|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr.Lejla Imširija
28.6.2009 23:05:21   
Apotekarka
kakva vam je doktorica,posto moj doktor u utorak odlazi na godisnji preuzima me ova doktorica i vjerovatno ce mi biti na porodu pa me malo strah jer je ne znam...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr.Lejla Imširija
28.6.2009 23:11:09   
edijevamama
o njoj mogu da kazem, da je prvo zena pa tek doktor tj, osjecajna fina prema pacijentima a sto se tice strucnosti prava doktorica, znaci ona ne posjeduje samo diplomu vec je prvo covjek pa tek doktor sto svima nama treba. Extra zena i doca....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr.Lejla Imširija
28.6.2009 23:12:06   
Anoniman
Ona je bila moja dr. Vodila mi trudnocu i porodila na CR. Ona je moja dr 3 godine i prezadovoljna sam

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr.Lejla Imširija
30.6.2009 17:56:49   
Pankica
I ja takođe mogu reći o dr. Lejli samo riječi hvale.I meni je vodila trudnoću, i to visoko rizičnu, ali je hvala dragom Bogu, uz najprije Božiju pomoć, a onda i dr. Lejle, njenu stručnost, profesionalnost i ljudskost, prije svega, moja trudnoća protekla u najboiljem redu, a onda i sam porod, iako me porodio dr. Sanjin Deković. Dr. Dekoviću nije bio nikakav problem poroditi me, jer ga je čak u 04,00 sata ujutro, zvala od kuće dr. Lejla i objasnila mu moj slučaj, tako da je dr. Sanjin, kada sam došla na porod, bio upoznat sa svim pojedinostima o mojoj trudnoći, tako da je i njemu bilo puno jednostavnije sa mnom i mojim user posted image u stomaku, a sve zahvaljujući dr-.Lejli. Dakle, svakoj trudnici bih, u svakom slučaju, preporučila doktoricu Lejlu Imširija-Rizvanbegović.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr.Lejla Imširija
6.7.2009 21:05:35   
boogy woogy
I mene je dr. Lejla porodila na CR i mogu samo reci da sam prezadovoljna! Divna zena, covjek i doktorica.

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr.Lejla Imširija
6.7.2009 21:46:10   
gvendolina
Dr Imsirija je zaista divna jako se brine za pacijenta.Nije me vodila tokom trudnoce,ali me je pregledala.Posto sam dva dana bila u bolnici u jednoj smjeni mi je bila i dr Lejla.Mislim da se ne trebas brinuti.
sretno sa porodomuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr.Lejla Imširija
8.9.2009 11:11:46   
Tajno moja
Kako  se uopšte može doći do dr.Lejle,da li je potrebna neka veza ili se kao običan građanin možeš uputiti njoj na pregled?
Htjela bih kod nje ili dr.Dekovića,pa vas molim da mi ostavite kontakt telefon,kako bih se naručila na pregled.
Help please!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr.Lejla Imširija
8.9.2009 12:56:08   
Aki Sa
Draga mislim da je Lejla dezurna sutra od 15h

nazovi pa provjeri, pojavi se gore i reci da si cula sve najbolje o njoj kao covjeku i ljekaru i da biu volila da ti ona vodi trudnocu, sigurna sam da te odmah preuzima kao svog pacijenta

_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr.Lejla Imširija
8.9.2009 13:14:12   
bloom
Kod nje se ne narucuje, nego provjeri kad je dezurna i otidji, a ako te primi, predpostavljam da hoce, dalje, ces se s njom dogovarati o kontrolama.
Ona je super!!

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dr.Lejla Imširija
8.9.2009 15:09:30   
Tajno moja
Hvala vam punooooo!!!
Pošto sam skoro pa sasvim neupućena odakle da krenem,dajte mi recite jel' se ona nalazi na Ginekologiji na Kliničkom Centru ili onom odvojenom dijelu ( Ginekologija i Akušerstvo) prije KC na desnoj strani kad se ide od "Kuka"?!?
Kako nemam broja,moraću tražiti na informacijama,a ukoliko neko od vas ima kontakt broj,molila bih da mi ga ostavi ili ovdje ili na pp.
Još jednom vam mnogo hvala,nadam se da ću uspjeti :)

p.s. I da li mi treba uputnica dr. opće praxe?


< Poruku je uredio Tajno moja -- 8.9.2009 15:16:14 >

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dr.Lejla Imširija
17.9.2009 19:07:26   
Tajno moja
Evo samo da javim da sam jučer bila na prvom pregledu kod dr.Lejle i žena je stvarno predivna.
Hvala svima koji su ju preporučili,divna je!

p.s.Ovim putem se želim puno zahvaliti članici Noor koja mi se javila na pm i kojoj nažalost ne mogu odgovoriti na poruku,jer mi to sistem ne dozvoljava.....kada otvorim polje u kojem se piše poruka,pojavi se "cannot find this page" i tako danima,tako da ju molim za razumijevanje i da nisam nezahvalna što mi je tako brzo izašla u susret!Noor,velika pusa za tebe!

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dr.Lejla Imširija
9.6.2010 10:11:14   
selmoni
mene vodi dr. Lejla Imširija Predivna je

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dr.Lejla Imširija
10.6.2010 10:28:14   
aya 05
i mene vodi dr.Lejla i za nju imam samo rijeci hvale.
I prvu trudnocu mi je vodila,a evo i drugu.

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dr.Lejla Imširija
10.6.2010 10:33:35   
mama Nataša
ja sam kod nje samo jednom bila na pregledu kad je moj dr. bio na godišnjem a opet mogu samo najbolje o njoj da kažem i kad god neko pita za dr. na ginekologiji ja nju preporučujemuser posted image

_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dr.Lejla Imširija
25.6.2010 13:28:05   
sanjarka
Vodila moju drugu trudnocu, porodila me na cr, nije moglo drugacije i samo rijeci hvale. Veliki profesionalac i covjek.

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dr.Lejla Imširija
25.6.2010 14:47:14   
Esmeralda
Super je....potpisujem sto su ostale cure rekle

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dr.Lejla Imširija
25.6.2010 15:31:43   
selmoni
Mne vodi dr. Lejla Imširija mislim da se ona jako trudi oko svojih pacijenta i nikada nisma čula nešto ružno za nju meni je odlična i ako odem da se porodima GAK KOševo to će biti samo zato što mije od početka vodila trudnoću i pazila na mene ko na svoju sestru

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dr.Lejla Imširija
25.6.2010 22:33:15   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za dr. Lejlu-najbolju dr na GAK-u

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dr.Lejla Imširija
11.8.2010 13:56:21   
Lara83
vidim da ovu dr. vecina hvale, mada ima i negativnih iskustava (ali s kojim dr. nema?)...
htjela bih da odem do nje tj. da pokusam da se dogovorim s njom da mi vodi trudnocu.
e sad gdje se ona nalazi user posted image , mozda vam moje pitanje glupo zvuci ali ja u bolnici nisam bila zadnjih 17 godina hvala Bogu.
je li ona u onom staroj zgradi gak-a?
zna li neko kad je gore? ima li mozda neki broj pa da provjerim?
1000 pitanja user posted image
unaprijed hvala user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dr.Lejla Imširija
11.8.2010 15:33:15   
selmoni
Ona je na GAK-u i trenutno je na godišnjem odmoru bit će tu od 1 septembar a što se tiče kako doći do nje pa nazovi kliniku provjeriš kad je tu i dođeš. Mene vodi čitavu trudnoću i odlična je

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dr.Lejla Imširija
11.8.2010 15:35:32   
Lara83
IZVORNA PORUKA: selmoni

Ona je na GAK-u i trenutno je na godišnjem odmoru bit će tu od 1 septembar a što se tiče kako doći do nje pa nazovi kliniku provjeriš kad je tu i dođeš. Mene vodi čitavu trudnoću i odlična je


hvala selmoni user posted image
taman mi i odgovara od 1.09.. moram provjeriti kad je gore pa da odem do nje, jer mi nije bas jednostavno izlaziti u toku radnog vremena.

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dr.Lejla Imširija
18.4.2011 18:41:09   
alef
Ima li neko novijih iskustava, sa Jezera? Ja sam cula sve naj o ovoj dr, pa bih kod nje... Naravno, kad porod krene ko ce biti tu nikad se ne zna... A eto, volila bih friska iskustva

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dr.Lejla Imširija
18.4.2011 19:19:09   
selmoni
Neznam ja ti imam pozitivni iskustvo s dokroricom Lejlom Imširijom nju bih ti preporučila super je ja nemam ni jedne zamjerke kada sam se ja porađala ona je bila nažalost na GO jer je moja mala curica dobro bila uranila ( 35 na 36 nedelju) a nije se bila okrenula pa je ona urgirala za carski jer su me POJEDINCI htjeli porađet prirodno bukvalno je žena visila na telefonu čitavo vrjeme provjeravala kako sam a vjeru mi ja sam došla na preporuku znači ni po babi ni po stričevimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu alef)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dr.Lejla Imširija
6.2.2012 12:48:22   
mama_81
Iskustva su različita, a moje sa dr. Lejlom Imširijom je apsolutno negativno! Moje je oči nikad ne vidjele više, pa ni na slici, a ne uživo! Grozna žena, grozan doktor. user posted image

Evo ukratko moje priče: Bio mi je termin za porod, međutim ništa se ne dešava. Obučem se i sa suprugom pravac Jezero da me neko od ljekara pregleda. Doktorica koja mi je vodila trudnoću napisala mi je ranije uputnicu i jasno rekla da ukoliko se ne porodim na određeni datum odem do Jezera i tražim pregled. Jer je potrebno raditi amnioskopiju ukoliko se termin prekorači.

Došla sam na Jezero... horor! Navedena dr. kojoj ime ne želim napisati i izgovoriti bila je dežurna! Malo je reči da je nikakav čovjek, pogotovo, ako joj dođeš u dežuru kad ima svoje pacijente preko veze, pa joj pokvariš raspored. Grozna! Ona je jedna od rijetkih koja nema privatne ordinacije, pa kliniku Jezero koristi kao privatnu. Zašto da ne?! Dobit će redovnu plaću, koristiti prostor, aparate i svu uslugu klinike plus koverta od pacijenta preko veze.

Sjedila sam  do beskonačnosti, a sestra i dr. su izlazile i po prezimenu pozivale da uđu trudnice koje su došle poslije mene. Konačno dođoh i ja nared nakon predhodno upučenog pitanja sestri kad ću doći nared?!

Ušla sam i poslije mog "dobar dan" slijedi rafal drskih pitanja, već pomenute dr. :Zašto si došla, od kud da baš kod nje dođem, ona ne radi ultra zvuk u dežuri, "gospođo to vi sami sebi zakazali termin kod mene.?" Izađite i pričekajte prozvat ću vas... Sve ovo jako ružnim i drskim tonom.
Zatim me još 2 puta prozivala tj. uvodila i izvodila iz ordinacije JAVNE USTANOVE bolnice Jezero.
Osječala sam se bespomočno. Nisam željela raspravu, jer mi je trebala tog momenta.
Na sav ovaj bezobrazluk, ne ljudski i ne profesionalni pristup ljekar-pacijent, rekla sam doktorice ukoliko nečete da me pregledate, nije problem dočiću sutra. Zanijemila je i ona i zbunjena sestra koja je bila u ordinaciji sa nama.

NAPOMENULA bih da mi je taj dan kad sam bila kod nje bio termin za porod. Nisam došla na kliniku zato što mi je bilo dosadno (zima je i minusi napolju), nisam sama odredila dan da bude subota kada je navedena dr. bila u dežuri.... etc ... da ne nabrajam dalje.

Na kraju ipak me je pregledala ultrazvučno nabrzinu, odredila težinu djeteta koja nije bila ni blizu stvarne (kunem se, razlika u težini u cijelih 700grama). Isfura me iz ordinacije kao da sam došla kod nje doma ne najavljena i da joj bezveze tratim vrijeme!

Počela sam plakati od poniženosti i bespomočnosti. Muž koji je bio zbunjen i ljut (od tako dugog čekanja i mog hodanja ordinacija-hodnik), također bespomočno me gledao, jer nije htio da reagira da me dodatno ne uznemirava, jer sam već vidno bila pogubljenja. A, šta i da jeste nešto rekao, kao da to nešto pije vode. Na žalost to može samo kod nas u Bosni. user posted image

... Sutradan sam se porodila. Hvala Bogu nije bilo nje! Porodila me super ekipa, sve super i brzo prošlo. Rodila zdravo i normalno dijete. Ponijela i lijepa iskustva sa Jezera, a nimalo susretljivu i nimalo profesionalnu doktoricu Lejlu Imširiju ne želim bilo gdje vidjeti, jer mi je trauma ostala od njenog pristupa!

Veliko hvala doktorici. A. Rovčanin, Primariusu Begiću, babicama i sestrama, koji su taj dan bili samnom u sali. user posted image

Sretno svim trudnicama i želim vam bezbolan i brz porod. user posted image



_____________________________

Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz
nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano
na vlastitom razmišljanju.

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dr.Lejla Imširija
6.2.2012 13:13:56   
Emmy
Draga mama_81 žao mi je zbog tog iskustva. Ti si dokaz da postoje izuzeci. Meni je ona vodila obje trudnoće, porodila me samo sa jednim djetetom i ako bih se ikada odlučila za treće dijete prepustila bih se njoj. Činjenica je da smo mi u tim trenucima ranjive, osjetljive i da nam je potrebna lijepa riječ. Ali tvoje nezadovoljstvo više proizilazi njenim pristupom, a to ne govori puno o njenoj stručnosti. Težina bebe u stomaku se ne može precizno odrediti, za to postoje +- odstupanja. To je lična projecna ljekara koji te tada pregleda putem UZV. Sve navode o primanju koverti sa kojima si upoznata trebaš prijaviti nadležnim organima. Ja znam da je tebi lakše podijeliti svoju ljutnju s nekim, ali isto tako naša izlaganja trebaju biti zasnovana na činjenicama koje možemo dokazati. Kada god sam otišla na kontrolu na kliniku mimo dogovora s njom, znali su se zateći krasni ljekari, ali i oni malo manje ljubazni da sam jedva čekala da pregled završi. Ono što je najvažnije je da si ti na svijet donijela zdravu bebicu, a to je nešto što se ne može ničim mjeriti i što sva ta neugodna iskustva stavlja u drugi plan.

< Poruku je uredio Emmy -- 6.2.2012 13:17:20 >


_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mama_81)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *