|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Proliv u pocetku trudnoce
23.5.2014 16:35:39   
Taanjaa
Zanima me da li je neka od vas imala problema sa prolivom na pocetku trudnoce? I da li je to opasno?
user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Proliv u pocetku trudnoce
23.5.2014 16:59:41   
Vanne
Ja imam proliv svako malo od pocetka trudnoce.uzimaj dosta tecnosti,caj od sipurka i jedi laganiju hranu dok ne prodje...
Ako potraje javi se ginekologu da ti propise neki probiotik jer samo to smijes uzimati...
Ne bi trebalo biti opasno...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Taanjaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Proliv u pocetku trudnoce
23.5.2014 19:52:54   
aya i assi
ja sam imala u 8 mjesecu...nista opasno...javila se svom ginekologu,dobila caj i tablete na biljnoj bazi...za 2 dana,sve okey..

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Proliv u pocetku trudnoce
24.5.2014 10:20:00   
Taanjaa
Pijem sto vise tecnosti i ne jedem tesku hranu. Cak sam cula da je kuvana riza dobra za to i voda u kojoj se riza skuva da se pije

(odgovor članu aya i assi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Proliv u pocetku trudnoce
25.5.2014 23:01:53   
dandi84
I ja sam ga imala I to je bio moj prvi znak trudnoce. Inace imam problema sa probavom pa mi je proliv bio cudan. Nisam ni znala za trudnocu. Uradila test I bio pozitivan. Nakon testa trajao jos koji dan I prosao. Nisam se zabrinjavala previse oko toga.
Ako je proliv uporan pij dosta tecnosti I jedi dvopek I petit keks kao I cokoladu za kuvanje.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Taanjaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Proliv u pocetku trudnoce
26.5.2014 10:09:24   
Taanjaa
Ja sam treci dan vec bolje.Stolica se stabilizuje ali me zna zeludac zaboliti i stomak pri dnu al bolovi brzo prodju

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *