|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 17:37:52   
jasmin
Dakle,kako dozivljavate osobe kroz postove koje pisu?S obzirom da sam ja otvorila temu,prva cu poceti.
-Visnja,stabilna licnost,veoma zrela,mozda ozbiljnija,ali njezna i susretljiva.Povjerljiva i dobro obavlja svoje obaveze.

-Hanady,zena koja stigne dosta toga,emotivna,krhka,ali i ne da puno pokazati.Jako marljiva,veoma sposobna i svestrana licnost.Trudi se pomoci u svakom domenu.Nekada su osjecaju brzi od onoga sto je htjela reci,no brzo se snadje i ispravi situaciju.

-koka i po,osjecajna zena,prepuna razumjevanja i zelje da pomogne.Dostojanstvena i cvrsto stoji na nogama i kada pusu najjaci vjetrovi.

-dadada,saljiva,kaze sto misli iako nekada pogresno procijeni,pricljiva,otmjena i zabavna.

-Niobe,raja,zabavna poput dadade,snalazljiva i sigurna u ono sto zeli.

-mamine oci,jedna njeznica,dobra dusica koja je tu kad god je zatrebas,poklanjacica osmijeha.

-Hannan,osjecajna,druzeljubiva,susretljiva,dobar drug :).

-Pahuljica-kreativna,inteligentna,puna ljubavi.

-SelmydZanky-neiskvarena,naivna,ali istovremeno mudra i strpljiva.

-Mjeseceva Pratilja,njezna ali zna sta zeli i uvijek je spremna da brani svoj stav ma sta ko rekao.

-galicia,jedna veoma temperamentna zena,izgledom njezna da ne moze biti njeznija,ali kroz postove odsjecna,bez dlake na jeziku.

-veeseelaa,duhovita,uziva u zivotu,nista ne prepusta slucaju,sposobna da uradi sve sto zamisli i nije joj uopce bitno sta drugi o tome misle,bitno je da je njoj lijepo :).

-Skvo,ne petlja se gdje joj nije mjesto,realna je,mirna.

To je to za pocetak,dopisivacu jos :).

< Poruku je uredio jasmin -- 27.3.2011 17:39:50 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 17:45:16   
aicha
Ne znam, tu se mora bas dosta vremena provesti na forumu,na svim temama, da bi se upratile te osobine.

Ja sam samo upratila trudiliceuser posted image

eh ovako, sve trudilice i ex trudilice naravno, da ne nabrajam poimenice, su jako hrabre zene, emotivne, jake licnosti s plemenitim ciljevima, ponekad povrijedjene i neshvacene ali pozitivne u svakom pogleduuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 17:45:20   
anidla
i ono sto sam znala zaboravila sam, sve manje imam vremena, ali neciji postovi mi uvijek stave osmijeh na lice...

dadada, pozittivna, realna,rado citam njene postove....

galicia- ona mi je nekako misteriozna (u pozitivnom smislu)

Skvo-odmjerena do kraja, cijenim je

hanabanana- ta zena kad napise post, svaka rijec joj je na mjestu

skorpia-jednostavna, sto cijenim.

noa- umirem od smjeha njenim postovima user posted image

ma ima ih jos ali noa ovamo vristi, dekoncentrise me, kasnije budem tipkala jos...




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 18:23:34   
Lulu_08
neka neka a ja nisam ostavila dojam znaci? user posted image user posted image user posted image

hahaha, sala mala!

hajde pokusam u par rijeci:

teacher75: jako pametna zena, sa bogatim iskustvom i vrijednostima na pravom mjestu.

vesela: legenda, opustenog zivotnog motta, flexibilna i snalazljiva, sexepilna, vjesta.

koka i po: zena takodjer bogatog zivotnog iskustva, jaka kao stijena, jako snalazljiva i simpaticna.

SelmyDzanky: emotivna, krhka, draga i mila.

Galicia: raja do jaja user posted image , vedre i vesele naravi, nekad misteriozna, puna ideja koje nam polako prezentuje.

Apotekarka: pametna zena, jako druzeljubiva i mila.

tajra: cool mama, snalazljiva zena vedre naravi koja ima rjesenje za sve.

taurus: stabilna zena koja zna koji su njeni ciljevi u zivotu i drzi se svoje porodice i vaznih ljudi.

Hanady: iskusna zena ponekad emocijama ponuckana brzopleta (na komentarima) ali kao sto jasmin rece nadje nacin da regulise situaciju hehe, mislim da je prvenstveno strastvena majka i zena pa onda sve drugo.

jasmin: mlada zena koja nosi mudrost stare, iskusne zene.

malena27: strpljen-spasen mislim da bi mogao biti njen motto, sigurna sam da ova zena ima ogromnu dozu vjere i strpljenja i da ce zato uspjeti u svom cilju.

Skvo: dojima mi se kao pametna i vjesta osoba.

noa & anidla: vas dvije stalno mijesam, ponekad pomislim da ste iste osobe, hehe, uglavnom djelujete simpa i vesele.

vjestica: stabilna, pametna i iskusna.

bebacha: mlada ali iskusna mamica, mila i drustvena.

ziki: pametna i stabilna zena kojoj je stalo do njene porodice ali i do licnog napretka.

Ako sam nekoga zaboravila pls javite hahahahah...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 18:55:50   
koka i po
eh...da i ja stagod napisem user posted image ..
jasmin...za nju me veze neka njeznost,stalozenost,istrajnost u svojim uvjerenjima i mislim da smo ja i ona dva razlicita svijeta a opet nekako povezana.
djana....eh djano djano....jos te nisam u potpunosti "snimila" user posted image ...ali si mi vedra zenica puna optimizma.
moja Visnja.....moja srodna dusa,dobar drug,plemenita,humana,tako bliska i nekako opet tajnovita .romanticar,sanjalica ...nesto kao ja user posted image user posted image
bambi iliti puma....dusa od zene,pomalo blentava od svoje dobrote i puno je volim..ja i ona....tu smo negdje user posted image ..
taurus...dobrica ,uvjek spremna pomoci ,pomalo bojazljiva u smislu "sta me ceka sutra".
dadada....jedan od razloga sto sam jos uvjek tu...uvjek me nasmije ..LEGENDOOOOOOOO..
selmyzanki...fina mlada zenica prepuna ljubavi prema svom muzu..
veselica....bez dlake na jeziku i njezina parola"boli me uvo za sve" user posted image ..
tajra...smorise je djeca user posted image ..brzac,spavalica,inteligentna  i po postovima vidi se da predaje Bosanski jezik ..prijo moja user posted image ...
apotekarka....bolesljiva zenica,njezna..ma ka cvjetic mali user posted image ..
koka i po user posted image ....eeee te zene user posted image ...uho je prvo zeza u poslednje vrijeme..iako mnogi misle da je ko celik ipak se nesto drugo iza toga krije user posted image ..zna sta zeli,neda da se omete u vrtlogu zivota...sto je imala to je i zeljela a sto je zeljela to je i imala user posted image  pa makar se i na glavu nasadila user posted image ..
mogla bi biti malo blaza prema sebi user posted image ..


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 19:23:48   
jasmin
-Mirkica-blaga,njeznica,druzeljubiva,iskrena,saburli zena.

-Djana-zaljubljena i spremna se zrtvovati zbog ljubavi cak iako joj ta zrtva nanosi teskoce(razdvojenost)

-noa-duhovita ljepotica,voli salu,voli raju :)

-hanabanana-veoma jako :) temperamentna,ali i realna

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 19:48:54   
new mama
E ovako i ja sam u zadnje vrijeme slabije na forumu,ali da napisem koju za par osobauser posted image
Visnja- pametna,smirena,njeni postovi su uglavnom poucniuser posted image
Hanady-pa sta reci za nju,ona je tu uvijek za bilo kakav savjet,pomoc,stigne svakome odgovoriti,,mama zmajuser posted image
Skvo-super mama,lijepa,zgodna ,pametna,svaka napisana na mjestuuser posted image
Breskva-em lijepa,em pametna,a na ot mi je najjaca,jos ako je u kombinaciji sa Noom i Dadadom e onda ima svastauser posted image
Romali iako nije cesto na forumu meni jako draga forumasica,steta sto nije blize,ali srescemo se mi na temama o fudbaluuser posted image
Nunichi-isto kao i Romali extra zena,samo da je cesce na forumuuser posted image user posted image
Noa-user posted image user posted image user posted image sa njom je uvijek veselo,cesto me nasmije,ali i jako je draga,uvuce se pod kozuuser posted image
Dadada-otkacena mislim u pozitivnom smislu,njene postove je lijepo citati,nasmijes se,a bogami i procitas dobrih stvari,a vazi ono i za otuser posted image
Bebbe-moja draga forumasica sa beba 2008,pametna,kakve samo tekstove pise milina ih citatiuser posted image
Juni-mama Ajninog najboljeg druga,isto slabo u zadnje vrijeme na forumu,super zena,a i mamauser posted image
Hanabanana-ma njen post je svaki na mjestu,ne pise puno,ali kad napise za sve ima argument,bez dlake na jeziku i mozes svasta nauciti iz njenih postovauser posted image
Eto sad zasad,napisem kasnije jos kojuuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 21:08:09   
Lulu_08
Uh da dodam:

Iman83: lijepa pametna mamica.

Mirkica: izrazito stalozena i lijepa zena.

Bambi/Puma: divna zena a djecica jos ljepsa!

hanabanana: izricit stav, ali nikako povrsan definitivno je sve sa argumentom.

Visnja: djeluje mi kao tipicni primjer "uzora" iliti osobe u koju gledas i potajno se nadas da ces ako ne bar nekad biti kao ona..

dadada: gdje tebe da ne spomenem? ma jako simpa, vesela i drustvena osoba.

felix: i tebe gdje da mimoidjem, bar u prvom postu? mlada, pomalo strasljiva zenica, taman kada pomislim da je krhka ona mi pokaze koliko je jaka.

Dzeni_NL: iznenadjuje me u pozitivnom smislu. Nimalo krhka, koliko mozda ona misli da jeste, ja mislim da se u njoj krije planina od zene.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.3.2011 21:09:42   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: new mama

E ovako i ja sam u zadnje vrijeme slabije na forumu,ali da napisem koju za par osobauser posted image
Visnja- pametna,smirena,njeni postovi su uglavnom poucniuser posted image
Hanady-pa sta reci za nju,ona je tu uvijek za bilo kakav savjet,pomoc,stigne svakome odgovoriti,,mama zmajuser posted image
Skvo-super mama,lijepa,zgodna ,pametna,svaka napisana na mjestuuser posted image
Breskva-em lijepa,em pametna,a na ot mi je najjaca,jos ako je u kombinaciji sa Noom i Dadadom e onda ima svastauser posted image
Romali iako nije cesto na forumu meni jako draga forumasica,steta sto nije blize,ali srescemo se mi na temama o fudbaluuser posted image
Nunichi-isto kao i Romali extra zena,samo da je cesce na forumuuser posted image user posted image
Noa-user posted image user posted image user posted image sa njom je uvijek veselo,cesto me nasmije,ali i jako je draga,uvuce se pod kozuuser posted image
Dadada-otkacena mislim u pozitivnom smislu,njene postove je lijepo citati,nasmijes se,a bogami i procitas dobrih stvari,a vazi ono i za otuser posted image
Bebbe-moja draga forumasica sa beba 2008,pametna,kakve samo tekstove pise milina ih citatiuser posted image
Juni-mama Ajninog najboljeg druga,isto slabo u zadnje vrijeme na forumu,super zena,a i mamauser posted image
Hanabanana-ma njen post je svaki na mjestu,ne pise puno,ali kad napise za sve ima argument,bez dlake na jeziku i mozes svasta nauciti iz njenih postovauser posted image
Eto sad zasad,napisem kasnije jos kojuuser posted image




Idem u OT, ali podsjetila si me perioda kada sam pratila RR, 2008. period kada sam bila trudna i porodila se. A onda zbog manjka vremena sam dugo bila odsutna... Hvala na potsjecanju ovog meni NAJDRAZEG perioda user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 11:42:44   
henna ze
odtkud da počMem:
-Jasmin- respect ženo u svakom smislu..po mudrosti koju zboriš dala bih ti 50 godina...kad ono tamo ono mlada mamica...
-Djana...slatkica prava...otvorena i iskrena..
-palachinken...otkačena mala trudnjača..(al definitivno nije otkačenija od mene)
-apotekarka- dušica jedna nježna. ( evo ti kiss)
-kad mi neko spomene veselu meni odmah padne na pamet sex i svekrva...sexy gril
-Nedi- ona mi odiše strogoćom.i sve to ona poreda na mjesto gdje šta treba...
-Hanabanana- ni jedna riječ nikad nije viška..tačno gadja u sridu
-

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 12:20:23   
Anoniman
meni je milenium jako duhovita sa njenim postovima crknem od smijeha user posted image

henna ze isto po temama vas blam na njene blamove isto crkavalauser posted image user posted image

ticherka mi je cool  ismijala sam se na ono "kako nana veze tene" user posted image user posted image   user posted image  

visnja mi deluje kao neka ono stroga neka direktoricauser posted image


veselaaa   ko vesela , vesela osoba zna sta hoce i boli je za drugo misljenje

hanady  kao  brizna mama  , direktna

a cekaj zar nije ova slicna temi Kako zamisljate RR forumasice jer sam ja ovo nesto slicno ispisala na toj temi il se ja zaheba user posted image




(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 12:33:24   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: henna ze

odtkud da počMem:
-Jasmin- respect ženo u svakom smislu..po mudrosti koju zboriš dala bih ti 50 godina...kad ono tamo ono mlada mamica...
-Djana...slatkica prava...otvorena i iskrena..
-palachinken...otkačena mala trudnjača..(al definitivno nije otkačenija od mene)
-apotekarka- dušica jedna nježna. ( evo ti kiss)
-kad mi neko spomene veselu meni odmah padne na pamet sex i svekrva...sexy gril
-Nedi- ona mi odiše strogoćom.i sve to ona poreda na mjesto gdje šta treba...
-Hanabanana- ni jedna riječ nikad nije viška..tačno gadja u sridu
-


Ne znam da li sam tebe opisala, ali tebe vidim bas kao jednu iskusnu zenu koja smijehom strah prekrije, i na taj nacin uspije!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 12:35:39   
Anoniman
Jasmin- prepametna za svoje godineuser posted image
Skvo-odmjerena u svakom pogledu, nije povodljiva
Skorpija-rado citam njene komentare. Realna, iskrena, bez ikakvog uljepsavanja kaze sto misli, vrlo praktina zena.
Noa-glavna u zachatavanju tema. Mislim da je bas bas raja, i da bi se s njom bilo lijepo druziti.
Visnja-sanjar, roker...a opet vrlo odgovorna u svemu cega se dotakne. Nije od onih koje se namecu, hvale...ali joj djela govore vise od rijeci...lajkam.
Bebbe-divno pise...jednostavno obozavam citati njene tekstove svake sedmice. Ne mogu da je bas odgonetnem...nekad mi djeluje vrlo prakticna, a vec drugi put cak naprotiv. U svakom slcaju je zena koja zna sta hoce, i mislim da je jedna od onih koje ne mogu a da ne budu neprimjecene...a uopce se ne trudi da to ostvari.
Felix-mislm da je prava mala njeznica, da je prilicno naivna, ali opet ne da na sebe.
Anidla-urban girl
Hanabanana-ubila se za sudije. Pronicljiva, realna, kratka i jasna. Zna sta hoce.
Iman83-mislim da je veoma tiha zena, ali odlucna, pravedna, s istancanim sluhom za lijepo
Koka i po-mislim da bi se o njoj i njenim podvizima mogla knjiga napisati...Veoma hrabra zena, koju je u zivota mnogo toga pregazilo, no uprkos tome, ostala je vedra, puna optimizma...a sve ono sto je prosla naucilo ju je da svoj zivot podredi u pomaganju drugih...i to je njen smiraj.
Puma-mislim da bi bubreg drugu dala d treba..ali isto tako ponekad vrlo plahovita, reaguje bez brojanja do 10. Pozitivna je do bola.

Budem pisala jos, drug put.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 12:41:51   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Jasmin- prepametna za svoje godineuser posted image
Skvo-odmjerena u svakom pogledu, nije povodljiva
Skorpija-rado citam njene komentare. Realna, iskrena, bez ikakvog uljepsavanja kaze sto misli, vrlo praktina zena.
Noa-glavna u zachatavanju tema. Mislim da je bas bas raja, i da bi se s njom bilo lijepo druziti.
Visnja-sanjar, roker...a opet vrlo odgovorna u svemu cega se dotakne. Nije od onih koje se namecu, hvale...ali joj djela govore vise od rijeci...lajkam.
Bebbe-divno pise...jednostavno obozavam citati njene tekstove svake sedmice. Ne mogu da je bas odgonetnem...nekad mi djeluje vrlo prakticna, a vec drugi put cak naprotiv. U svakom slcaju je zena koja zna sta hoce, i mislim da je jedna od onih koje ne mogu a da ne budu neprimjecene...a uopce se ne trudi da to ostvari.
Felix-mislm da je prava mala njeznica, da je prilicno naivna, ali opet ne da na sebe.
Anidla-urban girl
Hanabanana-ubila se za sudije. Pronicljiva, realna, kratka i jasna. Zna sta hoce.
Iman83-mislim da je veoma tiha zena, ali odlucna, pravedna, s istancanim sluhom za lijepo
Koka i po-mislim da bi se o njoj i njenim podvizima mogla knjiga napisati...Veoma hrabra zena, koju je u zivota mnogo toga pregazilo, no uprkos tome, ostala je vedra, puna optimizma...a sve ono sto je prosla naucilo ju je da svoj zivot podredi u pomaganju drugih...i to je njen smiraj.
Puma-mislim da bi bubreg drugu dala d treba..ali isto tako ponekad vrlo plahovita, reaguje bez brojanja do 10. Pozitivna je do bola.

Budem pisala jos, drug put.



Vidim da te nisam opisala kako izgledas u mojoj glavi hehe, jako jako COOL, trendi, u fazonu, mila nasmijana (tako mi se cinis kako po postovima tako i po slicicama) bas onako na mjestu!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 12:44:52   
Lulu_08
Kada pomislim na skopriju vidim Ajdina, iako djecacica ne znam njegova slicica sa avatara mi se odmah prikazuje u glavi user posted image . Mislim da je to jedna jako fina zena, jednostavna i mila.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 13:04:45   
veeseelaa
moratel se samo hvalitiuser posted image user posted image user posted image  ajde ajde napišite o meni iskreno šta mislite, meni ne smeta života mi user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 13:11:12   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moratel se samo hvalitiuser posted image user posted image user posted image  ajde ajde napišite o meni iskreno šta mislite, meni ne smeta života mi user posted image  


Pa poslušala bih te, ali ne mogu, kada si tako DOOOOBRA user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 13:14:14   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 13:48:46   
milenium
IZVORNA PORUKA: triputmama

a cekaj zar nije ova slicna temi Kako zamisljate RR forumasice jer sam ja ovo nesto slicno ispisala na toj temi il se ja zaheba user posted image



ja isto mislim da je ovo još jedna tema gdje jedna drugoj dižemo samopouzdanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
28.3.2011 13:54:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 13:54:17   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moratel se samo hvalitiuser posted image user posted image user posted image  ajde ajde napišite o meni iskreno šta mislite, meni ne smeta života mi user posted image  


Ovako nekako sam te i opisala hahahah,bitno je da je tebi lijepo a sta drugi misle-nije bitno :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.3.2011 14:04:35   
jasmin
Nadopunjujem,ima puno cura :)

-Iman83,volim misliti da joj nick ima svoje znacenje i u zivotu.Osjecam da je dobra osoba,da zudi za dobrim.

-henna ze,komunikativna,ozbiljna s ispadima dobre sale :),volim njene postove

-apotekarka,mora biti susretljiva i snalazljiva zbog profesije,nasmijana i gostoprimljiva

-triputmama,doima mi se `provalom`,voli salu,ali istovremeno je i odgovorna triputmama :)

-sporty mama,nesto njezno,simpaticno,ne voli prepirku,mirna i dobrica

-puma,osjetljiva,emotivna i darezljiva

-felix dozivljavam kao osobu koja pazi da ne poremeti neciji tok pa je uvijek postrani,ne voli da smeta

-Lejla Ka,obrazovana,dostojanstvena,uvijek spremna pomoci



_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisana poruka]
28.3.2011 14:08:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
28.3.2011 14:14:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisana poruka]
28.3.2011 14:23:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *