|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Partusisten i Verapamil za opustanje materice
5.2.2009 17:01:48   
jelana9
Zadnjih dana,su me brinuli pokreti bebe sto sam pominjala u temi "micanje ploda".
Bol u predelu jajnika i ponekada u levom delu stomaka,kao i stezanje u predelu pupka prepisivala sam normalnim pojavama u trudnoci.Za bol sam mislela da dolazi zbog pretiskanja besike.
Ali,nije bilo tako,u pitanju je bila "stegnuta' materica.Koja je bila i razlog neosecanja pokreta bebe.

Prepisao mi je Partusisten-koji piju iskljucivo trudnice i koji moze izazvati tresenje ruku i lupanje srca ali je to normalno,i Verapamil koji se pije uz njega.

Posto neznam nista o tim lekovima i tome,dali stegnuta materica moze izazvati nesto.Nadam se da vi imate bar neka saznanja o tome ili iskustva.

Pozdrav
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Partusisten i Verapamil za opustanje mate...
5.2.2009 18:04:03   
andddy
Cao i kod mene se isto desava da slabo osjecam pokrete ploda i stomak mi je skroz tvrd osjecam bas kao grcenje maternice .. Al meni je doktorica dala buskopan i apaurin od 2 miligrama i to me malo opusti i ublazi bol...

(odgovor članu jelana9)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Partusisten i Verapamil za opustanje mate...
5.2.2009 18:30:26   
jelana9
U uputstvu napominju,da su grcenje i bolovi-uglavnom kontrakcije.I da se Partusisten koristi za sprecavanje kontrakcija,koje mogu dovesti do prevremenog porodjaja.

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *