|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta da radim??
3.7.2012 11:26:26   
Emina F.
E ovako. Imam problem s mm. U pitanju je sex, tj. nema sexa, skoro nikako. MM je jednostavno nezainteresiran za isti. Uvijek nalazi neke nove razloge zasto mu se bas tad neda, zasto je bas tad neraspolozen i tako to. Ja se mogu sredit kako god, on ne primijeti. Bila sexi ili ne, kakva god, on kao da nije musko. Nece mi prici, ali se ljuti kad se sredjujem kad idemo negdje, nece da me drugi gledaju, a on me ne dira. I kad se sexamo jednom u toliko, to traje max. 10 minuta i standardni je sex, nema nista oralno a tek analno. Isto da to obavi sto prije, da se kutarise. U braku smo nepune 2 godine, on ima 27, ja 25. Sve drugo je extra, razgovaramo o svemu, pa i o tome, ali kako vec rekoh, on jednostavno je asexualan tip. Jako mi to tesko pada, nedostaje mi on na taj nacin. Zabrinuta sam za nas brak. Sad sam i user posted image pa mi jos teze to sve pada. Vec mi je 3. bracnu noc okrenuo ledja i zaspao. I otad se moram da ne kazem borit da izvrsava svoje obaveze kao muz. On mene uvjerava da to nije tako kako ja mislim, da on voli sex, da ga privlacim, da ovo, da ono, ali djela govore da nije tako. prvo sam mislila da je nesto do mene, dok nisam sve faktore iskljucila da bih napokon shvatila da moje greske tu nema. Citala sam i razne knjige, savjete, pokusala na razne nacine, ali situacija je jos takva. Malo se kao promijeni kad vidi koliko mi to tesko pada, al to traje 3-4 dana i opet isto. Njemu je sasvim dovoljno 2x mjesecno, i to na moju inicijativu vecinom..

Jako ga volim, i u svemu drugom se slazemo, ne zelim da mi se brak raspadne zbog toga, ali imam potrebe, kao i svaka osoba. Kako da to popravim?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:34:22   
Hurma
uh... ja na to nemam savjeta definitivno, moj bi mogao 6 puta dnevno i loži se na dlaku na nozi, hahahahah... i takav je evo 10 godina koliko smo zajedno... valjda ce ga popustiti nekada user posted image

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:41:24   
sretna sam jako
Jel to traje od kad si zatrudnila ili??

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:43:32   
ljubicica5
Joj bas mi je zao sto ti je tako, a posebno u user posted image zena ima vise potrebe za sexom ( iz iskustva )... Ali nije do tebe draga, nemoj se opterecavati previse, mozda se on boji da ne povrijedi bebu ili da tebi ne stvori neugodnosti...
A bitno je da svi drugi aspekti dobro funkcionisu, pa i sex ce se popraviti...
A kod mene isto kad i kod Hurme... moze uvijek i uvijek mu je do toga... ja sam sada u 7 mjesecu user posted image a barem jednom dnevno imamo odnose... i ja ako nekad ne mogu, ne radi mi se, on se kao okani nece, pa nakon pet minuta me krene "zavoditi"....

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:43:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hurma

uh... ja na to nemam savjeta definitivno, moj bi mogao 6 puta dnevno i loži se na dlaku na nozi, hahahahah... i takav je evo 10 godina koliko smo zajedno... valjda ce ga popustiti nekada user posted image

user posted image user posted image meni bi ovo jos gore bilo, trenutno smo oboje asexualni i bas mi to odgovara, nisam nizasta a kamoli za touser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:46:02   
kleoopatra
I moj vi svaki dan ahah nikad mu nije mrsko, kaze od sexa se mrsa ne treba ti dijeta hahh

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:50:36   
Emina F.
Ma to traje, kako vec rekoh, od pocetka braka. Da je to samo otkako sam trudna, ne bih se zabrinjavala, ali nisam trudna cijelo vrijeme. Godinu i pol smo bili u braku prije trudnoce.

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:52:36   
chuci
kakav mu je posao. možda se jako umori pa mu se ne da

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:56:23   
Emina F.
Tek od skoro ima pravi posao, do tad je bilo nesto povremeno. Ali nije nam bilo toliko tesko da bi bio pod stresom pa zbog tog takav. I sad na poslu ne zadrzava se dugo, nije fizicki posao, i za druge ljude uvijek ima vremena, koliko god da je i umoran, ali mene zapostavlja.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 11:57:46   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Emina F.

Ma to traje, kako vec rekoh, od pocetka braka. Da je to samo otkako sam trudna, ne bih se zabrinjavala, ali nisam trudna cijelo vrijeme. Godinu i pol smo bili u braku prije trudnoce.

a jei ti znala prije sklapanaj braka da tm nije naročito seksualan tip?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:02:06   
Emica_sa
Kakva mu je posao,moj sada radi po terenu citav dan na suncu,ja vidim da mu nije ni do cega,a najmanje do sexauser posted image


Kada covjek ima problema isto mu nije do sexa,barem meni licno,nalazila sam se u situaciji da ne mogu pokriti sve troskove i onda samo na probleme mislim..

A mozda je jednostavno osoba kojoj je toliko sexa dovoljno,nismo svi istiuser posted image




_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:02:38   
ljubicica5
Pa mozda jednostavno nema potrebu za sexom... tj. dovoljno mu ponekad, nismo svi isti... ali eto, znas da je takav od pocetka... sigurna si da te ne vara i da nije nista drugo posrijedi, to je najbitnije :)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:05:31   
Emina F.
Nisam.Zivjeli smo daleko jedno od drugog, pa smo se kratko i zabavljali, brzo smo se vjencali. Jednom prilikom, par dana prije nego sam se udala, sexali smo se 7 puta zaredom, u 2 sata. Ni na kraj mi pameti bilo da ce mi se ovo desiti. Meni je taj sexualni aspekt jako bitan. On je jako privlacan, kao i ja, i nema nikakve fizicke prepreke, to znam. Znam isto da mi toliko nedostaje njeznost s njegove strane da je primijetim svugdje drugo, kad vidim druge kako se vole, cak mi i golubovi poceli smetati kad gugucu pod prozorom. Odmah mi to sve naumpadne i sj***m se skroz user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:10:42   
ljubicica5
Bas mi je zao.... ali samo hrabro, nastavi ti njega i dalje zavoditi...
Ne znam koliko ste otvoreni i kako gledate na posjete psihologu, ali mislim da bi vam to moglo pomoci.. ili bracnom savjetniku...

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:11:27   
chuci

ako nema uzroka u stresu, poslu, volite se i sve onda ti jedino ostaje da prihvatiš da je on takav.

vjerovatno ti je sad počelo smetati zbog hormona koji divljaju u trudnoći. samo strpljenje.




jeste li muslimani? ne moraš odgovoriti ako nećeš user posted image
ako ste muslimani reci mu da te ne smije odbiti 4 put ako tražiš user posted image . stvarno.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:14:37   
sretna sam jako
Ja mislim da tu mora postojat neki problem. Pokusaj jos koji put razgovarati s muzem...nek ti otvoreno kaze ako mu sta smeta ili ako nesto posebno zeli.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:19:44   
chuci
ne mora postojati problem ako čovjek želi sex 2 puta mjesečno. nisu svi ljudi isti. neko ima veću neko manju potrebu za sexom. poenta je smao da se potrefi da ste ti i partner na istom što se tiče toga.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:20:56   
ajla86
emina zavedi ga..nek te pozeli...malo mazenja,predigre...ako ti on okrene ledza nemoj i ti njemu...trazi sto te sljeduje user posted image user posted image user posted image zavedi ga zeno...nek te zeli iznova i ponovo...
jos trudna hormoni dovljaju hmmm

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:27:20   
D_K
a nista, probaj da maksimiziras odnose - ako je to od sadasnjih 2 mjesecno neka ide na 4 - to je dobro.. naravno, moras mu reci koliko ti je to potrebno - kad vec sam ne prilazi - mislim nevjerovatan je, cuj da ne prilazi vlastitoj zeni..
predlazem ti samozadovoljavanje u medjuvremenu, dok ga ne premuntas..
takodje, sto vise se mazi sa njim, to ce ti sigurno pomoci, navece kad gledate film lezi pored njega, zagrlite se, meni licno je potreban i osjecaj bliskosti, osim tog samog cina. naravno, kada se opusti ti onda lagano kreni u akciju user posted image user posted image
ono sto nikako ne preporucujem je podsjecanje na stare ljubavi i slicno, ovo se referisem na najnoviju anonimnu.. ako se slazete u svemu a to je jedini problem, poradi na tome. sta bi da ti je covjek dozivio neku nesrecu pa nepokretan ili bolestan pa i taj dever. ovo nije tako strasan problem..
jos nesto, kad se porodis nece ti bas toliko smetati sto ti ne prilazi tako cesto.. umor i stres ce ciniti svoje, makar dok je bebac mali..user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:28:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

ne mora postojati problem ako čovjek želi sex 2 puta mjesečno. nisu svi ljudi isti. neko ima veću neko manju potrebu za sexom. poenta je smao da se potrefi da ste ti i partner na istom što se tiče toga.

user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:30:49   
Emina F.
Ma vjerujte da sam svasta probala, i zavesti, i razgovarati, i imati razumijevanja, i zahtijevati ali on uvijek isto. cak sam mu i predlagala psihologa, da ide sam ili skupa, kako mu je ugodnije, on me onda uvjerava da je to kronicni umor, ili fibromijalgija, ili stres... Pa proslo ljeto smo na moru bili 7 dana, ja u top formi, on me nije ni pogledao s zeljom. Svaki drugi muskarac me odmjeravao, ali moj muz nece pa nece. Ja sam mu par puta dosad nudila razna rjesenja, ali dosadilo vise i meni, kontam da je samo meni stalo. Htjela sam i otici svojima na neko vrijeme da se malo skonta on, ali kaze da ne idem, da me volim i da ce se to popraviti, samo treba vremena. A ja vremena vise nemam.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:31:23   
babina beba
Da ti ja posudim svog da malo ja odmorim....salim se naravno......Ja prvo sto bih pomislial da mozda nema drugu ili covjek mozda ima neki problem koji nemoze da ti kaze pa ga i to tisti...kad on pozeli mozda da ga odbijes da malo osjeti ono sto i ti ili otvoreno s njim porazgovaraj i ako je u njemu problme nek potrazi strucnu pomoc...mladi ste, zdravi i imate svoje potrebe za sexom!

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:32:15   
chuci

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: chuci

ne mora postojati problem ako čovjek želi sex 2 puta mjesečno. nisu svi ljudi isti. neko ima veću neko manju potrebu za sexom. poenta je smao da se potrefi da ste ti i partner na istom što se tiče toga.

user posted image


razumijemo se

doduše ja sad već lagano ludim
još 11 dana da prođe 40nica user posted image uh ko će čekati

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:34:20   
SailorMoon
Nemoj te me napadati sad ali ovo me podsjeca na tipa iz moje okoline. Isto ovako voli zenu, djete sve ali on je homoseksualan i zato nema volje za seks.
Ali Emina ti ipak probaj sve. I ako se nepali na sve to onda mu reci : Ja znamd a ti mene varas, da imas drugu i pocni plakati. Da se prepadne.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 12:35:10   
sretna sam jako
2x u 30 dana. Ne kazem ja to da obeshrabrim Eminu, nego vidim brate da je zeni do toga. Pa nek prica s m nek nadju neki nacin da im oboma bude ok. Ne mora 2x u danu, al nek i on njoj malo ugodi!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *