na oku. Pa sad ne znam...user posted image

(odgovor članu malena83)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
25.9.2008 21:09:39   
RAJA
Ja sam bila u šestom mjesecu trudnoće kad smo krenuli za SA i uz put uvijek ima onih teta što nešto prodaju i meni se učinilo da sam vidjela mandarine i poželila ih
prijatelj je pitao s ćim da doćeka mene i moju pupu a ja sam rekla da hoću mandarine ali kako ih nije bilo on to nije moga ostvariti
kad sam rodila Džanina na bedru ima nešto nalik mandarini ali se nesjećam da sam se uhvatila za bedro user posted image

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Amra k)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *