|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako je biti žena na Balkanu?
13.6.2013 9:31:17   
Funky
Pročitah negdje da je stopa nezaposlenih muškaraca i muškaraca koji se smatraju socijalnim slučajevima u Švedskoj značajno visočija u odnosu na žene iz prosttog razloga što žene imaju veća prava i osim što se tretiraju kao "samo supruge i majke jako se puno ulaže u njihvu edukaciju i profesionalno napredovanje.

Kod nas je slika drugačija... Kako je biti žena na Blakanu? user posted image  
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako je biti žena na Balkanu?
13.6.2013 9:49:56   
anja anjica
Jednostavo hebeno brate slatki al treba imati balkanska. .uda pa to priznat sebi i drugima oko sebe

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako je biti žena na Balkanu?
13.6.2013 9:57:33   
Funky
Svakako se slažem za ta balkanska *uda obzirom da se ovdje sve oprašta samo uspjeh i ostavrenje ne (na bilo kojem polju bilo kao majka, supruga, radnik...), a o pravima koja imamo da ne pričamo...

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako je biti žena na Balkanu?
13.6.2013 10:46:35   
bebaa
mi smo veliki borci....pametne obrazovane a i naše pameti i sposobnosti nema nigdje haman...pa i same znate kako su naši (oba pola) uspješni po bjelom svijetu,.....samo nama je problem država i okruženje,ne radi se na propagiranju žene kao primjera sposobnosti....niko se ne pita kako je moguće da jednoj prosječnoj ženi(ne pričam o onima što ganjaju karijeru) pođe za rukom danas obaviti najmanje 7 poslova a da pri tome izgleda kao da je tek s odmora....svježa i raspoložena.....a ne vidi se ni očišćena kuća ni ručak ni namireno dijete ni opran i ispeglan veš ni zadovoljen muž.....sve nekako normalno da to sve izgleda cakum -pakum....što znači mi nahebemo ali same sebi smo krive....naročito one koje štite svoje drage muževe pa im ne prepuste bar one posliće u kojima neće biti ugrožena njihova mužjačka strana....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako je biti žena na Balkanu?
13.6.2013 10:48:37   
Lejla Ka
Meni je biti žena super, volim što sam žena. Biti na Balkanu ... ne znam? Odavno sam naučila da ono što vam se trava u tuđoj bašći čini zelenija nikako ne garantuje da ju je ljepše kositi. Ja sam u svom životu sretna i zadovoljna, trenutno. Mislim da se za sad dobro nosim i sa svojim problemima. Teško da bih ih mjenjala za tuđe probleme.
Znam ja da vi pitate da li bih se mjenjala za tuđe prednosti, al ja naučila da ljepota sobom nosi i loše stavri, pa nekako gledam sa te strane.
Ovdje mi je dobro (meni). Može biti i bolje, ali za to se trebam boriti ovdje.

< Poruku je uredio Lejla Ka -- 13.6.2013 10:50:20 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako je biti žena na Balkanu?
13.6.2013 12:04:25   
Galicia
Za sve je kriva zajednica. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako je biti žena na Balkanu?
13.6.2013 12:10:42   
EEDITH
žena na Balkanu.........
ideš cestom ,a kamiondžija ti trubi i zviždi kroz otvoren prozor,
ti uredno staneš,mahneš mu i on tek tada vidi da imaš stomak user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako je biti žena na Balkanu?
13.6.2013 12:15:00   
Funky
eldinky ja bih još dodala... ideš ulicom, krenula si na posao recimo, radnici KJP RAD kopaju kanal i ti moraš ići okolo da ne bi slučajno prošla pored njih i čula pogrdne komentare, hrakanje i hroktanje...

Gali za sve je kriva zajednica user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *