|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 23:07:45   
žana o8
I mi smo sad u tim vodama. Samo kontam šta ću -kako ću. Ha ha ha, nemam pametnija poslauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 23:16:43   
neki
Hanady,super ti je ova ideja sa kinder jajimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 23:34:09   
new mama
Ja isto razmisljam o pozivnicama,ali ja mislim da cu kupiti ,vidjela sam u jednoj radnji slatke,a opet sve zavisi od vremena mozda sta i sama skontamuser posted image
Hanadi ideja za kinder jaja je superuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 23:38:35   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: skvo

Hanady ovo je superuser posted image user posted image user posted image , ja se vec brinem da sam dobila neki virus, zvani pozivnice, nikako da popustim....samo listam i rovinjam po internetu....user posted image
user posted image user posted image user posted image


ma tako ti je to draga moja kad bebaču želimo najbolje, naši su rođendani poznati u raji...imam ti još jedan super prijedlog naime pošto djete koje slavi rođendan dobije puno poklona ostala djeca budu malo zakinuta, napravi  veliku korpu umotaj je po želji sjajni papir mašnice i napuni kinder jajima svako jaje zamotaš u poseban papir za curice jedna boja za dečke jedna boja i zaveši mašnicom, tako sva djeca na rođendanu dobiju poklon i ostane im uspomena sa rođendana (igračka iz kinder jajeta). ja to nosim na svaki rođendan na koji sam pozvana i pravim na rođendanu svog djeteta. I još nešto taj ti virus dugo držai ja već osmislila temu za februar kad farah slavi 1. rođendan FIFI i cvjetno društvo samo nezanm kako da toliko cvjeća napunim u kuću da imamo cvejtni vrt u februaru, a pozivnice biće čako DVD Fifi i kompjuter Corel sve se može....

extra!
moji su gosti dobili zahvalnicu ...cd sa slikama naravno ljepo dekorisan.
a da si u zenici dala bih ti broj od fifi pa da je dovedes...a mozda i moze,cura studira u sarajevu

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pozivnice za rodjendan
30.8.2009 23:44:35   
Ilhana RR
ovde u svedskoj ej to obicaj inace kao sto hanady radi...
Neki pokloncic i ostaloj djeci, vecinom furaju bombonice... kad je Lamiji bio rodjendan svako dijete je dobilo kesicu sa bombonama, unutra je bilo i balona i onaj sapun sto se pusu baloncici...

Neku svedi organizuju to kao "pecanje" i naprimer napravis stap sa stipaljkom na kraju konopca, ono zabaci negdje gdje se nevidi neko od odrastli i na taj nacin "ulove" svoju kesicu sa pokloncicem a usput se i zabave =)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pozivnice za rodjendan
31.8.2009 12:35:56   
idana_85
Kako ih printate? Kuci ili nosite negdje u stampariju?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pozivnice za rodjendan
31.8.2009 13:47:16   
Hanady RR
Lulu tačno ću da tu fifi organiziram..to mi je super, ja sam željela i klovna na hanadin rođendan ali kako smo bili na moru pa stigli nisma imala kad sve to sama a za prvi i drugi rođ. djeca bila mla bi se još klovna prepali, ali fifi to je super stvar.

Idana_85 ja sam svoje printala kući na malo debljem papiru (u boji naravno) koji može proći kroz printer i koverte sam otprintala pa im onda svezala mašnice. Nemam ja kad do štamparije pa ovo oni kupim brate toner nov i zadam se navečer kad svi spavaju :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pozivnice za rodjendan
31.8.2009 18:44:40   
idana_85
Hehe...nov mi je toner,tj oba, ma i printer je nov...samo kontam hocel mi moci biti,ovi sad toneri mali...koliko si pozivnica printala? Koji tacno papir trazis u knjizari?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pozivnice za rodjendan
31.8.2009 19:27:14   
Hanady RR
ja sam printala oko 30 pozivnica i isto toliko koveri, otprilike onoliko koliko je djece pa sam na istu koveru navodila i roditelje, i još nekoliko za one koji nemaju dječicu za rođendan kao raju nego su neizostavni dio familije. Papir je isti ovaj koji koristimo za printere samo veće gramaže, standardna gramaža je 80 a ja sam uzimala 100 i 120 grama pa mi je i jedan i drugi mogao kroz printer tako da sam to radila na onome od 120 gr.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pozivnice za rodjendan
1.9.2009 9:18:09   
idana_85
a koverte? kako si njih printala?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pozivnice za rodjendan
17.6.2010 17:17:01   
Mya_81 RR
Evo, mi smo danas završili s izradom pozivnica user posted image Malo sam si dala truda pa sam ih sama napravila i baš mi se svidjaju. Već zamišljam kako s njom pravim kad poraste user posted image

user posted image


user posted image

Ispod ovih 'prozorčića' pišu potrebni detalji...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pozivnice za rodjendan
17.6.2010 17:23:39   
Anoniman
bravooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mya,prelijepe  su a sigurno ce se kad M.poraste i njoj svidjeti sta je mama radila kad je M bila malauser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pozivnice za rodjendan
17.6.2010 19:49:45   
Hanady RR
wow...super jeuser posted image user posted image user posted image
u ja tek sad vidim nema naše fifi ovdje sa 1 rođendana...moram večeras iskopat sličicu da je vidite...onako da ima više ideja na jednom mjestu :)

a sad trebamo praviti pozivnice seki za 4 rođendan...tema nam je dora...biće nešto valjda će se mama iskordinirati :)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pozivnice za rodjendan
12.11.2011 15:59:43   
Meri29
Evo i nasih pozivnica user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pozivnice za rodjendan
12.11.2011 16:03:04   
Anoniman
mery lijepa pozivnicauser posted image

(odgovor članu Meri29)
  Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *