|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:31:35   
teta berta
sramota da nemamo epiduralnu

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:36:06   
noaa
mislim da bi oni to slabo podnosili,recimo moj muz je stalno govorio da bi on volio biti na porodu jer je znao da ne daju bas cu vidjeti sad kad mu kazem da moze hoce li promjeniti pricu

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:44:39   
Crazy little thing
Ja nisam čula da je ijedan muž bio dolje prisutan, znam samo da su jako rigorozni što se tiče ulaženja u dio za mame i bebe, to jest, ne smije nitko ući, samo sestre i dr-i. što je po meni i dobro. Ali ja svog muža ne bi ni vodila unutra, ne zato što ja to ne želim već bi se sigurno onesvijestio. pa još da ja uz svoju muku njega kupim s poda, user posted image

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:47:06   
teta berta
nisam ti ja 100 posto sigurna, knežević mi je rekao da će moći na brijegu. ne znam je li itko pitao otkako su prešli gore. a u staroj bolnici nije moglo zbog prostora

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 14:53:09   
noaa
slazem se s tobom clt(ja ti skrati nick)user posted image   meni sad beba nekad zapne negdje pa se pojavi kvrga na stomaku a on se sav najezi ne moze ni da gleda

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 15:15:11   
Crazy little thing
Za nick nema veze, ni meni se ne da pisat :)

Ma nije problem sad, već bi on od silne panike se onesvjestio, ne mislim da bi mu krv i gadosti bila toliki problem, već je takav PANIČAR, da dr kaže bilo što što ne zvuči normalno on bi se izgubio, hehe.. Ma lakše ću ja to sama, samo da mi babice budu dobre..

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 19:06:43   
ivona_g
imam sina od 4 godine.ja se iskreno ne sjećam tačno tebe, kako izgledaš?dolazile su 2-3 cure stalno u nas u sobu jedna plava i 2 crnke.ti se mene sjećaš?user posted image kako ti bebica napreduje?joj meni ovaj knežević nikako ne sjeda ...user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 19:10:44   
ivona_g
išla sam u prvoj trudnoći u njega nekoliko puta i meni je tražio pareuser posted image čula sam da je ok ali sam primjetila neke komentare neprimjerene u njega pa me to odbilo.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 20:05:39   
luna77
meni je liječnik 5 godine i samo pohvale za njega

(odgovor članu ivona_g)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 20:10:48   
luna77
a iskreno bi da idem na carski zbog tlaka i platila bih ako treba jer prirodno bas nije preporučljivo s ovim tlakom 

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 20:20:30   
noaa
luna sta ti je sa tlakom,kod mene je nizak

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 20:31:52   
Lana_
mene vodi dr knežević i imam za sada samo riječi pohvale za njega...user posted image
evo upravo ja sa pregleda oduševljena sam bolnicom,kao da sam u drugu državu došla,al džaba nam sve ono kad nam je osoblje nestručno...npr na recepciji dođem tražim dr on meni neznam ja gdje je,tražio ga šta ću ga opet zvat kad ga nema,idi gore i traži...user posted image
ja na odjela opet one sestre ko s marsa,pitaju boli li me reko nije,pa što si došla,pa na pregled...nemaju one opet pojma gdje je dr...u tome dr izlazi iz ordinacije 1m od njih mislim stvarno...


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 22:00:30   
teta berta
ivona, sjećam te se onda... poslat ću ti pp ako želiš, imam ti broj od solde, on ti nema privatnu ordin. mene je isto vodio knežević i stvarno je bio korektan, a i njegov pregled ne boli nikakouser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 23:15:28   
luna77
IZVORNA PORUKA: noaa

luna sta ti je sa tlakom,kod mene je nizak

viši nego treba biti 130/85 najnizi ali bude i visi

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 23:23:07   
anitaMO

imamo li još ikoga spomenuti iz porodilišta.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 23:24:27   
anitaMO
a kakvi su vam oni iz doma zdravlja,meni su bolji na pedijatriji na b.b sto puta.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Porodilište Mostar
18.2.2009 15:47:19   
noaa
draga anita ja nemam iskustva sa domom zdravlja,ali rodbina mi je pedijatar kuzman ako si cula za njega,tako da se sa te strane ne sekiram.user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Porodilište Mostar
18.2.2009 17:10:04   
anitaMO
čula sam za njega.ma sve su mi grozne u domu zdravlja.ja sam svoju vodila privatno kod miladina.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Porodilište Mostar
18.2.2009 18:56:30   
kristijan
misliš milanova

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Porodilište Mostar
18.2.2009 18:58:24   
kristijan
u svakom sluč si upravu ja sam se posvađala s onim iz d zdravlja kad sam došla sa prvim imala sam probl sa dojenjem a jedna me krava htijela natjerati da pred svima dojim kako bi dokazala da nemam problem da umišljam fuuuj

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Porodilište Mostar
18.2.2009 22:20:34   
anitaMO
ja mislim na milanova,jao mene.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Porodilište Mostar
18.2.2009 22:29:27   
teta berta
evo i mene. što se tiče doma zdravlja ima ih svakakvih, no nama je super dr.Šandrk, pristupačna, ljubazna i stvarno ok žena. Postavim joj sto pitanja i uvijek mi strpljivo na sva da odgovor, počevši od dohrane pa na dalje. A pristup bebi joj je super. Što se tiče bb. dr.Brkić mi je stvarno dobra, pomogla kod urinokulture i hB riješili se e.colli! Što se tiče Božićke da i ne spominjem, kad se mala rodila davala je svakakve dijagnoze, od srčane mane, do nekih sidroma!!! Bože dragi kako me isprepadal, one dane na ginekologiji sam bila napola mrtva, napola živa!!! A djete zdravo ležalo na pedijatriji. Na kraju otpusno pismo dijagnoza žutica, sad me ni pogledat nesmije, okreće glavu kad nas vidi. A Milanovu smo jer smo čuli da je extra i to kad je beba bila nemirna par dana pa da je ne vodimo stalno u dom zdravlja a blizu nam je kuce. Rekao nam da beba ima upalu oba uha i propisao klavocin(koji je zavšio u kanti za smeće)! Meni je to bilo sumnjivo i iako smo kupili sirup, nisam ga davala bebi, čekala jutro i odvela je u dom zdravlja. Naravno, prešutila sam i za klavocin i za Milanova, rekla samo da beba plače kad joj dodirnemo uši(to sam smislila na putu do doma zdravlja, a nije je bolilo) jer nisam znala šta drugo reći. Strpljivo ju je cijelu pregledala i rekla kako joj je nosić začepljen, pa može biti malo od toga, ali da su uši potpuno zdrave, nikakve upale. Bože dragi, šta da sam djetetu bezveze dala lijek i to klavocin, penicilin uostalom antibiotik! Eto to je moje iskustvo sa Milanovom, s tim da je on meni malo pogrub, kako mi je drsko pomaknuo noge da namjestim bebu u krilo da je pregleda. ko voli nek izvoli, ja više ne, hvala...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Porodilište Mostar
19.2.2009 22:30:37   
noaa
jedno pitanje za mostarke-posto sam usla u 9-ti mjesec a volim da mi je sve spremno i na vrijeme a 100 razlicitih prica pa me zanima nosim li svoje pidzame i spavacice jer danas sam cula da ne smijes nego da moras nositi njihovu.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Porodilište Mostar
20.2.2009 18:08:19   
Lana_
IZVORNA PORUKA: noaa

jedno pitanje za mostarke-posto sam usla u 9-ti mjesec a volim da mi je sve spremno i na vrijeme a 100 razlicitih prica pa me zanima nosim li svoje pidzame i spavacice jer danas sam cula da ne smijes nego da moras nositi njihovu.


i meni su rekli da netreba,da se moraju one njihove spavaćice što se vežu naprijed...ja je neću nositi,i ja sam ušla u 9-ti mj al još ništa nisam spremila,idući tjedan ćuuser posted image
eto nek nam točno odg neka koja je već rodila trebaju li pidžameuser posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Porodilište Mostar
20.2.2009 18:57:37   
ivona_g
ne treba nositi spavaćice.barem je tako bilo u staroj bolnici

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

djecija odjecica
isabella

Koliko novaca ste spremni potrositi za djeciju odjecicu,recimo za neki ljetni kompletic i dali kupujete iskljucivo markiranu robu tipa chicco,benetton,esprit,itd,,,

odgovor (94%)

odgovor (6%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *