|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   HANDLING bebe - pravilno podizanje i spustanje
12.10.2009 23:38:00   
Visnja RR
Komentari na video i iskustva:

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: HANDLING bebe - pravilno podizanje i spus...
29.10.2009 21:15:33   
dafri
Po meni je baby handling super,o tome nisam puno znala ali je moja pedijatrica insistirala na tome,naravno ne pridržavam se  baš svega i uvijek, najviše pazim na nošenje bebe,da su rukice uvijek ispred,uzimanje ,spuštanje dok je bila manja.
Mislim da potiče psihomotorički razvoj,a sve mi mame smo sklone tome da upoređujemo naše bebe sa drugim bebicama i da se brinemo najčešće nepotrebno što neke druge više mogu, znaju nego naša.user posted image
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: HANDLING bebe - pravilno podizanje i spus...
29.10.2009 21:17:33   
mamina cura
Ja sam prvo imala macku u kuci prije prvog djetetauser posted image  Tako sam se izvjezbalauser posted image  Stvarno me nikada nije bilo strah uzeti bebu u ruke. A kako tek baratam sa njima user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: HANDLING bebe - pravilno podizanje i spus...
29.10.2009 21:25:27   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: mamina cura

Ja sam prvo imala macku u kuci prije prvog djetetauser posted image  Tako sam se izvjezbalauser posted image  Stvarno me nikada nije bilo strah uzeti bebu u ruke. A kako tek baratam sa njima user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: HANDLING bebe - pravilno podizanje i spus...
29.10.2009 21:28:46   
dafri
Mi smo počeli koristiti bebi handling nakon nekih pretpostavki ,ili ti dijagnoza koje na svu sreću nisu bile tačne,a ja imam jednog velikog mačka ali on hoće samo da se maziuser posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: HANDLING bebe - pravilno podizanje i spus...
29.10.2009 21:40:29   
škorpija
tek sad vidim da sam potpuno pogrešno rukovala s bebijem, al eto hvala bogu, dobro je prošlo, ja inače iako imam dijete ne smije uzeti  ni dan danas u ruke tuđu bebu (novorođenče)user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: HANDLING bebe - pravilno podizanje i spus...
29.10.2009 22:02:24   
gvendolina
Ja zaista prvi put ovo vidimuser posted image Iako sam isla na vjezbice za trudnice nikad nam nisu nista slicno spomenuliuser posted image Dobro bi bilo cure koje sad idu ne vjezbe predlozile da se pusti ovaj video tamo i da se malo vise govori o ovome.

Ja sam Ajdina malo motala u dekicu (naravno nogice slobodne) tako da mu je glavica bila sigurnija.Spavao je na strani,a iza ledja sam mu stavljala peskiric

usput da pohvalim ovu novinu na rr,svaka cast nasa draga Adminkouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: HANDLING bebe - pravilno podizanje i spus...
21.1.2010 1:44:45   
simbijan
prva stvar,koliko primjetim ovde ne prave siroki povoj bebe,pa iz tih razloga mora rukom izmedju prepona da zastiti novorodjence,drugo,nigdje kod nas u porodilistima ovako ne rukuju bebama,a trece svako malo se pojave neke nove umotvorine kako treba nesto,a kako ne. Nikoga od nas majke nisu ovako nosale po PSu,pa smo svi normalni.Ne kazem da treba biti zatvoren za napredak i nove stvari,naprotiv. Samo mislim da se ne treba striktno pridrzavata necega sto ti neko postavi. Treba samo biti njezan sa bebama i naravno,po uputama.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *