|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u očekivanju bebe decembar
1.12.2013 0:53:02   
bamblbi
Drage moje evo da nam otvorim novu temu za decembar user posted image
Ja kao glavna nespavalica ovaj mjesec želim našim dragim terminušama jaculi, andjela, grozde,naida
i ostalim ako sam koju zaboravila halalite što lakše porode i da što prije dočekaju svoje bebice.
Ostale moje trudnice mi ćemo da se družimo i uživamo u našim trudnoćama i iščekivanju.
Lijepo mi spavajte,a ja idem gledati Tv od sna nema ništauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u očekivanju bebe decembar
1.12.2013 1:08:30   
Hannica
Mislim da si temu otvorila na pogresnom mjestu, ovo je chat tema i ide na razgovore o svemu i svacemu.user posted image
Mislim.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu bamblbi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u očekivanju bebe decembar
1.12.2013 9:23:18   
Ayen
Jutroooo drage moje kako ste mi bujrum na user posted image

tako dje zelim da uputim lijepe zelje svim nasim decembarskim terminusama da im sve prodje u rahatluku i sto bolje pa da docekaju svoje bebice a nama ostalima koje imamo jos cekanja sto manje problema i sto vise lijepih dana i kontrola sve vas
user posted image user posted image user posted image

nadam se da nisam promasila temu user posted image user posted image

ako ima neka druga otvorena ubacujte link user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Reci: "Ja se samo Gospodaru svome klanjam, i nikoga Njemu ravnim ne smatram." ( El Džin, 20)

14.04.2014 se rodila jedna prelijepa djevojcica i jedna mama

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u očekivanju bebe decembar
1.12.2013 9:36:16   
mykica
http://www.ringeraja.ba/forum/Razgovori_u_ocekivanju_bebe_-_Decembar/m_1997267/tm.htm

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Ayen)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *