|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:54:15   
noaa
busic nekad ne zna jeli doso ili poso, ja mu se stalno smijem kaze mi prosli put ova tvoja ima malu glavu a duge noge prava manekenka,govorim ja pa to joj je doktore na mamu a ja jedva 1.60 visoka.. a cula sam da svi imaju cifru za carski rez,

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:57:05   
Crazy little thing
Ja sam prošli tjedan ležala šest dana na porodiljnom u novoj bolnici, odjel patologija trudnoće (problemi s bubrezima). I mogu reći da je što se tiče bolnice sve fenmenalno, sobe odlične, svaka soba ima svoj wc i tuš, sve je jako lijepo, a što se osoblja tiče, sve pohvale, ja nisam imala nikakvih problema sa sestrama, sve su bile jako ugodne, i zbilja, nema se što zamjeriti. E sad, u onom hodniku preko puta su bile rodilje, pa ne znam kako je njima bilo user posted image

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:58:30   
anitaMO
to za carski ne znam,nisam bila u toj situaciji pa ne mogu reći.a kolika im je cifra.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:59:49   
anitaMO
što nisi sve dobro izvidilauser posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:08:57   
noaa
ne znam za cijenu al sam isto cula da te znaju naruciti za carski   iako je sve u redu,pa mene muz zeza posto sam se zaklela da necu ici privatno da bi mogla iskesirati carski,jer do sad nisam nikome marke dala,nemojte me pogresno skontati dala bi sve da moram nisam skrtica samo sam neki borac protiv sustava u kome zivimo,jer cinjenica je da smo mi navikli i dr. i sestre da im dajemo pa se ubezobraznilo sve.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:12:52   
teta berta
mi smo njih naučili na to, ali eto šta ćeš, kad nam je tako, sad samo koverta treba gdle god da pođeš, žalosno... a ja sam čekala do zadnjeg da se okrene beba, bušić me htio prirodno iako je zadak, ja nisam dopustila...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:15:13   
anitaMO
Knežević izazove porod pa te vodi na carski da ti uzme pare.istina živa mojoj prijateljici oba puta tako.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:16:54   
Crazy little thing
I još su mi rekli da ću najvjerovatnije ići ranije na onaj inducirani porod, kad dođem do 37., a sad sam u 35. tjednu. To pretpostavljam znači drip. Eventualno carski. Znači da ću MORATI naći dr-a. i znači da moji principi ništa ne znaće..

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:20:59   
anitaMO
govorili su i meni čim doguram do 9 mj.pa ja tačno na termin rodila.doduše bilo je dripa.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:25:41   
Crazy little thing
Ma meni to zbog bubrega govore mojih, beba je skroz ok. A JEL mogu pitat koji te dr porodio, u mostaru ak si rađala?

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:28:37   
anitaMO
napisala sam već gore DR.Jurić,DR.Mišić i DR.TOMIĆ.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:35:40   
Crazy little thing
a da, sad sam vidila, ja više ne znam šta da vjerujem, svi za različite doktore govore da su dobri (ili da nisu) pa jednostavno ne znam šta bi. ABd, moglo bi opet na kraju bit KOJI ME ZAPADNE.

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:40:56   
kristijan
ja sam starijeg rodila u mo i zapao me moj najmrži dr SOČE i nije me htio ni pogledati dok mm nije uletio pare ja gotov bila sama roditi a poslije pita ma gdje je ona moja jeli sve ok kako si uh kako bi ga jednom da sam tad imala snageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a za ostale znam da knežević uzima ja ga odmilja zovem hitan carski bušić pa ne znam valjda jest bjelanović ako mu dadneš on je pošten neće pitatuser posted image user posted image user posted image a ostali ima dosta novih a ja sam mlađeg u st rodila e oni su posebna priča u mo sam ostavila plaću u bolnici a sa mlađim nisam htjela nikome marke dati pokvarenjaci obični

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:42:29   
kristijan
a po meni ti je bjelanović ok ja sam u njega trudnoću vodila pristupačan je nije napuhan

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:43:51   
teta berta
ma u biti ti je to tako koji te zapadne

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:47:20   
noaa
anita jel ti to vajdana bila na porodu?mojoj prijateljici se nesto zakompliciralo i ona joj pobjegla  a vodila joj trudnocu,da nije bilo tanovica umrla bi i ona i beba,

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:48:12   
Anoniman
Svaka cast, noa, da se boris protiv tog ruznog obicaja. A slazem se i sa drugima koji bi da ucine nesto da se sve to promijeni. Pa, hajd' da mijenjamo nesto. Nisam iz Mostara, ali svugdje je manje ili vise isto. Imala sam iskustvo sa Ginekologijom u Zenici. Nisam se poradjala, ali sam vidjela druge porodilje. Boze sacuvaj. Ja ne mogu da se pomirim s tim da se neko moze nazvati zdravstvenim radnikom, a da pruza pomoc u zavisnosti od toga da li je neko dao pare ili ne. To je kaznjivo djelo: korupcija. Tri stvari su vazne: osoblje u bolnicama mora obavljati svoj posao kako treba bez razlike prema pacijentima. Ako ne vole svoj posao ili su nezadovoljni, ima toliko nezaposlenih da niko nije nezamjenjiv (to je moj pomalo kapitalisticki stav user posted image ). Drugo, ako smo siromasni ne smijemo biti prljavi. Siromastvo nije izgovor za prljavstinu. Vidjela sam boljih javnih klozeta od onih u bolnicama i domovima zdravlja. Trece, treba nam konkurencija. Iscjepkano zdravsvo je glupost. Hajde da trazimo sljedece: da se mozemo poroditi u bilo kojoj bolnici na teritoriji BiH. I da iamamo pravo obici radjaonice prije nego sto se odlucimo. Jedan dan u mjesecu neka organiziraju posjetu od jedan sat. Bolnica koja ne bude imala dobre uslove, nece imati pacijente, zdravstveno nece placati, nema placa, odjel se zatvara, osoblje je bez posla user posted image ). Naravno, za to se treba boriti i ne dozvoliti da onda glupi politicari taj problem rjesavaju tako da zabrane da pacijent bira bolnicu, nego tako da ona bolnica koja ima problem sa malo pacijenata ucini sve da se uslovi poboljsaju. I mislim da nije istina da ne mogu nista uciniti ako su sestre neljubazne. Ovo je problem sistema, a ne ljudi. Sef je taj koji organizira rad na odjelu. Sef moze organizirati odlican rad na odjelu ako hoce.

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:50:05   
kristijan
blago vama što rađate u novoj šmrc što nisan sačekala pola godine čini mi se da su oni svi isti zavisi im od raspoloženja



_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:53:43   
noaa
bjelanovic je dobar sa nasim kumom pa sam ga neki dan srela na nekoj festi i onako slucajno mi je natuknuo da nedam da me narucuju na porod nego da cekam dok samo ne krene,a sta cu ja necu busicu reci necu ja doci kad si mi ti rekao?!

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 13:56:37   
teta berta
a je li ti čekaš carski ili...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:02:21   
noaa
ja ne zasad nego sam spremna i na tu mogucnost jer kazu da im to nije nista strano da bi ti uzeli lovu

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:11:43   
teta berta
ma bit će to sve ok vidjet ćeš ako ti je beba pravilno okrenuta nemoj ni ici u bolnicu odmah kad te zaboli, udobnije ti je kući biti ako je sve ok. tako sam i ja planirala, ali u mene zadak bio. A jel ti to prva beba??? Da su nam uvjeti bolji ja bi ih imala još najmanje 3 što i želim sami se bojim ovih naših bolnica. Zna li iko kad će kod nas konačno epiduralna, i smije li sada(tako je meni govorio knežević) mužek biti s nama u rađaoni???

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:12:37   
teta berta
pada nam snijeguser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:20:39   
noaa
jest prva mi je beba,bila je zadak al se na srecu nedavno okrenula,muz ne smije u radjaonu a o epiduralnoj izgleda mozemo samo sanjati..ja se uzasno bojim poroda a djecu obozavam i nebi mi bio problem imati ih jos al sam rekla muzu bude li me bolilo nek on pravi negdje sa strane i neka ih sve meni dovede ja cu ih odgajatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:29:50   
teta berta
pa ja sam čula da smije sad u novoj bolnici i jedna babica mi je neki dan rekla da će smjeti, ali ti moraš izraziti želju. ja sam kneževiću dosađivala s tim, a on mi rekao na Brijegu će biti velika rađaona, pustili bi mi i ovdje, ali malo.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *