|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 18:35:54   
Skvo RR
Htjela bi za Umin prvi rodjendan da napravim, pozivnice sa njenom slikom (i u njeno ime)user posted image .
Znate li gdje mogu to uraditi u Sarajevu, trebala bi mi dobra "kopirnica" (ako to oni rade), jer ih zamisljam izradjene na nekom lijepom, kvalitetnom, tvrdom papiru, pa mozda da mi i na preklopu stave rodjendansku muzikicu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 21:31:24   
mamina cura
Ako znas baratati sa kompjuterom najlakse ti je uraditi pozivnicu u Corel-u i onda odes u stampariju ili kopirnicu koja ima takvu stampu i oni ti isprintaju na papiru kakvom zelis. Tako se rade i vizitke i promotivni letci, kalendari sa slikama djece....

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 21:46:56   
Ex Yu
Potrazi to na netu kao e-čestitike ili e-pozivnice a imas i interesantne stranice tipa:

http://klaun.org/

http://djecji-klub.com/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=39


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 21:51:13   
Ex Yu
Ima ih dosta vise na engleskom

http://www.mycandybarwrappers.com/

http://www.magicalkingdom.co.uk/


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 22:51:59   
Skvo RR
Hvala vam na savjetu...super ima cestitki, evo sad pregledavam. Nego, bas me interesuje i ta muzika u sredini cestitke, kada se otvori da svira rodjendanska "stvarka".user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 23:42:21   
Lulu_
nemoj to radituser posted image
zasto ne napravis sama...
ja sam pravila sama i pisala sama
i text sam srocila
a u potpisu sam na svaku otisnula njenu nogicu umocenu u tempere...ljudi su bili odusevljeni
ako zelis slikat cu pa ti stavim

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 23:45:31   
Anoniman
da Lulu u pravu si, originalnije je... i ja sam tako uradila svojoj princezici za prvi rodjendan samo umjesto nogice sam utisnula njenu rukicu... i dan danas cuvam jedan primjerak a fazon je na prednjoj strani sam stavila njenu sliku u hodalici, ubacila tekst, a na poledjini utisnuta otisak njene rukice... puno je originalnije i interesantnije...

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 23:47:15   
Skvo RR
Lulu cestitke na kreativnostiuser posted image user posted image user posted image !

Ali sam ja vise za ovu opciju...Nisam ti ja od tog posla.....A i htjela bi da mi se stavi slika Umceta i ta muzika.....nekako mi je to bas cool!

A, ti nam postavi slikicu, mozda inspirises neku mamu!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 23:53:18   
Ilhana RR
Hej skvo, hos da zamolim mm da tai napravi on a mogu ga i pitati za neku dobru stampariju u Sarajevu?

On se vazda igra sa tim stvarima, evo sto je nesto isprobavao za Lamijin rodjendan...

(Sorry Moderatorima al morala sam veliku sliku staviti)

user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 23:57:13   
Skvo RR
Hej draga moze..user posted image user posted image user posted image user posted image

Sta bi ja bez tebe?


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pozivnice za rodjendan
29.8.2009 23:59:07   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: skvo

Hej draga moze..user posted image user posted image user posted image user posted image

Sta bi ja bez tebe?




hahaha...

posalji mi sliku od Umceta i reci sta bih voljela da ima jos na razglednici pa cu ja njemu "narediti" da on to sredi ;)

evo ti mail info(@)idealna.com skloni samo zagrade ;) to ja radi spama stavil ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 0:14:51   
Lulu_
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/8/29/naomihlulu/f_wuhid8jwomm_bec5754.jpg

ledno user posted image
http://img40.imagefra.me/img/img40/2/8/29/naomihlulu/f_wuhid8jwonm_2ab3bab.jpg

a malo sam se zeznula...na pozivnicama od rodendana nije bila nogica vec na cestitkama za bajram prosli...i unutra slika kao leptir ove sto ih imam i u albumu...i neki ljep tekst

http://img37.imagefra.me/img/img37/2/8/29/naomihlulu/f_wuhid8jwoom_7b1379f.jpg

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 0:17:53   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Lulu_

http://img38.imagefra.me/img/img38/2/8/29/naomihlulu/f_wuhid8jwomm_bec5754.jpg

ledno user posted image
http://img40.imagefra.me/img/img40/2/8/29/naomihlulu/f_wuhid8jwonm_2ab3bab.jpg

a malo sam se zeznula...na pozivnicama od rodendana nije bila nogica vec na cestitkama za bajram prosli...i unutra slika kao leptir ove sto ih imam i u albumu...i neki ljep tekst

http://img37.imagefra.me/img/img37/2/8/29/naomihlulu/f_wuhid8jwoom_7b1379f.jpg


Super su!!!!!
Bas imas smisla za ovo.. Ja sam antitalenat i za "pisanje"user posted image , cak mi je i rukopis krizaaa......Hvala Bogu na kompjuterima!
user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 0:23:12   
Lulu_
fali mi prva strana...sad ce to maja sredit :)

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 0:25:41   
Lulu_
http://img37.imagefra.me/img/img37/2/8/29/naomihlulu/f_u798mbfm_2102da4.jpg
evo je user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 0:27:02   
batterfly
Jao Lulu_ svaka cast na originalnostiuser posted image user posted image user posted image , svidja mi se....Gdje si ti bila ranijeuser posted image

Skvo i ja sam uradila nesto slicno kao ti...Kod nas se to radi u foto studiu, gdje se izradjuju slike...Pa ako ima kod nas ima i u Sarajevu, garant..Pogledaj..Ja sam trazila odmah da ga oni uslikaju i da na pozivnicu odmah stave sliku...Super su ispale...

Btw, Lulu_ koji si papir koristila za pozivnice??(sto ovo pitanje meni zvuci glupo..user posted image ,

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 0:27:31   
Ilhana RR
Lulu, super izgleda!! =) Bas si mi dala ideju sta mami da napravim za ovaj Bajram... =) naravno uz pomoc photoshopa =)

Ja trenutno pravim Lamiji za album u obdanistu sto treba da ima...

evo par slikica sto sam napravila...

Ovo je od brata mi mala, Emma
user posted image

ovo sa moje strane... moj deda, brat mama, Lamija i od brata male =) Emma i Uma
user posted image




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 0:43:37   
Lulu_
papir je onaj kao malo meksi karton,ne znam kako bih ti objasnila to sam kupila u knjizari...user posted image
hvala...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 11:37:09   
idana_85
Mi bas jutros pricamo o Rijadovom rodjendanu i kako to organizovati....Stvarno da se za galvu uhvatim. Nemam gdje toliki narod strpati u stan, a kakvo ce vrijeme biti u oktobru....
Ovo za pozivnice je super,evo sam i ja pocela razmisljati o tome.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 12:23:11   
idana_85
joj jeste me zadeverali,zadala se ja gledajuci pozivnice...ccc

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 16:07:17   
Hanady RR
i mi to sami pravimo evo naše za 3 rođ jer je tema bila pepeljuga, tema za 1 i 2 rođ je bila jagodica bobica al nam na ovom komp nisu spremljene pozivnice.
user posted image

a imali smo roze koverte sa rozom mašnicom na kojima smo printali
user posted image
nije baš maštovito ali za mamu koja pravi zabavu pored bebe od 4 mjseca za čak 60 ljudi od čega 26 djece nije loše

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 16:11:19   
remzy
IZVORNA PORUKA: Hanady

i mi to sami pravimo evo naše za 3 rođ jer je tema bila pepeljuga, tema za 1 i 2 rođ je bila jagodica bobica al nam na ovom komp nisu spremljene pozivnice.
user posted image

a imali smo roze koverte sa rozom mašnicom na kojima smo printali
user posted image
nije baš maštovito ali za mamu koja pravi zabavu pored bebe od 4 mjseca za čak 60 ljudi od čega 26 djece nije loše


hanady ,e ovo je meni BAS super pozivnica!!!
svaka cast!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 16:13:47   
Hanady RR
hvala draga a nama je pomogao web evo linkova pa pokušajte i vi

http://www.printfree.com/Animal_Birthday_Cards.htm
http://www.magicalkingdom.co.uk/invitations/birthday/birthday1-8.htm#

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 16:40:43   
Skvo RR
Hanady ovo je superuser posted image user posted image user posted image , ja se vec brinem da sam dobila neki virus, zvani pozivnice, nikako da popustim....samo listam i rovinjam po internetu....user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 16:48:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: skvo

Hanady ovo je superuser posted image user posted image user posted image , ja se vec brinem da sam dobila neki virus, zvani pozivnice, nikako da popustim....samo listam i rovinjam po internetu....user posted image
user posted image user posted image user posted image


ma tako ti je to draga moja kad bebaču želimo najbolje, naši su rođendani poznati u raji...imam ti još jedan super prijedlog naime pošto djete koje slavi rođendan dobije puno poklona ostala djeca budu malo zakinuta, napravi  veliku korpu umotaj je po želji sjajni papir mašnice i napuni kinder jajima svako jaje zamotaš u poseban papir za curice jedna boja za dečke jedna boja i zaveši mašnicom, tako sva djeca na rođendanu dobiju poklon i ostane im uspomena sa rođendana (igračka iz kinder jajeta). ja to nosim na svaki rođendan na koji sam pozvana i pravim na rođendanu svog djeteta. I još nešto taj ti virus dugo držai ja već osmislila temu za februar kad farah slavi 1. rođendan FIFI i cvjetno društvo samo nezanm kako da toliko cvjeća napunim u kuću da imamo cvejtni vrt u februaru, a pozivnice biće čako DVD Fifi i kompjuter Corel sve se može....

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *