|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodilište Mostar
24.10.2007 8:24:16   
lalaa
Dali je koja od vas drage moje mame rodila u Mostaru i kakva su vam iskustva???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porodilište Mostar
29.4.2008 14:28:59   
jsimic
Ja jesam, u 1.mjesecu 2007. I ostalo mi je u dobrom sjećanju jer je porod bio brz, sestre su bile dobre. I sada planiram početkom 7. mjeseca opet na porod u Mostar

(odgovor članu lalaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porodilište Mostar
14.6.2008 22:13:30   
anitaMO
ja sam se porodila 5.1.2008. sve za pohvalu.ali vise nece isto biti bez moje Dr.VESNE JURIC.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu jsimic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porodilište Mostar
14.6.2008 22:33:21   
sanelicaaa
user posted image Moze li neko nesto detaljnije napisati o porodilistu u Mostaru,tacnije o ginekologiji u Brankovcu,tj. RMC "Safet Mujic"??? Usla sam u 38 sedmicu,pakujem stvari za bolnicu,pa me zanima sve...!!!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porodilište Mostar
15.6.2008 8:24:45   
mamy Sabina
Neznam sta da ti kazem.Prosle godine sam lezala dva dana zbog spontanog.Mislim da bi bolnica koja ima titulu,,bolnica prijatelj majke i djetete" morala bit bolj.al opet niko ne ocekuje hotel.Ja mislim da ne treba pridavati suvise znacaja nekim glupostima,tu budemoABd kratko.Bebe su s mamama,najnormalnije poneseš mobitel,foto aparat.Nastoj se opustiti, ne mislti previse o tom.

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porodilište Mostar
15.6.2008 9:14:42   
anitaMO
mamy sto si lezala 2 dana zbog spontanog.ja samo 2 sata na kolicima i sutra isla normalno u grad.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porodilište Mostar
15.6.2008 9:48:54   
mamy Sabina
Ja sam sontani imala u 14-oj sedmici.Nisam obilno krvarila,samo izgubila plodnu vodu.Spontni je bio provociran,citotekom i indukcijom.To je zrajalo citv dan.A kasnije su mi radili kiretazu jer je posteljica ostala.Ostala sam ,,samo 2 dana" jer sam izisla na svoju odgovornost.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Porodilište Mostar
15.6.2008 10:36:12   
anitaMO
Ja sam u 11 nisam krvarila nego na pregledu otkrili.radili mi kiretazu.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Porodilište Mostar
27.8.2008 19:38:15   
mamy Sabina
Mile moje,osjecam potrebu da se barem na ovaj nacin zahvalim
divnom osoblju ginekoloskog odjela Brankovac u Mostaru.Neznam uopste kojim redom da krenem.Od mog dragog dr Sarica,dr Redzica ili predivnih mladih doktorica dr elme Šetka ,dr Alme Humackic.Ljudi koji svoju ljekarsku profesiju dozivljavaju i obavljaju profesionalno,humano i nadasve ljudski.Kada se nadjes u onakvoj situaciji(ne dao Bog nikome)tako ti znaci lijepa rijec,spremnost na razgovor,cesto navracanje do sobe cisto da te na neki nacin oraspoloze.Prije nego mi se desilo sve ovo naslusala sam se prica o groznim sestrama u Brankovcu.Apsolutno nije istina,te zene su bile nasi andjeli.Mama nase forumasice Sanelice je sestra na odjelu.Jedino mogu reci hvala do neba teta Nela,za svaki tvoj gest,osmjeh,pruzanje podrske nakraju i utjehe.Hvala mojim divnim sestrama Dunji ,Aidi,Eldini,Tidzi,Jasni.Hvala teti Emiri koja mi je pomogla u najvecim mukama.Svim cistacicam.Puno nas je lezalo ili jos uvijek lezi tamo.Sve smo imale isti tretman.U svom mom ocaju meni je nezmjerno znacilo sve ovo.Jedino se nadam i molim dragog Allaha da cu ove drage ljude sljedeci put vidjeti na porodu.Jos jednom hvala vam.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Porodilište Mostar
27.8.2008 19:43:53   
mamyca
Cast dr,Saricu i dr.Ademovicu,sestri Fahri i Dunji,ostale ne znam,znam da su samo ove navedene osobe bile predivne.A bila je jedna krajnje neljubazna sestra koja nijednoj od nas nije ni p od pomogla,samo nas je napadala,uvijek se nadje neko pokvaren ko unisti tu divnu sliku,sreca pa nisam dugo ostala tamo.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Porodilište Mostar
27.8.2008 21:16:07   
mamy Sabina
Mislim da znam na koju sestru mislis.Nemoze ona ponistiti
dobrotu i plemenitost svih ostalih

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Porodilište Mostar
31.8.2008 21:51:46   
sunčica
Ja bih se nadovezala na ovu temu,nakon 3 mjeseca,al nema veze.Ja sam se 2000. godine porodila u Mostaru u pomenutoj bolnici i također sam imala  pozitivno iskustvo.Sada sam u osmom mjesecu trudnoće i ja na svaki svoj pregled iz Konjica idem u Mostar kod svog dr. Sarića i nije mi teško.Ja idem u njegovu privatnu ordinaciju i njedgov sam pacijent od 1998. godine i nadam se da će tako i ostati.Htjela bih samo da pohvalim kako sestrice u njegovoj privatnoj ordinaciji,tako i sestrice u Brankovcu (barem ona postava koja je bila 2000.g) i nadam se da će i sada biti tako.Čak i ne razmišljam o porodu,iako je ostalo nešto malo više od jednog mjeseca.Nadam se samo da ću imati sreće da mi dr. Sarić bude i na porodu prisutan......

_____________________________

Kenan 2000
Lana 2008

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Porodilište Mostar
31.8.2008 22:05:05   
iva1974
Nažalost još sam daleko i od trudnoće i od poroda.Ali sam odradila 2 operacije u Mostaru i opet bih kod dr.Kneževića

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu sunčica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Porodilište Mostar
31.8.2008 23:15:27   
Romali
Sunčice, naravno da se osjećaš najsigurnije kod dr.koji ti je vodio trudnoću, ali i ako ti dr.Sarić ne bude prisutan na porodu, ne brini. Meni se nije potrefio moj dr.ali sam na kraju bila presretna. Sve pohvale za dr.Almu Vila- Humačkić i njen topao, ljudski odnos prema pacijenticama. Ima u našem porodilištu još kvalitetnih doktora, koji ti mogu taj dan učiniti naljepšim u životu.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Porodilište Mostar
3.9.2008 7:47:03   
mamyca
Ja prije nego sto cu otici u bolnicu sam nazvala dr.Sarica,i on mi je rekao da je dr.Ademovic dezurni,ali da ce i on doci,obilazio me je,nije prisustvovao porodu al je ipak bio blizu,suncice ja bih ga zovnula da sam na tvom mjestu kad podjes u bolnicu,ipak ti je on vodio trudnocu.Sretnouser posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Porodilište Mostar
3.9.2008 8:16:40   
mamy Sabina
Suncice,nekakvo pravilo je da ko je dezurni kad dodjes na porod taj te i poradja.Ti se u svakom slucaju javi drSaricu doci ce sigurno,ili barem te obilaziti.Nemoj se plasiti sem naseg dr Sarica tu su i divni doktori Alma Vila Humačkić,Hasan Radzić,Elma Šetka,dr Ademović i drugi.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Porodilište Mostar
3.9.2008 8:51:08   
sanelicaaa
Dr. Redzic je divan dr. Vodio mi je cijelu trudnocu i aBd vodit ce i sljedecu.
Nazalost nije bio dezurni kada sam se poradjala,nije mi padalo na pamet da ga trazim jer je bebac bukvalno izletio,a dezurni dr. je bio Ademovic,koji je takodjer zasluzi sve pohvale ;)

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Porodilište Mostar
3.9.2008 8:58:23   
sanelicaaa
Takodjer sve pohvale mladim doktoricama Elmi i Almi ;) Predivne su i prava raja ;)

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Porodilište Mostar
3.9.2008 9:03:42   
mamy Sabina
Sem doktora,moram zaista jos jednom reci veliko HVALA divnim sestrama.

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Porodilište Mostar
4.12.2008 18:53:13   
labamba
Jel ima tko kakvih informacija o Mostarskom rodilištu kod "kirurgije" tj onome u blizini MUPa???

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Porodilište Mostar
8.12.2008 14:32:48   
Mara
Draga labamba, ja sam tek u prvom tromjesečju trudnoće pa se iskreno nadam da će se do na ljeto porodilište i ginekologija prebaciti na Bijeli Brijeg. jer ono što sam vidjela kad sam išla da obavljam preglede i nalaze nimalo mi se nije svidjelo, nažalost

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu labamba)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Porodilište Mostar
4.1.2009 1:04:47   
teta berta
Tek sad sam vidjela tvoj post. Rodila sam tu ljetos na carski. Moja iskustva su prilično loša, sestre i nisu baš za pohvalu, ne mjenjaju redovno posteljinu, spavaćice su poderane, nikakve, više otkrivaju nego pokrivaju. Toalet, moglo bi puno bolje ali eto nadamo se da će na brijegu biti bolje. preporučujem ti da poneseš spavaćicu od kuće, sapun, ubruse jer inače nećeš imati čime obrisati ruke. No, ne znam kako je to dole na odjelu porodilišta, jer sam bila na ginekologiji. No to ti sve brzo prođe i zaboraviš, nadamo se boljem... I epiduralnoj konačno..... Uh ovi naši ko da smo u 1.st.

(odgovor članu labamba)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Porodilište Mostar
4.1.2009 1:06:38   
teta berta
mara puno sreće u trudnoći znam kako je to po vrućini ovoj našoj biti trudna. uh kad se sjetim, sljedeće aBd rađam zimi......

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Porodilište Mostar
6.1.2009 18:57:22   
Crazy little thing
Zanima me sve što mi možete reći o kb mostar, o porodiljnom odjelu (bolnica na "desnoj strani"). Ja sam ušla u treće tromjesečje i pravo me brine, svi mi pričaju samo neke horror priče, a ja još uopće nisam bila dolje, ni na pregledu ni išta, bojim se, jer dr. koji mi vodi trudnoću ne radi u bolnici, pa su mi rekli da doslovno mogu vrištat na sred hodnika jer me nitko neće ni pogledat, budući da nemam "svog" doktora ni vezu u bolnici. Što da radim, da li da se prebacujem na privcatne preglede kod jednog od dr-a iz bolnice, ako da, kod koga, jer ne znam apsolutno nikoga. Unaprijed hvala.

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu lalaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Porodilište Mostar
6.1.2009 19:04:17   
mamy Sabina
Nemam iskustva sa tim porodilištem pa ti nemogu ništa ni savjetovati
Jedino što ti mogu reći je da nemoraš roditi u tom porodilištu,možeš i na ginekologiji u Brankovcu.
Ja imam samo riječi hvale za svo osoblje tamo!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *