|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 12:55:00   
hampsi
Nadam se da  nema identicna tema user posted image
Sta kad izgubis povjerenje u ljude? Prijatelje?
Ja trenutno nema prijatelja. Zalosno ali ... Mogu reci da imam poznanike. U jednom trenutku u zivotu sam okrenula stranicu i shvatila da nemam ljudi oko sebe koji su tu tek tako, da pijemo kafu i sutimo, uzivamo. Imala sam masu "prijatelja" dok sam zivjela na "prometnom" mjestu i dok sam mogla pomagati kako je kome trebalo. Sad kad sam na "selu" kazu kako se nema vremena ni za tu kafu, u stilu obaveze, djeca i sl.
Jednostavno za koga sam god mislila da mi je iskreni prijatelj pokazalo se suprotno.
Je li bolje zatvoriti se "u svoja cetiri zida" ili tako druziti se sa bilo kim cisto da kazes da nisi izrod? Smijati se na silu, i paziti na svaku izgovorenu rijec?


_____________________________

Takva sam kakva sam
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 13:21:38   
reallove
Ja sam izgubila povjerenje u citav svijet,cini mi se..Sada tek vidim da ustvari nikad nisam ni imala prijatelje.Zivim u Jordanu,vec 3 godine.Za te tri godine,niko mi nikad ne pise i ne pita kako sam i sta sam,osim mame,tate i moje 2 sestre,tuzno,ali istinito.Kad odem u Bosnu,tesko im naci vremena da me vide,ipak sam daleko i dodjem 2 puta u godini.I niko me ne ispraca,osim moje porodice.A ja sam jos uvijek ista budala,radujem se svacijoj sreci,cestitam svacije rodjendane,iako moj niko ne pamti,jedva cekam da cujem nesto od mojih "prijatelja" itd..

Kad odem tamo radujem se svakom koga vidim,trudim se da posjetim svakog,pa makar 5 min, a meni za ta 2 mjeseca sto ostanem,malo ko pokuca na vrata,nemaju ljudi vremena,a ja imam,naravno..Nikad se promijeniti necuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 13:31:34   
sanela.asja
Je li bolje zatvoriti se "u svoja cetiri zida" ili tako druziti se sa bilo kim cisto da kazes da nisi izrod? Smijati se na silu, i paziti na svaku izgovorenu rijec?

Bolje i ta svoja 4 zida nego da piem tu kafu kao sa iglama u guzici..
Tako je i kod mene bilo sve sam trcala letila pazila na sve da nikog ne povrjedim,sutila svima i onda sam jednostavno PUKLA.Sad imam dvije prijateljice sestru,mamu i tatu i nikog vise,a bilo ih je ihihihi..Okrenula sam se MM muzu i djeci,tako i on Meni i djeci jer svi lazni prijatelji su zavidni i za ono malo srece sto imas,a mi smo imali dosta laznih prijatelja.Svadjali se smo se radi drugarica i drugova koji su nam punili glavu glupostima,ja sam s konama pila kafu i cim se okrenem price iza ledja i onda jednog dana samo kazes dosta i sretno ma presretno zivis sa svojom porodicom i djecomuser posted image
Hampsi netreba ti to da se lazno smijes i ispijas kafe nazor samo bude teze i osjecas se bljak bolje je popij sama al rahat sto bi rekliuser posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 13:36:22   
veeseelaa
ja mislim da ne treba ljudima prilaziti na takav način... hm....
družiš se s nekim dok ti je ugodno, i tebi i njemu, kad nije ne treba stvari uzimati k srcu....
ne treba se davati u prijateljstvo.... u smislu da te taj prijatelj može povrijediti kad te možda nekad negdje ostavi na cjedilu.... znači ovako, raji treba pomoći, biti tu za istog dok je ta osoba ok za tebe čim prestane biti ok i uvrijedi te na ovaj il onaj način distanciraš se i vozdra....
glupost je vjerovati u istinska prijateljstva
zato mene u životu mogu razočarati samo moja mama i moj brat ostali no, no, pa čak ni mm
ne očekujem ništa od nikog....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 13:37:12   
reallove

IZVORNA PORUKA: sanela.asja

Je li bolje zatvoriti se "u svoja cetiri zida" ili tako druziti se sa bilo kim cisto da kazes da nisi izrod? Smijati se na silu, i paziti na svaku izgovorenu rijec?

Bolje i ta svoja 4 zida nego da piem tu kafu kao sa iglama u guzici..
Tako je i kod mene bilo sve sam trcala letila pazila na sve da nikog ne povrjedim,sutila svima i onda sam jednostavno PUKLA.Sad imam dvije prijateljice sestru,mamu i tatu i nikog vise,a bilo ih je ihihihi..Okrenula sam se MM muzu i djeci,tako i on Meni i djeci jer svi lazni prijatelji su zavidni i za ono malo srece sto imas,a mi smo imali dosta laznih prijatelja.Svadjali se smo se radi drugarica i drugova koji su nam punili glavu glupostima,ja sam s konama pila kafu i cim se okrenem price iza ledja i onda jednog dana samo kazes dosta i sretno ma presretno zivis sa svojom porodicom i djecomuser posted image
Hampsi netreba ti to da se lazno smijes i ispijas kafe nazor samo bude teze i osjecas se bljak bolje je popij sama al rahat sto bi rekliuser posted image

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 13:49:05   
snijeg
MM i ja se istinski trudimo da izdvojimo vrijeme za prijatelje i imamo ih, hvala Bogu. Ni ženidba/udaja nije to promjenila, uklopili smo se svi, sada većina nas ima i djecu pa su i oni već mali prijatelji i raduju se zajedničkim susretima. Vremena kao nekad nemamo, razgovori nam nisu opušteni kao nekad, ali samo iz razloga što smo zreliji, što imamo masu problema koji iziskuju ozbiljan pristup, ali je važno da smo tu jedni za druge i zaista jesmo!
Dakle to su zajednički (porodični) prijatelji, a mogu se zahvaliti Bogu da imam i samo svoje prijateljice i mm ima samo svoje prijatelje, viđamo se, obilazimo i izlazimo. Ne svakodnevno, nekad ni mjesečno, ali postoji sms, telefon, email, brzinske kafice, ali i duge šetnje u prirodnom okruženju - zavisno od obaveza. Porodica zauzima vrlo važno mjesto u našim životima (roditelji, sestre, braća) održavamo i njegujemo rodbinske veze, ali život bez prijatelja po meni je manjkav i ne bih voljela doći u situaciju da živim bez njih. Vesela je u pravu, potrebno je odrediti prioritete i očekivanja, tada sve funkcioniše mnogo lakše. I ono što želim podcrtati jeste da ponekad trebamo dati veliki dio sebe, da bi dobili mali dio zauzvrat, a za prava prijateljstva to se isplati.
Za moje prijatelje user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 13:49:49   
koka i po
hampsi.....to sto si imala nije prijateljstvo.
ja imam obicaj reci gdje je puno baba kilava su djeca...tako i gdje je puno prijatelja prijateljstvo nije pravo prijateljstvo.ja licno nikada nisam imala vise od dvije prave prijateljice ...i iskreno vise mi nije ni trebalo jer sam znala da se u svakom trenutku mogu osloniti na njih po pitanju bilo cega.tako i one na mene.lako je biti prijatelj "u sreci" a tesko se nadju oni koji su prijatelji i "u sreci i nesreci".mozes imati veliki krug ljudi sa kojima kontaktiras i koje smatras hajmo reci prijateljima ali se pravo prijateljstvo nikada ne "dijeli" na vise ljudi.jedan ili dva covjeka cete bolje razumjeti nego masa njih jer cesto dolazi do sukoba interesa i misljenja jer nisu svi ljudi isti i ne rezonuju stvari rijeci i postupke na isti nacin.
covjek je siromasan ako nema prijatelja...ali pravog.
a ja sam uvjerena da se negdje nalazi tvoja srodna dusa samo je trebas naci.a sa ostalima mozes biti prijatelj ali na distanci jer treba zasluziti da neko preskoci tvoj "Kineski zid".sretno.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:08:37   
veeseelaa
joj snijeg nije to tema emisije, pa šta se kofrčiš user posted image
svi mi imamo prijatelje i bla bla al postavljačica teme je razočarana, treba ženi reći nešto utješno... neki savjet a ne ja imam prijatelje, moji prijatelji i tra lala la

da se vratimo temi

Hampsi draga svudge ti je to više manje isto.... i moje prijateljice (one kojima obaveze to dozvoljavaju) idu svugdje negdje bez mene, ja im se počesto ne uklapam u te njihove turneje user posted image ja npr s njima budem do 22-23 sata a one nastane do zore i onda mi šalju poruke i zezaju me, heh
al šta da se radi.... ja imam malo dijete, drugačije obaveze itd
Što se tiče kućnim druženja ako im nisi baš blizu normalno je da im je teže organizirati se i doći.... nemoj da te to pogađa, najavi se ti njima..... ne uzimaj k srcu... možda da ih zovneš kod sebe na dan-dva, možda im je tako lakše da te posjete nego da dodju na par sati i da se voze tamo-amo par sati....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:11:42   
henna ze
ja sam to riješila na način..da imam prijatelje..prijateljice s kojima pijem kafu..šetam..idem u šoping...zezamo se i bude nam super...te osobe su mi drage ispunjavamo slobodno vrijeme....ali baš ne znaju "intimu moje duše"..
imam prijatelje..prijateljice..koje su tu moj cijeli život..drgarice iz razreda..djeca od kućnih prijatelja mojih roditelja..s kojima sam provela bezbroj noći i ljetovanja...i koji su moji pravi prijatelji...kojima mogu reći sve..
na poslu provodim 8,5 sati i tu imam dvije prave..pravcate prijateljice.i neke muške prijatelje....
oni bi me mogli razočarati..i ne znam šta život nosi..do sada nisu..ia kad mi je najgore u živovtu bilo i prvi i drugi su bili uz mene..i jedni i drugi imaju svoje posebno mjesto...
ja sam dijete..jedinica mezimica...a jako se volim družiti....i imati prijatelje..i  hvala bogu na tome..imam ja i porodicu i naravno da su broj jedan..vječna sam budala..koja uvijek sve vidi ružičasto...i koja uvijek na ljudim traži samo dobre osobine..pa takve samo i vidim...a da se desi da izgubim povjerenje u sve ljude tu bi bio kraj ..ne znam kako bi to izgledalo...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:15:02   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj snijeg nije to tema emisije, pa šta se kofrčiš user posted image
svi mi imamo prijatelje i bla bla al postavljačica teme je razočarana, treba ženi reći nešto utješno... neki savjet a ne ja imam prijatelje, moji prijatelji i tra lala la



Šta ću kad se volim kofrčiti user posted image  Poenta mog posta je bila da kažem da za prijateljstvo trebaju dvije strane, puno truda i odricanja. Podržala tvoju teoriju o određivanju prioriteta i očekivanja, te uzgred pohvalila svoje prijatelje i izrazila stav da je život bez njih manjkav.
Šta sam trebala, ponuditi postavljačici teme par savjeta kako da zadrži prijatelje (koji to možda nisu) ili kako da prepozna one prave (koje možda već ima) user posted image  
Vidiš ja sam drug, pa ti dozvoljavam da malo "zakuhaš" jer znam da si ti takav insan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:21:11   
veeseelaa
heheheh ma ja se malo našalila, ljubac

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:21:59   
koka i po
fina je tema...nemojte da je odmah zakljucaju user posted image
bdw...otvorena je nova hum.tema za Esmu[sm=smiley1.gif]

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:24:43   
veeseelaa
moje je mišljenje da takvih prijatelje bez interesa stopostotnih nema il ima al jako rijetko
ne treba puno očekivati, kafica, zeza, neka sitna pomoć, koji poziv i vozdra
Budel šta više dobro i jest, ne bude idemo dalje
osim toga ko ima roditelje, braću, sestre, dobrog partnera pa za koji će mu neki takvi prijatelji po svaku cijenuuser posted image sad ja da se sekiram jel me jaranica nije posjetila? hehe dajte pliz



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:25:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: koka i po

fina je tema...nemojte da je odmah zakljucaju user posted image
bdw...otvorena je nova hum.tema za Esmu[sm=smiley1.gif]


aman što da je zaključaju? što se snijeg kofrči? user posted image e sad ćeš vidjeti kad krene paljba po nejači user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:31:04   
koka i po
dobro te je veselauser posted image ..
evo ja cu biti dobar drug.pozivam te i castim domacim ajvarom i domacim kruhomuser posted image .bujrum user posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 14:38:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hampsi


Sta kad izgubis povjerenje u ljude? Prijatelje?


Je li bolje zatvoriti se "u svoja cetiri zida" ili tako druziti se sa bilo kim cisto da kazes da nisi izrod? Smijati se na silu, i paziti na svaku izgovorenu rijec?



Gubiti povjerenje u ljude sastavni je dio našega života. Rekla bih na greškama se uči. Ali ne treba sebi dozvoliti da nam se iste greške stalno ponavljaju, tebi očito više i neće jer i sama kažeš nemaš više prijetlja.
U jednom trenutku tvoga života shvatit ćeš možda da si i sama prma nkome pogriješila i d aje to tvoj istinksi prijatelj.

Nikada ne trebaš od ljudi očekivati previše. Jaka razočarenja odveste će te u četiri zida bez navodnika.

I sama sam milion puta razočarala ali nikada nisma do toga sebi stvorila sliku da sam sama na svijetu, da su svi ljudi isti...ne treba generalizirati.

Mnogo je onih kojima ne dajem epitete prijatelj a recimo prije 5-6 godina u njih ''sam se klela'' ali nikako ne želim da sve one koji su vrijedni moje pažnje ostavim mimo svoja 4 zida.

Trebaš odvagati, neko nema vremena, neko ima obaveze, možda neki prijatelj/prijatelj ima svoje privatne probleme i nema vremena za neka češća druženja.

Moja najbolja prijteljica je moja mama...a odmah nakon nje moja prijateljica iz osnovne škole koja ne živi ovdje....znala sma i na nju biti ljuta, smetalo mi kada zaboravi moj rođendan pa me tek sutradan nazove...ali onda sma shavtila šta je važno u životu...kada sam ostala bez tate, ona je odmah nakon što su objavili kraj rata našla način i došla kod mene kući sa poklonima koji mi nisu bili važni ali došla je da mi ozjavi saučešće.





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 15:18:58   
Dalil@
Fina tema user posted image

Mene smorise ljudi koji insistiraju na tom nekom svakodnevnom prijateljstvu. Ono, svaki dan pijemo kahvu, idemo u sopinge zajedno, provodimo bajrame skupa..dijelimo sve vazne stvari u zivotu..
E mozda sam ja cudna (mislim, jesam user posted image ) ali mene to praaavo optereti. I zivcira me user posted image
Volim se druziti, kahvenisati, setati, sopingovati ali sve u granicama i onda kada nam se planovi poklope...ne pod svaku cijenu i ne pod srkletom nekim..Ako mi se taj dan pije kahva (a dogovorile smo je) - pit cu je...ako ne - nista, drugi dan..nije mi nikakav bed odgoditi je..pa nek se ljuti ko hoce. I isto tako mi je skroz u redu da se mene "odgodi" ako neko nije nagodan..u redu mi je i da se ta neka prijateljica ne sjeti nazvati ako sam bila jako boslesna, npr..jer svi su u nekim svojim obavezama..ne mogu se jos i mojim zivotom smarati user posted image
Sad kad skontam..spadam u ovu skupinu ljudi koje hampsi spominje. U tim prijateljstvima nisam dosljedna i ne ocekujem dosljednost. I to mi je sve ok. Svako bi se trebao prvenstveno baviti svojim zivotom a prijateljstva uklapati usput..
I onda nema ni razocarenja user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 15:36:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne očekujem ništa od nikog....



Ovo bih potpisala,ja samposvetila svoje vrijeme mom sinu i mojim roditeljima,seki..Ne pijem kafe sa svakim,malo ih je u mom krugu,ne zelim da me radi jedne kafe citav  dan glava boli...Sto se tice Sarajeva,par prijateljica s kojim sam odrasla isla u skolu jos uvijek imam,obavezno se vidimo,izlazimo,kad god sam dole...

Covjek kroz zivot nauci citati ljude i znas ko ti pase a ko ne,ali ocekivati od nekoga nesto nikad nije sigurno,uzdaj se use i u svoje kljuse

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 17:15:52   
Anoniman
Nekoc davno i ne tako davno puno sam se trudila oko nekih (nebitnih) ljudi. Forsirala odnose od kojih mi je bila muka, isla na kafe ili organizovala iste s ljudima od kojih me je boljela glava, smjeskala se na provokacije hinjske...i onda se zapitala "a zasto?zivot je kratak da ga trosim na nebitne ljude!"
I okrenula sam list.
Sada imam prijatelje kod kojih odem kad mi se ukaze prilika, koje volim slusati dok pricaju, znam da me cuju kad ja njima pricam, smijemo se, ne pretvaramo, ne zalazimo plaho u intimu, ali smo tu jedni za druge.
Imam i prijateljice s kojim popiti kafu s vremena na vrijeme, koje su zabavne i ugnodno se osjecam kad sam s njima. To je povrsinsko druzenje, ali jako udobno i zensko...

Ostali...nek' su zivi i zdravi.user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 17:17:47   
Anoniman
I da dodam.
Kad god nisam poslusala svoj unutarnji glas, debelo sam se zeznula. Tako i u odnosu s ljudima. Sada slusam sta mi unutarnji glasic hoce reci i mogu reci da sam sretna zena. Okruzena sam pozitivnom energijom.
Zato zene, osluhnite seuser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 13.10.2011 17:19:10 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Izgubljeno povjerenje
13.10.2011 19:37:10   
hampsi
IZVORNA PORUKA: reallove
A ja sam jos uvijek ista budala,radujem se svacijoj sreci,cestitam svacije rodjendane,iako moj niko ne pamti,jedva cekam da cujem nesto od mojih "prijatelja" itd..


Ista sam! Stvarno osim roditelja i brata nemam nikoga kome vjerujem. Ljudi u koje sam se "klela" nema, zauzeti su. Misli- zauzeti user posted image Kada zelis nesto nadjes i vremena za to. Ja sam ga uvijek imala za sve i svakoga i uvijek mi se nekako drugacije vracalo.
Nekako smo cudni postali. Ne znam. Ljudi lazu, petljaju, mahalaju a sve iz dosade, tako mi se cini. Ja sam odlucila da se  odmorim od toga jer me je glava i previse puta boljela.
Cisto sam htjela da vidim da li sam jedina ili imate i vi slicnih iskustava user posted image


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Izgubljeno povjerenje
14.10.2011 9:13:59   
Anoniman
Hampsi ja sam prije tri godine vidjela kakve prijatelje imam, za one sa  kojima sam se druzila 10 godina i vise,kojima sam pomogla vise nego iko,kad je meni zet umro,vjerujes nisu se sjetili ni nazalost doci,jer im je mostarina previse skupa bila...Samo sam ih distancirala,kad su se kasnije poceli javljati sa pitanjima sto me nema ovo ono,stresla sam im sve u lice i jedno veliko cao...Razocarala sam se jer sam ocekivala previse,jednim djelom je to i moja greska,ali danas bolje znam...

(odgovor članu hampsi)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Izgubljeno povjerenje
14.10.2011 10:16:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam izgubila povjerenje u citav svijet,cini mi se..Sada tek vidim da ustvari nikad nisam ni imala prijatelje.Zivim u Jordanu,vec 3 godine.Za te tri godine,niko mi nikad ne pise i ne pita kako sam i sta sam,osim mame,tate i moje 2 sestre,tuzno,ali istinito.Kad odem u Bosnu,tesko im naci vremena da me vide,ipak sam daleko i dodjem 2 puta u godini.I niko me ne ispraca,osim moje porodice.A ja sam jos uvijek ista budala,radujem se svacijoj sreci,cestitam svacije rodjendane,iako moj niko ne pamti,jedva cekam da cujem nesto od mojih "prijatelja" itd..

Kad odem tamo radujem se svakom koga vidim,trudim se da posjetim svakog,pa makar 5 min, a meni za ta 2 mjeseca sto ostanem,malo ko pokuca na vrata,nemaju ljudi vremena,a ja imam,naravno..Nikad se promijeniti necuuser posted image


joj Bože reallove potrese me ovaj tvoj postuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Izgubljeno povjerenje
14.10.2011 10:32:07   
jasmin
Naravno da se moze desiti da covjek izgubi povjerenje u nekoga,jer ovo je zeman izgubljenog povjerenja.No,to uopce ne znaci da ne postoji istinsko prijateljstvo.Mogu da zahvalim Bogu sto imam istinske prijateljice s kojima dijelim i srecu i tugu,ali koje isto tako potpuno razumiju ako npr.nisam raspolozena za druzenje ili nemam vremena i sl.Koliko puta mi se desilo da s najboljom drugom dogovorim kaficu i u zadnji momenat otkazem zbog neceg sto iskrsne i naravno da se necemo naljutiti jedna na drugu.Istinski prijatelj ne mora nuzno znati bas SVE o nama,postoje stvari koje ne zna niko,postoje stvari koje zna moja prijateljica,a ne zna mama i td.Ali ovaj osjecaj da imas nekoga na koga mozes racunati u bilo kojem vremenu i prostoru poseban je i opet zahvaljujem Bogu sto me pocastio time.I porucujem mojoj drugi da je puno volim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Izgubljeno povjerenje
14.10.2011 10:53:49   
dubravka01
Hampsi i reallove da se i ja priključim u vaš "klub".
Ista je situacija i kod mene, na zalost.
Dok sam bila tu UVIJEK i za SVE i SVIJU svi dolazili,ma obasipali lažnim izlivima prijateljstva,a evo ovu godinu od kako sam rodila i naravno najvise vremena posvetila svom malom user posted image i svojoj porodici, ma nigdje ni koga...
U početku sam zivkala za kafe,za šetnje, za druženje.....skotah u neka doba....nisam više zanimljiva,sta li?- i prestanem skroz na skroz, kontam sjetit će se oni (prijatelji) mene...ma jok- do dana danas ni onaj jedan zvrk na tel. da bar pomislim da su zvali.

Jasmin uzivaj u svom prijateljstvu kad te Allah tako obradovao


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *