|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Mostar
28.3.2009 11:15:30   
mzmarija
ja sam ti vec rodila ako mene pitas bebac mi je uranio 3 tjedna i sve je super samo sto su me bili prepali sa tim skriningom,al kao sto kaza rece djete reagira na zvukove i to je to moj savjet buducim majkama je isto nevodite djete jer vas samo nasekiraju a nema potrebe,a porodila me Vajdana,Knezevica nisam ni vidila a nije ni bilo potrebe porod mi je trajao 20 min,pocela radat u 7.30 a gotovo sve bilo u 7.50

_____________________________

Bebać dosao 20.03.2009

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Porodilište Mostar
28.3.2009 11:31:57   
Rina26
e to ti je to,nemoj vodit jer beba je mala i nevalja je puno zračituser posted image

(odgovor članu mzmarija)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Porodilište Mostar
28.3.2009 11:52:17   
luna77
super za bebaća da je sve ok prošlo.nisam vidjela da si rodila a vidim u potpisu 7.4 .

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Porodilište Mostar
28.3.2009 14:48:03   
mzmarija
7.4 mi je bio termin al uranio jedno 3 tjedna al bilo je u njemu 3200 i 55 dug tako da mislim da nismo nista zakinuti sto je uranio...

_____________________________

Bebać dosao 20.03.2009

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Porodilište Mostar
4.4.2009 21:27:32   
Lana_
ja za novu bolnicu imam samo riječi hvale,rodila sam 22.3 svoju curicu,i to ekspresno...iznenadila sam sve čak i dr koji je porod predviđao uveče a ja rodim 20 do 2..
porodio me dr.bušić i sestra karmela,bili su divni i stvarno im hvala,trudnoću je vodio dr.knežević al nije stigao doći jer sam ga preduhitrila...
u bolnici sam bila dva dana duže zbog povišenog CRP-a bebice,bezveze prepadnu al eto sve je to bilo da ograde sebe a i nedajbože da nebude nešto...
imam malu primjerdbu na neke sestre al ništa strašno,al najbolja i najluđa je vera user posted image user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mzmarija)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Porodilište Mostar
4.4.2009 21:32:57   
teta berta
Lana čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Ali ja više ne rađam ovdje dok ne uvedu epiduralnuuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Porodilište Mostar
4.4.2009 21:36:33   
Lana_
haha što bona user posted image
vala ja sam u nekim trenucima htijela molit doktora da me na carski al sreća spasilo me to što nisam mogla se pomaknuti od bolovauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Porodilište Mostar
4.4.2009 22:20:01   
teta berta
ma js sam ti rodila na carski, pa zato ako opet budem morala da mi dadnu epidural, pa ako ne uspije prirodno da odmah režuuser posted image  bez dodatne anestezije...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Porodilište Mostar
13.4.2009 23:33:52   
noaa
teta berta ja sam ti ista kao ti,prirodan porod nikad vise,imam 28 godina pa ima fore cekati epiduralnu ili ce Noa ostati mamina jedinica kao sto sam rekla cim sam je rodilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Porodilište Mostar
26.4.2009 14:09:55   
emsica
cula sam da sada u mostaru gledaju koji dorktor je vodio trudnocu i da ga oni zovu na porod. ima li iko informaciju ili iskustvo o tome? svi me gnjave kako trebam od svog doktora traziti broj mobitela i zvati ga kad odem u bolnicu. to mi je nekako neugodno, a opet bilo bi mi drago da mi on bude na porodu.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Porodilište Mostar
26.4.2009 14:34:31   
anitaMO
koji ti je dr.pitaj ga na pregledu hoće li on prisustovati porodu.sam će ti reći onda možeš li ga zvati.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu emsica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Porodilište Mostar
28.4.2009 15:11:52   
teta berta
Noa, kako napreduje bebica, izvodiš li je u šetnjicu???

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Porodilište Mostar
28.4.2009 20:55:47   
noaa
ma zeza nas ova kisa,a i Noa ima 3 dana nekakva kmezava.kako Nika slusa setate li vi?

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Porodilište Mostar
30.4.2009 20:01:15   
teta berta
Mi ti se šetamo svaki dan po kiši i buriuser posted image  Nervozna je čim ne izađe vani jedan dan... Toliko se umori po danu da već u 8 ide spavati, pa sve do ujutro. Eto možda se jednom i sretnemo u gradu šetajući, avenija je naša rutauser posted image  Pusa Noi

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Porodilište Mostar
5.5.2009 22:16:27   
teta berta
h

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 14:20:37   
frzgenzla
ja samo znam da kod dr.Sarića više ni bijesna ne bih otišla. To je čovjek koji umjesto vaše p... vidi markice. Samo je slatkorječiv, a kada se, nedaj bože, pojavi problem, ne zna ga riješiti kako treba, u što sam se na žalost uvjerila nekoliko puta na svojoj koži. Također imam par prijateljica koje su imale strašnih problema dok im je on vodio trudnoću,dok kasnije kad su bile kod drugog dr., sve je bilo ok.Dok ste kod njega u ordinaciji reko bi čovjek, evo ga rastopi se.
Mogu samo reći da ljudi pogledaju koliko je bilo smrtnih slučajeva prošle godine, kako beba, tako i majke, a sve ih je vodio famozni dr.
Uh jeza me uhvati kad ga se sjetim. Lako je iznijeti trudnoću kad je sve u redu, pa čak vam dr i ne treba jel? A šta kad se pojavi problem ili kad je trudnoća komplikovana????
Eh, želim sreću svim onim ženam koje idu kod njega i neka mole Boga da im je trudnoća uredna.

(odgovor članu lalaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 21:46:18   
maxi
ja imam pozitivno iskustvo s dr. Saricem. Meni je vodio trudnocu i porodio me, i imam samo rijeci hvale za njega. Svakom bi ga preporucila. Ali svako iskustvo je individualno. Ja sam zadovoljna i opet bih kod njega!

(odgovor članu frzgenzla)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 22:40:32   
Rina26
Meni je dobar Bušić i dr.Mišić

(odgovor članu maxi)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 22:55:24   
anitaMO
ja sam imala rizičnu trudnoću i bila sam par puta kod dr.Sarića.meni je za to vrijeme dobar bio.poslao me u bolnicu da ležim i dao mogućnost da biram u kojoj.ležala sam u staroj bolnici tu me je i porodila DR.VESNA JURIĆ.ona mi je vodila trudnoću.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 23:08:32   
Rina26
Meni je Šarić bio odvratan kada sam bila dolje neka žena rađala zvala njega a on u onoj sobi spava na briga ga nije

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 23:12:28   
anitaMO
DR.Sarić radi u Brankovcu.to si ga ti zamjenila s nekim.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 23:15:24   
Rina26
Ej ja sam mislila na Soldu

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 23:19:15   
noaa
kad je sve u redu sa trudnocom onda je svaki dobar,npr.meni je Busic super a 10 zena mi je nazugalo na njega svasta user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 23:19:40   
anitaMO
vidim ja da ti veze nemaš.user posted image
ej ima li Mišič privatnu ordinaciju u Čapljini.on mi je super.bio mi je na porodu.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Porodilište Mostar
18.5.2009 23:22:44   
noaa
Misic ti je iz Stoca i nema nigdje privatnu ordinaciju..

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *